Įkraunama...
Įkraunama...

Gėliomanių plepĖsiai

Žiūriu, jau namus puošiate. MB pyksta, kai pradedamos Kalėdos prieš mėnesį švęsti. Tai pradėsiu puoštis paskutinę savaitę. Norėjau kelias puansetijas nusipirkti, bet nelabai iškauks švenčių, nubyrės.
Atsakyti
QUOTE(Mililė @ 2013 12 02, 00:21)
tau tai gerai, galėsi kubile mirkti smile.gif



Net nepagalvojau - tikrai reik greit kubilą kurt, nes paraginimas net iš aukščiau buvo lotuliukas.gif

Parodyk savo kalendorių - tu auksarankė, tai turi būti tikrai superinis mirksiukas.gif

..............

Mūsų šeimos tradicija puošt aplinką ir namus gruodžio pirmą ir nupuošt vasario pirmą (plius minus kelios dienos). Tiesiog mums patinka ir šventiški vaizdai, ir jų kuriama pakili nuotaika ax.gif Puošiam namus nemažai, puošmenų pilnos kelios dėžės, laiko tam skiriam taip pat nemenkai, tai ir atsidžiaugt norim "iš dūšios".

Beje, kai prieš porą savaičių buvau Islandijoj, tai pas juos ir namų languose, ir viešbučiuose, ir miesto aikštėse, ir parduotuvėse, ir oro uoste - visur labai daug puošmenų ir man buvo taaaaaip gera, kad dainuot norėjos blush2.gif Matyt labai jau švenčių ir kalėdinėsd nuotaikos esu pasiilgusi ax.gif
Atsakyti
pas mane kubilas netilptų, bet yra kas pasistatę. Turbūt daug elektros jis ima g.gif

user posted image
prasidėjo 3-ia savaitė, o kažkas rašė, kad 8 paras žydi ax.gif
Gaila, kad nesužinosiu kip kvepia, nes darbe jį auginu.
Kažkaip šiandien viskas iš rankų krenta, tai ir jį su visu vazonu buvau 2x betąsydama išvertusi.
Galvoju kaip savo kiemą papuošt blink.gif
Atsakyti
QUOTE(Merii @ 2013 12 02, 13:07)
pas mane kubilas netilptų, bet yra kas pasistatę. Turbūt daug elektros jis ima  g.gif

prasidėjo 3-ia savaitė, o kažkas rašė, kad 8 paras žydi ax.gif

Galvoju kaip savo kiemą papuošt  blink.gif


Tai kad elektros jis visai nenaudoja, o tiksliau naudoja tiek, kiek reikia vandens siurbliui. Vanduo pas mus nemokamas, nes iš individualaus gręžinio, o vyras paskaičiavo, kad pripumpavimui vienam kartui sunaudojam elektros maždaug už vieną litą biggrin.gif Kūrenamas kubilas malkomis, o malkų iš sodybos, iš savo miškiuko taip pat nemokamai parsigabenam thumbup.gif

Pavasariui bręsta mūsų kubilo patobulinimai, nes vyrui vis niežti rankos ką nors modernaus su technika nuveikt. Sakė pirksim naują kiek didesnį kubilą su išoriniu pečiumi, tada ant tvoros statysim saulės kolektorius vandens šildymui, cirkuliacinį siurblį, filtrus ir pan. ir t.t. Vienžo teoriškai kubilo vanduo ilgą laiką bus švarus, reiks retai keist ir vanduo bus nuolat šiltas - pašildyti kartais malkomis reikės tik labai nedaug.

................

Fantastiška orchidėja wub.gif wub.gif wub.gif
Atsakyti
QUOTE(Iš Kaimo @ 2013 12 02, 09:26)
Žiūriu, jau namus puošiate. MB pyksta, kai pradedamos Kalėdos prieš mėnesį švęsti. Tai pradėsiu puoštis paskutinę savaitę. Norėjau kelias puansetijas nusipirkti, bet nelabai iškauks švenčių, nubyrės.

Puansetijos ir man patinka.Bet kažkokie labai prasti krūmeliai su keliais žiedais parduotuvėj.Tiesa vienas yra labai dailus, gan didelis,bet ir kaina 45lt.Palauksiu,gal atpigs.

QUOTE(mumrikas @ 2013 12 02, 09:38)


Beje, kai prieš porą savaičių buvau Islandijoj, tai pas juos ir namų languose, ir viešbučiuose, ir miesto aikštėse, ir parduotuvėse, ir oro uoste - visur labai daug puošmenų ir man buvo taaaaaip gera, kad dainuot norėjos  blush2.gif Matyt labai jau švenčių ir kalėdinėsd nuotaikos esu pasiilgusi ax.gif

Aš namų dar nepuošiau.Bet irgi mėgstu tą Kalėdinę atmosferą.Patinka pasivaikščiot po išpuoštus prekybcentrius,skambant tyliai kalėdinei muzikai.

