Įkraunama...
Įkraunama...

Fotografijos pradžiamokslis, 152 tema

Alabama, sveikinimai, šaunuolė.

Ateinu ir aš su centruotu portretuku, žinau, kad stilius ne SMamiškas smile.gif , bet man pačiai patinka.

user posted image

Pasaka. Dvylika brolių , juodvarniais lakstančių.
Atsakyti
QUOTE(kristalines @ 2013 02 11, 22:22)
Atnešu ir aš keletą kadrų.  blush2.gif aciuks.gif



wub.gif Kokia nuostabi mergyte bigsmile.gif
Papildyta:
Merginos nuleke mano fotikas reikia naujos detales doh.gif nezinau kaip ieskoti ebay kokiu pavadinimu ir kaip net ivardinti ko man reikia, zodziu kur objektyvas tvirtinasi prie bodzio ten tokie sraigteliai yra ale kur isisuka tai man plastmases tos naujos su tais sraigteliais reiktu gal kas zinot kaip ieskoti? lotuliukas.gif g.gif
Atsakyti
Kristalines, man tai viskas patinka smile.gif
Papildyta:

Erikamaja, man visur tavo mergaite labai liudna ........................jau senai ta norejau parasyt, bet gal toks uzmanymas visu foto .......
Papildyta:
QUOTE(krispuka @ 2013 02 11, 22:52)
Turiu ir as sio to temai rankoms ,ka jau mano sunelis papozavo su savo rankytem
user posted image

O tau paciai cia grazios ranku pozos ??
Atsakyti
QUOTE(kristalines @ 2013 02 11, 22:22)
Atnešu ir aš keletą kadrų.  blush2.gif aciuks.gif


Pirmam kadre per aštri šviesa, dėl tokios šviesos gaunasi aštrūs šešėliai, sunkūs juoduliai apačioj nuotraukos, plastmasinis (?) daiktas vaikučio rankoj nesižiūri ir nuotrauką subuitina, todėl palikčiau ją šeimos albumui mirksiukas.gif

Antram kadre vaiko akys, man atrodo, negyvos, dirbtinės. Šviesa graži, kompoziciškai ir spalvine prasme lyg ir žiūrisi.

Trečiam kadre tas rūkelis turėtų suteikt nuotraukai paslaptingumo ko gero, bet man jis čia nepasiteisina blush2.gif Nerandu tikslių žodžių, kodėl. Sniegas atrodo pereksponuotas šiek tiek. Dešinėj pusėj nėra jokio atsvaros kairiajai pusei taško/objekto - trūksta nuotraukai balanso, kairė pusė akivaizdžiai per sunki dešinei. Modelio poza patinka, akys kalbančios.

Ketvirtoji nuotrauka patiko labiausiai, ir flikre atkreipiau į ją dėmesį. Įdomus portretas be galvos, kol supratau kaip jį teisingai žiūrėti (iš pradžių atrodė, kad stovi kažkokia žmogysta apsigaubus kažkokiom skarom, nesupratau ar tai jos ta kairioji ranka, ar ją kažkas apkabinęs per liemenį smile.gif ). JB patinka, veidrodis gražiai įrėmina objektą.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Delicious: 11 vasario 2013 - 23:18
Jopsikaraika......... Kaip durnai, kai negalima komentuotu foto su PACIA FOTO doh.gif .
Paskaitai ir eini ieskot foto, nu ........................
Atsakyti
QUOTE(erikamaja @ 2013 02 11, 22:27)
Alabama, sveikinimai, šaunuolė.

Ateinu ir aš su centruotu portretuku, žinau, kad stilius ne SMamiškas smile.gif , bet man pačiai patinka.

Pasaka. Dvylika brolių , juodvarniais lakstančių.


erika, dvylikos brolių sesės veido išraiška superinė, emocija labai puikiai iliustruoja pasaką, bet man norėtųsi ne kvadrato šioj vietoj, tada centravimas gal ir pasiteisintų blush2.gif žiūriu ir mintyse pratęsinėju nuotraukos apačią, matau sesę, nerimastingai begrąžančią savo gležnas rankutes. Patinka nuotraukos apdirbimas.
Atsakyti
mergin8s,nesupykit labai kad cia paklausiu, ar gera kaina uz fotika naudota pusantru metu nikond90 1400lt? Kadru padaryta 12t.yiesipg skaitau kaip jus cia mokotes,mokote,labainoriu prisijungti prie jusu,bet esu visai zalia tokioj technikoj verysad.gif bueiu dekinga uz bet koki patarima Az
Atsakyti
Sveikinimai Alabamai 4u.gif


QUOTE(noisy-B @ 2013 02 11, 09:03)
Ačiū, merginoms, kurios pastebėjot mano nuotraukytes  4u.gif


patinka man labai sita tavo FS 4u.gif

QUOTE(PBP @ 2013 02 11, 09:20)
Sveikos gyvos  4u.gif

Savaitgali pagaliau pajudinau sedimaja po ziemos miego.


noretusi is arciau, susilieja viskas su fonu ax.gif


truputi paveluotai su rankom...

user posted image



user posted image
Atsakyti
O aš atnešu tokią iš savaitgalio... (autoportretas, galit būti ir atlaidesnės... 4u.gif )
user posted image
Atsakyti
QUOTE(erikamaja @ 2013 02 11, 23:27)
Alabama, sveikinimai, šaunuolė.

