Įkraunama...
Įkraunama...

Fotografijos pradžiamokslis, 152 tema

pamiršau paminėti, buvau parodoje Nuorodoje surašyti autoriai. Džiaugsmas akims.
Kelias Ansel Adams fotografijas mačiau. Nerealiai atspausdintos.
Atsakyti
Jurzole, Sea girl, ačiūsmile.gif



RK, nelabai.Tie balti kažkas atrodo kaip pleiskanos.Apdirbimas pilkas, apačia į juodumą.Ni.Veido išraiška irgi ne, kažkokia skausminga
Atsakyti
QUOTE(Inza @ 2013 02 11, 22:10)
Keistai atrodo, kai plaukuose lyg sniegas, o fonas tiesiog pilkas smile.gif Atrodo studijoje pasnigo smile.gif Ir veidas keistas, gal per pilkas? bet as nelabai dar nusimanau, tik savo nuomone norejau pareiksti smile.gif

Cia lauke, snigo sniegas. Sonai nuvignetinti.
Papildyta:
QUOTE(Alabama @ 2013 02 11, 22:19)
RK, nelabai.Tie balti kažkas atrodo kaip pleiskanos.Apdirbimas pilkas, apačia į juodumą.Ni.Veido išraiška irgi ne, kažkokia skausminga

Net nebuvo minties del pleiskanu, gi jos taip nekaba ant plauku biggrin.gif . Paltas juodas apacioj g.gif .
***, o man patiko biggrin.gif .
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Rytine Kava 10: 11 vasario 2013 - 21:24
RK-o kam lauke toki portreta daryti? g.gif Nei sviesos idomios, nei fono... Man jau geriau portretas su pusimi ar krumu biggrin.gif Siaip plaukai susivele, israiska nesuprasi ka sakanti schmoll.gif Galetu kur svajingai i sona ziureti... Grazus modeliukas, panaudok dar smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Suprem @ 2013 02 11, 22:26)
RK-o kam lauke toki portreta daryti? g.gif Nei sviesos idomios, nei fono... Man jau geriau portretas su pusimi ar krumu biggrin.gif Siaip plaukai susivele,  israiska nesuprasi ka sakanti schmoll.gif Galetu kur svajingai i sona ziureti... Grazus modeliukas, panaudok dar smile.gif

Todel kad is daug foto sumasciau is vienos foto padaryt vat ka biggrin.gif . Su pusim ir krumu buvo irgi. Merginai si labai patiko, nors ir originala mate.
Tuoj da imesiu kazka g.gif .
Atsakyti
QUOTE(Rytine Kava 10 @ 2013 02 11, 20:44)
Sveikos ax.gif , kokias 2 temas praleidau, nes nebespejau skaityt, labai daug temoj namu darbu  ax.gif .
Idomu, a nors kiek tobuleju  blush2.gif
(nesikabinejant prie kokios sruogos kreivos biggrin.gif )


Nevinjetuočiau ir kitaip kadruočiau 4u.gif Pabandyk, manau turėtų geriau būti smile.gif
Atsakyti
RK, vinjetavimas man labiausiai rėžia akį, netinka jis čia visai, ir veidas pilkas mirksiukas.gif Kadruočiau kitaip.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Delicious: 11 vasario 2013 - 21:45
jurzole aciu
turiu du TAIP , dar truksta vieno, mano 4 ND 9 psl 4u.gif
Atsakyti
RK, prie viso apdirbimo.... rankų čia trūksta.
Atsakyti
Turiu ir as sio to temai rankoms ,ka jau mano sunelis papozavo su savo rankytem


user posted image
Atsakyti
krispuka, berniuko portretukas mielas, ramus, bet mano akiai pilkšvokas jb ir fonas erzinantis - mano galva, jis foto tik betvarkės priduoda, neįtaigus, nesustiprina berniuko portreto, o atvirkščiai - sujaukia jį mirksiukas.gif Tai nebuvo snapshotas, tad ir foną galėjai pritaikyti tinkamesnį, apgalvotą 4u.gif
Atsakyti
Atnešu ir aš keletą kadrų. blush2.gif aciuks.gif

user posted image

user posted image

user posted image

user posted image
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo kristalines: 11 vasario 2013 - 22:22