Įkraunama...
Įkraunama...

Fotografijos pradžiamokslis, 152 tema

Ačiū, merginoms, kurios pastebėjot mano nuotraukytes 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Yvette @ 2013 02 11, 16:59)
o kodėl telefonas nėra estetiškai gražus objektas. Na o kuo buvo bloga foto kur raudona suknelė, staliukas ir rankos su telefonu. Ir ten telefonas negražiai atrodo?
Ir su tualetinio popieriaus rulonėliu galima gražius ND atlikti. Ne tą vertinant, merginos.
Amades problema ne objekto pasirinkime, o išdėstyme, atstumų pasirinkime ir t.t.

As linkus nesutikti, o kuom tada skulpturele blogiau,nei telefonas?!

Amade, uz paskutini sakini 4u.gif palaikau. lauskiu Tavojo ND.sekmes
Atsakyti
QUOTE(noisy-B @ 2013 02 11, 17:03)
Ačiū, merginoms, kurios pastebėjot mano nuotraukytes  4u.gif

Sakau, kad kažką pamiršau. Man, tai vienos geriausių tavo foto smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Amade @ 2013 02 11, 17:03)
thumbup.gif
pasiūlymais pasinaudosiu, tikrai perdarysiu.  biggrin.gif Akinių dėkla padėjau į šalį, nes man jis pasirodė ne toks baltas.  g.gif
O mano problema ir yra tas paskutinis sakinys. Ką aš ir noriu pasakyt, pirmiau noriu pajaust, kaip komponuot, tada su laiku įgaut ir meninių idėjų.  ax.gif

igausi,jei uzsispyrimo ir noro turesi smile.gif
Atsakyti
QUOTE(lunameja @ 2013 02 11, 18:06)
As linkus nesutikti, o kuom tada skulpturele blogiau,nei telefonas?!

Amade, uz paskutini sakini  4u.gif  palaikau. lauskiu Tavojo ND.sekmes

skulptūrėlės skulptūrėlėm nelygu.


Nepykit, aš ND neužskaitinėju. Bet įsiterpiu, kai pamatau, kad betvarkė su užskaitymais vyksta. Neužskaitot ND ok, nesiūlykit n kartų objekto keisti, siūlykit ką gali geriau padaryti, kad ND būtų tvarkngesni. Nes ne visada objektuose problema.
Atsakyti
QUOTE(Yvette @ 2013 02 11, 17:01)
nustebink su ND ir turėsi bilietą būti mokinuke  smile.gif
Užsispyrimas kartais kalnus nuversti gali.


to bilieto baisiai laukiu biggrin.gif

O dėl užsispyrimo... aš ožiaragė ir kalną jau esu ojoj kokį nuvertus... taip kad žinau, ką gali užsispyrimas... juo labiau, man pačiai to norisi mirksiukas.gif

beje, kaip tik kampe reklamuoja baltą LaFleur lotuliukas.gif lotuliukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Amade: 11 vasario 2013 - 17:11
QUOTE(Yvette @ 2013 02 11, 17:08)
skulptūrėlės skulptūrėlėm nelygu.
Nepykit, aš ND neužskaitinėju. Bet įsiterpiu, kai pamatau, kad betvarkė su užskaitymais vyksta. Neužskaitot ND ok, nesiūlykit n kartų objekto keisti, siūlykit ką gali geriau padaryti, kad ND būtų tvarkngesni. Nes ne visada objektuose problema.

manau, kai kada ir objektus reikia keisti, kai jie su estetika neturi rysio. bet kaip supratom,tai jau skoniu reikalas.
stengiuosi nesikist i ND kritikavima, bet kartais nepraslysta tam tikri objektai, nepastebeti pro akis biggrin.gif
Atsakyti
Sveikos gyvos 4u.gif
QUOTE(sayonara @ 2013 02 11, 08:47)
labas, aš labai piktas, gal kam komentarų norisi?  cool.gif

labas labas pikta teta, as noriu gaut per kupra biggrin.gif Savaitgali pagaliau pajudinau sedimaja po ziemos miego. Si karta labai daug demesio skyriau rankom. Turiu daug nuotrauku su ivairiomis ranku padetimis. Ir is ties pati pamaciau kiek itakos duoda ranku kalba. Tiesa, foto dar netvarkytos, tai dar negaliu pasidalinti FS geriausiais kadrais. Bet viena pirmuju atnesu, nes ilgai ties sia ilgai kraipau usa ir negaliu apsisprest ar pasiteisino cia centravimas ar visgi reikia kirpt. Labai idomi senu vilkiu nuomone 4u.gif user posted image

Kritika ir komentarai laukiami 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Suprem @ 2013 02 11, 16:39)
Bandau ir aš švelnų centruotą, kaip gavosi? Prisipažįstu-kirpta, nestovėjo kur liepiau, tai teko spintą pašalinti blush2.gif
gaila, kad karpei. Užduotis buvo nekarpyti smile.gif
Spalvas tvarkyti reikia.


QUOTE(krispuka @ 2013 02 11, 17:00)
Sveiki, as vis dar su 4 ND 4u.gif

nemėgstu tokių žiedukų įdėklų, bet ND geri, užskaitau.

QUOTE(Spindulėlė @ 2013 02 11, 17:04)
2 ND, 3 dublis

Labai laukiu pastabų, kad galėčiau mokytis. O tai negaliu nei valgyt, kažkokia manija apsėdo blush2.gif

nemačiau pirmo ir antro dublio, tad nežinau kas juose buvo blogai.
Rodos kilimą pasitiesei ir ant jo daiktus susidėjai. Negražiai atrodo. Namų darbų esmę supratai.
Pagr. objektas per daug žemai nustumtas, kažkiek net nukirpai. Stenkis viską sutalpinti. Šiaip senas labai daiktas pasirinktas, kilimo fone visai negražiai atrodo. Sunku gražiai nufotografuoti, tad pasilengvink sau darbą imk paprastesnį daiktą.
Knygos viršelis irgi aplankstytas, taip pat gražiai nufotografuoti nepavyks, nebent tikslingai visą atsmosferą tokią sukursi.
Atsakyti
Yvette dekui uz uskaityma, turiu viena Taip 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(noisy-B @ 2013 02 11, 16:10)
Kai pasipylė sveikinimai Alabamai biggrin.gif


Ačiūsmile.gif
Patiko tavo foto.
QUOTE(PBP @ 2013 02 11, 17:20)


Man objektas susilieja su fonu, ir IMHO čia netinka centravimas.
Atsakyti
QUOTE(Alabama @ 2013 02 11, 16:44)
Man objektas susilieja su fonu, ir IMHO čia netinka centravimas.

Dekui uz nuomone, labai norejau is salies isgirt kas negerai. Einu tvarkyt mirksiukas.gif
Atsakyti