Įkraunama...
Įkraunama...

Fotografijos pradžiamokslis, 152 tema

QUOTE(Yvette @ 2013 02 12, 10:20)
Amade tikriausiai labai mazus lapus fonui IMI. Reiktu atitraukti nuo fono page. Objekts graziau issiplaus fonas. Tvarkingiau atrodys. Sujungimo linija suziurek kad tiesi butu. Stikline siaip visai gerai atrodo tik uzspaudei labai. Pastatei ja gerai sone beträgt virsaus tikrai truksta. Per tel negaliu paziureti ar WB geras.


koks interlingual komentartas biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(sayonara @ 2013 02 12, 11:21)
koks interlingual komentartas biggrin.gif

Paskaityk zinutes papildyma. Nu net smailu nemoku ideti. Ka tik egza laikiau. Man siandien viskas atleistina
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Yvette: 12 vasario 2013 - 10:29
QUOTE(Yvette @ 2013 02 12, 10:28)
Paskaityk zinutes papildyma. Nu net smailu nemoku ideti. Ka tik egza laikiau. Man siandien viskas atleistina


lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Yvette @ 2013 02 12, 10:20)
Amade tikriausiai labai mazus lapus fonui IMI. Reiktu atitraukti nuo fono page. Objekts graziau issiplaus fonas. Tvarkingiau atrodys. Sujungimo linija suziurek kad tiesi butu. Stikline siaip visai gerai atrodo tik uzspaudei labai. Pastatei ja gerai sone beträgt virsaus tikrai truksta. Per tel negaliu paziureti ar WB geras. Klaidu milijonas is telefono rasau tikiuosi es me suprasit jei ne nurasykit girtumo laipsniui. Kava labai stipri buvo


žinau, kad pati kalta, nes neturiu didelių baltų lapų, nei dovanų popieriaus doh.gif
Atsakyti
QUOTE(sayonara @ 2013 02 12, 11:31)

Nesijuok. Geriau Foto parodykit. Na net daiktavardzius is didziosios ra so. Vokiskas tel nervina
Atsakyti
QUOTE(Rytine Kava 10 @ 2013 02 11, 22:23)
Cia lauke, snigo sniegas. Sonai nuvignetinti.
Papildyta:

Net nebuvo minties del pleiskanu, gi jos taip nekaba ant plauku  biggrin.gif . Paltas juodas apacioj g.gif .
***, o man patiko  biggrin.gif .

man irgi nepatiko, kam tiek viršaus palikta? Wa būtent, tas vinjetavimas ir priduoda, mano nuomone, tokį didelį minusą nuotraukai. Jb nelabai patinka. Moteris graži smile.gif Pritariu nuomonei, kad atrodo, kad moteris spec kažkuom apibarstyta.
Papildyta:
QUOTE(kristalines @ 2013 02 11, 23:22)
Atnešu ir aš keletą kadrų.  blush2.gif aciuks.gif


įdomus bandymai, labai patiko kur mergytės atspinys lange matosi, taip norėtųsi jo daugiau smile.gif
Matosi, kur su Ka fotografuota, jaučiasi stilius jos smile.gif

Merginos, labai ačiū už komentarus ir gražius žodžius 4u.gif
Papildyta:
QUOTE(Foggy @ 2013 02 12, 01:24)
truputi paveluotai su rankom...
http://farm9.staticf..._c0aa947877.jpg[/img]

antroji man patinka smile.gif

QUOTE(voveraite1302 @ 2013 02 12, 01:39)
O aš atnešu tokią iš savaitgalio... (autoportretas, galit būti ir atlaidesnės... 4u.gif )
http://farm9.staticf..._ee08b5f3cb.jpg[/img][/url]

