Įkraunama...
Įkraunama...

Gėliomanių plepĖsiai

QUOTE(emma @ 2013 02 13, 13:31)
O viena Santariškių gydytoja sakė,kad net ir vaistažolės didelėm dozėm ir nežinant,ar jos tinka gydymuisi,gali smarkiai pakenkt.Taigi stengiuos nepiktnaudžiaut.


drinks_cheers.gif Kaip ir bet kas sveika, kol vartojama su saiku. Kaip ir medus, morkos ir pan. ir t.t. - sugraužk morką, suvalgyk šaukštą medaus ir bus į sveikatą, bet valgyk po kilogramą kasdien ir jau bus nelabai kas smile.gif

.....................


Mano phal. equestri lyg ir sugalvojo leist du keikiukus ant žiedstiebio, o dabar dar "sublūdijo" iš vieno jų žydėt blink.gif

user posted image

Nepailgstantis "žydėtojas" - jau metus gastrochilus japonicus žydi be menkiausios pertraukos thumbup.gif

user posted image

O čia mano mažiukių žydinčių ar besiruošiančių žydėt rūšinukių kampelis (o tiksliau vienas iš kampelių) biggrin.gif

user posted image

Atsakyti
aūūūūūūūūūūūūū, kur visos dingot g.gif
Atsakyti
QUOTE(mumrikas @ 2013 02 16, 18:23)
aūūūūūūūūūūūūū, kur visos dingot g.gif


Mes tai Vilniuj, švęsim mano brolio gimtadienį biggrin.gif
Atsakyti
Man tai vakar maloniai intensyvi diena buvo thumbup.gif Dieną labai šauniam darbiniam seminare dalyvavau, o vakare vaikus pas senelius savaitgaliui išvežėm ir patys į baliuką lėkėm - pirtelė, baseinas, vaišės ir super šauni linksma kompanija (draugė ir bendradarbė savo 38 ir tuo pačiu sūnaus 18 gimtadienį šventė) thumbup.gif

Taip pat ir ilgai dėliojusi bei galvojusi užsakymą orchidejos.lt išsiunčiau - dabar net spirgu laukdama ar gaus norimus gėliukus ir jei gaus, tai kokius blush2.gif
Atsakyti
aš taip pat vieną seną norą nusiunčiau blush2.gif , kitam forume rašo, kad jie jau išvyko augalų į Belgiją bigsmile.gif
Papildyta:
maniškis gastrochilus japonicus dar niekad nežydėjo. Įtariu, kad nepatinka substratas, reiks persodinti, jei rasiu gražų vazoną.
Papildyta:
ir dar, rezervavau ružavą neofinetia LODe, pasiimsiu seminare.
Šiandien lb nuotaiką pataisė, tailandietė B.medusae šaknytę naują auginasi wub.gif , jau tiek ji man nervų prigadino biggrin.gif
Papildyta:
man tai dar iš galvos neišeina falenopsio braceana šilko lapai, jei atsiveš, galiu neatsilaikyti rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(Merii @ 2013 02 16, 20:32)
maniškis gastrochilus japonicus dar niekad nežydėjo. Įtariu, kad nepatinka substratas, reiks persodinti, jei rasiu gražų vazoną.

ir dar, rezervavau ružavą neofinetia LODe, pasiimsiu seminare.

man tai dar iš galvos neišeina falenopsio braceana šilko lapai, jei atsiveš, galiu neatsilaikyti  rolleyes.gif


Manoji tai žydi nuo pat pirkimo - žiedeliukai mažulyčiai, bet simpatulkos thumbup.gif Šitas žiedukas jau seniai žydi, gal trečia ar ketvirta savaitė ir mačiau, kad dar du pumuriukai sukrauti. Ir du naujus keikiukus auginasi - man labai gražūs vešlūs kerai thumbup.gif Mano akimis žiūrint ypatingai paprastai auginama ir jokių spec. sąlygų nereikalaujanti miniatiūra (manoji pasodinta tiesiog smulkios žievės substrate).

Labai jos man gražios wub.gif Manoji margalapė visisškai nei pirmyn, nei atgal juda - tiesiog stovi kaip užsokonservavusi. Labai labai tikiuosi, kad pavasaris ją išjudins ax.gif

Tai kad ir dabar jie jų turi - rodos du parduodamus augaliukus pas juos orchidariume mačiau. Apžiūrėjau ir palikau - jiems būtinai reikia orchidariumo, didelės oro drėgmės, o aš to kol kas negaliu užtikrint rolleyes.gif
Atsakyti
tai reiks paprašyti, gal perleis, nes pardavime nemačiau. Taip, tik orchidariume jai vieta. Kai įsikursiu, pirksiu, bet pas mane geras terariumas yra, iš bėdos jame pabūtų kurį laiką.
Japonicus persodinsiu į seramis substratą, dar biski turiu pasilikus. Jis puresnis, apačioje nesupelkėja.
Atsakyti
QUOTE(mumrikas @ 2013 02 16, 20:03)
Taip pat ir ilgai dėliojusi bei galvojusi užsakymą orchidejos.lt išsiunčiau - dabar net spirgu laukdama ar gaus norimus gėliukus ir jei gaus, tai kokius  blush2.gif


