Įkraunama...
Įkraunama...

Gėliomanių plepĖsiai

QUOTE(Mililė @ 2013 03 01, 22:55)
Mes rytoj į Kaziuką turbūt eisim, nors aš kažkaip jo nelabai mėgstu rolleyes.gif Man ta žmonių makalynė ir vienas per tą patį kiekvienus metus. MB kepurės nori, tai gal ką užmatysim. smile.gif


Mes pernai buvom šeštadienį pietų metu, tai per pusę mugės apsisukom ir namo patraukėm, nes buvo tikras durnynas - žmonių minios, plauki su srautu ir turi prisiirt prie prekystalių kad ką pamatyt doh.gif

O šiemet penktadienį vienuoliktą valandą buvo pasaka - žmonių nedaug, eini gatvės viduriu ir gali ramiai žvalgytis į abi puses, nes puikiai matosi kas ką siūlo ir prieini tik prie tų, kurie domina thumbup.gif :
Atsakyti
QUOTE(mumrikas @ 2013 03 01, 23:28)
Mes pernai buvom šeštadienį pietų metu, tai per pusę mugės apsisukom ir namo patraukėm, nes buvo tikras durnynas - žmonių minios, plauki su srautu ir turi prisiirt prie prekystalių kad ką pamatyt doh.gif

O šiemet penktadienį vienuoliktą valandą buvo pasaka - žmonių nedaug, eini gatvės viduriu ir gali ramiai žvalgytis į abi puses, nes puikiai matosi kas ką siūlo ir prieini tik prie tų, kurie domina thumbup.gif  :


Aš visuomet irgi stengdavausi eiti pirmoj dienos pusėj (bet čia kadangi į darbą galėdavau vėluoti ax.gif).. Šiandien darbe buvau, tai kol su kolegomis atsišnekėjau.. rolleyes.gif į mugę tikiuosi sekmadienį ryte pavyks nuvažiuoti, jei aišku nebus labai bjaurus oras.. o šiandien ryte tai tikrai smagu turėjo būti..

Gal žinot ar grįžo Egidijus ir Skaistė? Nes buvau supratusi kad grįžę, bet kiek pažiūriu parduotuvėlės dar nepildo g.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Uranija5: 01 kovo 2013 - 23:26
O aš šiandien didelį darbą atlikau - išskirsčiau ir persodinau savo Morano tuklių "ūkelį". Pasirodo jos gan vislios - pernai būtent tokiu metu pirkau vieną augalėlį, o kai išskirsčiau pasodinau jau dešimt suaugusių gražių skrotelių bigsmile.gif
Atsakyti
nesuprantu kas tam akvariumo filtrui darosi, vėl leidžia, tai gerai, kad vakar į bliūdą įstačiau, o tai būtų grindys pilnos. Vėl perrinkau, net tą sraigtelį, kur dangtyje, išėmiau, praploviau. Nesinori seno traukti ir junginėti, nes gal šlangos ten kitaip jungiasi, gal pratempsiu kaip nors porą mėnesių.
Murano tuklės ir aš norėsiu, gražios jos man, bet jau naujuos namuos.
Vakar grindinį šildymą išvedžiojo, o šiandien turėjo kaip ir betonu užlieti. Pirmadienį žadėjo važiuoti supirkt medžiagas luboms ir sienoms. Na po biski juda darbai.
Vakar turėjau mamadienį, buvom su dukriuku picerijoje, tuo pačiu ir reikalus aptarėme, dar kelias parduotuves apėjome. Į Kaziuką neisiu, bet lb noriu į Prisikėlimo bažnyčia nuvažiuoti, bet gal ne šiandien ir ne ryt. Šiandien seminaras, o ryt žadu knygas pokuoti. Gyvensiu tarp kalnų dėžių.
Papildyta:
Mig mig, gal jau galima tavo adeniumams viršūnėles kirpti?
Atsakyti
Aš po Kaziuko...žadėjau neiti,ale prasiėjom kaip niekad rolleyes.gif Dar niekad tokio didelio atstumo nebuvom nuėję ir vis per MB kepurę cool.gif Nusipirko ten kur gražiausia pardavėja hihihi.gif taip juokas paėmė - niekur niekas netiko, o tam kioske tai visos super buvo biggrin.gif
O jau kvapai pasakiški, taip viskas skaniai kvepia, ko jie ten pridėję į tą maistą, kad net iš toli kvepia g.gif Kažkaip man pasirodė, kad šiemet daug daugiau valgomais dalykais prekiauja, gal žmonės labiau praktiškesni pasidarę ir perka ką galima sunaudoti g.gif

