Įkraunama...
Įkraunama...

Fotografijos pradžiamokslis, 152 tema

Dabar žiūriu reportažą apie makro fotografiją - kaip vabaliukus, voriukus fotografuoja. O jūs skundžiatės, kad vaikai jums pabėga iš kadro lotuliukas.gif

Atsakyti
Šį pranešimą redagavo R.i.R.: 11 vasario 2013 - 16:48
QUOTE(R.i.R. @ 2013 02 11, 17:48)
Dabar žiūriu reportažą apie makro fotografiją - kaip vabaliukus, voriukus fotografuoja. O jūs skundžiatės, kad vaikai jums pabėga iš kadro  lotuliukas.gif

Cia turbut per ta laida "Per objektyva" ar kaip ten vadinasi? kazkada maciau kaip jis ten vargino vabaliukus biggrin.gif taip ir su vaikais reikia biggrin.gif biggrin.gif biggrin.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Inza: 11 vasario 2013 - 16:52
QUOTE(Amade @ 2013 02 11, 16:41)
biggrin.gif  nu ryt darysiu tada su ta stikline  biggrin.gif
Bet čia turbūt blogai tiesiog todėl, kad tai tiesiog daiktas "po ranka"? bet juk ir zvakės, puodeliai taip pat po ranka  g.gif
Aš perdarysiu su kitkuo, bet liksiu nesupratus  mirksiukas.gif

na jei is saves tik tiek gali isspausti,tai blogai smile.gif jei telefonai Tau estetiskai grazus objektas, tai toli nenuvaziuosi moksluose smile.gif
Kadangi turi viena uzskaityma, pati apsispresk,ka toliau darysi.
Atsakyti
Nesulaukiau nei TAIP/NE uz savo 4 ND, kuris yra 9 psl 4u.gif
Atsakyti
noisy-B mano akiai nuostabiai wub.gif

Suprem man gal spalvota gražnesnė, juolab pati kažkada esi rašiusi, kad nesergi jb liga rolleyes.gif
Atsakyti
O apie mano ND galit ką?
2 dublis 2 psl., 3 dublis 9 psl.

Atsakyti
QUOTE(kristalines @ 2013 02 11, 17:44)
kodėl nesupratus? ar tas telefonas tau gražu, ar bent jau įdomu į jį žiūrėti? g.gif 
Nu man tai ne. Aš į išlankstyta gėlę bent žiūrėjau, galvojau "nu kaip čia ją išlankstė"? biggrin.gif
o čia ką, LG biggrin.gif

nu jau nepradėkim. Meniški ND yra gerai, bet jau čia perdaug išsidirbinėjam. Man ir akinių dėklas tiko, netiko tik tai, kaip fotografavo. Telefonas gal mažiau patinka, bet nėra blogas objektas. Juk nebūtina kažko naujo pirkti dėl foto.

Amade, bet jeigu norėsi perdaryti keli pasiūlymai. Gali pasirinkti baltą kiaušinį, baltą plunksną, net balti siūlai yra ok, stiklinė su pienu irgi yra ok. Galbūt knygos lapas irgi tiktų. Jei turi puodelį baltą irgi super sužaisti gali.
Jei imsi kiaušinį ar stiklinę pieno, prisimink trečdalių taisyklę ir bandyk ją pritaikyti. Objektą dėl apačioje kairiau ar dešiniau. Ne perdaug apačios, daugiau viršaus palik.
Papildyta:
QUOTE(lunameja @ 2013 02 11, 17:52)
na jei is saves tik tiek gali isspausti,tai blogai  smile.gif jei telefonai Tau estetiskai grazus objektas, tai toli nenuvaziuosi moksluose  smile.gif
Kadangi turi viena uzskaityma, pati apsispresk,ka toliau darysi.

o kodėl telefonas nėra estetiškai gražus objektas. Na o kuo buvo bloga foto kur raudona suknelė, staliukas ir rankos su telefonu. Ir ten telefonas negražiai atrodo?
Ir su tualetinio popieriaus rulonėliu galima gražius ND atlikti. Ne tą vertinant, merginos.
Amades problema ne objekto pasirinkime, o išdėstyme, atstumų pasirinkime ir t.t.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Yvette: 11 vasario 2013 - 17:00
QUOTE(Giniatte @ 2013 02 11, 16:56)
Suprem man gal spalvota gražnesnė, juolab pati kažkada esi rašiusi, kad nesergi jb liga  rolleyes.gif


