Įkraunama...
Įkraunama...

Gėliomanių plepĖsiai

QUOTE(emma @ 2013 02 26, 20:54)

Gražūs žiedai thumbup.gif .O jau ta snieguolė-pūkuotukėtai išvis nuostabi.

Kaip ligonis laikosi,dar karščiuoja?Greičiau sveikit 4u.gif

Tiesa,pamiršau Uranijos cimbidį pagirt,labai gražus.


Ačiukas wub.gif

Jau visai neblogai - laksto kaip prisuktas, dar kosėja, sloguoja, bet tempos jau nebėr thumbup.gif Labai tikiuosi, kad taip lengvai ir nugalės ligą rolleyes.gif

Ir aš pamiršau doh.gif Iš tikrųjų nuostabi spalva ir šaunuolė, kad sugeba pražydint tuos užsispyrėlius biggrin.gif
Atsakyti
http://kauno.diena.l...as-video-480060 wub.gif
Atsakyti
Man kažkaip gailo to ežiuko pasidarė - jie juk gūžiasi kai jaučiasi nesaugiai. Esam visą žiemą auginę ežį (radom sušalusį gulintį ant sniego žiemos pradžioj - gal koks šuo iš lapų krūvos iškniso), tai nieko nebijodamas jis išsitempdavo visu ilgiu, galima buvo glostyti ir galvą, ir pilvuką ir tik išsigandęs ar gindamas rutuliuku pavirsdavo biggrin.gif
Atsakyti
gal išsitiesęs jis grimztų į dugną smile.gif , bet vistiek lb fainai nufilmuotas. Kažkada vaikystėje esu ežį laikiusi rankose, bet mes vaikai nenešėmė jo į namus, o girdėme pienuku lauke. Kai jis ateidavo, viso kiemo vaikai susirinkdavo. Net du ežius esam taip girdę. Kur jis nueidavo ir pasislėpdavo, tai taip ir nesuprasdavome, nes paprasčiausiai neieškodavome. Suprantama, tai vyko vasarą.
Taip smagu, kad jau paskutinė darbo savaitės diena, o ryt dar laukia didelė šventė SEMINARAS wub.gif thumbup.gif
Atsakyti
Tai taip, nesitiesia, nes jį ant nugaros iš kart guldo (kas jam nėra natūralu), o jei paguldytų ant pilvo, tai iš kart bandytų iš visų jėgų plaukt "į krantą" mirksiukas.gif Aišku naminiai ežiukai mažiau bailūs nei laukiniai, tai jam tokio streso nėr kaip kad iš lauko parsinešus niekad žmonių nemačiusį biggrin.gif

O video tikrai gražus - kažkaip raminamai veikia biggrin.gif

Ir mūsų augintasis iš pradžių buvo baikštus, iš kart riesdavosi, bet po poros mėnesių pagyvenimo namuose, tai galima buvo imt ant rankų kiek norint, glostyt pilvą ir pan. Tiek kad jie absoliučiai naktiniai gyvūnai - dieną miega kur nors po lova palindę, o naktį šmirinėja. Jų nagai gan ilgi, tai garselis toks, tarsi po namus lokys vaikščiotų doh.gif

Ir jei jam kur nors būtinai prireikia, pvz. nusprendžia, kad būtinai reikia pėdint kur uždarytos durys, tai ima taip draskyt, kad rodos namas griūna lotuliukas.gif

Neapsikentę tokio jo siautėjimo naktį prieš miegą nakvot į rūsį išnešdavom. Juokingiausia, kad visad įdėdavom į didelę dėžę, kad pelės neužpultų ir tik po kurio laiko sužinojom, kad būtent pelėm ežiai ir minta (plėšrūnai mėsėžiai jie) lotuliukas.gif

Beje mokslininkai darė eksperimentą ir bandė ant ežio spyglių pasmeigt obuolį (kaip kad visad piešinukuose ir filmukuose ežiukus rodo), tai pasirodė ta užduotis neįmanoma, nes spygliukai jų susikryžiavę ir obuolys niekaip nesilaikė lotuliukas.gif

Įdomu kam iš vis kilo mintuis apie obuoliais mintančius ežius, kad tos jų įvaizdis atsirado g.gif

..............................

Mes vakar iki išnaktų žiūrėjom oskarais "apipiltą" filmą "Operacija Argo" - na ką aš žinau g.gif Eelemtarus filmas, kažkaip dar net "be gazo" pasirodė - matyt už politiškai aktualią temą gavo g.gif .

......................

