Įkraunama...
Įkraunama...

Gėliomanių plepĖsiai

Sveikos smile.gif

kaip begyvuojat? Emma, svaikatos 4u.gif Man dažnai galva pasvaigsta, tai diagnozė susilpnėjus kraujotaka sprando srityje nuo netaisyklingos laikysenos sėdint prie kompo susikūprinus. Reikia mankštą daryti, masažus.

Pas man kalėdukas per anksti pražydo, palikau balkone iki rugsėjo, tai parsinešiau su pumpuriukais. Jau Kalėdom, matyt, nebežydės. Šis pirmą kartą pražydo, nes dar mažiukas, labai spalva nudžiugino, toks raudonas, tikras Kalėdinis.

user posted image

user posted image

Atsakyti
QUOTE(Mililė @ 2013 11 22, 08:10)
Sveikos smile.gif

kaip begyvuojat? Emma, svaikatos 4u.gif Man dažnai galva pasvaigsta, tai diagnozė susilpnėjus kraujotaka sprando srityje nuo netaisyklingos laikysenos sėdint prie kompo susikūprinus. Reikia mankštą daryti, masažus.

Pas man kalėdukas per anksti pražydo, palikau balkone iki rugsėjo, tai parsinešiau su pumpuriukais.


Ačiū 4u.gif Masažas,tai gerai,bet neprisiruošiu darbo metu iki ligoninės.Ji nuo darbo gan toli,o kai aš pati nevairuoju,tai daug laiko užims.Šiaip namie turiu sprando masažuoklį,mama padovanojo.O jai draugė iš Norvegijos atvežė.Užsidedi ant pečių,įjungi į elektrą ir 15 min.atmasažuoja.Galima reguliuot masažo stiprumą,bet man užtenka ant to silpniausio.Po masažo sprandas,pečiai parausta net,šiluma tokia jaučias.
Tas aparatas medicininis,sakė,ten ligoninėse naudoja.
Kalėduko labai graži spalva.Maniškis baltas ,bet irgi jau ką tik peržydėjo,net nufotografuot nespėjau.
Labas rytas 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(emma @ 2013 11 20, 16:58)
Kaip židinys,gerai šildo?Nesinori grįžt atgal į butą?

aga, gerai. Dabar, kai išmokau, tai ir būnu už pečkurį, nes man geriausiai sekasi iškart užkurti nedarinėjant durelių ir normaliai paleist šildymo sistemą.
Kažkur kiaura, yra nutekėjimas, bet nesimato kur, nieks nedrėksta, bet kaskart prieš kuriant manometras rodo nulį, t.y. nerodo vandens spaudimo grindyse. Tai turiu biski papildyt vandeniu, nes taip ir neaišku, kas būtų, jei nepapildyčiau unsure.gif
Į ankstesnį butą nenoriu nė už ką, juk čia kapitalinis geras remontas padarytas, kaimynai lb faini ir visa aplinka faina. Štai tik kad kas gatvę paremontuotų iki pilnos laimės, duobė ant duobės, dalis būna apsemta, vargas praeiti, pravažiuoti, žmonės vos ne viduriu eina, nes kitaip nepraeina. Tai toks nemalonumas. Mes, kai gruzo turėjome, tai kieme duobes sulopėm, kažkaip apie gatvę nepagalvojau. Na dar sode kažkiek yra, bet, kai šiltinsim lauko sieną, ten sueis. Tai kol kas jo nejudinu.
Norėčiau, kad pradėtų meistrauti pavėsinę, jau pagrindas išbetonuotas.
Papildyta:
šįryt užmačiau BLc. katlėją skleidžiasi smile.gif
Atsakyti
QUOTE(emma @ 2013 11 20, 13:35)
Mumrikaskaži kur taip pasislėpė?


Labutukas,

nepasislėpiau niekur, tik kad kiekvieną laisvą minutę laukan lėkdavau, nes jau tuoj žiema ant nosies, o sutvarkyt gėlynus norisi prieš užšąlant. O kai namo parsirandu, tai šeimyna grįžta ir jiems visas laikas skiriamas. vaikus sumigdžius su vyru tykiai filmus žiūrim ir kompo dažniausiai nė bebeimu į rankas biggrin.gif

Dar komandiruotėj Islandijoj buvau penkias dienas, tai konferencijai šiek tiek pasiruošt reikėjo, po to grįžus vėl visokie darbai užpuolė.