Nemoku spalvų sutvarkyti blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(kristalines @ 2013 02 11, 16:44)
kodėl nesupratus? ar tas telefonas tau gražu, ar bent jau įdomu į jį žiūrėti? g.gif 
Nu man tai ne. Aš į išlankstyta gėlę bent žiūrėjau, galvojau "nu kaip čia ją išlankstė"? biggrin.gif
o čia ką, LG biggrin.gif


iš principo man ir šita mano 3 ND fotkė sako tiek pat, kiek LG biggrin.gif O ta išlankstyta gervė taip, man irgi labai patiko. mirksiukas.gif

QUOTE(lunameja @ 2013 02 11, 16:52)
na jei is saves tik tiek gali isspausti,tai blogai  smile.gif jei telefonai Tau estetiskai grazus objektas, tai toli nenuvaziuosi moksluose  smile.gif
Kadangi turi viena uzskaityma, pati apsispresk,ka toliau darysi.


Aš tuos ND suprantu kaip technikos ir estetikos pamokas. Na, aišku, įgudusiai akiai ir pasimato, kas turi cinkelį, kas tą cinkelį pagaus su laiku, o kas jo nepagaus biggrin.gif
Ir sakau, man tas telefonas lygiai tiek estetiškas, kiek žvakidės, citrinos ar pakabukai biggrin.gif visi tokie yra "po ranka" g.gif Bet taip, kai kurie ND ypatingai patraukia akį, bet tikrai ne daugiau nei pusė užskaitytųjų.


o perdaryt aš BŪTINAI perdarysiu. Ir dėl savęs, o labiausiai iš principo, kad galiu sugalvot ir geriau biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Amade @ 2013 02 11, 18:00)
o perdaryt aš BŪTINAI perdarysiu. Ir dėl savęs, o labiausiai iš principo, kad galiu sugalvot ir geriau  biggrin.gif

nustebink su ND ir turėsi bilietą būti mokinuke smile.gif
Užsispyrimas kartais kalnus nuversti gali.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Yvette: 11 vasario 2013 - 17:02
QUOTE(Yvette @ 2013 02 11, 16:59)
nu jau nepradėkim. Meniški ND yra gerai, bet jau čia perdaug išsidirbinėjam. Man ir akinių dėklas tiko, netiko tik tai, kaip fotografavo. Telefonas gal mažiau patinka, bet nėra blogas objektas. Juk nebūtina kažko naujo pirkti dėl foto.


o aš taip sakiau? smile.gif
aš tik kaip pvz pasakiau apie tą gėlę, jei ką. Man ir žvakidės ir daug kas tinka, kas daug kam netinka. Nu ir pnš. smile.gif
Jei tau tinka telefonas, nu gerai, o man netinka vistiek. Geriau puodelį kokį tada smile.gif
Man viena, tau kita tinka.
Atsakyti
QUOTE(Yvette @ 2013 02 11, 16:59)
nu jau nepradėkim. Meniški ND yra gerai, bet jau čia perdaug išsidirbinėjam. Man ir akinių dėklas tiko, netiko tik tai, kaip fotografavo. Telefonas gal mažiau patinka, bet nėra blogas objektas. Juk nebūtina kažko naujo pirkti dėl foto.

Amade, bet jeigu norėsi perdaryti keli pasiūlymai. Gali pasirinkti baltą kiaušinį, baltą plunksną, net balti siūlai yra ok, stiklinė su pienu irgi yra ok. Galbūt knygos lapas irgi tiktų. Jei turi puodelį baltą irgi super sužaisti gali.
Jei imsi kiaušinį ar stiklinę pieno, prisimink trečdalių taisyklę ir bandyk ją pritaikyti. Objektą dėl apačioje kairiau ar dešiniau. Ne perdaug apačios, daugiau viršaus palik.
Papildyta:

o kodėl telefonas nėra estetiškai gražus objektas. Na o kuo buvo bloga foto kur raudona suknelė, staliukas ir rankos su telefonu. Ir ten telefonas negražiai atrodo?
Ir su tualetinio popieriaus rulonėliu galima gražius ND atlikti. Ne tą vertinant, merginos.
Amades problema ne objekto pasirinkime, o išdėstyme, atstumų pasirinkime ir t.t.


thumbup.gif
pasiūlymais pasinaudosiu, tikrai perdarysiu. biggrin.gif Akinių dėkla padėjau į šalį, nes man jis pasirodė ne toks baltas. g.gif
O mano problema ir yra tas paskutinis sakinys. Ką aš ir noriu pasakyt, pirmiau noriu pajaust, kaip komponuot, tada su laiku įgaut ir meninių idėjų. ax.gif
Atsakyti