Merri, smagu, kad reikalai juda thumbup.gif labai gerai, kad fotografuoji eigą. Labai svarbu žinoti kur eina vamzdžiai, laidai, o tai dabar kai sugalvoju ką nors pakabinti MB suka makaulę ar nepragręš kokio vamzdžio blush2.gif

Aš noriu labai užuolaidas pasikeisti iki Velykų, ale sunkiai man su tais įkalbinėjimasi einasi. Svarbiausiai jau audinį išsirinkau, visą viziją turiu, ale kaip įkalbėti MB naujus karnizus pakabinti rolleyes.gif

Einu sėti žemuogių, įmesiu dar kelias pomidorų sėklas, tokia graži diena wub.gif
Atsakyti
Skaičiau juokingą mintį šiandien Lietuvos ryte - skambėjo panašiai "toks jausmas, kad visi labai labai alkani, ištroškę ir purvini, nes maisto, gėrimų ir naminių muilų prekystalių Kaziuko mugėj kaip dar niekad iki šiol biggrin.gif "

O šiandien diena kaip specialiai mugei parinkta - saulitė žeme ridinėjas, tai visas miestas nosi laukan iškiš, kad ir neplanavo biggrin.gif

Aš irgi sodinimais užsiimsiu - begoniją iš rūsio trauksiu, vieną phalaenopsį jau seniai suplanavus persodint, dar vaikams pažadėjau po didelį vazoną svogūnų laiškams prisodint, kad kiekvienas ant savo palangės turėtų ir prižiūrėtų. Tuo pačiu prisodinau nemenką indelį vakar nuo tuklių skaidymo likusių lapelių - pažiūrėsiu ar pasiseks nors vieną vaikiuką iš lapų užaugint smile.gif

Su grindų šildymo foto, tai vis tiek po to juokingai gaunasi. Mes fotogtrafavom kiekvieną kambarį labai detaliai, kiekvieną kampą, tai akimirkai viskas buvo labai aišku, bet va kai reikėjo į grindis gręžti tvirtinimo juosteles (tose vietose, kur dvi skirtingos grindų dangos susijungia, pvz. plytelės ir parketas ir ant jų dedasi juostelė sujungimui) baimės buvo nemažai doh.gif

Foto kaip foro, bet ji milimetro tikslumu neparodo, o vamzdeliai eina gal kas 10cm - žinok žmogau pataikysi ar ne. Teoriškai vamzdeliai turėtų būti dviem cm giliau po betonu nei gręžiamas medvaržtis (labai trumpų irgi negali naudot, nes nelaikys), bet praktiškai galėjo kažkiek pilant betoną pasikreipt, kažkiek pakilt ir pan.

Tai vyras gręžė, o aš stovėjau šalia su kibiru ir meldžiaus lotuliukas.gif

Vyro bendradarbis montuodamas dušo kabinos pamatą buvo grindinį šildymą pragręžęs, tai fontanas šovė iki lubų blink.gif Gerai kad veiksmas vyko vonioj, bet jei taip svetainėj ant medinių grindų doh.gif Tada ir vanduo po danga patektų, reiktų lupt nemažą plotą, kad vamzdelius rast ir pažeistą vietą pakeist doh.gif Vienžo nekas pragręžus tą gėrį doh.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo mumrikas: 02 kovo 2013 - 16:09
o mes su Uranija susipažinome wub.gif wub.gif
Atsakyti
Ir čia su savo gėliokais vaidenuosi rolleyes.gif

