Įkraunama...
Įkraunama...

Fotografijos pradžiamokslis, 152 tema

QUOTE(Sea Girl @ 2013 02 11, 19:59)
Del nuotrauku iseminmo/neisemimo...bet tarkim jei tema jau uzdaryta, kodel negalima isimti... na ne iskart, bet man asmeniskai nesinori kad tarkim nuotrauka kabetu forume visam laikui g.gif
As praeitoj temoj jb portreto dar neisemus, bet tarkim siai temai jau einant i pabaiga zadu isimti...dar be to komentaru apie ta foto vistiek nera tongue.gif  (iskyrus viena) smile.gif

labai bloga yda nuotraukas išimti, pati tokią turėjau smile.gif Bent jau dešimt temų palikit kabėti. Siunčiam naujai prisijungusias bent dešimt senų temų skaityti, o ką ten joms skaityti, kai foto pvz. jau nebėra tik kalbama neaišku apie ką.

o dėl komentarų.... kiek patys komentuojam, tiek gaunam tongue.gif nepiktybiškai. Tik pasierzinu
Atsakyti
QUOTE(Yvette @ 2013 02 11, 19:07)
o dėl komentarų.... kiek patys komentuojam, tiek gaunam  tongue.gif  nepiktybiškai. Tik pasierzinu

Oi ne, tuo pasakymu kad tik vienas komentaras, jokiu budu neverkiau demesio... biggrin.gif tik norejau pasakyti, kad kadras vistiek neinformatyvus, kad ji laikyt ilgai...
O pati savo ruoztu juk nera taip, kad isvis nekomentuociau...stengiuosi...aisku ne kiekviena foto, bet juk ne viena nekomentuojam kiekvienos foto mirksiukas.gif

OK, pasistengsiu laikyt foto ilgiau, daug ilgiau, bet ne "forever" biggrin.gif 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Yvette @ 2013 02 11, 18:26)
gaila, kad karpei. Užduotis buvo nekarpyti  smile.gif
Spalvas tvarkyti reikia.
nemėgstu tokių žiedukų įdėklų, bet ND geri, užskaitau.
nemačiau pirmo ir antro dublio, tad nežinau kas juose buvo blogai.
Rodos kilimą pasitiesei ir ant jo daiktus susidėjai. Negražiai atrodo. Namų darbų esmę supratai.
Pagr. objektas per daug žemai nustumtas, kažkiek net nukirpai. Stenkis viską sutalpinti. Šiaip senas labai daiktas pasirinktas, kilimo fone visai negražiai atrodo. Sunku gražiai nufotografuoti, tad pasilengvink sau darbą imk paprastesnį daiktą.
Knygos viršelis irgi aplankstytas, taip pat gražiai nufotografuoti nepavyks, nebent tikslingai visą atsmosferą tokią sukursi.


2 dublis 2 psl., nieks nieko nesakė, tai ir aš nežinau kas blogai, tai bandysiu tuos pačius objektus imti kaip antram, bus lengviau biggrin.gif
Labai ačiū už komentarą 4u.gif
Papildyta:
QUOTE(Yvette @ 2013 02 11, 20:07)
labai bloga yda nuotraukas išimti, pati tokią turėjau  smile.gif  Bent jau dešimt temų palikit kabėti. Siunčiam naujai prisijungusias bent dešimt senų temų skaityti, o ką ten joms skaityti, kai foto pvz. jau nebėra tik kalbama neaišku apie ką.

o dėl komentarų.... kiek patys komentuojam, tiek gaunam  tongue.gif  nepiktybiškai. Tik pasierzinu


drinks_cheers.gif Kiek temų skaičiau, tai kažkaip nesiskaito, kai nuotrauką komentuoja, o jos nėra.
Ir dėl ND, būtų gerai, kad jie būtų, o tai irgi nesupranti apie ką kalba blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(Svajonė mūsų @ 2013 02 11, 08:32)
Buitiakas labiausiai patiko Alabamos wink.gif

Tai ir nuo manes sveikinimai Alabamai 4u.gif

QUOTE(sayonara @ 2013 02 11, 09:47)
merginos, suprantu, kad čia ne lietuvių kalbos tema, bet nu įsikalkit į galvą, kad ne rĖžimas, o rEžimas, nes nu jomajo biggrin.gif doh.gif

biggrin.gif drinks_cheers.gif

QUOTE(noisy-B @ 2013 02 11, 16:10)
Brum, tau, brangioji  4u.gif ar čia irgi iš viršaus? biggrin.gif

Man tai labai patinka bigsmile.gif

QUOTE(lunameja @ 2013 02 11, 16:39)
Jei jau uzskaitineti ND su telefonais, tai jau virs visko  biggrin.gif

mastau.gif Prisipazinsiu - kazkada fotkinau Wii pulteli sitam ND blush2.gif Bet neuzskaite (ne del estetikos, del WB), tai paskui, rodos, vazeles griebiausi... biggrin.gif cool.gif