Seminaras super geras dalykas, o dar ten ir parduotuvėlė bus rolleyes.gif

Belieka guostis, kad pas mus Kaziuko mugė visą savaitgalį šurmuliuos thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif Man tai viena smagiausių ir įdomiausių renginių metuose, į kurį po pusvalandžio ir lekiam bigsmile.gif
Atsakyti
nežinojau, kad žmonės ežiukus namuose augina smile.gif
Aga, man atveža samurajų gėlę, gaila, negaliu pasinaudoti ūkio banko lizingine mok.kortele, nupirkčiau e-bay gražų vazoną biggrin.gif Turiu baltais pumpurais, o ši bus ružava.
Papildyta:
Dabar taip kvailai, reiks kitame banke su kredito limitu užsisakyti, kad Paypalu naudotis unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(Merii @ 2013 03 01, 12:28)
nežinojau, kad žmonės ežiukus namuose augina  smile.gif
Aga, man atveža samurajų gėlę, gaila, negaliu pasinaudoti ūkio banko lizingine mok.kortele, nupirkčiau e-bay gražų vazoną  biggrin.gif Turiu baltais pumpurais, o ši bus ružava.



Aš tai esu labai prieš tokius žmonių išsidirbinėjimus, nes kiek yra visokiausių gyvūnų, kurie jau daugybę metų išvedinėjami būtent auginimui namuose, bet vis tiek sugalvoja ežius, krokodilus augint doh.gif Gražu tai gražu, bet ne viską kas gražu reikia namo tempt doh.gif Aišku jei gyvūnėlis susižeidęs, nusilpęs ir pna. jau kitas reikalas, bet dėl kaprizo, kad nooooooooooriu sad.gif

Aš aplink saviškę margalapę visą žiemą beveik su padidinamu stiklu vaikščiojau ir bandžiau suprast ar gyva, nes ji kelis mėnesius "užsikonservavusi" buvo ir kadangi tai brangiausias mano pirktas gėliukas, tai jau buvau išsigandus, kad numyriojo (tik guodžiaui, kad negyvas augalas spalvą pakeistų). Ir kokia laimė kai pamačiau gan sparčiai augančią naują šaknytę thumbup.gif Kol kas dzin man jos žiedai - kad tik augtų ir keras tankesnis darytųsi rolleyes.gif

.................

Mes tai šiandien kaip niekad daug darbų ir tuo pačiu pramogų "apturėjom". Pirmiausia Kaziuke tris valandas pasibuvom - viskas suuuuuuuuuuper thumbup.gif Ir oras buvo puikus (pradėjo snigti tik mums einant link mašinos), ir prisiskanavom visko pradedant vėdarais, šonkauliukaiss u troškintais kopūstais baigiant šimtalapiu ir šviežiais karštais vafliukais su bruknių uogiene thumbup.gif

Šiemet prisipirkom daug visko valgomo - visokių "balabaikų" jau seniai per muges nepikinėju, o kažko širdį suvirpinusio ir neužmačiau. Tiesa sau segę nusipirkau, nes jas labai mėgstu rolleyes.gif

O tadum iš kart lėkėm roletų gėliukams nuo saulės slėpt užsakinėt ir galiausiai prisiruošėm tinklelius nuo uodų užsakyt. Kai paskaičiavo visus tuos gėrius, tai vos neatsisėdau, bet ką daryt - visų jų reik doh.gif Iš to baisumo kaip brangu ir kainas pamiršau, bet penktadienį atvažiavęs tiksliai langų išmatuot meistras tikrai primins, nes teks avansą sumokėt biggrin.gif

Baisiausias dalykas, tai tinklelis nuo uodų terasinėms durims - jei vertikaliai nutraukiamas žemyn, tai apie 700lt, o jei gražiai kaip durys nuslenkantis į šoną - jau paie 800lt blink.gif Radom ir pigiau, maždaug už 350 - 400lt, bet jau baisumas ir konstrukcijos nepatvarumas doh.gif Tas brangusis tai kaip "ledfas" ir atrodo, ir fukcionuoja, bet kol kas susilaikėm - sakė gal šio mėnesio gale akcijų bus - teks sekt naujienas cool.gif
Atsakyti
man irgi reiks nuo uodų, ale kainos blink.gif
Atsakyti
QUOTE(mumrikas @ 2013 03 01, 10:35)

Beje mokslininkai darė eksperimentą ir bandė ant ežio spyglių pasmeigt obuolį (kaip kad visad piešinukuose ir filmukuose ežiukus rodo), tai pasirodė ta užduotis neįmanoma, nes spygliukai jų susikryžiavę ir obuolys niekaip nesilaikė lotuliukas.gif

