Įkraunama...
Įkraunama...

Gėliomanių plepĖsiai

QUOTE(emma @ 2013 06 25, 17:08)
O nuo ko vandos tuo grybu užsikrėtė?Nuo kažkokio naujai pirkto sergančio augalo?
Cimbidis labai gražus-geltonas wub.gif

Rožė -nuostabi,jau spalva vientik kokia thumbup.gif

ačiū 4u.gif Taip, užsikrėtė nuo kažko.
Anksčiau falenopsiams kažkas buvo, tai anuos visus sunaikinau, o tokių gražių buvau prisipirkusi, dabar vandas mėtau doh.gif O katlėjos, tai lapai nei iš šio gelto, naujų auginių nesiaugino ir taip nunyko dauguma. Išliko stipriausios. Bet už tai su paphiopedilumais neblogai sekasi, jau įsitvirtinę po pavasarinio perkėlimo (į molinukus). Taigi, išvada, kad reikia kaskart atlikt profilaktiką.
Taip kad rudeninėje parodoje nedalyvausime.
Žadu dar kada išpurtyti žieves iš vandų vazonų ir šaknis perrevizuoti, kol lauke, bet tam vis dar nelieka jėgų.

QUOTE(mumrikas @ 2013 06 25, 20:01)
supratau, kad negali visi augalai tikt ir patikt 4u.gif

drinks_cheers.gif tas tai jo 4u.gif
Aš lb svajoju tos tavo angliškos hortenzijos šakelės, gal kada nors, kai susitiksime wub.gif Man vazono nereikia, užsiauginčiau.
Atsakyti
Merginos, kur dingote, nors retsykiais pareikite 4u.gif
Rugsėjo pabaigoje paroda Augalų labirintai, taip norėčiau pakliūti, ypač į kioskelį ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Merii @ 2013 08 02, 14:01)
Merginos, kur dingote, nors retsykiais pareikite  4u.gif
Rugsėjo pabaigoje paroda Augalų labirintai, taip norėčiau pakliūti, ypač į kioskelį  ax.gif


Aš čia bis.gif bet iš manęs mažai naudos, persikrausčiau ir akyse sunyko mano gėlės, rezgiu planą pavasarį butą pirkt, bet nežinau, kaip čia bus schmoll.gif tai iki to laiko tik kitų gėlėm grožėsiuos verysad.gif cool.gif
Atsakyti
QUOTE(Daluksa @ 2013 08 04, 14:28)
Aš čia  bis.gif  bet iš manęs mažai naudos, persikrausčiau ir akyse sunyko mano gėlės, rezgiu planą pavasarį butą pirkt, bet nežinau, kaip čia bus  schmoll.gif tai iki to laiko tik kitų gėlėm grožėsiuos  verysad.gif  cool.gif

linkiu plano išsipildymo 4u.gif
žinok, ir man tas pat nutiko, praradau gal trisdešimt katlėjų, dar ten visokių kitokių orchių, afrikiečiai visi išgaišo, liko tik tas arklinis angrekumas, tai kabo lauke tarp vandų po plėvele ant tvoros. mačiau, lyg sugebėjo lapas nudegt, bet stena naują lapą, reiškias dar nenudubasinau lotuliukas.gif
Vis neturiu laiko normaliai savo orchių apžiūrėti, prabėgdama perlieju ir tiek.
Savaitgalį žadu pavažiuoti iki augalų bazių, įdomu, gal kokių naujovių bus prisivežę bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(Merii @ 2013 08 05, 08:46)
linkiu plano išsipildymo  4u.gif
žinok, ir man tas pat nutiko, praradau gal trisdešimt katlėjų, dar ten visokių kitokių orchių, afrikiečiai visi išgaišo, liko tik tas arklinis angrekumas, tai kabo lauke tarp vandų po plėvele ant tvoros. mačiau, lyg sugebėjo lapas nudegt, bet stena naują lapą, reiškias dar nenudubasinau  lotuliukas.gif
Vis neturiu laiko normaliai savo orchių apžiūrėti, prabėgdama perlieju ir tiek.
Savaitgalį žadu pavažiuoti iki augalų bazių, įdomu, gal kokių naujovių bus prisivežę  bigsmile.gif


