Įkraunama...
Įkraunama...

Gėliomanių plepĖsiai

jau kaip juokas suėmė lotuliukas.gif , anūkas močiūtei kasė sniegą ir aišku, įvyko kas turėjo įvykti, lūžo naujas kastuvas lotuliukas.gif , vienžo, prie ko prisiliečia, visur viskas lūžta, dūžta lotuliukas.gif , nabagas tikriausiai dabar pergyvena unsure.gif , tokia vaiko "laimė".
Bliamba, taip nervas ir smalsu, ar esu tuose sąrašuose masiniam atleidimui. Jau profilaktiškai iš anksto nežinodama nuverkiau posmą,taip gal lengviau laukti su visais lotuliukas.gif , o jei pasiūlys kokia valytoja rolleyes.gif , visko prisigalvoju, ak, tas kaziuko periodas lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Uranija5 @ 2013 02 18, 22:50)
Įdomu ar ryt mano vyras išvažiuos į darbą, jau vakare keliai pas mus buvo sunkiai pravažiuojami...  g.gif nusiteikinėju ryt smagiam darbui - sniego kasimui  biggrin.gif


Visai smagus ir super greitas tas darbas jei turi gerą kastuvą mirksiukas.gif Aš šiandien grįžusi iš darbo visą kiemą gal per 15-20 min. švariai "nublizginau" - ir pasportavau, ir grynu oru pakvėpavau, ir gamta pasigrožėjau thumbup.gif

Jei kastuvas lengvas, platus, stumiamas, tai ne darbas, o vienas malonumas thumbup.gif Kasti su paprastu "keliamu" kastuvu aš griežtai atsisakau - sakiau tai ne moteriškas darbas ir psio rolleyes.gif

Mūsų vat toks - lengvutis, viena ranka permetu kur reikia, slysta super lengvai, o ir pakankamai platus, tai daug sniego vienu metu stumia thumbup.gif Būna dar tokie plastikiniai su ratukais, bet kas turi tai keikia ir nelabai suprantu kam tie ratukai - tas kastuvas taip slysta, kad tik spėk paskui jį biggrin.gif

http://www.google.lt...&...tml;450;428
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo mumrikas: 19 vasario 2013 - 17:04
QUOTE(emma @ 2013 02 19, 11:08)
O dar ir cimbidžiai kaip žydi,maniškis tinginys tik lapus auginas g.gif

O jūs pačiam mieste gyvenat,ar kažkur kaime,kad keliai nevalomi?Pas mus daug pripustyta,bet 7val.ryto jau visam mieste keliai švariai nuvalyti,pabarstyti.


Oi su tais cimbidžiais, daug kas skundžiasi kad nežydi, bet pas mane per porą metų kiek jų buvo, žiedstiebius pradeda leisti be problemų, dabartinis net 4 turėjo.. bet žiedų sulaukti tai jau aukštasis pilotažas.. rolleyes.gif vienas žiedstiebis nudžiuvo nei iš šio nei iš to.. kitas numėtė pumpurus jau nemažus (gal šilumos per daug gavo..) iš 2 likusių, vienas žiedelis vakar skleistis pradėjo, o sekantis liktais džiūna doh.gif tikiuosi bent poros sulauksių..

Mes soduose gyvenam, tai pagrindinę gatvę laiks nuo laiko nuvalo, o jau šalutinių gatvelių valymas pačių gyventojų reikalas, tai vyras su kaimynu dažniausiai traktoriuką pasamdo kai jau daug sniego prisikaupia.. o aš pavalau takelius, įvažiavimą mašinai pastatyti..

QUOTE(mumrikas @ 2013 02 19, 13:29)
Skoda Octavia keturių metelių, tamsiai žalią (visos mūsų auto tos pačios spalvos biggrin.gif ) - vat tokią


Gerai atrodo thumbup.gif Galvojau gal kokį miniveną pirksit, kad gausią šeimyną sutalpinti ax.gif
Mes tai Toyota gerbėjai biggrin.gif Nors vyras pokolkas su Skoda važinėja

QUOTE(Merii @ 2013 02 19, 14:27)
Bliamba, taip nervas ir smalsu, ar esu tuose sąrašuose masiniam atleidimui.