Pirktas kaip paphiopedilum armeniacum, bet skleidžiasi mano akimis žiūrint paphiopedilum niveum g.gif

user posted image

user posted image

Oncidium Twinkle Red Fantasy labai įdomiai žydėjimo metu spalvą keičia - iš pradžių žiedai buvo tamsiai bordiniai, o dabar, po kelių savaičių, jei skaidriai rožiniai/alyviniai biggrin.gif

user posted image

user posted image

Miniukas NOID vis daugiau žiedelių išskleidžia

user posted image

Pagaliau ėmė skleistis Miltonidium Rosy Sunset

user posted image

user posted image


Papildyta:
Phalaenopsis Elegant Charms lėtai, bet užtikrintai naujus žiedelius "vynioja" thumbup.gif Tik lapai juokingai nukarę kaip spanielio ausys biggrin.gif Kai pirkau nupigintą, tai lapai buvo pavytę, dabar jau standūs, tvirti, bet forma ir išliko tokia kaip pirktinė lotuliukas.gif

user posted image

user posted image

user posted image

O ča mano didelis džiaugsmas - pas Psychopsis Mariposa alba atrastas prie naujo auginuko augantis žiedstiebis thumbup.gif Žinant kokie jie lėtuoliai, tai žiedais geriausiu atveju po kelių mėnesių džiaugsiuos, bet vis tiek smagu matyt tokį progresą 4u.gif

user posted image
Atsakyti
mumrikas, mane jau stebina, kaip pas juos tie augalai sumaišyti, juk taip negalima ir ne pirmasykis, aš tai jau būčiau pikta, gerai, kai tu tokia gerietė ir tyli.
Atsakyti
Mumi, labai gražūs augalai bigsmile.gif
Aš turėjau vieną raibuolę, nelabai man su ja sekėsi blush2.gif
HELP, kur Vilniuje perkat perlitą???
Vakar apžiūrėjau orchidejos.lt puslapį, papildė asortimentą bromelijiniais augalais, gražu, bet vėlgi reik drėgmės+šilumos...
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Daluksa: 03 kovo 2013 - 09:49
tai gal pradės pomažu ir naujokus kelt, kelis esu užsiprašiusi g.gif
einu fotkint savo samuraję
Atsakyti
QUOTE(Merii @ 2013 03 03, 00:34)
mumrikas, mane jau stebina, kaip pas juos tie augalai sumaišyti, juk taip negalima ir ne pirmasykis, aš tai jau būčiau pikta, gerai, kai tu tokia gerietė ir tyli.


O kas dar buvo sumaišyta g.gif Kad pas mane tik vienas augaliukas pražydo ne toks, kokį pirkau - būtent ši raibuolė g.gif

Jei tu turi omeny neseniai aprašytą schilleriana x manii, tai aš beveik 100% tikra, kad pas mane tikrasis hibridas kaip ir priklauso. Kai pirkau pumpurai buvo būtent tokie , kokie visur to hibrido rodomi (siauri, ilgi ir rožiniai), o ir lapų marginimas "teisingas". Gaila tik kad pumpurus nubarstė po kelionės, tai reiks šiek tiek palaukt kol naujas žiedstiebis užaugs (dabar jos kokių 7 cm ilgio) ir žiedus parodys. Čia pas Tiną ir dar kažkurią forumietę ne toks žydi doh.gif

Aš šią raibuolę ir hibriduką esu pirkusi iš LOD parduotuvėlės 4u.gif

QUOTE(Daluksa @ 2013 03 03, 10:30)
Mumi, labai gražūs augalai  bigsmile.gif

HELP, kur Vilniuje perkat perlitą???

Vakar apžiūrėjau orchidejos.lt puslapį, papildė asortimentą bromelijiniais augalais, gražu, bet vėlgi reik drėgmės+šilumos...


Dėkui wub.gif

Aš esu pirkusi Ermitaže.

Gražūs augalėliai, bet jų grožiui atsikleist tikrai reikia orchidariumo - mačiau kažkur didžiulį orchidariumą (galvoju gal Kew karališkų sodų oranžerijoje Anglijoje g.gif ) su įvairiausiais bromelijinais, tai ilgai atsitraukt negalėjau wub.gif

Ir dabar pagalvoju kaip kitom akim aš po Kew oranžerijos orchijėjų "plantacijas" vaikščiočiau doh.gif Tada, prieš kelis metus, pažiūrėjau, kad gražios orchidėjos, nufotografavau kelias ir išėjau, o dabar tikriausiai kelias valandas manęs iš ten ištraukt nieks negalėtų blush2.gif

Juk britai toooooooooooookias senas orchidėjų kolekcionavimo ir auginimo tradicijas turi - kaip koks britų detektyvas apie senovę, taip vienas ar kitas aristokratas didelėj oranžerijoj apie orchidėjas tupinėja biggrin.gif
Atsakyti