Įkraunama...
Įkraunama...

Gėliomanių plepĖsiai

Su prabėgusiom šventėm visas thumbup.gif Geri buvo prabėgę metai ir linkiu, kad kiti būtų dar geresni mirksiukas.gif

Mes tai Naujuosius sutikom mano gimtinėj Radviliškyje mano klasės susitikime. Jau seniai bebuvom tiek šokę ir dainavę thumbup.gif . O ir klasiokus buvo labai smagu po daugelio metų sutikt, nes dažniau bendrauju tik su keliomis klasiokėmis.
Atsakyti
QUOTE(Merii @ 2013 12 23, 09:59)
Manoji Vinicolor merdi. Taip gaila, jos tokie gražūs lapai. Nei auga nei miršta. Palieju, krapštyti bijau, jei be šaknų, tai nieko nepagelbėsiu, tik sujudinsiu, paskui tai tikrai užsilenks. Tačiau tos hibridinukės tai neblogai auginius auginasi, išskyrus "rainais" lapais. Net sukhakuli pradėjo augti.
Mačiau viena katlėja voke pumpurą auginasi ir laelia purpurata voką užsiaugino, bet kol kas tuščią. sakau, gal reik laelia po lempa statyti? Nesu nė vienos laelia pražydinus.


Man Vinicolor labai gražūs lapai, nereikia nė žiedų.. rolleyes.gif

Laelia purpurata gal panašiai kaip L. tenebrosa daro? g.gif Nes pastaroji dabar užaugina voką, o žydi vasarą.. Aš gi pernai pavasarį labai pigiai perpirkau vieną tokią, moteris nusivylė, kad rudenį buvo pirkta su pumpuru, bet taip ir nepražydo... nieko gero ir aš nesitikėjau, o po kurio laiko žiedais pradžiugino bigsmile.gif ir dabar tenebrosa baigia užauginti naują ūglį su voku, tai tikiuosi vasaros pradžioje žiedų ax.gif Šiuo metu stovi ant pietinės palangės ir tiek.

Su Naujais Metais 4u.gif
Atrodo ka tik Kalėdos buvo, o jau sausio vidurys doh.gif kažkaip per greitai man dienos bėga.. vienintelis džiaugsmas kad dienos ilgėja..
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Uranija5: 14 sausio 2014 - 22:36
Manoji tenebrosa merdi. Reiks iš italų pasiimti kitą.
Tai va, kame reikalas, purpurata reiškias voką pasiruošė bigsmile.gif
Lb norėčiau su laelia susidraugauti biggrin.gif
O vinicolor auginuką auginasi, toks džiaugsmas ir kt. raibuolės išsitiesinusios, gal pavyks su jomis. Blogai "Laistytuvams", nejaučiu kada sustot blush2.gif Nemoku su tais pagaliukais tikrint.
Atsakyti
QUOTE(Merii @ 2014 01 15, 01:49)
Manoji tenebrosa merdi. Reiks iš italų pasiimti kitą.
Tai va, kame reikalas, purpurata reiškias voką pasiruošė  bigsmile.gif
Lb norėčiau su laelia susidraugauti  biggrin.gif
O vinicolor auginuką auginasi, toks džiaugsmas ir kt. raibuolės išsitiesinusios, gal pavyks su jomis. Blogai "Laistytuvams", nejaučiu kada sustot  blush2.gif  Nemoku su tais pagaliukais tikrint.


Aš irgi laistytuvas, gerai buvo kol namie sėdėjau, galėjau ramiai apeiti visą ūkį, o kai reikia į darbą eiti, tai įvairiai gaunasi, kai kurias dažniau palieju, kitos ir 2 savaites nelietos būna doh.gif
Kurias orchidėjas naujai persodinu, kišu po pagaliuką, tai bent pokolkas sakyčiau pasiteisina, nes jei ant vienos palangės stovi įvairios orchidėjos, smulkiašaknes žinau kad reikia dažniau palieti, o falenopsius pažiūriu ir nebelieju, jei dar drėgnas pagaliukas, anksčiau visas daugmaž vienodai liedavau..
Atsakyti
pati tuos pagliukus droži ar kaip?
Reik ir man kažką galvoti.
Ot namo privalumas, tai temperatūros skirtumai, kas orchytėms tinka.
Atsakyti
QUOTE(Merii @ 2014 01 15, 13:30)
pati tuos pagliukus droži ar kaip?
Reik ir man kažką galvoti.
Ot namo privalumas, tai temperatūros skirtumai, kas orchytėms tinka.