QUOTE(Merii @ 2013 12 02, 12:07)

prasidėjo 3-ia savaitė, o kažkas rašė, kad 8 paras žydi ax.gif
Gaila, kad nesužinosiu kip kvepia, nes darbe jį auginu.
Kažkaip šiandien viskas iš rankų krenta, tai ir jį su visu vazonu buvau 2x betąsydama išvertusi.
Galvoju kaip savo kiemą papuošt  blink.gif

Dailūs žiedai.O kokio jie dydžio?Aš buvau susidomėjus angraecum magdalenae,bet nežinojau,kaip sektūsi man jį augint,tai ir nepirkau.Visdėlto brangus malonumas.

Varau miegot,praeitą naktį labai mažai miegojau.Sloguoju,tai taip sunku kvėpuot.nors šiandien jau nieko.
Atsakyti
QUOTE(emma @ 2013 12 02, 23:20)
Dailūs žiedai.O kokio jie dydžio?Aš buvau susidomėjus angraecum magdalenae,bet nežinojau,kaip sektūsi man jį augint,tai ir nepirkau.Visdėlto brangus malonumas.

vakar matavau, tai plotis 12,5cm, ant šakos būna 2-4 žiedai ir vakar, kai popiet užšvietė stipriai saulė, prikšus nosį, jaučiau malonų kvapą, tikrai įdomų, negaliu net apibūdinti. Nėra stiprus, nes kabinete jo šiaip nesijaučia.
Man taip pat nesiseka su šios rūšies orchėmis, ne tau vienai. Nugalabijau elephantinum, kur buvau gavus iš tailandiečio. Tiems mažiems reik stiklo, šilumos ir didelis vargas ant tų blokų, matyt supūdžiau besistengdama.
Na ką, mergytės, pas mus prasidėjo liuosavimų banga, jau 5 darbuotojai gavo atleidimo lapukus. O vakar maniškis metė darbą, dabar ir to minimumo neturės. Tikiuos, kad ras ką nors. Taip ir galvojau, kad žiemą statybų firma žmones atleidinės, o kai jis neseniai dirba, tai jį ir pirmiausia.
Laikykit kumštukus, kad nors manęs neišgrūstų blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(Merii @ 2013 12 03, 08:23)
vakar matavau, tai plotis 12,5cm, ant šakos būna 2-4 žiedai ir vakar, kai popiet užšvietė stipriai saulė, prikšus nosį, jaučiau malonų kvapą, tikrai įdomų, negaliu net apibūdinti.

Laikykit kumštukus, kad nors manęs neišgrūstų  blush2.gif

Oho,kokio dydžio blink.gif
Sekmės tau,bet manau,kad taip ilgai dirbančių ir patyrusių darbuotojų kaip tu,tikrai neatleis. 4u.gif 4u.gif O vyras,gal ras kokį darbelį,ar nors iš darbo biržos gaus kažkiek g.gif
Labas rytas 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(emma @ 2013 12 03, 11:23)
O vyras,gal  ras kokį darbelį,ar nors iš darbo biržos gaus kažkiek g.gif

tikiuosi, kad ras. Iš biržos turbūt nieko nemoka, nes savo noru išėjo. Nžn tų įstatymų unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(Merii @ 2013 12 03, 09:23)
Laikykit kumštukus, kad nors manęs neišgrūstų  blush2.gif


Sėkmės ir tikėjimo, kad viskas tikrai bus gerai 4u.gif

QUOTE(Merii @ 2013 12 03, 11:34)
tikiuosi, kad ras. Iš biržos turbūt nieko nemoka, nes savo noru išėjo. Nžn tų įstatymų  unsure.gif


Teoriškai, jei esi bedarbis ir užsiregistruoji, turėtų būt kažkokia pašalpa g.gif

........................

Vakar baigiau tvarkyti vasaros foto, tai dar kartą padūsavau kaip dar neseniai buvo šilta ir žalia. O dabar lieka laukt gražios baltos žiemos ir linksmų švenčių thumbup.gif

user posted image



user posted image



user posted image



user posted image



user posted image



user posted image



user posted image



user posted image
Atsakyti
Mumrikas, kiek darbo čia įdėjusi wub.gif 4u.gif
Atsakyti
Mumrikai, neįžiūriu, kas ten pas tave mėlynai žydi: katžolė ar šalavijas?
Atsakyti
QUOTE(Merii @ 2013 12 04, 09:35)
Mumrikas, kiek darbo čia įdėjusi  wub.gif  4u.gif


Dėkui wub.gif Ir aš kažkurią dieną peržiūrėjau vaizdelius prieš trejus metus ir pagalvojau, kad vis tik padirbėjau iš peties ax.gif

QUOTE(Iš Kaimo @ 2013 12 04, 11:32)
Mumrikai, neįžiūriu, kas ten pas tave mėlynai žydi: katžolė ar šalavijas?


Katžolė "Walker's low" - vienas labiausiai pasiteisinusių augalų thumbup.gif
Atsakyti