Įkraunama...
Įkraunama...

Gėliomanių plepĖsiai

tai ne atostogas imk, bet kažkaip kitaip ten vadinasi, gal slauga vaiko priežiūrai, tai 100 proc moka.
Nesirkit 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Merii @ 2013 02 25, 14:58)
tai ne atostogas imk, bet kažkaip kitaip ten vadinasi, gal slauga vaiko priežiūrai, tai 100 proc moka.
Nesirkit  4u.gif


Tai tą ir pasiimsiu - nežinau kaip tiksliai vadinasi, nes niekad neėmiau biggrin.gif Šiais laikais jau ne 100%, o 80% moka mirksiukas.gif

Dėkui wub.gif
Atsakyti
user posted image
jau pumpurus suskaidžiusi vandutė, taip laukiu... ir dar vieną afrikietį parodysiu, ai, supūdžiau, tai išėmiau ir parišau ant medžio gabalo, tai va kokios šaknis naujos
user posted image
ryt atsinešiu medžio gabalą, dar vieną trauksiu iš vazono, įtariu, kad ir ten bus mano "patvarkytas" blush2.gif
Atsakyti
Merii, šaunuolė vandutė, o ir afrikietis nepėsčias thumbup.gif

Ir aš pasigirsiu keliais žiedais blush2.gif

Pražydo NOID miniukas - beveik metai praėjo nuo pirkimo, kol pristaikė augt substrate, o ne kiminuose, kol užsiaugino daug naujų šaknų ir nedrasiai iškėlė naują žiedyną thumbup.gif

user posted image

user posted image

user posted image

Kaip maži vaikai džiaugiasi saldainiais, taip aš niekaip negaliu atsidžiaugt paph. delenatii alba blush2.gif Keikvieną dieną juo grožiuosi ir atsigrožėt negaliu - toks tyras baltas grožis ax.gif

Nedrasiai kaip zuikis ausis suglaudęs iš lėto skleidėsi

user posted image

user posted image

Ir tik prieš porą dienų išdrasėjo biggrin.gif

user posted image

Na bet nufotografuot visą augalą juodam fone man misija neįmanoma doh.gif Jei lapai gražiai žali, tai žiedas "išdegęs", jei su žiedu viskas gerai, tai lapai neaišku kokios spalvos pasidaro doh.gif

user posted image

Atsakyti
Mumrikas, jau tas palyginimas su zuikio ausim thumbup.gif ir kita gėlytė wub.gif
Ką sakė gydytoja, kas mažiui?
Atsakyti
QUOTE(Merii @ 2013 02 25, 19:43)
Mumrikas, jau tas palyginimas su zuikio ausim  thumbup.gif  ir kita gėlytė  wub.gif
Ką sakė gydytoja, kas mažiui?


Ačiukas wub.gif

Mes kažkada laikėm kambarinį triušį, tai kai supykdavo, išsigąsdavo arba kokią zbitką iškrėsdavo, tai visad taip ausis suskliausdavo biggrin.gif

Ačiū Dievui nieko rimto - plaučiai švarūs, tai sakė tiesiog virusas kažkoks užpuolė. Gers mažius atsikosėjimą skatinančius vaistus ir tikėsimės, kad organizmas natūraliai sugebės su virusu susitvarkyt. Šiandien tempa iki 39 buvo pakilusi, bet nebuvo vangus ir šiaip gerai jautėsi, tai nenumušinėjau - dabar jau 38 ir tikiuosi daugiau nekils ax.gif
Atsakyti
ogo tempė doh.gif , kaip nors prašyk, kad daug gertų ką jis mėgsta. Tai jau laukia bemiegė naktelė.
Atsakyti
QUOTE(Merii @ 2013 02 25, 20:06)
ogo tempė  doh.gif , kaip nors prašyk, kad daug gertų ką jis mėgsta. Tai jau laukia bemiegė naktelė.


Girdau kiek telpa - jam jau nusibodo į tualetą lakstyt lotuliukas.gif

Dėl miego, tai tfu, tfu, tfu visi miegaliai vyručiai pas mane - sveiki ar serga, bet visad miega puikiai. Nuo pat gimimo tikriausiai nėra nė viebos nemiegotos nakties blush2.gif
Atsakyti
Na va, naktis kaip ir maniau buvo ramutėlė - miegojo berniokas kaip tikras vyras. Tik naktį du kartus pašoko, pasitikrino kad mama yra (gal ką susapnavo) ir vėl po sekundės parpt ėmė biggrin.gif

Bet vakar, prie didelės temperatūros, toks ramus, tykus buvo, o šiandien energijos perteklius liejasi per kraštus - laksto kaip uraganas doh.gif

Jo kažkaip temperatūra neveikia - jei 38, tai suprasi tik ranką prie kūno pridėjęs, nes iš elgesio visai nesimato schmoll.gif
Atsakyti
Žinai, Mumrikuti, gal tą juodą foną palik kitiems, tau geriau sekasi šviesiame smile.gif
Einu po netą lauko durų rinktis, neįsivaizduoju kurios firmos, man reik šiltų ir vidinių.
Atsakyti
QUOTE(Merii @ 2013 02 26, 14:09)
Žinai, Mumrikuti, gal tą juodą foną palik kitiems, tau geriau sekasi šviesiame  smile.gif
Einu po netą lauko durų rinktis, neįsivaizduoju kurios firmos, man reik šiltų ir vidinių.


Vakar AŽ LOD moderatorė lab išgyrė foro būtent juodame fone g.gif Man asmeniškai visad pirmiausia rankos prie šviesių dalykų tiesiasi, bet baltuką kai nufotkinau baltam fone, tai ir nebesimatė žiedo lotuliukas.gif

Bet kokiu atveju pakoregavusi foto likau patenkinta abiem variantais, bet tobulėt kaip visad dar yra kur - vat kai susiveiksiu gerą juodą foną ir papildomą apšvietimą, tai tikiuosi didelį žingsnį pirmyn žengt blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(Merii @ 2013 02 25, 14:29)

jau pumpurus suskaidžiusi vandutė, taip laukiu...


Kiek daug žiedų bus wub.gif Kokios spalvos vandutė?
QUOTE(mumrikas @ 2013 02 25, 18:17)

Ir aš pasigirsiu keliais žiedais blush2.gif




Gražūs žiedai thumbup.gif .O jau ta snieguolė-pūkuotukėtai išvis nuostabi.
Kaip ligonis laikosi,dar karščiuoja?Greičiau sveikit 4u.gif

Einu duonos su česnaku kept,mano vaikinai užsimanė.Bet gal ir gerai tas česnakas,kai virusai puola.
Labas visom.
Tiesa,pamiršau Uranijos cimbidį pagirt,labai gražus.
Atsakyti