Reik tikėtis viskas bus gerai 4u.gif

Aš visai netikėtai prieš porą savaičių sulaukiau darbo pasiūlymo, o kas įdomiausia, vyras tą pačią savaitę ir dar vienoj vietoj buvo sutaręs kad CV nusiųsiu (tiek kad toloka sritis nuo to ką dirbu).. To CV tai ir nebeišsiunčiau, nes antras pasiūlymas buvo labai labai į temą (pasirodo mane rekomendavo kolegė, su kuria bemaž prieš 10 metų dirbau).. Praeitą savaitę pasirašiau darbo sutartį, pradžiai 0.25 etato, nes pokolkas dirbsiu namuose prie kompiuterio, bet pavasarį darbų bus daugiau.. Nes man jau buvo galvos skausmas kas bus jei rudenį reiks grįžti į darbą Vilniuje doh.gif

QUOTE(mumrikas @ 2013 02 19, 17:59)
Visai smagus ir super greitas tas darbas jei turi gerą kastuvą mirksiukas.gif Aš šiandien grįžusi iš darbo visą kiemą gal per 15-20 min. švariai "nublizginau" - ir pasportavau, ir grynu oru pakvėpavau, ir gamta pasigrožėjau  thumbup.gif

Jei kastuvas lengvas, platus, stumiamas, tai ne darbas, o vienas malonumas  thumbup.gif Kasti su paprastu "keliamu" kastuvu aš griežtai atsisakau - sakiau tai ne moteriškas darbas ir psio  rolleyes.gif


drinks_cheers.gif
Aš kai nuo rudens apie 5 kg priaugau doh.gif tai tik džiaugiuosi proga pajudėti biggrin.gif
Ypač jei būna tik pasnigta, tai vienas malonumas.. nes kažkada šlapias sniegas buvo, tai sunkus baisiai, palikau vyrui tą darbą rolleyes.gif

Vyras nupirko panašų kastuvą, bet man schmoll.gif stumti gal ir nieko trumpais atstumais, bet kaip poto pristumus prie sniego kalno (prieš tai sustumto) dėti sniegą g.gif bandau tada su koja stumti viršun, nes pakelti tai be šansų.. kažkaip su paprastu sniego kastuvu man smagiau..
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Uranija5: 19 vasario 2013 - 18:57
QUOTE(Merii @ 2013 02 19, 13:27)
jau kaip juokas suėmė  lotuliukas.gif  , anūkas močiūtei kasė sniegą ir aišku, įvyko kas turėjo įvykti, lūžo naujas kastuvas  lotuliukas.gif  , vienžo, prie ko prisiliečia, visur viskas lūžta, dūžta  lotuliukas.gif , nabagas tikriausiai dabar pergyvena  unsure.gif , tokia vaiko "laimė".
Bliamba, taip nervas ir smalsu, ar esu tuose sąrašuose masiniam atleidimui. Jau profilaktiškai iš anksto nežinodama nuverkiau posmą,taip gal lengviau laukti su visais  lotuliukas.gif , o jei pasiūlys kokia valytoja  rolleyes.gif  , visko prisigalvoju, ak, tas kaziuko periodas  lotuliukas.gif

Stipruolis anūkas wub.gif ,matosi labai stengėsi močiutei padėti.
Tikėkimės,kad viskas bus ok ir tavęs tam saraše nėra.Pas mus irgi atleidinėja žmones,kol kas pensininkus,ar prastai savo darbą atliekančius.Bet visgi baisu šiais laikais be darbo,sunku naują susirasti. verysad.gif

QUOTE(Uranija5 @ 2013 02 19, 18:56)
Oi su tais cimbidžiais, daug kas skundžiasi kad nežydi, bet pas mane per porą metų kiek jų buvo, žiedstiebius pradeda leisti be problemų, dabartinis net 4 turėjo.. bet žiedų sulaukti tai jau aukštasis pilotažas..  rolleyes.gif vienas žiedstiebis nudžiuvo nei iš šio nei iš to.. kitas numėtė pumpurus jau nemažus (gal šilumos per daug gavo..) iš 2 likusių, vienas žiedelis vakar skleistis pradėjo, o sekantis liktais džiūna  doh.gif tikiuosi bent poros sulauksių..