QUOTE(Inza @ 2013 02 11, 16:40)
del to ka fotografuoti - man kazkas siule balto kiausinio su lukstais kompozicija wink.gif

As! biggrin.gif Atsiskaitei jau, ar dar laukti to kiausinio? lotuliukas.gif

krispuka, uzskaitau tavo ketvirta ND, jei dar reikia.

spindulele, man is tavo 2 ND tai pirmas dublis normaliausias pasirode, kiek dar prisimenu. Antram labai daug visko kadre, man per marga gal, ir skirtumas labai labai mazas tarp antros ir trecios nuotraukos. Del trecio dublio Yvette jau susake pastabas.
Atsakyti
QUOTE(Jurzole @ 2013 02 11, 21:11)
As!  biggrin.gif Atsiskaitei jau, ar dar laukti to kiausinio?  lotuliukas.gif

Atsiskaiciau biggrin.gif todel ir siulau kitoms kiausini bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(Spindulėlė @ 2013 02 11, 20:54)
2 dublis 2 psl., nieks nieko nesakė, tai ir aš nežinau kas blogai, tai bandysiu tuos pačius objektus imti kaip antram, bus lengviau biggrin.gif

fonui siūlau neimti kilimo, negražiai atrodys, kaip befotografuotum. Pakabink kokią margą skarelę, Ar dovanų popierių, galų gale knygos užtektų. O pagr. objektą galima juk puodelį imti, vazelę, knygą, lėkštutę.. Na ir ta tavo žvakelė nėra jau tokia bloga, su blogesniais objektais buvo ND užskaitomi.

Atsakyti
QUOTE(Inza @ 2013 02 11, 20:14)
Atsiskaiciau biggrin.gif todel ir siulau kitoms kiausini  bigsmile.gif

Ech... biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Jurzole @ 2013 02 11, 21:11)
Tai ir nuo manes sveikinimai Alabamai  4u.gif
biggrin.gif  drinks_cheers.gif
Man tai labai patinka  bigsmile.gif
mastau.gif Prisipazinsiu - kazkada fotkinau Wii pulteli sitam ND  blush2.gif Bet neuzskaite (ne del estetikos, del WB), tai paskui, rodos, vazeles griebiausi...  biggrin.gif  cool.gif
As!  biggrin.gif Atsiskaitei jau, ar dar laukti to kiausinio?  lotuliukas.gif

krispuka, uzskaitau tavo ketvirta ND, jei dar reikia.

spindulele, man is tavo 2 ND tai pirmas dublis normaliausias pasirode, kiek dar prisimenu. Antram labai daug visko kadre, man per marga gal, ir skirtumas labai labai mazas tarp antros ir trecios nuotraukos. Del trecio dublio Yvette jau susake pastabas.


Ačiū, kad atkreipiat dėmėsį, tai bandysiu 1 dublį tobulinti.

Dėl tų objektų pasirinkimo, na, nemanau, kad taip griebia visos kas papuola.
Pas mane visi namai apversti, o vat, atrodo, kad ant kilimo daiktus padėjau blush2.gif
Imi vieną, nori, kad jis su kitu kažkaip sietųsi, o vat nesigauna ax.gif
Kai barometrą pasiėmiau, tai ir knygų turinį reikėjo prisiminti kais kokiais metais vyko lotuliukas.gif Bandžiau ,,Altorių šešėlį" priglausti, o tas blizgantis žaltys.
Na, gal ateis tas supratimas kada nors, tikiuosi...
Atsakyti
QUOTE(Yvette @ 2013 02 11, 17:01)
nustebink su ND ir turėsi bilietą būti mokinuke  smile.gif
Užsispyrimas kartais kalnus nuversti gali.


O vat kokia tvarka del tu mokytoju g.gif
Atsakyti
Sveikos ax.gif , kokias 2 temas praleidau, nes nebespejau skaityt, labai daug temoj namu darbu ax.gif .
Idomu, a nors kiek tobuleju blush2.gif
(nesikabinejant prie kokios sruogos kreivos biggrin.gif )

user posted image
Atsakyti
QUOTE(.ege @ 2013 02 11, 21:42)
O vat kokia tvarka del tu mokytoju  g.gif

jokios tvarkos nėra. nes tai neprivaloma.
Atsakyti
QUOTE(Rytine Kava 10 @ 2013 02 11, 21:44)
Idomu, a nors kiek tobuleju  blush2.gif
(nesikabinejant prie kokios sruogos kreivos biggrin.gif )

Keistai atrodo, kai plaukuose lyg sniegas, o fonas tiesiog pilkas smile.gif Atrodo studijoje pasnigo smile.gif Ir veidas keistas, gal per pilkas? bet as nelabai dar nusimanau, tik savo nuomone norejau pareiksti smile.gif
Atsakyti