Įkraunama...
Įkraunama...

Gėliomanių plepĖsiai

Mumi, bandysiu augint miniukus taip, kaip Jūs orches auginat - be plastikinio permatomo + laistymas per viršų rolleyes.gif kadangi jie pas mane amžinai perdžiovinti būna, manau, taip jiems bus geriau g.gif kokio maždaug skermens tie mažiausi vazonėliai? Galvoju, gal nusipirkt pailgą ir kelis susodint g.gif Beje, koks juokas, kas iš forumo prisisakė mumio vazonėlių???? biggrin.gif Stoviu eilėj (veiksmas Kaune), pora perka tuos mumio vazonėlius ir jiems trūksta, pardavėja sako, turim rezervuotų, tie susižvalgė, sako "tai mes rezervavom". Biškiuką įsikišau cool.gif Turėjau iš šalies gerai atrodyt cool.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Daluksa: 24 vasario 2013 - 14:34
jo, čia gerą reklamą Mumrikas padarė su tais vazonais, galėtų vadybininkai ir padėkoti, dabar visos SM ieško tų vazonų hihihi.gif , bet kažkodėl manau, kad ne visuose namuose jie tiks. Aš tai Askovitos vienus gaudau.
Atsakyti
QUOTE(Merii @ 2013 02 24, 16:44)
jo, čia gerą reklamą Mumrikas padarė su tais vazonais, galėtų vadybininkai ir padėkoti, dabar visos SM ieško tų vazonų  hihihi.gif , bet kažkodėl manau, kad ne visuose namuose jie tiks. Aš tai Askovitos vienus gaudau.


Na, taip, pritariu.
Aš tai dar neapsisprendžiau, kokius pirksiu, pirmiau dydį reik sužinot ir dar kad prie kaktusinės derėtų (kurios dar nėra biggrin.gif ), tada rinksiuos ax.gif lotuliukas.gif
O kaktusinės dar nėra, nes kaktusus dar tik renkuos pas italą, kaktusų temoj mergaitės daro užsakymą ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Mililė @ 2013 02 23, 14:04)
Šiuo metu žydi smile.gif



Milile,kiekdaug gražių žiedų 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Merii @ 2013 02 24, 16:44)
jo, čia gerą reklamą Mumrikas padarė su tais vazonais, galėtų vadybininkai ir padėkoti, dabar visos SM ieško tų vazonų  hihihi.gif , bet kažkodėl manau, kad ne visuose namuose jie tiks. Aš tai Askovitos vienus gaudau.


Man užtai ir ramu kai aplink tokia 'psichozė' dėl vazonėlių biggrin.gif nes pas mane jie visai netiktų..
Šiandien nuvažiavom su vyru į Šiaulius, pavaikščiojom po kelias parduotuves, netikėtai aptikau įdomų variegata falenopsį (pasiteisino nosies kišimas ir į mažas parduotuvėles biggrin.gif), parsivežėm namo sušių, prisikirtom iki soties.. tiek kad dar žadėjau padirbėti, bet nebebuvo jau darbinės nuotaikos..
Atsakyti
QUOTE(Daluksa @ 2013 02 24, 15:33)
Mumi, bandysiu augint miniukus taip, kaip Jūs orches auginat - be plastikinio permatomo + laistymas per viršų  rolleyes.gif kadangi jie pas mane amžinai perdžiovinti būna, manau, taip jiems bus geriau  g.gif kokio maždaug skermens tie mažiausi vazonėliai?


Turėtų gėliukams ir tikt, ir patikt - jie ne taip tinka gėlės perlaistyt likusioms augintojoms, o tokiems "džiovintuvams" kaip aš, tai tinka ir net labai rolleyes.gif

Ir labai prašyčiau mane vadint "tu" - baisulingai rimta pagyvenusia teta pasijuntu vadinama "jūs" biggrin.gif

Mažiausių kvadratinių vazonėlių aukštis 12cm, plotis - 11cm 4u.gif

Uranija, jau gyriau kitur, bet ir čia pagirsiu - super šaunus pirkinys thumbup.gif Aš tokį margalapį jau senokai rūšinį medžioju, tik kol kas nesėkmingai, bet dėl to darosi tik smagiau, nes anksčiau ar vėliau vis tiek "nukausiu" biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Uranija5 @ 2013 02 24, 22:14)
Man užtai ir ramu kai aplink tokia 'psichozė' dėl vazonėlių  biggrin.gif nes pas mane jie visai netiktų..
Šiandien nuvažiavom su vyru į Šiaulius, pavaikščiojom po kelias parduotuves, netikėtai aptikau įdomų variegata falenopsį