Aš visai netikėtai prieš porą savaičių sulaukiau darbo pasiūlymo, o

Saviškį nuo pavasario iki spalio galo lauke laikiau,tikėjaus ,kad bus žiedynas,toks smailas augo .Bet dabar jau aiškiai matau,kad auginys naujas.Daugiau cimbidžių nebepirksiu,tik vietą užima schmoll.gif

Mumrikai,graži mašinytė.Maniškis apie Škoda Yeti galvoja.
Atsakyti
QUOTE(emma @ 2013 02 19, 21:28)
Saviškį nuo pavasario iki spalio galo lauke laikiau,tikėjaus ,kad bus žiedynas,toks smailas augo .Bet dabar jau aiškiai matau,kad auginys naujas.Daugiau cimbidžių nebepirksiu,tik vietą užima schmoll.gif


Aš tai vieną palikau pas tėvus, vasarą lauke buvo, žiedstiebius panašiu laiku kaip maniškis išleido ir seniausiai jau peržydėjo.. tai sakiau kitais metais ir saviškį išvešiu.. kokie gražūs man jie bebūtų, bet daug vietos užima, o dar ir žiedų kol sulauki doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Uranija5 @ 2013 02 19, 19:56)
Gerai atrodo  thumbup.gif Galvojau gal kokį miniveną pirksit, kad gausią šeimyną sutalpinti  ax.gif

Mes tai Toyota gerbėjai  biggrin.gif Nors vyras pokolkas su Skoda važinėja

Aš visai netikėtai prieš porą savaičių sulaukiau darbo pasiūlymo, o kas įdomiausia, vyras tą pačią savaitę ir dar vienoj vietoj buvo sutaręs kad CV nusiųsiu (tiek kad toloka sritis nuo to ką dirbu).. To CV tai ir nebeišsiunčiau, nes antras pasiūlymas buvo labai labai į temą (pasirodo mane rekomendavo kolegė, su kuria bemaž prieš 10 metų dirbau)..  Praeitą savaitę pasirašiau darbo sutartį, pradžiai 0.25 etato, nes pokolkas dirbsiu namuose prie kompiuterio, bet pavasarį darbų bus daugiau.. Nes man jau buvo galvos skausmas kas bus jei rudenį reiks grįžti į darbą Vilniuje doh.gif
drinks_cheers.gif

Vyras nupirko panašų kastuvą, bet man  schmoll.gif stumti gal ir nieko trumpais atstumais, bet kaip poto pristumus prie sniego kalno (prieš tai sustumto) dėti sniegą  g.gif bandau tada su koja stumti viršun, nes pakelti tai be šansų.. kažkaip su paprastu sniego kastuvu man smagiau..


Buvo ir tokių minčių, bet pirmiausia man minivenai negražūs - jau busikas ir psio blush2.gif Man mašina turi būti sedanas, klasikinė ir nemaža - turi "žiūrėtis" ir kelyje matytis biggrin.gif Abiejose dabar turimose mašinose bagažinės talpios, salone telpa visos trys kėdutės (o Maxi Cosi jos tikrai nemažos), tai tikrai didesnės ar talpesnės nereikėjo. O kaip bus ateityje, tai ateitis ir parodys biggrin.gif

Iš tikrųjų rinkomės būtent iš Passat, Skoda ir Toyota, bet radom labai gerą Skoda pasiūlymą ir nebeieškojom kitų variantų ax.gif

