Įkraunama...
Įkraunama...

Fotografijos pradžiamokslis, 152 tema

QUOTE(Rytine Kava 10 @ 2013 02 12, 00:13)
O tau paciai cia grazios ranku pozos ??

rankos čia labai gražios. gaila kad nemažakitų trūkumų
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Yvette: 12 vasario 2013 - 06:58
Labas rytas,
Atnešu pieno biggrin.gif tiesą sakant, man LG nepalyginamai gražiau nei šitas g.gif Ale kol jūs tarkuosit, pagalvosiu, kokį dar objektą galima būtų paimt... g.gif Norėjosi kokį sausainį pridėt prie tos stiklinės, ale visiškai nesumąsčiau, KAIP sukomponuot, kad skaniau žiūrėtųsi doh.gif
Beje, mano diagramos lyg per daug mėlynos rodo, taip? g.gif

5ND natūrali šviesa

auto
user posted image

debesiukas
user posted image

custom
user posted image

Atsakyti
Stikline tai atrodo, kad kreivai stovi smile.gif
Atsakyti
Man LG irgi graziau biggrin.gif Paimk auksta stikline be rastu jokiu, dek toliau nuo sienos, gal bus geriau g.gif Del spalvos nieko pasakyti negaliu, nes kaip supratau pas mane rodo bele ka schmoll.gif
Atsakyti
QUOTE(Amade @ 2013 02 12, 01:36)
Labas rytas,
Atnešu pieno  biggrin.gif


Labas rytas,

debeselis daug baltesnis uz custom, custom geltonuoja. Ir tamsios labai nuotraukos ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Suprem @ 2013 02 12, 09:39)
Man LG irgi graziau biggrin.gif Paimk auksta stikline be rastu jokiu, dek toliau nuo sienos, gal bus geriau g.gif Del spalvos nieko pasakyti negaliu, nes kaip supratau pas mane rodo bele ka schmoll.gif


jomajooo, apėjau visas spinteles doh.gif nepatikėsit, ale paprasčiausių stiklinių neturiu blink.gif Nebent vyno/šampano taurės (nu pasityčiojimas būtų į jas pieną pilt g.gif ), o visos kitos a la bokalai su užrašais "Švyturys" ar "Utenos" blink.gif

einu sukt galvą dėl kito objekto. unsure.gif kiaušiniai, net ir tie RUDI šaldytuve gun_bandana.gif: Bet sugalvosiu ką nors mastau.gif

QUOTE(Foggy @ 2013 02 12, 09:46)
Labas rytas,

debeselis daug baltesnis uz custom, custom geltonuoja. Ir tamsios labai nuotraukos  ax.gif


man irgi tamsoka drinks_cheers.gif
Atsakyti
QUOTE(Amade @ 2013 02 12, 09:36)
Labas rytas,
Atnešu pieno  biggrin.gif tiesą sakant, man LG nepalyginamai gražiau nei šitas  g.gif  Ale kol jūs tarkuosit, pagalvosiu, kokį dar objektą galima būtų paimt...  g.gif  Norėjosi kokį sausainį pridėt prie tos stiklinės, ale visiškai nesumąsčiau, KAIP sukomponuot, kad skaniau žiūrėtųsi  doh.gif
Beje, mano diagramos lyg per daug mėlynos rodo, taip?  g.gif

Mano darbinis kompas rodo, kad balta. Ir man ne per tamsu unsure.gif Bet ciuozia vel... kaip tau vis taip gaunasi? g.gif Ir ne stiklines virsu turiu omeny, o stalo linija.

Del to, kas graziau - man tai visgi tikline. Nuobodoka, ir suspausta, bet anas variantas irgi taip pat atrode ax.gif
Papildyta:
QUOTE(Amade @ 2013 02 12, 09:58)
einu sukt galvą dėl kito objekto.