QUOTE(Merii @ 2013 02 16, 20:32)
aš taip pat vieną seną norą nusiunčiau  blush2.gif , kitam forume rašo, kad jie jau išvyko augalų į Belgiją  bigsmile.gif


g.gif o aš kažkaip tikėjausi kad gal oficialiai puslapyje paskelbs kada važiuoja.. tai ir sėdžiu sau rami doh.gif reiks ir man parašyti, kad paieškotų Phal. schilleriana x mannii sidabriškais lapais ax.gif biggrin.gif kažkada pas schwerteri jį pirmąkart ir pamačiau, bet taip ir neužsisakiau.. nes kitų norų buvo..
Schwerter tai berods Vokietijoj randasi?

Vakar mes irgi smagiai su broliu ir jo žmona pasibuvom japonų restorane Miyako "Europoje", neperseniausiai atradom tą vietelę.. maistas tai nerealiai skanus, kaip ir kainos atitinkamai biggrin.gif
o šiandien privažiavo tiek brolio draugų, kad mes pabuvom ir užleidom vietą prie stalo biggrin.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Uranija5: 16 vasario 2013 - 21:21
Aham, Schwerteris kiek žinau Vokietijoj mirksiukas.gif

Bet tu jiems gali laišką rašyt el.paštu ir jie gaus užsakymą, jei ko nori (dėl vieno gėliuko šiandien parašiau laišką ir po pusdienio gavau atsakymą). Dabar jokių bendrų užsakymų jie nerinko, o į užsienį gėlių ar prekių parsivežt jie važiuoja kas du/tris mėnesius mirksiukas.gif Jei ko užsaimanau parašau laiškiuką, kad kitu vežimu parvežtų ir jei randa tokį gėliuką, tai ir pargabena biggrin.gif
Atsakyti
persodinau savo japonę į kamštinio ąžuolo vazonėlį, na tikrai, buvau susodinusi į stambią žievę, gal dėl to ir nesulaukiau žiedų, už tai radau flenciuką biggrin.gif
user posted imagevo)
user posted image
Paph. delenatii vinicolor `Black` x self ir radybos
user posted image
baltas armėnas lotuliukas.gif , tiksliau Paph. delenatii x armeniacum abu bliūde geria
nu bet kaip man nesiseka su Paph.niveum, ir vėl šaknis nupūdžiau doh.gif blush2.gif , C.achlandiae taip pat nugalabijau doh.gif , kaip aš jų noriu užsiaugint, tai kaip tyčia. Vėl kartosiu, o brangūs doh.gif
o čia šiaip
user posted image
Papildyta:
ai, tiesa, užsifundinau lb fainus vazoniukus mažyliams adeniukams, kur pati iš sėklų auginu, tik nžn ar dabar persodinti, ar jau persikrausčius. Kažin ar per pusantro mėnesio įsaknytų, a?
Persikrausčius gali rankos iki jų nedaeiti g.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Merii: 17 vasario 2013 - 13:16
QUOTE(Merii @ 2013 02 17, 12:39)
persodinau savo japonę į kamštinio ąžuolo vazonėlį, na tikrai, buvau susodinusi į stambią žievę, gal dėl to ir nesulaukiau žiedų, už tai radau flenciuką  biggrin.gif


O viduj to kamštinio vazono kas?Kiminai ar žievė?
Kaip faina ,raibuolė tuoj pražys thumbup.gif

Įkeliu savo senai žadėtus naminius žiedelius.čia dar nevisi.kitus įkelsiu vėliau.
user posted image

user posted image
user posted image
user posted image
user posted image
O čia mano šiandienos kepiniai,vaišinu:
user posted image
user posted image
Atsakyti
ogo, kibinai essen.gif
man patinka kamštinio ąžuolo vazonėliai, tik vienas trūkumas- brangūs. Dugnelį darau taip, tvirtinu su vinukais sietelį (būna senukuose, sodo skyriuje, dedu oazės, o paskui pagal poreikį kokį substratą. Na raibuolėms tai nepatinka juose, bet katlėjos tiesiog laimingos, ypač jauniklės, t.y. flenciukai. Čia iš serijos, užsisakai suaugusį, o gauni lialių lotuliukas.gif
Ema, kaip faina, skęsti žieduose wub.gif
Dieve, ryt į darbą doh.gif , geriau negalvoti unsure.gif Jaučiu tokią įtampą, vis laukiu kada pakvies "pokalbiui", visi kabam ant plauko. Dar žada po šildymo sezono visus nemokamų varyti, o čia tai būtų, turi darbą ir kaip neturi.
Atsakyti