Kalbant apie orchidėjas, tai nemažai žiedynstiebius leidžia, kelios dešimtys ruošiasi žydėt, bet dar teks kiek palūkėt iki gražių vaizdų ax.gif

QUOTE(Merii @ 2013 11 20, 14:15)
Zuzla tai su pradedančiomis kitoje temoje, mokina jas, ir Mumrikas ten konsultuoja, ale netingi, šaunuolės, stiprių nervų merginos  smile.gif , o tai ten klausia tą patį per tą patį, visos nori asmeninės konsultacijos, tingi skaityt, nors šokoladuką kada joms nupirktų, bet skūpios tos SM  biggrin.gif


Kartais nervai neišlaiko, specialiai ignoruoju užklausimus, į kuriuos atsakymai būna pateikti ir praeitam, ir užpraeitam puslapy, o jei paprašai paiešką panaudot, dar moralą atskaito kaip laiko žmonės neturi skaitinėt ir negi sunku čia ir dabar atsakyt doh.gif

QUOTE(Merii @ 2013 11 20, 14:47)
Gal užsuks Mumrikas, pas ją lygtais Arturas yra kolekcijoje, daugiau parašys.


Pas mane King Arthur ne "karalius", o "užsispyręs ožys" - du kartus bandė žydėt ir su kartus nudžiovino subrendusius pumpurus doh.gif doh.gif Dabar augina keturias naujas skroteles, tai po metų tikiuosi, kad pagaliau išstenės kažką džiuginančio smile.gif

QUOTE(Mililė @ 2013 11 22, 09:10)

Pas man kalėdukas per anksti pražydo, palikau balkone iki rugsėjo, tai parsinešiau su pumpuriukais. Jau Kalėdom, matyt, nebežydės. Šis pirmą kartą pražydo, nes dar mažiukas, labai spalva nudžiugino, toks raudonas, tikras Kalėdinis.


Tiesiog pajaučiau kaip žiema ir Kalėdom pakvipo wub.gif
Atsakyti
Štai taip šią akimirką atrodo mūsų kiemas biggrin.gif

user posted image


user posted image


user posted image


user posted image


user posted image
Atsakyti
Mumrikai, jau šventėm pasiruošę newyear.gif wub.gif

Pas mus griaustinis blink.gif blink.gif blink.gif va tai žiemos pradžia rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(Merii @ 2013 11 22, 08:54)

Į ankstesnį butą nenoriu nė už ką, juk čia kapitalinis geras remontas padarytas, kaimynai lb faini ir visa aplinka faina.
Norėčiau, kad pradėtų meistrauti pavėsinę, jau pagrindas išbetonuotas.


Šaunu,kad viskas gana greit susitvarkė thumbup.gif Va,ir pavėsinė pradėta,bus vasarą kur šašlykų paskanaut.

QUOTE(mumrikas @ 2013 11 30, 23:46)
Labutukas,

nepasislėpiau niekur, tik kad kiekvieną laisvą minutę laukan lėkdavau, nes jau tuoj žiema ant nosies, o sutvarkyt gėlynus norisi prieš užšąlant. 
Pas mane King Arthur ne "karalius", o "užsispyręs ožys" - du kartus bandė žydėt ir su kartus nudžiovino subrendusius pumpurus doh.gif  doh.gif Dabar augina keturias naujas skroteles, tai po metų tikiuosi, kad pagaliau išstenės kažką džiuginančio smile.gif
Tiesiog pajaučiau kaip žiema ir Kalėdom pakvipo  wub.gif

Bitė darbininkė biggrin.gif Įsivaizduoju,kiek laiko reikia,kad tokius plotus gėlynų aptvarkyt.
Mano 'karalius" po truputį vis stiebą auginas,kasdien pumpurą apžiūriu,bet kol kas dar nesiskleidžia.
Labai gražiai pasipuošėt,tikrai jau Kalėdom kvepia. wub.gif

QUOTE(Mililė @ 2013 12 01, 17:53)

Pas mus griaustinis blink.gif  blink.gif  blink.gif va tai žiemos pradžia rolleyes.gif


Pas mus griastinio negirdėt,bet prieš valandą toks stiprus lietus su ledukais buvo.Visa aikštelė prie namo balta nuo jų buvo.

Labas visoms 4u.gif
Atsakyti
Sveikos, gėlininkės. Ar priimat svetimas moteras? Žiūriu, čia pažįstamų veidų yra iš kitų temų smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Mililė @ 2013 12 01, 18:53)
Mumrikai, jau šventėm pasiruošę newyear.gif  wub.gif

Pas mus griaustinis blink.gif  va tai žiemos pradžia rolleyes.gif


Oi ne, tai dar tik pati pati namų puošybos pradžia biggrin.gif

Dėl žaibų ir griaustinio, tai pas mus ir žaibavo kaip reikiant, ir griaudėjo - gal ir neblogai, nes juk po pirmo griaustinio atviruose vandens telkiniuose maudytis galima lotuliukas.gif

Tik kad po tokio gražaus ateinančio pavasario ženklo dabar taip kruša pila, kad papuošta pavėsinė vos per langą matosi.