Įdomu kam iš vis kilo mintuis apie obuoliais mintančius ežius, kad tos jų įvaizdis atsirado g.gif




QUOTE(Merii @ 2013 03 01, 11:28)
nežinojau, kad žmonės ežiukus namuose augina  smile.gif



Yra kambariniai ežiukai, jie mažesni už laukinius, atrodo vadinasi keturpirštis afrikos ežys, tai juos augina kaip kokias jūrų kiaulytes rolleyes.gif

Tiesa, kiek girdėjau geriau ežių negirdyti pienu (nors pati irgi taip esu darius), jiems kenkia, o dėl obuolių esu girdėjus, kad galbūt jie papuvusiuose landžioja, kad tą rūgštis kenkėjus nuo kūno naikintų, tai va gal koks papuvęs užkibęs kuriam buvo ir žmonės sumąstė, kad jie jais minta g.gif biggrin.gif o šiaip jie tikrai mėsėdžiai.
Beje jeigu kas visgi sugalvosit parsinešti ežy namo, žinokit, kad jie dažniausiai turi be galo daug erkių.


Aš irgi labai noriu į Kaziuką, bet gal ryt, gal poryt teks nuvykt riestainių, meduolių thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(Merii @ 2013 03 01, 19:59)
man irgi reiks nuo uodų, ale kainos  blink.gif


Brangūs atitraukiami, atstumiami dar brangesni, bet ant durų kitokio ir neuždėsi. O ant langų montuosim stacionarius, t.y. kuriuos kaip rėmelį pavasarį uždedi ir prieš žiemą nuimi - tokie langui kainuoja apie 100lt (pas mus visur kambariuose po didelį langą ir per pus mažesnį, kuris atsidarinėja, tai vat tiems atsidarinėjantiems tokia kaina - jų dydis maždaug 120cm x 60cm).

Bėda kad gyvenant name tų langų gyvas galas ir visuose reik dėt - vienas miegamajame, du vaikų kambariuose, vienas darbo kambary ir dar terasinės durys doh.gif

Bet fantastika kai karštą vasaros vakarą sėdi sau terasoj, arbatą gurkšnoji, o langai atviri, namai vėdinasi, grįžti, o ten vėsuma, gaivuma - tuoj imsiu vilku kaukt apie romantiškus vasaros vakarus prisisvajojusi wub.gif Žvaigždėtos naktys, lakštingalų suokimas, žiogų čirpimas, aūūūūūūūūūūūūūū biggrin.gif

QUOTE(Migmig @ 2013 03 01, 20:01)
Yra kambariniai ežiukai, jie mažesni už laukinius, atrodo vadinasi keturpirštis afrikos ežys, tai juos augina kaip kokias jūrų kiaulytes rolleyes.gif

Beje jeigu kas visgi sugalvosit parsinešti ežy namo, žinokit, kad jie dažniausiai turi be galo daug erkių.

Aš irgi labai noriu į Kaziuką, bet gal ryt, gal poryt teks nuvykt riestainių, meduolių thumbup.gif


Aham, JAV kažkada buvo isterija dėl tų ežiukų auginimo kilusi (kaip dėl baltųjų pelėdų UK po Hario Poterio filmų doh.gif ), bet nieko, praeina tokios "mados" .............ir ateina kitos biggrin.gif

Ir žinau, kad daug užkrečiamų ligų platina - tiksliai kokių nesidomėjau ax.gif Bet vis tiek smagu kai aplink ežiukai gyvena, daug kenkėjų sunaikina - vis galvojau iš kur tų fainuoliukų prie namų užsiveist ir kokia laimė buvo pernai vieną prie avilių sutikus thumbup.gif

Mūsų augintasis labiausiai mėgo žalius kiaušinius ir sliekus - net čepsėdavo dorodamas thumbup.gif

Vat su kokiais pirkiniais šiandien iš Kaziuko grįžom biggrin.gif

user posted image
Atsakyti
O taip smagiai Kaziuke pusryčiavom (seniai buvau gėrusi naminės giros wub.gif )

user posted image

user posted image
Atsakyti
Mes rytoj į Kaziuką turbūt eisim, nors aš kažkaip jo nelabai mėgstu rolleyes.gif Man ta žmonių makalynė ir vienas per tą patį kiekvienus metus. MB kepurės nori, tai gal ką užmatysim. smile.gif
Atsakyti