Įkraunama...
Įkraunama...

Gėliomanių plepĖsiai

user posted image


user posted image


user posted image


user posted image


user posted image


user posted image


user posted image


user posted image


user posted image
Atsakyti
QUOTE(Uranija5 @ 2013 05 13, 15:40)
Kadangi čia tylu jau kuris laikas  g.gif, tai patapetuosiu  mirksiukas.gif
Margutės.. tik prieš porą metų šitas gėles pamačiau vyro sesers


Labai dailus tas jų margumas,lyg šachmatų lenta,o šilagėlės mačiau pamiškėj žydi pas mus irgi gražios -pūkuotukės.
QUOTE(Merii @ 2013 05 14, 10:35)


Merii,kaip sekas naujuos namuos,ar pripratai jau?Kaip Bosiukas jaučias,nepabėgs išėjęs laukan?

Pas mumriką ,kaip ir kasmet,jūra žiedų.Žiūriu į narcizų foto ir, atrodo,jaučiu kaip kvepia. smile.gif
Kažkada ,kai dar mokiaus mokykloj,vesdavo mus padirbėt į šiltnamius.Ten skindavom tulpių galvutes.Šalia augdavo įvairių narcizų.Man vieni labai patikdavo,leisdavo nusiskint,parsinešt namo.Ant vieno kotuko būdavo kokie 6-7 pilnaviduriai nedideli žiedai.
Labas visoms 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(emma @ 2013 05 15, 16:04)
Pas mumriką ,kaip ir kasmet,jūra žiedų.Žiūriu į narcizų foto ir,  atrodo,jaučiu kaip kvepia. smile.gif
Kažkada ,kai dar mokiaus mokykloj,vesdavo mus padirbėt į šiltnamius.Ten skindavom tulpių galvutes.Šalia augdavo įvairių narcizų.Man vieni labai patikdavo,leisdavo nusiskint,parsinešt namo.Ant vieno kotuko  būdavo kokie 6-7 pilnaviduriai nedideli žiedai.
Labas visoms 4u.gif


Dėkui wub.gif

Ir man narcizai vienos mėgstamiausių gėlių, o daugiažiedžiai tikri simpatukai thumbup.gif Daugiažiedžių turiu rodos penkias skirtingas veisles, o iš vis narcizų apie trisdešimt skirtingų veislių rolleyes.gif

Tulpių priskaičiuoju, kad esu pasisodinusi apie 70 veisliŲ biggrin.gif
Atsakyti
Pavasaris mumriko gėlynuose. Pas mane pavasarį tulpių ir kitų pavasarinių gėlių "makalošė", bet ji man netrukdo, nes būnu išsiilgusi spalvų ir žiedų, o jau vasarinės daugiametės "spakainesnį vaizdą" sudaro biggrin.gif Ir juodų plotų dar nemažai, nes ten pernai pertvarkyti/naujai padaryti gėlynėliai - daugiametės juose jau auga, tai reikia tik laiko įsibėgėt biggrin.gif


user posted image


user posted image


user posted image


user posted image


user posted image


user posted image


user posted image



Papildyta:
user posted image


user posted image


user posted image


user posted image


user posted image


user posted image


user posted image


user posted image


user posted image

Atsakyti
Mumrikas, jau kiek pas tave lauke vietos wub.gif
Mano raganė nudžiuvo, nžn ar šunes ir katės "numyžo" ar šiaip kas nutiko unsure.gif
O jau kiek praradau orchių doh.gif
QUOTE(emma @ 2013 05 15, 15:04)
Merii,kaip sekas naujuos namuos,ar pripratai jau?Kaip Bosiukas jaučias,nepabėgs išėjęs laukan?

jau su Bosiku tai rūpestis, išeina į kiemą ir traukia link gatvelės, o ten mašinos vietinių važiuoja, tai turiu saugoti.
Vyras su žentu pradėjo tvorą statyti, nes lb dulka į kiemą, be to, visų kaimynų žvilgsniai, nes esame naujokai. Lenda visokios kaimynės su savo patarimais. Aš kažkaip nepratusi, bet duktė sako, ko nori, čia kaimas, viduryje miesto.
Prieš porą dienų stipriai susiėmiau su statybininkais, padarė savo "dizainą" su plytelėmis, nžn kas čia jiems užėjo, tai tuo pačiu apverkiau ir savo senus namus.
Statybininkai ištaisė, bet tas ginčijimasis ir pakeltas tonas mane stipriai paveikė.
Atsakyti
QUOTE(Merii @ 2013 05 24, 06:45)

O jau kiek praradau orchių  doh.gif 

jau su Bosiku tai rūpestis, išeina į kiemą ir traukia link gatvelės, o ten mašinos vietinių važiuoja, tai turiu saugoti.
Vyras su žentu pradėjo tvorą statyti, nes lb dulka į kiemą, be to, visų kaimynų žvilgsniai, nes esame naujokai. Lenda visokios kaimynės su savo patarimais. Aš kažkaip nepratusi, bet duktė sako, ko nori, čia kaimas, viduryje miesto.
Prieš porą dienų stipriai susiėmiau su statybininkais, padarė savo "dizainą" su plytelėmis, nžn kas čia jiems užėjo, tai tuo pačiu apverkiau ir savo senus namus.
Statybininkai ištaisė, bet tas ginčijimasis ir pakeltas tonas mane stipriai paveikė.

