Įkraunama...
Įkraunama...

Gėliomanių plepĖsiai

Mumrikas, su praėjusiu happybday.gif laimės, sveikatos, pinigų ir daug daug kelionių 4u.gif
Tai tu su mano anūku tą pačią dieną gimę wub.gif jam jau tlyys... metukai.
Dar vis neištaria R raidės smile.gif vakar man aiškino, kad neturi gaisrinės laudonos mašinos bigsmile.gif
Man kažkaip keista, kad Montesori darželis neturi logopėdės, bet gal dar jis per mažas ir visi laukia kol pats teisingai ištars g.gif .
Prisiminiau savo puskę, tai ji aplamai iki tryjų metų nekalbėjo, visi manė, kad nebylė, o paskui, kad užkalbo, iškart sakiniais smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Merii @ 2013 09 23, 08:02)
 
Man kažkaip keista, kad Montesori darželis neturi logopėdės, bet gal dar jis per mažas ir visi laukia kol pats teisingai ištars  g.gif .


Dar per mažas ,kad pas logopedę eit.Kaimynų mergaitė irgi netarė r,tai sakė,laukit,gal pati ištars,jei ne,tada jau pas logopedę.

Mumrik,su praėjusiu tave.Daug laimės ,gražių žiedų...

o pas mus kraupios naujienos,pažinojau a.a.šį žmogų,teko anksčiau kartu dirbti.toks ramus žmogus buvo verysad.gif http://www.delfi.lt/...i.d?id=62466301
Kur visos išbėgioję,Mumrikas tai įtariu parodoj darbuojas.
Atsakyti
QUOTE(Merii @ 2013 09 21, 12:29)
mumrikas, pagaliau gryžai  wub.gif Smagu, kad parodoje prisidėsi, ten lb pagalbos reiks. Iš tikro, tai pedagoginis parodą organizuoja, orchidėjininkai tik dalyviai. Visai kas kita, kai Kn būna.

Kaip tavo feirianum laikosi, ar persodinėjai? Maniškės kai be šaknų buvo, tai abu kerelius išskirsčiau atskirai, kad nors vienas išliktų ir vienas lapuką leidžia, vadinasi, turėtų būt jam gerai. Aišku, vis neturiu laiko užsiimti ir pastudijuoti ko kiekvienai reikia ir kada ramybės periodai. Tuoj labiau atvės, tai visoms natūraliai klius sauso periodo.



Parodoj su cinde ketvirtadienį darbavomės nuo penktos iki dešimtos vakaro. Bet laikas neprailgo, nes buvo ypač smagu apžiūrinėt daugybę nuostabių orchidėjų, bendraut su puikiais žmogeliukais thumbup.gif

Tada penktadienį po darbo dar porai valandėlių nulėkiau parodon pabudėt, o savaitgaliui iš movėm į Druskininkus. Šią akimirką ir esam čia - po vakarykščio visos dienos buvimo vandens parke, o vidurnakčio sutikimo prie "šokančio ir grojančio" fontano visa šeimyna miega kaip barsukai, o aš kaip nukvakęs vyturys jau nuo pusės devynių "gyva" doh.gif

Su miegu niekad jokių problemų neturiu, užmiegu ir miegu puikiai, bet vat vyturio prigimtis daro savo - net neįsivaizduoju, kad galėčiau iki kokios vienuoliktos miegot - biologinis laikrodis verčia iš lovos daug anksčiau doh.gif

Dėl raibuolės, tai ir pas mane su šaknimis jai buvo ne pyragai, persodinau standartiškai iš kart ją gavusi, per kelis mėnesius puikiausiai atsigavo, ėmė naujus lapus leist, bet per kelionę suvargo, apdžiuvo doh.gif Dabar žiūriu lyg ir vėl lapukai auga, tai tikiuosi, kad išsikapstys ax.gif

QUOTE(Merii @ 2013 09 23, 09:02)
Mumrikas, su praėjusiu  happybday.gif  laimės, sveikatos, pinigų ir daug daug kelionių  4u.gif
Tai tu su mano anūku tą pačią dieną gimę  wub.gif  jam jau tlyys... metukai.
Dar vis neištaria R raidės  smile.gif  vakar man aiškino, kad neturi gaisrinės laudonos mašinos  bigsmile.gif 



Labai dėkui - visus sveikinimus "jamu" thumbup.gif

O kad neištaria tokiame amžiuje "r" ar dar kokių garsų jokių problemų - logopedas nieko ir nekoreguotų. Dažniausiai logopedai ima dirbti su vaikais priešmokyklinėje grupėje ir retai metais anksčiau, jei mato, kad pas vaiką rimtos problemos.


