Įkraunama...
Įkraunama...

Gėliomanių plepĖsiai

neturėtų supūti, jei nespės džiūti, tai pridengsiu plėvele.
Neinu į jokias augalų bazes praktiškai jau nuo praeitos vasaros, o dabar aplamai kapeiką prie kapeikos spaudžiu. Natūraliai mažėja plantacijos, nes iš tikro yra nesąmonė auginti tiek daug augalų, pasiliksiu prie keletos.
Kai paskaičiuoju, kiek bereikalingai sukišta į augalus, kuriais negali džiaugtis rolleyes.gif , su tom orchėm grynas proto užtemimas. Investicija, kuri niekada neatsipirks.
Atsakyti
Na,tai kur visos pasislėpėt,kad tiek laiko čia taip tuščia?Anksčiau dar mumrikas pritapetuodavo,as jos darželį žydi,o dabar -tuščia verysad.gif
Aišku,kai oras geras,nėr kada prie kompo sėdėt,bet...aš jūsų jau pasiilgau.
Atsakyti
pas mane neužilgo skleisis ružava rožė.
Kažkaip ryte pagalvojau, kad norėčiau įvairių spalvų rožių, persikinės, baltos... biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Merii @ 2013 06 11, 13:43)
pas mane neužilgo skleisis ružava rožė.
Kažkaip ryte pagalvojau, kad norėčiau įvairių spalvų rožių, persikinės, baltos...  biggrin.gif

Man irgi rožės ptinka.Mama prie namo augina,didelę geltonais kvepinčiais žiedais.Anksčiau daug turėjo,bet reikia vis tūpčiot apie jas,kai kurias labai amarai puola.
Smagu,kai namas nuosavas,kiemelis yra,ne taip ,kai pas mus prie daugiabučio,nieko gražaus nepasodinsi,nes tuoj išmindo.Merii, o jūsų buto, ar dabartinio namuko plotas didesnis?
Atsakyti
naudingo ploto tiek pat, kiek turėjau anksčiau smile.gif
Taip keista, kai būdavo krūva kvitų, dabar tik šaltas vanduo ir elektra, bei šiukšles apmokėti. Liepą žadėjome malkų pirktis, bet dar vyras sandėliuko nesutvarkė, tiksliau net nepradėjo. Laukiam kiek medienos liks nuo tvoros. dar yra laiko, spėsim.
Kelintą dieną migdo, negaliu braižyti, painiojus linijose (sienose), kavos nesinori, vistiek energijos nepriduoda. Kaip čia reiks darbą padaryti rolleyes.gif
Atsakyti
Labutukai seniai nematytos ir negirdėtos biggrin.gif

aš tai visiškai visiškiausiai lauke prapuolus - prasidėjo atostogos, tai laukiniu žmogum pavirtau - namo pareinu tik miegot lotuliukas.gif Tai aš pas ką važiuoju, tai pas mane kas atlekia, vakarais visa šeimyna pramogaujam, beveik kas vakarą kubile mirkstam thumbup.gif

O tapetus kelis parodysiu biggrin.gif

Šiuo metu daug orchidėjų žydi ir dar labai daug pažadų iš po lapų lenda - liepa bei rugpjūtį turėtų "užderėt" neblogas derlius biggrin.gif

Doritaenopsis Purple Martin

user posted image

user posted image

Nežiniukė liežuvė žiedus parodė

user posted image

user posted image

user posted image

Ir mano naujas mažiukas pirkinukas - pamačiau pas SKM šį margalapiuką, iš pirmo žvigsnio krito jis man į akį, savaitę visaip bandžiau įtikint save, kad jo man nereik, bet kaip matot nesėkmingai biggrin.gif

Phalaenopsis San Shia Appendo Blue

user posted image


user posted image



Atsakyti
Kad jau tapetuot, tai tapetuot biggrin.gif

Vaizdeliai šiapus tvoros - iš serijos "vakarėja, jau vakarėja, saulė jau žemai žemai" biggrin.gif Kai prisimenu, jog noriu aplinką pafotografuot, tai saulė jau būna prie horizonto biggrin.gif

user posted image
user posted image
user posted image
user posted image
user posted image
Trumpa "žalia" pertrauka ir priekiniame gėlyne ims karaliauti lelijos (šią akimirką ten "toną užduoda" geltonos nakvišos

user posted image
user posted image


Papildyta:

user posted image
user posted image
user posted image
user posted image
Atsakyti
Sveikos,gėliomanės 4u.gif Aš irgi atostogauju,tai retai užsuku.
Mumrikai,labai graži pas jus aplinka,bet kaip tu ir spėji visur gėlynus apravėti.Tiek daug visur augalų,o jie tvarkingi,neapžėlę thumbup.gif

