Įkraunama...
Įkraunama...

Fotografijos pradžiamokslis, 152 tema

QUOTE(Suprem @ 2013 02 12, 12:02)
asvi. - užskaitau smile.gif

Ačiū 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Suprem @ 2013 02 12, 12:33)
Aha, uz 200 lt biggrin.gif Na jau ne biggrin.gif




Kieeeek? Kas čia taip plešia blink.gif

Ojej, pasirodo ir aš kažkada prieš 100 metų fotkinau pieną šampės taurėj biggrin.gif čia dar su muilinuke net doh.gif (ojej ir dar kokie rėmeliai doh.gif doh.gif )

user posted image
Atsakyti
O pasirodo, pienas puikus dalykas biggrin.gif Ok, aš su laišku... Kaip dabartinis variantas? g.gif

5 ND natūrali šviesa

auto
user posted image

debesėlis
user posted image

custom
user posted image

laukiu komentarų ax.gif
Atsakyti
Jetau, kaip neturiu laiko sad.gif negaliu sad.gif

QUOTE(Rytine Kava 10 @ 2013 02 11, 20:44)
Sveikos ax.gif , kokias 2 temas praleidau, nes nebespejau skaityt, labai daug temoj namu darbu  ax.gif .
Idomu, a nors kiek tobuleju  blush2.gif
(nesikabinejant prie kokios sruogos kreivos biggrin.gif )

man tai nekliūna tos "pleiskanos" biggrin.gif bet pats j/b pilkas ir veidas kažkoks kaip blynas, be jokių šešėlių. pati poza ir kadravimas man tai patinka

QUOTE(krispuka @ 2013 02 11, 21:52)
Turiu ir as sio to temai rankoms ,ka jau mano sunelis papozavo su savo rankytem

labai jau pilka

QUOTE(kristalines @ 2013 02 11, 22:22)
Atnešu ir aš keletą kadrų.  blush2.gif aciuks.gif

patinka antra ir paskutinė. paskutinė laabai įdomi wub.gif

QUOTE(erikamaja @ 2013 02 11, 22:27)
Alabama, sveikinimai, šaunuolė.

Ateinu ir aš su centruotu portretuku, žinau, kad stilius ne SMamiškas smile.gif , bet man pačiai patinka.
Pasaka. Dvylika brolių , juodvarniais lakstančių.

tokia liūdna, paslaptinga foto. net nežinau, ar patinka, ar ne. keisti jausmai kažkaip plūsta. bet vis noris pažiūrėt dar

QUOTE(Foggy @ 2013 02 12, 00:24)
Sveikinimai Alabamai  4u.gif
patinka man labai sita tavo FS  4u.gif
noretusi is arciau, susilieja viskas su fonu  ax.gif
truputi paveluotai su rankom...

pirmoj tai man fokuso nėra rankose, antroj labai jau lavoniškos tos rankos smile.gif

QUOTE(voveraite1302 @ 2013 02 12, 00:39)
O aš atnešu tokią iš savaitgalio... (autoportretas, galit būti ir atlaidesnės... 4u.gif )

kadangi man patinka toks apdirbimas, tai man faina visai smile.gif

QUOTE(sayonara @ 2013 02 12, 10:21)
koks interlingual komentartas biggrin.gif

hihihi.gif
Atsakyti
Uzskaitau, asvi 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(neiste @ 2013 02 12, 13:15)
Uzskaitau, asvi 4u.gif

Ačiū aciuks.gif

Bandau su 2ND.

f2.8, iso 100, 1/15
user posted image
f11, iso 640, 1/6
user posted image
f32, iso 1250, 0''5
user posted image
Atsakyti
QUOTE(asvi. @ 2013 02 12, 14:30)
Ačiū aciuks.gif

Bandau su 2ND.

čiuožia į dešinę viskas. bet raštelis patinka biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Amade @ 2013 02 12, 14:37)
O pasirodo, pienas puikus dalykas  biggrin.gif  Ok, aš su laišku... Kaip dabartinis variantas?  g.gif

5 ND natūrali šviesa



traukčiau lapą su meškučiu dar kiek dešinėn. Antroj fokuso nematau... Na lyg baltas tas lapas, nors jis man visose baltas biggrin.gif
Atsakyti
mastau.gif kaip tas mano laiškas? unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(Teka @ 2013 02 12, 13:31)
čiuožia į dešinę viskas. bet raštelis patinka biggrin.gif

dariau įsijungus grid, apatinė knyga lyg nečiuožia, o viršutinė tikrai krenta. Kažkaip pasispaudė knygos tarpusavyje,matyt. Man vis į kairę viskas čiuožė, tai reguliavau kol nusireguliavau biggrin.gif Užmigdysiu vaikus ir perdarysiu, gaila tik kad taip tamsu šian.
Atsakyti
QUOTE(asvi. @ 2013 02 12, 14:44)
dariau įsijungus grid, apatinė knyga lyg nečiuožia, o viršutinė tikrai krenta. Kažkaip pasispaudė knygos tarpusavyje,matyt. Man vis į kairę viskas čiuožė, tai reguliavau kol nusireguliavau  biggrin.gif Užmigdysiu vaikus ir perdarysiu, gaila tik kad taip tamsu šian.

tai jei tu negerą kampą pasirinkai ir taip būdama taikei linijas, tai jos ir yra kreivos biggrin.gif ta prasme laikei ne tiesiai, o kad daiktas atrodytų tiesiai. nu žo supratai gal biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Teka @ 2013 02 12, 13:55)
tai jei tu negerą kampą pasirinkai ir taip būdama taikei linijas, tai jos ir yra kreivos biggrin.gif ta prasme laikei ne tiesiai, o kad daiktas atrodytų tiesiai. nu žo supratai gal biggrin.gif

supratau ka sakai, bet ant štatyvo dariau ir pačiam fotike juk yra kaip jis stovi ir rodo ar tiesiai. biggrin.gif na bet kokiu atveju pagal viršų knyga tikrai krenta, todėl perdarysiu.
Atsakyti