QUOTE(emma @ 2013 09 26, 20:43)

Mumrik,su praėjusiu tave.Daug laimės ,gražių žiedų...



Didžiulis dėkui wub.gif

............................

Gal jau matytos kitoj temoj, bet ir čia "pasivaidensiu" - šiuo met pas mane žydinčios orchidėjos:


Phalaenopsis bellina

user posted image


user posted image


user posted image


Phalaenopsis cornu-cervi var. chattaladae


user posted image


user posted image


user posted image


Phalaenopsis hieroglyphica - jos lapai pas mane auga absoliučiai vertikaliai, kaip vėduoklė biggrin.gif


user posted image


user posted image



Papildyta:
Mažulis Phalaenopsis San Shia Appendo Blue taip pat atostogų metu kiek nukentėjo, pusę pumpurų nubarstė, bet dabar "pasitaisė", t.y. žiedynstiebiai auga toliau ir sukrautus pumpurus pražydina


user posted image


user posted image


user posted image


Čia paprastutis geltoniukas hibridinis phal.NOID (iš tų laikų, kai tik tik ėmiau domėtis orchidėjomis) - buvo nelaistytas per mūsų keliones gal tris savaites, o tuo metu kaip tik leido žiedynstiebį. Žiedus išskleidė tik kelis, bet man džiugiausia , kad po "dykuminių" sąlygų iš vis jų nepametė

user posted image


user posted image

Manasis "blūdena" phalaenopsis equestris var illocus. Žiedynstiebis su keikiu yra vieno augalo, o naujausias nedidelis žiedynas kito jauno augaliuko, kurių vazone iš vis yra keturi. Šaknų ši orchidėja taip pat turi ypatingai daug thumbup.gif

user posted image


user posted image


user posted image


Papildyta:
Ir mano "mylimukas" (tikrai būtų simboliniame mylimiausių orchidėjų penketuke) - dvejus metus be menkiausios pertraukos žydintis phsl. NOID. Pirktas nukainuotas iš kart atsidėkojo naujais žiedais, kurie laikosi ypač ilgai. Žiedai didžiuliai, sveria žemyn žiedysntiebį net būdami pririšti (su visu prilaikymo pagaliuku). Stovi svetainėje visad prieš akis, šalia televizoriaus ir mėgaujasi savo išskirtinumo statusu biggrin.gif


user posted image


user posted image


user posted image
Atsakyti
Mumrikas, tikriausiai ten jūsų abiejų su cinde "mumriko" vazonuose parodoje falenopsių paradas??
Gaila, kad nepavyko apsilankyti ir gyvai pamatyti. Šiemet ir nedalyvavau, bet smagu, kad eksponatų ir taip užteko wub.gif
Išnešiau cimbidį ir ceologyne cristata į saulę, tegu dar pasigaudo paskutinių spindulių smile.gif , vakarop namo įsinešiu. Ir tilandsijas "išleidau" pakvėpuoti. Kitais metais norėsiu daugiau tilandsijų, o dėl orchių, tai priklausys nuo nuotaikos, bet pasistengsiu susilaikyti, nebent kokią vieną kitą. Esu pas Skaistę kai nusižiūrėjusi, tai po žiemos, manau nieks nenupirks, pasiimsiu. Dabar jie ten turi geras sąlygas jas palaikyti, taigi, tuo pačiu adaptuosis mūsų klimatui.
Galvoju, reikia lelijas išskirstyti ir persodinti, biski ne vietoje buvau sukišus. Turiu didžiažiedžių oranžinių. Dar norėčiau baltų. Man jos taip gražu. Kelčiau į "paradinę" pusę, nes sodelyje pasimeta. Ar geriau būtų iškast ir tik pavasarį sodinti?
Atsakyti
QUOTE(Merii @ 2013 09 29, 12:09)
Mumrikas, tikriausiai ten jūsų abiejų su cinde "mumriko" vazonuose parodoje falenopsių paradas??


