Įkraunama...
Įkraunama...

Fotografijos pradžiamokslis, 152 tema

QUOTE(mamagute @ 2013 02 13, 14:00)
plika akim kaip ir baltas rankinis... bet tikrinau su koregavimo programa, tai pagal tuos skaičiukus reikia suprast ,kad visgi nėra balta...
o va, fonas- tai praktiškai RGB visur reikšmės lygios biggrin.gif
Tai gal tą laišką dėk labiau spalvotam fone...
bet jei supratai, kaip tas WB teisingai nusistato, tai pirmyn smile.gif


g.gif gal kito laiško paieškosiu, nes tas laiško popierius nėr idealiai baltas. Visgi 11 metų jam ax.gif kaip wb custom padaryt žinau, jau ne kartą gerai buvau padarius, bet kad sulaukiu pastabų dėl pačių foto - kompozicija, čiuožiantis horizontas ar nevykęs objektas. g.gif gal dar spėsiu perdaryt šiandien unsure.gif
Gal dar kas nors ką nors pasakys? ax.gif
Atsakyti
Na jei objektas nėra baltas, tai nieko ir nebepasakysi... Gal atviruką kokį turi? smile.gif
Atsakyti
Gotte, labai įdomiai, nors pritariu dėl netinkamos faktūros.


Vakar daug ką flikrį pakomentavau, gal dar kas norėtų lens.gif
Atsakyti
QUOTE(Vilnis @ 2013 02 13, 15:04)
Man pats objektas ne prie širdies - nepatinka(estetinė pusė). Čia tas pats kaip ir su žaislais ar su telefonu (man telefonas pvz. tiko, kai kam ne).... Tiesiog paimu daiktą kuris yra po ranka ir bandau gal praeisiu. Plius spalvos ir šalis murzinas, bent jau mano monitorius kokią tai dėmę beveik centre (apačioj, trečioje nuotraukoje) rodo...


Tikrai ne pirmą po ranka, prifotkinau visko, bet kad ne tam skirta troba, tai net nėra kaip atsistoti ar atsitraukti. Ir knygos, ir vazelės, ir puodeliai, bet vis kažkas išlenda.
Gavau patarimą skarelę kokią pasiimti, tai ir ieškojau, kad daiktai būtų mažesni.
O šalis tai švarus.
Atsakyti
QUOTE(Alabama @ 2013 02 13, 14:08)
Gotte, labai įdomiai, nors pritariu dėl netinkamos faktūros.
Vakar daug ką flikrį pakomentavau, gal dar kas norėtų  lens.gif


Pas mane flicre nėra labai kažko, bet galėtum pažiūrėti blush2.gif
Atsakyti
Sveikutės, moteros smile.gif

QUOTE(krispuka @ 2013 02 12, 17:36)
Drystu imesti keleta foto , fotografavau savo draugyte, komentarai laukiami  ax.gif


antroji visai nieko, kur mergina su kepure, bet tai jb kažkaip nelabai man toks smile.gif

QUOTE(Inza @ 2013 02 12, 21:08)
Niu as ir du portretus ikelsiu  ax.gif  kas blogai? kas gerai? smile.gif tikiuosi sniegas neatrodo kaip pleiskanos biggrin.gif

sorry, bet tikrai atrodo, o žinai kodėl? Todėl, kad aplinkui nesninga, o ji pist su "pleiskanom" smile.gif
antra būtų įdomesnė, jei sniega snebūtų mėlynas toks ir ji nebūtų tokia tamsi ir būtų daugiau viršaus, daug daugiau viršaus smile.gif

QUOTE(gotte @ 2013 02 13, 14:42)
Turiu turbūt jau pavėluotą rankų foto g.gif pati matau, ką keisčiau (įdomi jūsų nuomonė), jei pavyks gal šiandien perfotografuosiu ar ką naujo sugalvosiu.

Taip trūksta dešinės man ir man labai nepatinka tekstūra čia, beje, spalvota labiau prie širdies smile.gif O rankos tai gražios.

QUOTE(Alabama @ 2013 02 13, 15:08)
Gotte, labai įdomiai, nors pritariu dėl netinkamos faktūros.
Vakar daug ką flikrį pakomentavau, gal dar kas norėtų  lens.gif

aš norėTau smile.gif Tik, kad baaa, mažai foto ten keliu blush2.gif
Atsakyti
hm...o aš sau priekabių turiu dėl kitų dalykų šioje foto.

o faktūrą gal tuomet bandysiu pakeisti, savo pačios įdomumui...pažiūrėti, kas geriau žiūrisi. Nors vakar atrodė, kad ši - tinkamiausia.

labai smagu sulaukti komentarų, ačiū ax.gif


man tai būtų įdomi senikių nuomonė dėl paskutinio spindulėlės ND g.gif g.gif g.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo gotte: 13 vasario 2013 - 14:14
QUOTE(Suprem @ 2013 02 13, 14:08)
Na jei objektas nėra baltas, tai nieko ir nebepasakysi... Gal atviruką kokį turi? smile.gif


turiu 2 dėžes laiškų biggrin.gif rasiu baltesnių mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Amade @ 2013 02 13, 14:16)
turiu 2 dėžes laiškų  biggrin.gif  rasiu baltesnių  mirksiukas.gif


Na ir gerai, idėja gera, padaryk ją baltą bigsmile.gif
Atsakyti
Gotte, Ir kodėl man vis susidaro įspūdis, kad tu karo kirvį prieš mane iškasei lotuliukas.gif

Nepiktai čia aš jei ką. 4u.gif Man ir trūksta dešinės tavo nuotraukoje 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Edeva @ 2013 02 13, 13:24)
r.i.r as irgi matau labai skirtingai va tai zmogau ir komentuok kai kiekvieno monikas kitaip rodo  doh.gif cia tikriausiai ale sapnas bet tas vanduo toks ryskus o veidas migloj nu kazkas cia man ne to  g.gif

Aisku smile.gif na, man irgi panašiai smile.gif
Atsakyti
Gal kam bus idomu apie Bokeh rolleyes.gif
http://www.youtube.c...eature=youtu.be
Atsakyti