Įkraunama...
Įkraunama...

Fotografijos pradžiamokslis, 152 tema

QUOTE(Idda @ 2013 02 13, 13:04)
bijau sumeluot gal 50 lt. pati vis neprisiruošiu tai tiksliai ir nežinau  doh.gif reiktu pasiskambinti ir paklausti


Galėtum pasukt....jei tik tiek, tai ir aš norėčiau...įdomu ar reikia vežt monitorių, ar atvažiuoja į vietą g.gif
Atsakyti
QUOTE(Vilnis @ 2013 02 13, 14:39)

Ne, bent jau iš manęs, tiesiog vat asvi. ND labai puikus pavyzdys. Na mes nesikabinėjam jau taip labai, bet na norisi nors šiek tiek teigiamų emocijų žiūrint į ND.  4u.gif


Kas būtent šiame negerai, kad neigiamas emocijas sukelia?


Gotte, ačiū 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Vilnis @ 2013 02 13, 13:39)
Ne, bent jau iš manęs, tiesiog vat asvi. ND labai puikus pavyzdys. Na mes nesikabinėjam jau taip labai, bet na norisi nors šiek tiek teigiamų emocijų žiūrint į ND.  4u.gif

o kodėl gal gali paaiškinti g.gif ? Įdomu, kas tau jas sukelia ir kodėl neužskaitai. Šiaip turėtumei parašyti, kodėl, nes žmogus gi nežinos, kurios čia vietoj jam reiktų pasitaisyt mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(gotte @ 2013 02 13, 13:42)

Labas,
Turiu turbūt jau pavėluotą rankų foto g.gif pati matau, ką keisčiau (įdomi jūsų nuomonė), jei pavyks gal šiandien perfotografuosiu ar ką naujo sugalvosiu.



matau, kad Tau faktūrų laikotarpis...smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Spindulėlė @ 2013 02 13, 13:20)
Na, 2 ND 5 dublis berods g.gif


Man trečioje pora kleckų (dėmių) labai ryškiai matosi ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Amade @ 2013 02 13, 11:28)
Na, atnešu dar vieną dublį  ax.gif
5 ND - parašyk man laišką iš Osijek  biggrin.gif




plika akim kaip ir baltas rankinis... bet tikrinau su koregavimo programa, tai pagal tuos skaičiukus reikia suprast ,kad visgi nėra balta...
o va, fonas- tai praktiškai RGB visur reikšmės lygios biggrin.gif
Tai gal tą laišką dėk labiau spalvotam fone...
bet jei supratai, kaip tas WB teisingai nusistato, tai pirmyn smile.gif
Atsakyti
QUOTE(sayonara @ 2013 02 13, 13:57)
matau, kad Tau faktūrų laikotarpis...smile.gif

biggrin.gif kad jis man užeina ir praeina...tas stiprusis faktūrų jau buvo, dabar yra - banguotasis faktūrų lotuliukas.gif

bet faktūra nėra savaime gi blogis? g.gif Arji tau šioje foto DAUG pakeistų, jei būtų nuimta? g.gif foto dėl to žymiai pagerėtų? g.gif nes kaip supratau, kad tau ni očen biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(viktorija09 @ 2013 02 13, 14:57)
Man trečioje pora kleckų (dėmių) labai ryškiai matosi  ax.gif


Čia jūs turit omeny šalikėlį?
Ten siūliukai patraukti, natūroj tai net nesimato, o vat fotikas išryškino.
Na, matyt teks toliau fotkint ant auto. Nieko nepadarysi, kad supratimo nėra.

Atsakyti
QUOTE(Vilnis @ 2013 02 13, 12:39)
Noriu tave pagirti - tikrai labai šaunus pirmas bei antras namų darbai.  4u.gif

Ačiū labai 4u.gif tuos 2 seniau jau buvau pasidariusi, tą antrą vakar tik perdariau, na su trečiu privargau, nes zūmas nedidelis, o ir kiek jo yra, tai lenda baldai, užuolaidos, kampai i kadrą.. biggrin.gif tai tada iš aukščiau ėmiau, bet nebuvau patenkinta galutiniu variantu, dėjau su mintim,kad tikriausiai būsiu išbrokuota.. biggrin.gif su 4 bus tas pats, nežinau kur čia ir ką padėt taip, kad ir šviesu būtų ir dar vietos pasivaikščiot liktų.. biggrin.gif na bet pabandysiu sugalvot šian kažką.

QUOTE(gotte @ 2013 02 13, 12:42)
asvi - TAIP 4u.gif

AČIŪ aciuks.gif eisiu šian prie ketvirto.
Atsakyti
QUOTE(gotte @ 2013 02 13, 14:00)
biggrin.gif kad jis man užeina ir praeina...tas stiprusis faktūrų jau buvo, dabar yra - banguotasis faktūrų lotuliukas.gif

bet faktūra nėra savaime gi blogis? g.gif Arji tau šioje foto DAUG pakeistų, jei būtų nuimta? g.gif foto dėl to žymiai pagerėtų? g.gif nes kaip supratau, kad tau ni očen biggrin.gif


flickre pakomentavau. aš manau, kad tiesiog netinkamą faktūrą šiam konkrečiam kadrui pasirinkai. bet kadras nėra blogas smile.gif
Tau jau galiu ir nepaglostyt galvelės vien už pastangas, nes esi stipriai pažengusi, eksperimentuojanti, tai galiu būti atvira, manau.
Atsakyti
QUOTE(Spindulėlė @ 2013 02 13, 13:52)
Kas būtent šiame negerai, kad neigiamas emocijas sukelia?
Gotte, ačiū 4u.gif



QUOTE(gotte @ 2013 02 13, 13:57)
o kodėl gal gali paaiškinti g.gif ? Įdomu, kas tau jas sukelia ir kodėl neužskaitai. Šiaip turėtumei parašyti, kodėl, nes žmogus gi nežinos, kurios čia vietoj jam reiktų pasitaisyt mirksiukas.gif


Man pats objektas ne prie širdies - nepatinka(estetinė pusė). Čia tas pats kaip ir su žaislais ar su telefonu (man telefonas pvz. tiko, kai kam ne).... Tiesiog paimu daiktą kuris yra po ranka ir bandau gal praeisiu. Plius spalvos ir šalis murzinas, bent jau mano monitorius kokią tai dėmę beveik centre (apačioj, trečioje nuotraukoje) rodo...
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Vilnis: 13 vasario 2013 - 14:05
QUOTE(Idda @ 2013 02 13, 12:04)
bijau sumeluot gal 50 lt. pati vis neprisiruošiu tai tiksliai ir nežinau  doh.gif reiktu pasiskambinti ir paklausti



QUOTE(Stikline @ 2013 02 13, 13:46)
Galėtum pasukt....jei tik tiek, tai ir aš norėčiau...įdomu ar reikia vežt monitorių, ar atvažiuoja į vietą  g.gif


Man ir įdomu, skambinkit ax.gif Bet ir bijau ką parodys po to biggrin.gif Jau žinau, kad šviesinti reikia, nes daugelį nuotraukų matau laaabai baltai g.gif

ps Šian nuvažiavau į Laiptus, norėjau gi parodą pažiūrėti, kokia nemaloni moteriškė dirba blink.gif Tik įėjau - Ko nori blink.gif Pasigailėjau, kad geros nuotaikos buvau lotuliukas.gif Parodos nepamačiau, žodžiu cool.gif
Atsakyti