Ne bet reik taip visom išsilakstyt mad.gif
Atsakyti
Sveikos 4u.gif
ramuma, tyluma...atostogaujat g.gif
Aš jau kaip ir po atostogų. Pirmą kartą tos š oras buvo prie jūros. Pirmą savaitės pusę kaitino iki 35 blink.gif , o poto, kai prasidėjo lietus, tai iš namuko neišlindom normaliai. Vien žo, būna ir blogiau, bet kažkaip su orais nelabai nusisekė. Dabar iš vis jau tokios rudeniškos nuotaikos...
Su gėlėm pas man irgi pravalas, dauguma falenopsiu numargavo lapai labai, įtariu kažkokią zarazą pasigavo, išnešiau į balkoną, bet matyt ten jau ir liks. Čia aš taip "humaniškai" atsikratau gėlėmis.
Už tat šiemet pomidorai bujoja, pagal instrukciją turėjo užaugti vazoniniai 30 cm, dabar jau kokie metriniai rolleyes.gif ale gerai, balkone prisiskinu pomikų savų smile.gif MB bijo, kad kitais metais darr ir agurkų nepradėčiau miesto centre auginti ir kaimynų juokinti hihihi.gif
Atsakyti
manieji rūšiniai pfalikai tai normaliai, pfu pfu, visi gyvi, nors iki žydėjimo nžn kiek laukt, nes visi pavasarį persodinti, tai kol kas tik orines šaknis varosi. Matyt dėl didelės drėgmės aplinkoje. O tų dičkių paprastų tai velnias neima, žydi ir tiek.
Vakar žydinčią vandą, dalį katlėjų atsiboginau namo, pamaniau, kad per šalta lauke naktinėti. Reiks jau po biski visas judinti.
Nežinau ką su adeniumais daryti, gal jau neštis darban, ar jiems nešalta, a, zuzla?
Gardenija, kad žiedais apsikrovė, laukiu nesulaukiu wub.gif
Taip įdomu, viena Anco vanda du žiedkočius varosi. Įtariu, kad geltona ax.gif
Jau taip nervina, jei nei viena raibusia nepasireikš, nusišausiu, o tai visą pavasarį-vasarą apie jas tupinėju. Pragmipediumams kad patiko lauke tupėti, o jau masdevalija kokia patenkinta, visa atkuto smile.gif Sakau, reiks kitokių masdevalijų įsitaisyti ir dar norėčiau tų smirdukų bulbophylumų. Pfu pfu, medusae laikosi normaliai, tai gal ir kt tiks.
Merginos, pareikit, nėra su kuo apie augalus pakalbėti 4u.gif
Atsakyti
Sveikos merginos,
tikrai gaila kad mūsų temutė taip apmirė.. "pavasarėja".. jau reiktų keisti į rudenėja, nors jei tokiais tempais, tai ir kitas pavasaris ateis.. unsure.gif
Kažkaip ir pati niekaip neprisiruošiau parašyti blush2.gif ir net nepastebėjau kaip ta vasara prabėgo doh.gif
Šiandien mažius pirmą dieną porai valandų ėjo į darželį, tikiuosi per kokį mėnesiuką įsivažiuos ir turėsiu daugiau laiko sau.
Siunčiu jums žemuogių, tai mano šių metų atradimas, vis dar užtenka paskanauti biggrin.gif nesitikėjau kad taip visą vasarą derės..
user posted image
Ir mano adeniumai dar stiklintam balkone, kažkaip tik prieš kokį mėnesį sugalvojau juos ten išnešti, bet nepasakyčiau kad labai jiems patiko, lapų galiukai pradėjo ruduoti, gal kokia vorantinklinė erkutė įsisuko g.gif Lauksiu šiltesnių dienų, reiks išpurkšti, o tai namuose žiemą vargas bus su tais chemijų purškimais doh.gif
Ir tokiai niūriai dienai praskaidrinti jautriosios mimosos žiedelis wub.gif
user posted image

Beje, Merii, kaip sekasi orchidariumą toj nišoj įsirenginėti? o gal jau įsirengei? Labai smalsu pamatyti..
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Uranija5: 02 rugsėjo 2013 - 15:13
nea, teko paaukoti nišą... rūbams verysad.gif
Atsakyti
QUOTE(Merii @ 2013 09 02, 16:28)
nea, teko paaukoti nišą... rūbams  verysad.gif


na va..
Aš tai siu siaubu laukiu šildymo sezono.. jei nelabai šalta lauke, tai dar pusė bėdos, o jau kai dideli šalčiai lauke, daugiau kūrenam, labai išsausėja oras namuose.. pernai labai pasiteisino nedidelis akvariumas rūšiniams falenopsiams.. bet šiemet jau nebetilps visi, nekukliai padidėjo kolekcija rolleyes.gif o ir lempa perdegė, neberandu naujos tokios nusipirkti verysad.gif
Atsakyti
kokia nuostabi mimoza wub.gif
Aš savo rūšinius falenopsius taip pat akvariuman sukišau. Mažyčiai jie pas mane. Net pavydu, pas kitas žydi ir žydi, o maniškiai net negalvoja, gal, kad persodinti iškart, ar kaip. Tačiau šaknytes auginasi. Man jos tokios daug plonesnės už tų mums įprastų.
Jau su siuartana kaip vargstu, kelintą kartą mirinėja,tai po šios vasaros pagaliau normaliau atrodo, bet žiedų, kaip iki nžn ko biggrin.gif
Mačiau tetraspis c1 ir lygtais violecae pumpurus sukrovę.
Mačiau pas Skaistę įdomių, bet negaliu pildyti kolekcijos, kol neišsprendžiau jos vietos klausimo. Turbūt teks pirkt aukštą stelažą, kitos išeities nematau.
Buvau beveik sutarusi dėl naudoto orchidariumo perpirkimo, bet ir vėl kiša koją vietos klausimas. Norisi ir estetinio vaizdo.
Maniškiai adeniumai] kaip ūgtelėjo per vasarą wub.gif Dėl lapelių, tai rudeniop gal visų ruduoja. Pvz., tas ne kaudeksinis dičkis, tai aplamai visus numeta ir naujus auginasi g.gif
Aš jau apie parodą galvoju, lb noriu aplankyti, bet be palydovų, kurie trypčioja už nugaros, kad tik greičiau unsure.gif
Atsakyti
Uranija5, nuostabi mimoza wub.gif , o žemuogės čia turbūt remontantinės?
Atsakyti