jo, fantastiški lapai faliko, niekad tokio neužtinku.
Man tie "mumi" maži vazonėliai kaip tik tilpo 4 vnt eile terariume. Sakiau, jei dar jų užeš, o tuo neabejoju, dar pasiimsiu, nes nėra brangūs, lygtais po 7 mokėjau. Tai išdėliočiau iš kraštų. Pridengtų kitus.
Parašiau Egidijui savo norus, nors ir sakiau,kad iš Šwerterio nieko nepirksiu, bet dabar, kai pažiūrėjau, kiek žmonių dalyvauja bendruose užsakymuose doh.gif , tai aiškiai bus košė makalošė, tuo labiau, kad dar augalų lauks persiuntimas į kitus miestus, tai dar užtruks, o pas Egidijų kiekvienas augalas vežamas pagarbiai, su meile, per tiek metų jau jį žinau.
Dar nepatiko forume ta žinia apie perkamų augalų viešumą, jis tokių dalykų nepasakoja, taigi, tarpusavio pasitikėjimas lb yra man svarbus. Dėl to ir nedarau jokių sąrašų, kad kažkas studijuotų, čia tas pat, kas tikrintų su kokiais trausais aš būtent šią dieną vaikštau. Man tai lb lb asmeniška. Kitiems, tai kaip jie nori, tegu skelbiasi.
Atsakyti
QUOTE(Merii @ 2013 02 25, 09:27)
Dar nepatiko forume ta žinia  apie perkamų augalų viešumą, jis tokių dalykų nepasakoja, taigi, tarpusavio pasitikėjimas lb yra man svarbus. Dėl to ir nedarau jokių sąrašų, kad kažkas studijuotų, čia tas pat, kas tikrintų su kokiais trausais aš būtent šią dieną vaikštau. Man tai lb lb asmeniška. Kitiems, tai kaip jie nori, tegu skelbiasi.


Merii, būtent aš parašiau apie tuos augalus, bet tuo pačiu parašiau, kad nebuvo įvardintas nei žmogus, nei nikas - absoliučiai nenutuokiu apie ką kalbėjo ir ar apie kokį žmogų konkrečiai (tiesiogiai cituojant būtų "būna žmonių....."). Kažkodėl man rodos, kad tą pasakymą sau iš kart prisitaikei, nors net nenutuokiu kodėl g.gif

Mano nuomonė tuo reikalu absoliučiai kitokia - man jokių problemų parašyt ką pirkau, smagu paskaityt ką įsigijo kiti, pažiūrėt kaip pas mane kažkas auga, palygint su kitais, parašyt kilusias problemas, paprašyt kolegų pagelbėt patarimais ir pan. ir t.t. Man atrodo bendruomenėje ne tik "bučkiukais", bet ir problemomis pasidalinama g.gif Juk naivu tikėtis, kad visi augalai puikiai augs ir žydės, tai net ir neigiama kitų patirtis gali būti labai naudinga mirksiukas.gif

Galų gale jei mano bloga patirtis bus kažkam naudinga ir padės kitam žmogeliukui išvengti mano klaidų, tai valio - kažkaip galvoju ne tik apie save, bet ir apie kitus (labai noriu tikėtis, kad ir kitiems būna tas pats) 4u.gif

Man atrodo tu per daug imi į galvą kas ką kalba, kas ką galvoja - juk žmonėms nei kalbų, nei minčių "neišmuši"- jei nori apkalbinėti, tai visad ras už ką ir ką, bet tai tie galvojimai juk tave pačią negatyviai veikia mirksiukas.gif

Jei ne apie augalus apkalbės, tai apie išvaizdą, jei ne apie išvaizdą, tai apie namus, ne apie namus, tai apie vaikus, ne apie vaikus, tai apie darbą ir t.t. ir pan. Čia ne tave turiu omeny, o bet kurią iš mūsų - gyvenam juk ne po vieną, o aplinkiniai juk visad turi kažkokią nuomonę ir ja dalinasi biggrin.gif

Man asmaniškai dzin kas ir ką apie mane kalba - nepadariau ir tikiuosi nepadarysiu dalykų, dėl kurių būtų pačiai gėda, o visa kita baika balabaika. Aš net priešingai galvoju "jei jau kalba, vadinasi esu kažkuo įdomi biggrin.gif " - daug baisiau būt žmogum, apie kurį net nėra ką pasakyt - man rodos pilka neįdomia "pelyte" būti daug liūdniau biggrin.gif

O kalbant apie augalus aš asmeniškai esu už dalinimąsi informacija - jei kiekviena užsislaptinsim, sau tykiai į kamputį sulysim, tai koks čia kolegiškumas - negi tik pakrykštaut iš džiaugsmo susirenkam g.gif Juk reikia ir nesėkmėm dalintis, apie augalų ligas, netikusias sąlygas parašyt ax.gif