Patys didžiausi sveikinimai su nauju darbu thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif Reik kažkaip paminėt smagiai, kad gerai dirbtųsi biggrin.gif

Na kaip trumpais atstumais - mūsų kiemą pameni, tai aš nuo garažo vartų sniegą stumiu per visą kiemą, per keliuką ir prie didžiosios pušies žalioj zonoj išpilu. Kalnas pasidaro metro su virša aukščio, bet įsibėgėjus kastuvas lėkte ant jo užlekia ir nereikia nieko kelt schmoll.gif Beje tų kastuvų labai skirtingų būna (nors iš pažiūros visi kastuvai ir tiek) ir jų manevringumas bei svoris labai skiriasi mirksiukas.gif
Atsakyti
Šiuo metu žydi smile.gif

user posted image

user posted image

user posted image

Kas pas jus? smile.gif
Atsakyti
Milile, lb gražu wub.gif wub.gif
Mumrikuti, nugis nusipirkau keletą tavo vazonų, na tų, kvadratinių, nedidukų. Žinai, man jie patiko. Pasodinau savo Bollea, nes jaunas auginys sparčiai šaknutes varosi, paskui galiu pavėluoti. Gal per pusantro mėnesio spės įsitvirtinti.
Adeniumus iškėliau iš jų lopšelio.
Atsakyti
QUOTE(Mililė @ 2013 02 23, 15:04)
Šiuo metu žydi smile.gif


Labai gražu thumbup.gif
O kokia čia raibuolė? nes nuotraukoje liktais matau kortelę įkištą ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Merii @ 2013 02 23, 16:24)
Milile, lb gražu  wub.gif  wub.gif


ačiū smile.gif


QUOTE(Uranija5 @ 2013 02 23, 19:21)
Labai gražu  thumbup.gif
O kokia čia raibuolė? nes nuotraukoje liktais matau kortelę įkištą  ax.gif


aciuks.gif Paphiopedilum primulinum x pinochio turėjo antrą pumpurą, bet kaži kodėl nudžiovino verysad.gif
Man labai patinka tokios žaliai geltonos Velykines spalvos. Falenopsis tai dieną taip lengvai kvepia smile.gif
Papildyta:
Aš prisiminiau, kad šiam falenopsiui persodinant į substratą buvau patrupinus arklio gėrio. Tai dėl to jis pas man nenutrūkstamai žydi unsure.gif . Taip galvoju, nes vienintelis toks. Žiedų nebūna daug, bet žiedkočius leidžia naujus ir senus pratesinėja kiauri metai.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Mililė: 23 vasario 2013 - 19:46
QUOTE(Mililė @ 2013 02 23, 20:45)
aciuks.gif Paphiopedilum primulinum x pinochio  turėjo antrą pumpurą, bet kaži kodėl nudžiovino verysad.gif


Aš prisiminiau, kad šiam falenopsiui persodinant į substratą buvau patrupinus arklio gėrio. Tai dėl to jis pas man nenutrūkstamai žydi unsure.gif . Taip galvoju, nes vienintelis toks. Žiedų nebūna daug, bet žiedkočius leidžia naujus ir senus pratesinėja kiauri metai.


Gražuoliai žiedai - laaaaaaaaaaaaabai pavasariškos spalvos wub.gif

Šiaip arklio gėryje labai daug azoto, tai turėtų skatinti žalios masės ir šaknų augimą, o žiedams jei neklystu reikia pagrinde kalio g.gif

Merii, maniškės kažkaip visos gėlės tų vazonikų neišbrokijo - visos auga ir nesiskundžia thumbup.gif Aišku laistymą jau reikia prie vazono ypatumų pritaikyt, nes vis gi jis glazūruoto molio, bet tarp auginimo tokiuose ir plastikiniuose skirtumo nematau rolleyes.gif
Atsakyti
aš plastikiniuose beveik neauginu, gal vieną kitą. Stebėsiu, jei ką, visada galima persodinti. Mano abi nolinos auga glazūruotuose, sakyčiau, visai neblogai.
Atsakyti