Ateinu ir aš su centruotu portretuku, žinau, kad stilius ne SMamiškas smile.gif , bet man pačiai patinka.

http://farm9.staticf..._c5ef096623.jpg

Pasaka. Dvylika brolių , juodvarniais lakstančių.


Man patinka ši... Gal todėl, kad mergaitė, visgi, šioje nuotraukoje nėra mergaitiška...T.y. sunku pasakyti, ar čia tikrai mergaitė. Ir tas universalumas taip gerai, taip limpa... Man, turinčiai du mažus padaužas, ir nežinant, kaip kvepia mergytės, arčiau širdies smile.gif Aš, va, žiūriu, ir galvoju, ar čia tikrai sesutė, o gal kuris iš brolių... Ir nejučia pati savo pasaką imu kurti smile.gif Ir dar toks pastebėjimas, kad paukštukai galėtų būti visi skirtingi, nes dabar akis kliūva už dviejų vienodų. Gal bent kiek suktelt vieną kurį reiktų?

(aišku, čia išeina, kad kiaušinis vištą moko smile.gif Balionas 4u.gif )
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo voveraite1302: 12 vasario 2013 - 00:59
Sveikos 4u.gif

vakar nepakomentavau, nors norėjosi šias nuotraukas man pastebėti iš jau užbaigtos temos.

QUOTE(Rittule @ 2013 02 10, 18:42)
Čia daugiau apačios, bet foto matyt dar netinkamesnė užduočiai "centruotas portretas"  g.gif  rėžčiau kairę ir viršų..

Man vis dar mažokai apačios 4u.gif Gražus modeliukas. smile.gif

QUOTE(viktorija09 @ 2013 02 10, 22:08)
Turiu du variantu spalvotą ir JB, man geriau žiūrisi JB  smile.gif Kaip manot?


smile.gif J/B primena 3D vaisiaus nuotrauką, kurias kartais gauna besilaukiančios. smile.gif 4u.gif Įdomus nuotraukų apdorojimo būdas, jos tikrai nelieka nepastebėtos ir sukelia tam tikras emocijas. wink.gif.

Papildyta:
Dar kartą ačiū visoms komentavusioms mano rankas - bandysiu laiko turint dar kartą spalvas sutvarkyt ir dar kartą bandysiu į J/B verst(nes dabar tik išdeginu arba pilką variantą turiu)...
Jurzole - su tavo komentaru mano rankoms praeitoje temoje sutinku drinks_cheers.gif Tos pačios mintys ir man kilo į galvą peržiūrint nuotraukas jau kompiuteryje. Tikrai buvo galima geriau padaryti - bent jau šešėliui ranką sutalpinti.

QUOTE(Tommika @ 2013 02 11, 09:48)
Labas rytas smile.gif
rodau savo NEcentruotus portretukus ir laukiu komentarų  rolleyes.gif


Šiek tiek ryškesnių akyčių norėtųsi bent jau man. 4u.gif Na bet tai nesunku pataisyti wink.gif

QUOTE(sayonara @ 2013 02 11, 11:21)
ne kartą esu dėjusi šią nuorodą, ale į temą "rankos" pataiko, pasižvalgymams: http://www.pascalrenoux.com/Mains.html

thumbup.gif Ačiū. Spėju ir kūno kalba turi atitikti nuotraukos nuotaikai.
Atsakyti
QUOTE(Yvette @ 2013 02 11, 12:54)
šita man nuostabi[/url] vis sakau kad nukopijuosiu, bet dar nepriaugau iki išpildymo

Vieną panašią idėją iš tavo įdėtų nuotraukų turėjau - ale tinginys aplankė ir patingėjau įgyvendint dėl apšvietimo. Reikės kada pabandyt.
Beje, reikės man ir vieną idėją nukopijuot šeimos albumui - mažoji džiaugiasi, kad nosies galiuką ar kito pirštą gali savo mažais pirštukais paliest smile.gif... Mačiau panaši yra...

QUOTE(Suprem @ 2013 02 11, 15:39)
Bandau ir aš švelnų centruotą, kaip gavosi?


QUOTE(Suprem @ 2013 02 11, 15:58)
Dabar kaip? Man ten tokia šilta spalva....  rolleyes.gif


Na žinai, mūsų monitoriai panašiai rodo... Žiūrėjau pirmąją per telefoną - pirma mintis, oj su spalvom visiškai blogai.... O per nešiojamo kompiuterio ekraną spalvos pakankamai normaliai atrodė...

QUOTE(PBP @ 2013 02 11, 17:20)
Kritika ir komentarai laukiami  4u.gif

Pakomentavau flickr wink.gif


QUOTE(kristalines @ 2013 02 11, 22:22)

Iš visų labiausiai patiko antroji, tik gaila atspindžio sad.gif Jei tik būtum sutalpinusi į kadrą.
Trečiojoje - merginą norisi traukti į kairę pusę, šiek tiek nurėžti viršaus bei kairės. Rodosi, kad kadro viduryje lyg ir migla susidariusi, bent jau man šiek tiek blaško dėmesį. 4u.gif


Atsakyti