Įkraunama...
Įkraunama...

Fotografijos pradžiamokslis, 152 tema

QUOTE(Suprem @ 2013 02 13, 10:13)
Labas rytas,

kokia kaina uz kalibravima ima?


bijau sumeluot gal 50 lt. pati vis neprisiruošiu tai tiksliai ir nežinau doh.gif reiktu pasiskambinti ir paklausti
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Idda: 13 vasario 2013 - 12:05
Alabama nelauk zalumos da bar padaryk. Daugiau uzduociu pati prisigalvok. Jul tai kazkuria prasme idejos. Ju AS pati nedaug turiu
Atsakyti
QUOTE(Inza @ 2013 02 13, 12:37)
QUOTE(R.i.R. @ 2013 02 12, 21:55)
Na pagaliau radau laiko pabaigti vieną savo darbelį. Kailis niežti  taršykit 
O dabar ant darbinio kompiuterio atrodo geriau, nesimato aiskaus perejimo, daug geriau ziurisi smile.gif

biggrin.gif tie kompai biggrin.gif mano monikas irgi geras, perėjimo aš nematau. Bet klausiau daugiau ne dėl to. Įdomu buvo, ar tas tamsus vanduo neslegia, nespaudžia žmogaus. Atsirado viena, kuriai irgi taip atrodė.
Atsakyti
r.i.r as irgi matau labai skirtingai va tai zmogau ir komentuok kai kiekvieno monikas kitaip rodo doh.gif cia tikriausiai ale sapnas bet tas vanduo toks ryskus o veidas migloj nu kazkas cia man ne to g.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Edeva: 13 vasario 2013 - 12:25
QUOTE(Yvette @ 2013 02 13, 12:16)
Alabama nelauk zalumos da bar padaryk.  Daugiau uzduociu pati prisigalvok. Jul tai kazkuria prasme idejos. Ju AS pati nedaug turiu

Lauksiu, nes reikia lapu:)

Kartais reikia užduočių, kaip iššūkio; idėjų, kurios ateina iš šono.Man labai prastai su kūrybingumu, tokios užduotėlės labai jį palavintu.
Atsakyti
QUOTE(Alabama @ 2013 02 13, 13:30)
Lauksiu, nes reikia lapu:)

Kartais reikia užduočių, kaip iššūkio; idėjų, kurios ateina iš šono.Man labai prastai su kūrybingumu, tokios užduotėlės labai jį palavintu.

Tokiem atvejm iliustruok dainas Arba patikusias kNygas. Irgi lavina vaizduote
Atsakyti
g.gif pasakykit ką nors apie mano rytinį laišką... blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(Yvette @ 2013 02 13, 12:35)
Tokiem atvejm iliustruok dainas Arba patikusias kNygas. Irgi lavina vaizduote

Ačiū.
Atsakyti

Na, 2 ND 5 dublis berods g.gif

f 4,5 iso 400
user posted image
f 11 iso 400
user posted image
f 25 iso 800
user posted image
Atsakyti
Mergaitės turiu 2 TAIP 3ND, kuris yra 23psl., jeigu sulaukčiau dar vieno TAIP, eičiau šian to 4ND daryt. Arba jeigu sulaukčiau NE, eičiau perdarinėt biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(asvi. @ 2013 02 12, 12:48)


Noriu tave pagirti - tikrai labai šaunus pirmas bei antras namų darbai. 4u.gif


QUOTE(Alabama @ 2013 02 12, 16:21)
Anna ir močiūtė.
Arba spalvotai

Gražu smile.gif, pati mokinuosi dabar daugiau aplinkos detalių įtraukti į nuotraukas. Stambiu planu portretai gražu, bet paprastai na vien tokių nefotografuosi.

QUOTE(krispuka @ 2013 02 12, 16:36)
Drystu imesti keleta foto , fotografavau savo draugyte, komentarai laukiami  ax.gif


Pirma įdomi, tik ta juoduma kairėj pusėj man nelabai. Bučiau fone šiek tiek daugiau tos gražios sienos paėmus ir šiek tiek mažiau tuščios juodos spalvos. 4u.gif

QUOTE(Spindulėlė @ 2013 02 13, 13:20)

Ne, bent jau iš manęs, tiesiog vat asvi. ND labai puikus pavyzdys. Na mes nesikabinėjam jau taip labai, bet na norisi nors šiek tiek teigiamų emocijų žiūrint į ND. 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Vilnis: 13 vasario 2013 - 13:40
asvi - TAIP 4u.gif

spindulėle, - TAIP 4u.gif

Labas,

Turiu turbūt jau pavėluotą rankų foto g.gif pati matau, ką keisčiau (įdomi jūsų nuomonė), jei pavyks gal šiandien perfotografuosiu ar ką naujo sugalvosiu.

user posted image

čia yra ir nespalvotas variantas
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo gotte: 13 vasario 2013 - 13:43