Bet ar butina? Jau Yvette vakar sake - kiekviena objekta galima graziai nufotografuoti. O jau stikline su pienu tai tikrai. Ta prasme, kad tai pakankamai neutralus ir paprastas objektas, tikrai galima sugalvoti, kaip graziau pateikti, uzuot blaskantis ir ieskant vel kazko kito 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Amade @ 2013 02 12, 09:36)
Labas rytas,
Atnešu pieno  biggrin.gif tiesą sakant, man LG nepalyginamai gražiau nei šitas  g.gif  Ale kol jūs tarkuosit, pagalvosiu, kokį dar objektą galima būtų paimt...  g.gif  Norėjosi kokį sausainį pridėt prie tos stiklinės, ale visiškai nesumąsčiau, KAIP sukomponuot, kad skaniau žiūrėtųsi  doh.gif
Beje, mano diagramos lyg per daug mėlynos rodo, taip?  g.gif

5ND natūrali šviesa



Ta pati stikline pieno, bet graziau-

user posted image

http://fineartameric...awna-lemay.html
Atsakyti
QUOTE(Suprem @ 2013 02 11, 16:58)
Dabar kaip? Man ten tokia šilta spalva....  rolleyes.gif Bet jau turiu nujautimą, kad pas mane monitorius šiek tiek kvailioja g.gif


Ahaaaaa...kalibruot monitorių!!!! biggrin.gif man geriausiai atrodo j/b, nes abiejų spalvotų spalvos niii
Atsakyti
QUOTE(Jurzole @ 2013 02 12, 10:01)
Mano darbinis kompas rodo, kad balta. Ir man ne per tamsu unsure.gif  Bet ciuozia vel... kaip tau vis taip gaunasi?  g.gif Ir ne stiklines virsu turiu omeny, o stalo linija.

Del to, kas graziau - man tai visgi tikline. Nuobodoka, ir suspausta, bet anas variantas irgi taip pat atrode ax.gif
Papildyta:

Bet ar butina? Jau Yvette vakar sake - kiekviena objekta galima graziai nufotografuoti. O jau stikline su pienu tai tikrai. Ta prasme, kad tai pakankamai neutralus ir paprastas objektas, tikrai galima sugalvoti, kaip graziau pateikti, uzuot blaskantis ir ieskant vel kazko kito 4u.gif


čiuožimo čempionė aš lotuliukas.gif įtariu, čiuožinėja pas mane labiau dėl netinkamai padėtų pagrindų g.gif
kad nebūtų suspausta, gal iš toliau fotkint? ar labiau iš viršaus? g.gif

dėl kito objekto, vieną radau, eisiu nufoktint, jei netiks, tai liksiu prie pieno ir tos pačios stiklinės unsure.gif

Alabama - ačiū už idėją. Kažką panaudosiu su sausainiu ax.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Amade: 12 vasario 2013 - 10:16
QUOTE(Amade @ 2013 02 12, 10:14)
čiuožimo čempionė aš  lotuliukas.gif  įtariu, čiuožinėja pas mane labiau dėl netinkamai padėtų pagrindų  g.gif 

dėl kito objekto, vieną radau, eisiu nufoktint, jei netiks, tai liksiu prie pieno ir tos pačios stiklinės  unsure.gif

Alabama - ačiū už idėją. Kažką panaudosiu su sausainiu  ax.gif

Esmė ne tik sausainyje.
Atsakyti
Amade tikriausiai labai mazus lapus fonui IMI. Reiktu atitraukti nuo fono page. Objekts graziau issiplaus fonas. Tvarkingiau atrodys. Sujungimo linija suziurek kad tiesi butu. Stikline siaip visai gerai atrodo tik uzspaudei labai. Pastatei ja gerai sone beträgt virsaus tikrai truksta. Per tel negaliu paziureti ar WB geras. Klaidu milijonas is telefono rasau tikiuosi es me suprasit jei ne nurasykit girtumo laipsniui. Kava labai stipri buvo
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Yvette: 12 vasario 2013 - 10:23