Įkraunama...
Įkraunama...

Fotografijos pradžiamokslis, 152 tema

QUOTE(noisy-B @ 2013 02 11, 16:10)
[img]http://farm9.staticflickr.com/8226/8464214237_58be9c1db4_z.jpg


Man labai gražu smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Edeva @ 2013 02 11, 16:07)
bet del skonio nesigincijama as tik sakau kad man norisi nuvalyt ta migla  blush2.gif

drinks_cheers.gif
o man patinka tas švelnumas.. ax.gif

QUOTE(noisy-B @ 2013 02 11, 16:10)
Pirmas patiko, spalvos, toks švelnumas. Fainai. Tik vos vos viršaus norisi, bent centimetrą, ar pusę smile.gif

4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Tommika: 11 vasario 2013 - 16:18
ziuriu velniava darosi del ND schmoll.gif
kuo tolyn, tuo baisyn. as del objektu ir estetikos.
Amade, man sirdis neleidzia uzskaityti ND su tokiu objektu 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Suprem @ 2013 02 11, 17:14)


Valio biggrin.gif patiktų dar labiau, jei būtų erdviau iš visų pusių

Amade, tebūnie taip nuo manęs smile.gif

Atsakyti
QUOTE(R.i.R. @ 2013 02 11, 16:27)
Valio  biggrin.gif patiktų dar labiau, jei būtų erdviau iš visų pusių



Ačiū biggrin.gif

Atsakyti
QUOTE(lunameja @ 2013 02 11, 16:21)
ziuriu velniava darosi del ND  schmoll.gif
kuo tolyn, tuo baisyn. as del objektu ir estetikos.
Amade, man sirdis neleidzia uzskaityti ND su tokiu objektu  4u.gif


O tas telefonas kuom kliūna? per daug buitiakas blogąja prasme? Pvz paimsiu baltų siūlų kamuolį, bus įdomiau? g.gif
Nes bliūdo jokio balto neturiu g.gif gėlių nepirksiu, nes nemėgstu pamerktų gėlių namie g.gif kol kas normaliausi balti daiktai buvo tik akinių dėklas ir telefonas unsure.gif nebent pilsiu pieno į stiklinę biggrin.gif
ok, galvosiu kažką meniškiau nei po ranka pasiekiamas telefonas unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(Amade @ 2013 02 11, 16:30)
O tas telefonas kuom kliūna? per daug buitiakas blogąja prasme? Pvz paimsiu baltų siūlų kamuolį, bus įdomiau?  g.gif
Nes bliūdo jokio balto neturiu  g.gif  gėlių nepirksiu, nes nemėgstu pamerktų gėlių namie  g.gif  kol kas normaliausi balti daiktai buvo tik akinių dėklas ir telefonas  unsure.gif  nebent pilsiu pieno į stiklinę  biggrin.gif 
ok, galvosiu kažką meniškiau nei po ranka pasiekiamas telefonas  unsure.gif

pieno stiklinė būtų puiku.
Atsakyti
Jei jau uzskaitineti ND su telefonais, tai jau virs visko biggrin.gif juk niekas ir nepraso namu darbais rodyti aukstumu, bet kai griebiamas daiktas po ranka ir fotkinamas, tai irgi nieko gero. Buta cia daug geru pavyzdziu, reiskias kai nori zmones gali. o kai nenori, ras ir priezasciu smile.gif
as palinkeciau stengtis ne del kitu, o del saves 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(R.i.R. @ 2013 02 11, 16:27)
Valio  biggrin.gif patiktų dar labiau, jei būtų erdviau iš visų pusių

Amade, tebūnie taip nuo manęs  smile.gif


man nereik to "tebūnie", jei tai nėra gerai... g.gif čia ne mokykla, kad per prievartą dėl KAŽKO, o ne dėl savęs mokytumeis... unsure.gif
Dėl daugumos savo netikusių objektų sutikau, nesiginčijau. Na bet va dabar aš nesuprantu... baltas paprastas telefonas. Nu ne menas, tikrai ne, bet tinkamai įkomponavus turėtų estetiškai atrodyt g.gif
Iš kitos pusės, nesu aš baisiai prie meno (kol kas lotuliukas.gif ), net prieš keliolika metų literatūros mokytojas man sakė - nebūsi tu literatė lotuliukas.gif Čia kaip diskutavot, gali techniškai gerai daryt, bet nelabai meniškai, nelabai su aiškiai matoma mintim ar jausmu... Aš jaučiu, kad bent jau dabar nepadarysiu meno. Stengiuosi estetiškai. Atkreipiu dėmesį į visas pastabas, darau minimaliai, kad nepadaryt jovalo vaizde. Tai iš principo vienas baltas daiktas baltam fone... g.gif

Beje,O ta pipetė gerą WB rodo? unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(Tommika @ 2013 02 11, 16:30)
cool.gif
p.s. Inza neseniai bandė su išlankstyta gėle daryt.. ir vis neatsiskaitydavo.. patariau pakeist objektą ir atsiskaitė iš karto..  ax.gif

geras buvo patarimas, dekinga 4u.gif

del to ka fotografuoti - man kazkas siule balto kiausinio su lukstais kompozicija wink.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Inza: 11 vasario 2013 - 16:41
QUOTE(kristalines @ 2013 02 11, 16:32)
pieno stiklinė būtų puiku.


biggrin.gif nu ryt darysiu tada su ta stikline biggrin.gif

QUOTE(lunameja @ 2013 02 11, 16:39)
Jei jau uzskaitineti ND su telefonais, tai jau virs visko  biggrin.gif juk niekas ir nepraso namu darbais rodyti aukstumu, bet kai griebiamas daiktas po ranka ir fotkinamas, tai irgi nieko gero. Buta cia daug geru pavyzdziu, reiskias kai nori zmones gali. o kai nenori, ras ir priezasciu  smile.gif
as palinkeciau stengtis ne del kitu, o del saves  4u.gif


Bet čia turbūt blogai tiesiog todėl, kad tai tiesiog daiktas "po ranka"? bet juk ir zvakės, puodeliai taip pat po ranka g.gif
Aš perdarysiu su kitkuo, bet liksiu nesupratus mirksiukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Amade: 11 vasario 2013 - 16:43
QUOTE(Amade @ 2013 02 11, 16:41)
biggrin.gif  nu ryt darysiu tada su ta stikline  biggrin.gif
Bet čia turbūt blogai tiesiog todėl, kad tai tiesiog daiktas "po ranka"? bet juk ir zvakės, puodeliai taip pat po ranka  g.gif
Aš perdarysiu su kitkuo, bet liksiu nesupratus  mirksiukas.gif

kodėl nesupratus? ar tas telefonas tau gražu, ar bent jau įdomu į jį žiūrėti? g.gif
Nu man tai ne. Aš į išlankstyta gėlę bent žiūrėjau, galvojau "nu kaip čia ją išlankstė"? biggrin.gif
o čia ką, LG biggrin.gif
Atsakyti