Aham, ten mūsų su cinde stendas buvo - jame tik keli kitų augintojų rūšiniai phalaenopsiai į svečius buvo užsukę biggrin.gif

O vat taip mes Druskininkuose naktinėjom biggrin.gif

user posted image


user posted image


user posted image


user posted image



user posted image


user posted image


user posted image



user posted image

Atsakyti
gražu kaip bigsmile.gif wub.gif Norėčiau į Druskininkus ax.gif
Žiūriu, norimus gėliokus iš Skaistės nupirko, gal ir gerai, baigės mano širdies skausmas biggrin.gif
Balta vanda du žiedkočius varosi smile.gif Nesuprantu, iš kur tų baltų vandų tiek pas mane privisę doh.gif Taip gaunasi, kad jos atspariausios unsure.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Merii: 30 rugsėjo 2013 - 15:16
QUOTE(Merii @ 2013 09 30, 16:15)
gražu kaip  bigsmile.gif  wub.gif Norėčiau į Druskininkus  ax.gif 
Žiūriu, norimus gėliokus iš Skaistės nupirko, gal ir gerai, baigės mano širdies skausmas  biggrin.gif


Dabar jau svajoju kaip vaikus seneliams savaitgaliui palikę mausim kada žiemą į Druskininkų į Snow areną paslidinėt blush2.gif

O kas buvo sukėlę širdies skaismą, ko norėjai?
Atsakyti
Sveikoooooos,kur randatės g.gif
Parodykit,kas pas ką naujo,kas žydi?Nors kartais pagyrų temoj kai kurios pasirodo.
Pas mane raibuolė KING ARTHUR leidžia pumpurą.Labai laukiu jo pražystant,nes tai mano pirmoji raibuolė,pirkau pernai visai mažą vaikiuką.
Merii,kiek laiko žydi tavo afrikietė?
Mumrikaskaži kur taip pasislėpė?
Atsakyti
QUOTE(emma @ 2013 11 20, 13:35)
Merii,kiek laiko žydi tavo afrikietė?

tik šį pirmadienį pradėjo skleistis. Šiuo metu laukiu paskutinio pumpuro prasiskleidžiant, tai gal kitą savaitę kaip nors ištaikysiu ir foto darysiu per pietų pertrauką, aišku, jei bus laiko ir noro.
Mano tas adeniumas, kur iš šakelės, na, ne kaudeksinis, lapus mėto ir mažiukų kaudeksinių geltonuoja. Bet gal čia taip turi būti, jau neprisimenu.
Namie tilandsija mažą žieduką išskleidė, o kvepia, kaip prancūzki kvepalai, tokių norėčiau biggrin.gif Savaitgalį, jei dar žydės, pafotkinsiu.
Zuzla tai su pradedančiomis kitoje temoje, mokina jas, ir Mumrikas ten konsultuoja, ale netingi, šaunuolės, stiprių nervų merginos smile.gif , o tai ten klausia tą patį per tą patį, visos nori asmeninės konsultacijos, tingi skaityt, nors šokoladuką kada joms nupirktų, bet skūpios tos SM biggrin.gif
Papildyta:
emma, tai lauksim karaliaus foto bigsmile.gif
greitu ir aš savo "baltą-armeną" rodysiu ax.gif
Atsakyti
Mano adeniumas vienas ,irgi keletą lapelių nubarstė nuo apačios.Viršūnė kol kas nebyra.Bet,kiek žinau,jie prieš žiemą barsto lapus.
Raibuolę,jei pražys ,nufotografuosiu.Kaži ilgai reiks laukti,kol ji prasiskleis?
Atsakyti
nžn kaip pas kitas, bet manosios gal kokį mėnesį kapstosi. Dar kotą augina nežinia kiek, bet karaliaus nėra lb ilgas, tai gal ir neužtruks.
Gal užsuks Mumrikas, pas ją lygtais Arturas yra kolekcijoje, daugiau parašys.
Kaip šiaip sekasi, emma, kaip nuotaikos?
Atsakyti
Šiuo metu nuotaikos lyg ir neblogos.Bet prieš kokias 3 savaites buvo nekas.Galva svaigo,kai staigiau pasisukdavau,atrodė,kad langas aukštyn kojom apsiverčia.Gyd.sakė,kad nuo kažko sutriko vestibiuliarinis aparatas.
Šiaip dabar ir darbo krūvis mažesnis,tik tiek,kad inventorizacija ,tai rašymo nemažai.O kaip tau sekas?Kaip židinys,gerai šildo?Nesinori grįžt atgal į butą?
Atsakyti