čia nereik būt atlaidesniai, man ir taip gražu smile.gif
Atsakyti
Na, atnešu man gražesnę idėją... ir sentimentai... ax.gif tik gal reikėjo be horizonto linijos daryt? g.gif Kaip tokia mintis?
5ND natūrali šviesa

auto
user posted image

debesėlis
user posted image

custom
user posted image

doh.gif gaila, laiško datos kampe nenufotkinau blush2.gif vis tiek teks perdaryt, jei idėja tiks...
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Amade: 12 vasario 2013 - 11:17
QUOTE(Stikline @ 2013 02 12, 10:09)
Ahaaaaa...kalibruot monitorių!!!!  biggrin.gif  man geriausiai atrodo j/b, nes abiejų spalvotų spalvos niii


Aha, uz 200 lt biggrin.gif Na jau ne biggrin.gif

Ideja su laisku liux thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(Foggy @ 2013 02 12, 00:24)

Oi, kaip man šita patiko! bigsmile.gif Labai dailios rankos. Pavydžiu baltai su juodais pakraščiukais. ax.gif

QUOTE(voveraite1302 @ 2013 02 12, 00:39)
O aš atnešu tokią iš savaitgalio... (autoportretas, galit būti ir atlaidesnės... 4u.gif )
http://farm9.staticf..._ee08b5f3cb.jpg

Lyg sapne, lyg plauktum. rolleyes.gif Gal kiek norisi labiau atpalaiduotų rankų, bet šiaip patiko.

QUOTE(Amade @ 2013 02 12, 09:58)
Nebent vyno/šampano taurės (nu pasityčiojimas būtų į jas pieną pilt  g.gif )

O kodėl pasityčiojimas? unsure.gif Aš kažkada šiaip įpylusi į vyno taurę pieno fotografavau.
Yra ten klaidelių, bet noriu parodyti, kad neatrodo kažkaip ne taip tas pienas taurėje. smile.gif
user posted image
Atsakyti
QUOTE(Suprem @ 2013 02 12, 11:33)

Ideja su laisku liux thumbup.gif


ką kitos raganaitės mano apie laišką? ax.gif


QUOTE(Ka @ 2013 02 12, 11:36)

O kodėl pasityčiojimas?  unsure.gif Aš kažkada šiaip įpylusi į vyno taurę pieno fotografavau.
Yra ten klaidelių, bet noriu parodyti, kad neatrodo kažkaip ne taip tas pienas taurėje.  smile.gif
user posted image


na, aš pabijojau rizikuot, sakykim taip. Be to, nepatinka man tą pieną fotkint... kaip kelioms vakar LG baisiai nepatiko, taip man pienas ne prie dūšios schmoll.gif blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(Amade @ 2013 02 12, 12:14)
Na, atnešu man gražesnę idėją... ir sentimentai...  ax.gif  tik gal reikėjo be horizonto linijos daryt?  g.gif  Kaip tokia mintis?
5ND natūrali šviesa




faina idėja, kilstelčiau meškiuką šiek tiek viršun. Bet skirtumo neįžiūriu, gal su pipete tikrint reik
Atsakyti
QUOTE(Delicious @ 2013 02 11, 23:16)
krispuka, berniuko portretukas mielas, ramus, bet mano akiai pilkšvokas jb ir fonas erzinantis - mano galva, jis foto tik betvarkės priduoda, neįtaigus, nesustiprina berniuko portreto, o atvirkščiai - sujaukia jį  mirksiukas.gif Tai nebuvo snapshotas, tad ir foną galėjai pritaikyti tinkamesnį, apgalvotą  4u.gif


aciu, as dar tik mokinuosi perdaryti foto i j/b, dar daug ziniu truksta su foto apdirbimu

ir dar kazkas klause ar paciai rankos patinka, taip patinka, nes jis pats taip naturaliai padejo, bandziau kitoj fotkei, rankyte jo viena pataisyti, bet taip isitempus gavosi, nenaturaliai, tai idejau kokia turejau mano manymu geriausia

prasau merginos, zvilgtelkit 9 psl, mano ND 4 turiu du taip, truksta dar vieno, kad galeciau eiti daryti 5 ND 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo krispuka: 12 vasario 2013 - 11:50