Naudoju mumriko rekomenduotus iešmelius sumuštiniams biggrin.gif
Taip, temperatūrų skirtumas pas mus gaunasi nemažas.. Tik minusas kad nelabai gaunasi ilgam žiemą išvažiuoti ir reikia pečių kasdien kurti..

p.s. norėjau pagirti mumriką už kantrybę thumbup.gif
Pastebėjau kad aktyviai visus konsultuoja ir facebook'o orchidėjų temoje.. Aš tai net forumuose kartais neprisiruošiu parašyti, dažniausiai paskaitau tik blush2.gif
Atsakyti
ir mumrikas ir zuzla auksinės kantrybės. Mane tie patys klausimai pribaigtų biggrin.gif
Zuzla, kaip mažiukas auga, kiek jau jam laiko?
Pažiūrėjau, jau metukai wub.gif Greit laikas bėga.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Merii: 15 sausio 2014 - 13:49
QUOTE(Uranija5 @ 2014 01 15, 12:07)
Aš irgi laistytuvas, gerai buvo kol namie sėdėjau, galėjau ramiai apeiti visą ūkį, o kai reikia į darbą eiti, tai įvairiai gaunasi, kai kurias dažniau palieju, kitos ir 2 savaites nelietos būna  doh.gif



Aš irgi su pagaliukais tikrinu drėgmę.Ale vistiek gražus margutis falenopsis nunyko,nukrito lapai.Atrodo ir neperlaisčiau,gal jau su puviniu nupirkau,nes neilgai jis pas mane pabuvo.
Uranija,jau dirbi?O kur mažylis ,eina į darželį?
QUOTE(Merii @ 2014 01 15, 13:46)
ir mumrikas ir zuzla auksinės kantrybės. Mane tie patys klausimai pribaigtų  biggrin.gif
Zuzla, kaip mažiukas auga, kiek jau jam laiko?
Pažiūrėjau, jau metukai  wub.gif  Greit laikas bėga.

Aš irgi Zuzlos pasiilgau,nebeužeina ji pas mus. O ,atrodo,dar taip neseniai laukėm kol zuzliukas gims wub.gif
Ir Nila dingus...

Pas mane nieko naujo .Labai daug darbo turiu,metinės ataskaitos visokios.Parėjus net nesinori prie kompo sėst,nes akis skauda,per dieną darbe prie kompo atsisėdžiu.
Šiandien IKI nusipirkau kumato pomidorų.Galvoju,jei pasidaryčiau sėklos jų,ar sudygtų?
Labas visoms 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(emma @ 2014 01 15, 22:08)
Uranija,jau dirbi?O kur mažylis ,eina į darželį?