QUOTE(emma @ 2013 12 01, 20:30)
Bitė darbininkė biggrin.gif Įsivaizduoju,kiek laiko reikia,kad tokius plotus gėlynų aptvarkyt.

Labai gražiai pasipuošėt,tikrai jau Kalėdom kvepia. wub.gif


blush2.gif Iš darbo grįžusi bent valandžiukei į gėlynus įpuolu beveik kasdien, bet kai vyrai iš darbų ir mokslų parvažiuoja, tai baigiasi tupinėjimai aplink gėliukus ax.gif

Dėkui wub.gif

QUOTE(Iš Kaimo @ 2013 12 01, 21:28)
Sveikos, gėlininkės. Ar priimat svetimas moteras? Žiūriu, čia pažįstamų veidų yra iš kitų temų smile.gif


Žinoma, kad priimam - kuo daugiau, tuo linksmiau mirksiukas.gif

....................

Vaikai jau gal dvi savaites dejavo kaip pasiilgo Advento kalendorių (pas mus tradicija kiekvieno jų kambary pakabint po "vardinį"), tai šiandien, kol jie žiūrėjo vakarinį filmuką, greit su vyru kalendorius "papildėm" saldainiais ir visus tris laikinai pakabinom ant svetainės sienos - o kiek džiaugsmo buvo kai bernužėlkai juos pamatė !

Dabar kalendoriai jau pakabinti kambariuose, o mažiausias dega noru patikrint kas kokioj dienoj slepiasi (sutarėm, kad tikrinsim vieną langelį per dieną ir kol kas susitarimo pavyksta laikytis biggrin.gif ).


user posted image
Atsakyti
QUOTE(Iš Kaimo @ 2013 12 01, 20:28)
Sveikos, gėlininkės. Ar priimat svetimas moteras? Žiūriu, čia pažįstamų veidų yra iš kitų temų smile.gif

Sveika prisijungus,,kuo mūsų daugiau, tuo smagiau 4u.gif

QUOTE(mumrikas @ 2013 12 01, 21:05)


Dabar kalendoriai jau pakabinti kambariuose, o mažiausias dega noru patikrint kas kokioj dienoj slepiasi (sutarėm, kad tikrinsim vieną langelį per dieną ir kol kas susitarimo pavyksta laikytis  biggrin.gif ).


Oho kokie kalendoriai wub.gif .Maniškis tai neiškenčia,žinau,kad nesulauks Kalėdų,pasmaguriaus.
Atsakyti
QUOTE(emma @ 2013 12 01, 22:22)
Oho kokie kalendoriai wub.gif .Maniškis tai neiškenčia,žinau,kad nesulauks Kalėdų,pasmaguriaus.


Manieji apčiupinėja maišelius, spėlioja ką ras (kiekvienai dienai dedam po kitokį saldainį), bet sąžiningai išlaukia iki kitos dienos, net mažasis (nieko keista, nes jis šiuo metu viską daro kaip broliai biggrin.gif ).

.............

Kad jau griaustinis griaudėja, tai ir šiltos dienos ne už kalnų - gal greit ir žiedais džiaugsimės g.gif lotuliukas.gif

user posted image


user posted image
Atsakyti
QUOTE(Iš Kaimo @ 2013 12 01, 20:28)
Sveikos, gėlininkės. Ar priimat svetimas moteras? Žiūriu, čia pažįstamų veidų yra iš kitų temų smile.gif


Žinoma, sveika prisijungus 4u.gif

QUOTE(mumrikas @ 2013 12 01, 21:05)

Dėl žaibų ir griaustinio, tai pas mus ir žaibavo kaip reikiant, ir griaudėjo - gal ir neblogai, nes juk po pirmo griaustinio atviruose vandens telkiniuose maudytis galima lotuliukas.gif


Vaikai jau gal dvi savaites dejavo kaip pasiilgo Advento kalendorių (pas mus tradicija kiekvieno jų kambary pakabint po "vardinį"), tai šiandien, kol jie žiūrėjo vakarinį filmuką, greit su vyru kalendorius "papildėm" saldainiais ir visus tris laikinai pakabinom ant svetainės sienos - o kiek džiaugsmo buvo kai bernužėlkai juos pamatė !




tau tai gerai, galėsi kubile mirkti smile.gif

Pas man irgi jau kabo Advento kalendorius. Šiemet sukau galvą su užduotim, nes ir vaikai užimti su užklasine veikla ir pačiai to laiko nelabai yra, bet kažką išspaudžiau rolleyes.gif
Mažoji jau patikrino tris dienas į priekį ką reiks daryti ir kokie saldainiai biggrin.gif
Atsakyti