Įkraunama...
Įkraunama...

Fotografijos pradžiamokslis, 152 tema

Aš ne senė, bet norėtųsi čiut aukščiau ir arčiau smile.gif
Atsakyti
QUOTE(PBP @ 2013 02 11, 17:20)
Sveikos gyvos  4u.gif

labas labas pikta teta, as noriu gaut per kupra  biggrin.gif Savaitgali pagaliau pajudinau sedimaja po ziemos miego. Si karta labai daug demesio skyriau rankom. Turiu daug nuotrauku su ivairiomis ranku padetimis. Ir is ties pati pamaciau kiek itakos duoda ranku kalba. Tiesa, foto dar netvarkytos, tai dar negaliu pasidalinti FS geriausiais kadrais. Bet viena pirmuju atnesu, nes ilgai ties sia ilgai kraipau usa ir negaliu apsisprest ar pasiteisino cia centravimas ar visgi reikia kirpt. Labai idomi senu vilkiu nuomone  4u.gif

Kritika ir komentarai laukiami  4u.gif


flickre pakomentuosiu, bet gal tik rytoj, šiandien aš per daug durnai nusiteikusi biggrin.gif galiu netyčia ką nors ne taip pasakyti smile.gif
Atsakyti
Suprem, senute ar ne, bet komentuot vienodai galima mirksiukas.gif Aciu uz nuomone. Turiu ir is arciau ir su taisyklinga kompozicija. Bet bandau ir eksperimentuot, idomu pasizaisti blush2.gif
QUOTE(sayonara @ 2013 02 11, 16:57)
flickre pakomentuosiu, bet gal tik rytoj, šiandien aš per daug durnai nusiteikusi biggrin.gif galiu netyčia ką nors ne taip pasakyti smile.gif

Ai man per savaitgali tiek prisake, kad ko gero jau skaudziau but negali, tai nebijau nieko biggrin.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo PBP: 11 vasario 2013 - 18:02
QUOTE(PBP @ 2013 02 11, 18:01)
Suprem, senute ar ne, bet komentuot vienodai galima  mirksiukas.gif  Aciu uz nuomone. Turiu ir is arciau ir pagal su taisyklinga kompozicija. Bet bandau ir eksperimentuot, idomu pasizaisti  blush2.gif

Ai man per savaitgali tiek prisake, kad ko gero jau skaudziau but negali, tai nebijau nieko  biggrin.gif


nu čia dabar.
aš skaudžiai stengiuosi nesakyt, bet kartais priima kaip nors durnai, tai žinai, laikuji bėgant imi frykintis.. o aš vis tik į gruboką atvirumą linkus, nu tingiu aš cackintis meiliai smile.gif ryt pažadu pakomentuot, jei ne, primink.
Atsakyti
QUOTE(sayonara @ 2013 02 11, 17:02)
nu čia dabar.
aš skaudžiai stengiuosi nesakyt, bet kartais priima kaip nors durnai, tai žinai, laikuji bėgant imi frykintis.. o aš vis tik į gruboką atvirumą linkus, nu tingiu aš cackintis meiliai smile.gif ryt pažadu pakomentuot, jei ne, primink.

Sutarta ryt lauksiu kritikos, jei ka ateisiu primint biggrin.gif Man patinka kai nevynioja zodziu i vata, megstu konkretuma. Tai kai jau rasysi, tai dek nuo dusios, man dabar toks vampyriskas mokymosi etapas, kad noriu viska susiriurbt ir mokytis, mokytis, mokytis.. cool.gif
Atsakyti
QUOTE(kristalines @ 2013 02 11, 18:06)
Sakau, kad kažką pamiršau. Man, tai vienos geriausių tavo foto  smile.gif

QUOTE(Alabama @ 2013 02 11, 18:44)
Patiko tavo foto.

Sėdžiu "apsipatenkinus" dbr smile.gif Ačiū!

PBP -> ir man susilieja, per šviesu, įdomu kitas pamatyti.
Atsakyti
Duokit man kokią užduotį, ka..Plyz plyz plyz.
Atsakyti
QUOTE(Alabama @ 2013 02 11, 19:14)
Duokit man kokią užduotį, ka..Plyz plyz plyz.

Panašumai tarp žmogaus ir medžio. Rask tris jų ir pateik kaip tris koliažus.
Atsakyti
QUOTE(Alabama @ 2013 02 11, 18:14)
Duokit man kokią užduotį, ka..Plyz plyz plyz.


Judesys.... rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(noisy-B @ 2013 02 11, 17:11)
*Sėdžiu "apsipatenkinus" dbr smile.gif Ačiū!
** PBP -> ir man susilieja, per šviesu, įdomu kitas pamatyti.

* Ir turetum but, nes tikrai labai grazus portretas mirksiukas.gif
** Su sviesumu itariau, kad persistengiau. Cia galet nauja mano liga, bet kol neisiautejau, tvarkydama likusias turesiu omenyje, kad neperspausciau sviesindama blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(Yvette @ 2013 02 11, 18:20)
Panašumai tarp žmogaus ir medžio. Rask tris jų ir pateik kaip tris koliažus.

Super.
Ačiū.
Atsakyti
Laba, grazios Ranku nuotraukos. Labiausiai isimine Vilnies nuotrauka smile.gif

Alabama, sveikinuu, nuostabi ta tavo kasdienine foto 4u.gif


o la la la, labai dekui uz komentara mano jb vaiko portretui 4u.gif del kaires....na man ten jos reikia biggrin.gif


Del nuotrauku iseminmo/neisemimo...bet tarkim jei tema jau uzdaryta, kodel negalima isimti... na ne iskart, bet man asmeniskai nesinori kad tarkim nuotrauka kabetu forume visam laikui g.gif
As praeitoj temoj jb portreto dar neisemus, bet tarkim siai temai jau einant i pabaiga zadu isimti...dar be to komentaru apie ta foto vistiek nera tongue.gif (iskyrus viena) smile.gif


Noriu pagirti Tommika, labai patinka pirmasis maziaus portretas, bet sutinku su komentarais kad truksta erdves zvilgsnio kryptin.

noisy-B, grazus portretas, labai grazus jb, jei kabinetis tai noretusi siek tiek daugiau vietos desineje...na kad ranka nebutu atsiremus i nuotraukos krasta.

PBP, nepatinka man centravimas siame kadre 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Sea Girl: 11 vasario 2013 - 19:15