Labas visoms 4u.gif


Vasarį jau bus metai kaip dirbu, tik iš pradžių dirbau 0,25 etato, tai laisvu grafiku. Vasarą seneliai sūnų pažiūrėdavo kai darbo turėdavau, o nuo rugsėjo jau į darželį eina. Sakyčiau visai nesunkiai adaptavosi ir lieka be ašarų, tik kartais namuose rytais užsiožiuoja, nenori rengtis ir važiuoti į darželį.. bet kai nuvažiuojam tai su šypsena lekia į grupę biggrin.gif
Nuo lapkričio mane įdarbino pilnu etatu, bet su direktorium buvom sutarę kad ir toliau dirbsiu laisvu grafiku. Darbas Šiauliuose, tai kasdien pirmyn atgal susidaro virš 50 km.. doh.gif visa laimė kad kelias labai geras,neužtrunku nuvažiuoti, bet kuro sąnaudos ir t.t., juo labiau kad liko man skolingas už jau padarytus darbus ir žadėjo kad išmokės per žiemą kai darbų mažiau.. o bet tačiau visai netikėta sausio 3 d. gavau nuo kolegos žinutę kad šefas nuo pirmadienio manęs laukia ofise nuo 8 iki 17 val. blink.gif atlyginimas virš tūkstančio, tai atmetus kuro sąnaudas, pietus gaunasi mažiau nei minimumas.. pokolkas priėjom tokį kompromisą kad važinėsiu į ofisą 3 k. per savaitę, o kitom dienom dirbsiu namie prie kompo.. Apkrovė mane visokiais popierizmas, kur ne visai mano kompetencija... tai žiūrėsiu kaip čia gausis.. pokolkas padirbsiu ir prašysiu didesnio atlyginimo, jei ne, teks išeiti.. nes dabar už tiek kiek lieka negalėčiau pragyventi be vyro pagalbos.. verysad.gif o norisi dirbti ir uždirbti normaliai..
Atsakyti
Labas rytas,

QUOTE(emma @ 2014 01 15, 21:08)
Šiandien IKI nusipirkau kumato pomidorų.Galvoju,jei pasidaryčiau sėklos jų,ar sudygtų?
Labas visoms 4u.gif


Skaičiau, kad vienas derlius būna gan nieko. Jie hibridai ir renkant sėklas savybės išsikraipo, tik pirmi metai dar būna nieko. Gali bandyti smile.gif

Aš vasarį sėsiu paprikas, čiliukus, baklažanus. Jau kaip čilių noriu kuo daugiau ir įvairiųsmile.gif


Kažkaip ir gražu ir keista, kad atėjo žiema, taip balta gražu, bet lyg ir šalčius baisokus prognozuoja rolleyes.gif .
Atsakyti
QUOTE(Mililė @ 2014 01 16, 07:46)
Labas rytas,
Skaičiau, kad vienas derlius būna gan nieko. Jie hibridai ir renkant sėklas savybės išsikraipo, tik pirmi metai dar būna nieko. Gali bandyti smile.gif

Aš vasarį sėsiu paprikas, čiliukus, baklažanus. Jau kaip čilių noriu kuo daugiau ir įvairiųsmile.gif
Kažkaip ir gražu ir keista, kad atėjo žiema, taip balta gražu, bet lyg ir šalčius baisokus prognozuoja rolleyes.gif .

Pabandysiu,gal kas gausis smile.gif
Paprikas ir aš auginu.Bet man parduotuvinės kodėl tai skanesnės,saldesnės būna už namines.Vat nei čiliukų nei baklažanų nesu auginus.
O čiliukai,tai čia tokie mažučiai visokių spalvų ant palangės vazone,ar jie dekoratyviniai nevalgomi?

Uranija,šaunuolis tavo mažylis,kad daržely neverkia.O dėl darbo,tai toli nuvažiuot,bet ką padarysi,reik saugot tokį darbą ,kokį turi,nes mažesniuose miestuose nelabai yra pasirinkimas.Gal padidins algą,jei nenorės prarast geros darbuotojos.

Labas visoms 4u.gif
Atsakyti
kaip laikosi adeniumukai? Manųjų lapeliai nugelto, tai šiandien nuskabiau, greičiau nauji ataugs.
Ir kaip neauga ceologyne cristata, jau nžn kaip jai įtaikyti. yra vienas pypsis, bet abejoju, kad ten žiedstiebis. Kažkokios man lomkės, lb niežti iš skm tą krūmą, kur db parduoda, nusipirkt. Bet jei vėl bus tas pat?
Laukiu vandos raudonų žiedų, kažko daug nebus, keli žiedai, bet vistiek jų noriu.
Papildyta:
maniškiui į rankas 825 ir jokių vokelių verysad.gif Man atseikėjo 520. Visas ūkis, paskolos ant mano sprando. Taip blogai, kad net mašinos atsisakiau taupymo sumetimais unsure.gif
Db vis mąstau kaip prisidurti kokį litą, tik kol kas nieko nesugalvoju.
Atsakyti