Įkraunama...
Įkraunama...

Gėliomanių plepĖsiai

Nuostabūs visų žiedai thumbup.gif wub.gif

Emma, niammmmmmmmmmmmmmm wub.gif

Merii, bet tokį vazoną vis tiek reikia į lėkštutę statyt - kaip suprantu jis normalaus dugno neturi g.gif
Atsakyti
kai netingėsiu, parodysiu, normalus tas dugnas, substratas neišbyra, juk laiko vinukai. Gal dvidešimt taip auga. Bet sakau, čia ne visoms tas tinka.
Nu kaip apsigavau, nuvariau į prismą, pridėta plakatų, tipo akcija vazonams, aišku, pasiėmiau, namie žiūriu kvitą, skaitau netą, blyn ta akcija tik nuo ryt lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Merii @ 2013 02 17, 21:46)
kai netingėsiu, parodysiu, normalus tas dugnas, substratas neišbyra, juk laiko vinukai. Gal dvidešimt taip auga. Bet sakau, čia ne visoms tas tinka.


Kaip laikosi aš tai supratau, bet dėl vandens bėgimo, drėgmės kaupimosi juk negali taip tiesiog imti ir statyti be jokio padėjimo ant palangės - vat tas mane domina g.gif
Atsakyti
QUOTE(Merii @ 2013 02 17, 13:39)
Paph. delenatii vinicolor `Black` x self ir radybos


Nu gražūs man tie lapai, bijau kad kada nors galiu neatsilaikyti doh.gif biggrin.gif

QUOTE(emma @ 2013 02 17, 19:01)
Įkeliu savo senai žadėtus  naminius žiedelius.čia dar nevisi.kitus įkelsiu vėliau.

O čia mano šiandienos kepiniai,vaišinu:

thumbup.gif kokia gausybė

essen.gif, turėjo būti labai skanu

QUOTE(mumrikas @ 2013 02 17, 22:31)
Kaip laikosi aš tai supratau, bet dėl vandens bėgimo, drėgmės kaupimosi juk negali taip tiesiog imti ir statyti be jokio padėjimo ant palangės  - vat tas mane domina g.gif


Aš vieną vazonėlį esu pirkusi senokai, kai tik pradėjau iš orchidėjos.lt užsisakinėti ir tada dar paštu siunčiausi ką pirkau, tai tik gavusi pamačiau kad dugnas iš oazės (ar kaip ten pavadinti) tai normaliai paliejus tikrai būtų šlapia tiesiog ant palangės pastačius g.gif tai ir stovi tas vazonėlis pokolkas augintinio nesulaukęs..

Vilniuj vieną orchidėją pardaviau, galvojau bus pirmas kartas kai iš jo grįšiu tuščiomis, bet prieš išvažiuojant visai neplanuotai į Senukus užvažiavom, tai prigriebiau Phal. elegant wibi ax.gif, neblogos būklės, aišku su keliais skydamariais doh.gif, tai reiks ryt persodinti..
Atsakyti
tai, kad ne vieno vazonėlio neina laikyti be lėkštutės, nebent tuos, skirtus įstatymui, kur be skylutės.
Atsakyti
Sveikos,
seniai šioj temoj buvau. dabar užsiėmusi sėjimo darbais, visokius čili pipiriukus sėju, žiūrėsiu, kas bus lotuliukas.gif o dar visokių pomidorų pabandymui turiu doh.gif ir šiaip jau norisi pavasario cool.gif

Žiedai nuostabūs wub.gif wub.gif

Vėliau pasigirsiu savo gimtadienio dovanomis blush2.gif tongue.gif lotuliukas.gif Smagu, kai namuose padaugėja žiedų biggrin.gif

Va kaip leidžim žiemos dienas biggrin.gif
user posted image

Na visgi tuo pačiu giriuosi. Dovanos:
user posted image
user posted image

Visos kartus, kas šiuo metu žydi:
user posted image

Labai maži trys žiedeliai, bet svarbu žydi tongue.gif
user posted image

O čia tai, ką aš sėju dar be daržovių, įvairūs sukulentų sėjinukai cool.gif
user posted image
Atsakyti
ogo, kiek sėjinukų ir žiedų ir sniego senių prilipdyta ir mažiukas kaip paaugęs wub.gif
Sveikinu su nestuke.gif 4u.gif
Atsakyti
Sveikinu visom progom - ir su gražiais žiedais, ir su sėjinukais, ir su gimtadieniu, ir su nestuke.gif wub.gif

...................