Man asmeniškai ypač naudinga kitų patirtis - dažniausiai pasiskaičiusi kitų patirtį LOD forume auginant vieną ar kitą orchidėją ir pasirenku įsigyt tą augalą ar išbraukt iš norų sąrašo kaip lepų (kaip kitaip suprast apie auginimo sąlygas būtų įmanoma, jei visi tik nuostabius žiedus demonstruotų) 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo mumrikas: 25 vasario 2013 - 11:17
Mumrikuti, mažiuk, ko tu teisiniesi, paskui mano postus tuoj pat dvi "lakudros-žinovės" sekioja, tik ką parašau, iškart prisistato. Jau paskutiniu metu tik skaitinėju, nes dažnai tokius patarimus duoda, kad o joj joj doh.gif .
Viskas su tavim gerai mirksiukas.gif , imk 4u.gif .
Va, apsitvarkiau albumą ir kažkaip netyčia ištryniau sąrašą, kas pas mane auga, matyt užsižioplinus ne tą pažymėjau. Gal nieks nepastebės, juk kam aš rūpiu ir aplamai.
Pvz. aš mėgstu auginti porytes, t.y vienodų augaliukų, tik iš skirtingų pardavėjų. Tai ką man daryti, kad man taip patinka. Tik vandų vienodų neauginu, nes anos gigantės, bet tokie simpatiški pvz., raibuoliukai wub.gif Nu ką aš čia teisinuosi, argi kam įdomu rolleyes.gif
Penktadienį tavo fotkėse tupėjau, studijavau lauko augalus, jau taip viskas sukomponuota, tiesiog preciziškai.
Kažko blogai jaučiuosi, kelintą dieną galvą skauda, vakar aplamai gulinėjau, šiaip ne taip dalį gėlių pasiliejau. Liko katlėjos ir tinginės liežuvės.
Atsakyti
QUOTE
Mumrikuti, mažiuk, ko tu teisiniesi, paskui mano postus tuoj pat dvi "lakudros-žinovės" sekioja, tik ką parašau, iškart prisistato. Jau paskutiniu metu tik skaitinėju, nes dažnai tokius patarimus duoda, kad o joj joj  doh.gif .
Viskas su tavim gerai  mirksiukas.gif , imk  4u.gif .

Va, apsitvarkiau albumą ir kažkaip netyčia ištryniau sąrašą, kas pas mane auga, matyt užsižioplinus ne tą pažymėjau. Gal nieks nepastebės, juk kam aš rūpiu ir aplamai.

Pvz. aš mėgstu auginti porytes, t.y vienodų augaliukų, tik iš skirtingų pardavėjų.

Kažko blogai jaučiuosi, kelintą dieną galvą skauda, vakar aplamai gulinėjau, šiaip ne taip dalį gėlių pasiliejau. Liko katlėjos ir tinginės liežuvės.


Matai kaip blink.gif doh.gif

O atsarginės kopijos kur nors neturi - gal LOD prie kolekcijų sąrašų g.gif Aš tai sąrašiuką turiu LOD forume ir pas save kompe. Dar visų dokumentų kopijas laikom įšoriniam diske, tai dabar susimąsčiau, kad ir ten mano orchiukai turėtų tupėt g.gif

Patiktų ir man ta g.gif ip, tik kad vietos ne fontanai - į dar likusias laisvas vieteles naujokų esu prisiplanavus rolleyes.gif

Lauko augalai mano vasaros aistra - žiemą visiškai juos "užmetu" rolleyes.gif Bet kai pavasaris įsibėgės, tai vėl dūšia laukan veršis - rodos jau pasidariau, susisodinau viską kaip norėjau, bet su kiekvienu pavasariu vėl naujos revoliucinės mintys kyla ir taip matyt be pabaigos lotuliukas.gif

Baik tu čia su depresovom nuotaikom - greit su žaba per užpakalį gausi biggrin.gif Nors ir man pavasarį visad lengvas "šokas" užpuola. Negaliu pavadint to bloga nuotaika - labiau nerimu biggrin.gif Prisigalvoju kiek visko padaryt noriu, o ir pramogų prisiplanuoju, suprantu kad nespėsiu, o kai esu mergelė maksimalistė, tai sunku sau stop pasakyt. Bet nieko, jau žinau kas ir kaip būna, tai be problemų tą savaitę ar dvi prastumiu ir puolu visa dūšia pavasariu džiaugtis thumbup.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo mumrikas: 25 vasario 2013 - 12:05
nu ir kam man tas sąrašas, nieko jis nesako ir neduoda, aš savo "vaikus" atmintinai žinau, o dėl kitų, tai kam jiems reikia unsure.gif
Jei bus kaip žada +5C lauke, žentas žadėjo lauko el.kabelį naują perkloti.
Jau taip laukiu kada bus grindys, būtų šeštadienį išlyginę, bet pritrūko žvyro ir smėlio. Tai gal šiandien unsure.gif
Atsakyti
Aš šiandien tupiu namuose, mat mažiukas susirgo - ėmė labai negražiai kosėt ir temperatūra virš 38 sad.gif Gal koks bronchitas kimba. Važiuosim pas gydytoją po pietų ir tada jau bus aiškiau koks brudas prilipo.

Savaitėlei pasiimsiu vaiko ligos priežiūros atostogas - keistai jaučiuosi, nes gal dešimt metų nei dėl savo ligos, nei dėl vaikų sirgimų nesu nedarbingumo pažymėjimo ėmusi ax.gif

Tai kol mazgis pietų miega aš bandau "kankint" fotografavimą juodam fone doh.gif Iš kart supratau, kad reik važiuot juodos barchatinės medžiagos pirkt, nes dabartinė turima kažkaip blizga ir neduoda norimo matinio juodo fono doh.gif
Atsakyti