Aš įsigijau vieną margutį falenopsį,tik tingiu dabar laido ieškot,kad foto į kompą perkelt. O šiaip nieko naujo.Laukiu ,vis dar,kiek augs į viršų psychopsio žiedstiebis,labai knieti žieduką pamatyt smile.gif
Gal kuri matėt,kur būna pirkt brasijų ar nelabai brangių vandų,kad ir nužydėjusių,kai maniškė pražydo,supratau,kad noriu dar blush2.gif
Atsakyti
o mano abu psychopsiai panašu, kad užsilenkė, ėt, reiks kitais metais vėl nusipirkti, gražūs man jie. Dar potinarų praradau, katlėjų, na, vandas, tai jau anksčiau lapų grybas suėdė. Vakar užmačiau pas mėlyną žiedkotį, na dar ir nežiniukė iš nukainuotų auginasi.
Šiuo metu geltonas cimbidiumas žydi ir du falenopsiai. Visi kiti šaknis auginasi.
user posted image
kažko rožės mana kabina smile.gif
Atsakyti
Mumrikas, tavo tapetai verti "Mano namai" žurnalo dėmesio, visur taip viskas dera, o jau augalų įvairovė wub.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Merii: 25 birželio 2013 - 12:42
QUOTE(Merii @ 2013 06 25, 09:55)
o mano abu psychopsiai panašu, kad užsilenkė, ėt, reiks kitais metais vėl nusipirkti, gražūs man jie. Dar potinarų praradau, katlėjų, na, vandas, tai jau anksčiau lapų grybas suėdė. Vakar užmačiau pas mėlyną žiedkotį, na dar ir nežiniukė iš nukainuotų auginasi.
Šiuo metu geltonas cimbidiumas žydi ir du falenopsiai. Visi kiti šaknis auginasi.
user posted image
kažko rožės mana kabina  smile.gif

O nuo ko vandos tuo grybu užsikrėtė?Nuo kažkokio naujai pirkto sergančio augalo?
Cimbidis labai gražus-geltonas wub.gif

Rožė -nuostabi,jau spalva vientik kokia thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(emma @ 2013 06 24, 23:31)
Mumrikai,labai graži pas jus aplinka,bet kaip tu ir spėji visur gėlynus apravėti.Tiek daug visur augalų,o jie tvarkingi,neapžėlę thumbup.gif


Labai dėkui wub.gif Ravėjimo būna minimaliai, jei teisingai augalus susodini - ir piktžolės neturi kur augt, ir žiedai keičia vieni kitus visą šiltąjį sezoną mirksiukas.gif

Paskutinį kartą ravėjau balandžio pradžioj, kai sutvarkiau gėlynus po žiemos ir dar mulčiavau pjautos vejos žole kai kurias vietas, kur dar tik pernai rudenį sodintos daugiametės ir jų kerai nesuaugę mirksiukas.gif

QUOTE(Merii @ 2013 06 25, 13:16)
Mumrikas, tavo tapetai verti "Mano namai" žurnalo dėmesio, visur taip viskas dera, o jau augalų įvairovė  wub.gif


Ačiukas wub.gif Ir pas tave bus ne prasčiau, tik laiko gėlynams įsibėgėt reikia smile.gif

O manęs kažkaip rožės visai "nekabina". Turiu nediduką rožynėlį ir niekaip nekyla noras jį plėst blush2.gif

Kaip gėlės jos man nuostabios, kaip gamtos meno kūriniai, grožiuosi nuostabiais rožynais Anglijoje, visad uostau, apžiūrinėju kur pas draugus jas pamačiusi, bet tai ne mano gėlės blush2.gif Galvojau, kad tik laikinai, bet jau penktus metus taip, ir supratau, kad negali visi augalai tikt ir patikt 4u.gif
Atsakyti