O mumi šiandien naują mašiniuką įsigijom thumbup.gif Vakar vyras surado norimą, pusę nakties dūsavo kaip jam jos reik ir šiandien nieko nelaukęs Kaunan movė bei namo parvažiavo su nauja karieta thumbup.gif Važiavo liksmai, nes pasnigo, o mašiniokas su vasarinėm padangom doh.gif Sakė jautės kaip karvė ant ledo, bet svarbiausia viskas gerai, kas gerai baigiasi thumbup.gif
Atsakyti
O kaip smagu thumbup.gif kiek žiedų kai už lango vis dar žiema rolleyes.gif jau kaip atsibodo doh.gif . Mano paprikiukai, čiliukai ir pomidoriukai sunkiai lenda. Išnešiau dabar į vonią ant šildomų grindų, gal teiksis dygti unsure.gif

Visas su praėjusiom šventėm asmeninėm ir neasmeninėm 4u.gif ir su naujais pirkiniais 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Migmig @ 2013 02 18, 15:47)
Sveikos,
seniai šioj temoj buvau. dabar užsiėmusi sėjimo darbais, visokius čili pipiriukus sėju, žiūrėsiu, kas bus lotuliukas.gif  o dar visokių pomidorų pabandymui turiu doh.gif  ir šiaip jau norisi pavasario cool.gif

Va kaip leidžim žiemos dienas 

Visos kartus, kas šiuo metu žydi

Labai maži trys žiedeliai, bet svarbu žydi

O čia tai, ką aš sėju dar be daržovių, įvairūs sukulentų sėjinukai


Aš kažkada bandžiau lipdyti sniego senį, bes mažius atėjo ir sugriovė rolleyes.gif jam dabar visa ko griovimo periodas..

kiek žiedų thumbup.gif

Su laiku užaugs didelis krūmas ir žiedai bus didesni mirksiukas.gif šitas miltonidium vienas mano mylimiausių, visiškai nereiklus, žiedai kvepia wub.gif

Oho, ir kur tu viską sutalpini? blink.gif biggrin.gif

Sveikinimai nestuke.gif 4u.gif

QUOTE(mumrikas @ 2013 02 18, 18:22)
O mumi šiandien naują mašiniuką įsigijom  thumbup.gif Vakar vyras surado norimą, pusę nakties dūsavo kaip jam jos reik ir šiandien nieko nelaukęs Kaunan movė bei namo parvažiavo su nauja karieta thumbup.gif  Važiavo liksmai, nes pasnigo, o mašiniokas su vasarinėm padangom doh.gif  Sakė jautės kaip karvė ant ledo, bet svarbiausia viskas gerai, kas gerai baigiasi  thumbup.gif


Su nauju pirkiniu 4u.gif kokią nusipirkot?

Įdomu ar ryt mano vyras išvažiuos į darbą, jau vakare keliai pas mus buvo sunkiai pravažiuojami... g.gif nusiteikinėju ryt smagiam darbui - sniego kasimui biggrin.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Uranija5: 18 vasario 2013 - 21:55
QUOTE(Migmig @ 2013 02 18, 14:47)
Sveikos,
seniai šioj temoj buvau. dabar užsiėmusi sėjimo darbais, visokius čili pipiriukus sėju, žiūrėsiu, kas bus lotuliukas.gif  o dar visokių pomidorų pabandymui turiu doh.gif  ir šiaip jau norisi pavasario cool.gif


Sveika,užsuk dažniau.Oho kiek besmegenių prilipdėt thumbup.gif jau ir padėjėjas koks paaugęs.
Sveikinimai su Gimtadieniu ir nestuke.gif wub.gif .Labai gražios dovanos gimtadienio.O dar ir cimbidžiai kaip žydi,maniškis tinginys tik lapus auginas g.gif

QUOTE(Uranija5 @ 2013 02 18, 21:50)
Aš kažkada bandžiau lipdyti sniego senį, bes mažius atėjo ir sugriovė  rolleyes.gif jam dabar visa ko griovimo periodas..

Įdomu ar ryt mano vyras išvažiuos į darbą, jau vakare keliai pas mus buvo sunkiai pravažiuojami...  g.gif nusiteikinėju ryt smagiam darbui - sniego kasimui  biggrin.gif

Maniškis kažkada irgi labai mėgo viską griauti,išmėtyt.Didysis statydavo iš lego namus,pilis visokias,mažas įsisukdavo ir viską sugriaudavo,kiek triukšmo tada kildavo doh.gif o vat mažajam buvo tikras džiaugsmas.

O jūs pačiam mieste gyvenat,ar kažkur kaime,kad keliai nevalomi?Pas mus daug pripustyta,bet 7val.ryto jau visam mieste keliai švariai nuvalyti,pabarstyti.

Per langą žiūrint,labai man patinka žiūrėt,kaip gražiai sninga,bet jei reiktų kasta,tai tada g.gif Šiandien turiu laisvesnio laiko,eisiu į kirpyklą,laikas kasas patrumpint.
Labas visoms 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Uranija5 @ 2013 02 18, 22:50)

Su nauju pirkiniu 4u.gif kokią nusipirkot?



Skoda Octavia keturių metelių, tamsiai žalią (visos mūsų auto tos pačios spalvos biggrin.gif ) - vat tokią

http://www.google.lt...i...res;700;484

Esam dideli Vokswagen firmos mylėtojai, manasis Passat superinė karieta, bet nauji pasatukai nesvietnai kainuoja, o čia labai geras variantas pasitaikė (vis tiek Skoda priklauso Volskwagen koncerniui ir visi mašinos "viduriai" vokswageniški) - labai nedaug pravažiuota, mašinai ką tik lizingas pasibaigė, važinėjo savininkė moteriškė biggrin.gif
Atsakyti