Įkraunama...
Įkraunama...

Gėliomanių plepĖsiai

Kaip ir žadėjau,rodau savo king Arthur.Kaži jis turės vieną žiedą,ar tai revolverinė orchidėja g.gif Kažkada women rašė,kad pas ją turėjo ne vieną žiedą.
user posted image
Atsakyti
tai ji hibridinė, tai visko su ja gali būti, reik ieškoti kas tėvai. Pas mane kažkada buvo tokia, tai tik vienas žiedas buvo g.gif
Supuvo alijošius, matyt per drėgna kaktusams čia verysad.gif
Atsakyti
Džiaugiuos,kad ir vienas žiedas,nes tai mano pirma raibuolė .Gal vasarą dar kokią užsisakysiu blush2.gif
Mano alijošius,labai didelis,jam buvo kokie 6 metai,praeitą žiemą stiebas nupuvo.Atrodo ir neperlaisčiau,net nežinau nuo ko g.gif
Ką veikiat?
Mes su mažuoju prikepėm kalėdinių meduolių,jam labai smagu su formelėm spausti iš tešlos visokias eglutes,varpelius mėnuliukus.
Aš kažkur slogą didelę pasigavau,galvą skauda,o kitos savaitės gale laukia balius kavinėj naujametinis(čia iš darbovietės,su savo antrom pusėm),tai kažkaip nėr didelio noro sudalyvaut.
Atsakyti
QUOTE(emma @ 2013 12 21, 22:13)
Kaip ir žadėjau,rodau savo king Arthur.


wub.gif gražuoliukas

Maniškė raibuolė šiemet kėlė kėlė žiedą ir numetė jau didelį, bet taip ir neprasiskleidusį verysad.gif Taip gaila buvo. Šiaip falenopsiai džiugina krauna žiedukus smile.gif

Žadėjau kūčiukus šiandien kepti, bet matyt ryroj teks...buvo turguj blink.gif ale žmonių blink.gif r. kopūstų negavom, nuo bačkos dugno prieš mus moteriškei išgrandė ir psio, sakė rytoj ateiti. Prie žuvies jau nervai nelaikė eilėj stovėti, o taip norėjau skumbrės pasimarinuoti, gal dar kurią kitą dieną ištrūksiu.
Atsakyti
QUOTE(Mililė @ 2013 12 22, 16:44)
wub.gif gražuoliukas

Maniškė raibuolė šiemet kėlė kėlė žiedą ir numetė jau didelį, bet taip ir neprasiskleidusį verysad.gif Taip gaila buvo. Šiaip falenopsiai džiugina krauna žiedukus smile.gif

Žadėjau kūčiukus šiandien kepti, bet matyt ryroj teks...buvo turguj blink.gif ale žmonių blink.gif r. kopūstų negavom, nuo bačkos dugno prieš mus moteriškei išgrandė ir psio, sakė rytoj ateiti. Prie žuvies jau nervai nelaikė eilėj stovėti, o taip norėjau skumbrės pasimarinuoti, gal dar kurią kitą dieną ištrūksiu.

Ačiū 4u.gif
Gaila,bet,gal ateinančiais metais sulauksi naujo žiedo.O falenopsiai ir pas mane gausiai žydės.

Kūčiukų aš nekepu,nes nelabai kas valgo.Perku Javinės keptus .Man jie patys skaniausi.
O kopūstus kasmet anksčiau raugėm patys.Bet ,kai pilnas kubiliukas stovi,niekas jų valgyt nepageidauja.Ir pavasariop daug išmesdavom.O šiemet ,kai savų nėr,pasidarė labai pageidautinas dalykas.Perku IKI ,vieno ūkininko,man jie skanūs.
Atsakyti
Manoji Vinicolor merdi. Taip gaila, jos tokie gražūs lapai. Nei auga nei miršta. Palieju, krapštyti bijau, jei be šaknų, tai nieko nepagelbėsiu, tik sujudinsiu, paskui tai tikrai užsilenks. Tačiau tos hibridinukės tai neblogai auginius auginasi, išskyrus "rainais" lapais. Net sukhakuli pradėjo augti.
Mačiau viena katlėja voke pumpurą auginasi ir laelia purpurata voką užsiaugino, bet kol kas tuščią. sakau, gal reik laelia po lempa statyti? Nesu nė vienos laelia pražydinus.
Atsakyti
Ramių Kūčių, linksmų šv. Kalėdų, naujų lūkesčių ir įspūdžių linkiu visiems savo draugams!
Atsakyti
Sveikutes, su Sventem visas newyear.gif Linkiu , kad Kaledos dovanotu dziaugsma , laime, sveikata ir butu tikros laimes laikas . Ir daug graziu ziedu biggrin.gif
Atsakyti
Jaukaus kūčių vakaro ir linksmų Šv. Kalėdų, mielos bendramintės mirksiukas.gif newyear.gif 000552.gif santa2.gif

Vaišinu biggrin.gif
user posted image
Atsakyti
Ramių,šiltų kūčių ir laimingų Šv.Kalėdų visoms Jums ir Jūsų šeimoms 4u.gif
Ar atmenat spalvų spindėjimą kalėdinėj eglutėj?
Ir kaspinų vaivorykštes ant dovanų dėžučių?
Kalėdų pasakas su gyvulėliais,
Prabilusiais žmogaus balsu…
Uždekit eglutės užgesusią žvakę
Ir viltį, ir džiaugsmą i maldą sudėtą.
Kad vėl nuostabioji vaikystės plaštakė
Kalėdų varpais ir giesmėm suplazdėtų.
user posted image
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo emma: 24 gruodžio 2013 - 20:03
MERII,
user posted image
Atsakyti
Dėkui, Emmut 4u.gif
Atsakyti