O kas joms atsitiko?
Tai priprasi,apžiūrinės kol naujakuriai,o vėliau nusibos jiems.Nors yra tokių ikyrių žmonių,kurie tik ir renka pletkus visokius,nes daugiau neturi kuom užsiimt.Nekenčiu tokių schmoll.gif
Šaunuolė,kad su statybininkais pakovo,savo išsireikalauji,o kad senų namų ilgies nekeista,aš irgi prie namų daiktų kai kurių prisirišus,jausčiau ilgesį...


Kur kitos dingę,ką veikiat tokiu oru lietingu?Pas mus tai šiandien mieste šventė,bet kai pila kaip iš kibiro visą dieną,tai niekur nėjom,sėdim namie.
Atsakyti
QUOTE(Merii @ 2013 05 24, 06:45)
 
O jau kiek praradau orchių  doh.gif 

jau su Bosiku tai rūpestis, išeina į kiemą ir traukia link gatvelės, o ten mašinos vietinių važiuoja, tai turiu saugoti.
Vyras su žentu pradėjo tvorą statyti, nes lb dulka į kiemą, be to, visų kaimynų žvilgsniai, nes esame naujokai. Lenda visokios kaimynės su savo patarimais.


o kas atsitiko g.gif , ne žiemą juk kraustais.
Su kicium, tai jau bus rūpestėlio, jei judri gatvė. Turės priprasti, gal tvora kažkiek apsaugos.

QUOTE(emma @ 2013 05 25, 18:42)
ką veikiat tokiu oru lietingu?Pas mus tai šiandien mieste šventė,bet kai pila kaip iš kibiro visą dieną,tai niekur nėjom,sėdim namie.


mes šiandien sode buvom, vienintelė diena per savaitę kai galėjom važiuoti, o degant reikėjo sukalti mini šiltnamiuką paprikom, kurios jau žiedus sukrovusios, tai ir būtinai lyti turėjo rolleyes.gif . Kiaurą dieną doh.gif visi šlapi doh.gif tikiuosi nesusirgs niekas.
Rytoj Kairėnuose dukros išleistuvės, kaip čia bus su orais, nusimato visokios šeimyninės estafetės, tikiuosi nestovėsim susigrūdę po stogu per tokius orus. unsure.gif
Pas mus daug reikalų visą gegužį, dabar dar koncertai vienas po kito. Dukra lanko folkloro ansamblį, tai prasidėjo "Skamba skamba kankliai". Visur jau turbūt ir nesuspėsim sudalyvauti. Vakar koncertavo per "Duokim garo", buvo smagi patirtis televizijos virtuvę iš vidaus pažiūrėti smile.gif ir "žvaigžde" pasijusti smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Mililė: 25 gegužės 2013 - 21:31
QUOTE(emma @ 2013 05 25, 18:42)
O kas joms atsitiko?

taip jau išėjo, kad teko sukrauti lauke, nes netilpo tik įsikrausčius (per pundus), užlijo, saulė užkepino, ir taip savaitę..., nesužiūrėjau, kas supuvo, kas sudegė..., kas savaime nunyko. Gaila, kad taip išėjo, bet yra kaip yra ir laiko atgal nesugražinsi. Tiesiog fiziškai nespėjau visur persiplėšti.
Dar pilna daiktų maišuose, dėžėse, iki kurių rankos nepajėgė daeiti.
Viskas erzina, nes ne po ranka, stovi ne taip, nėra kur kišti, kažkoks košmaras.
Irisai pumpurus sukrovė smile.gif , nžn net kokių man čia padovanojo kaimynė. Pražydo raudona rožė, vakar pauosčiau, kvepianti smile.gif
Atsakyti
tyliai pasigirsiu, cimbidis du žiedkočius sukrovė pumpurų smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Merii @ 2013 05 28, 11:42)
tyliai pasigirsiu, cimbidis du žiedkočius sukrovė pumpurų smile.gif

Kaip šaunu thumbup.gif
Aš irgi labai džiaugiuos vandute savo pražydusia,o beliejant ryte pastebėjau,kad ji dar ir kvepia,panašiai,kaip narcizas wub.gif
user posted image
realiai spalva visai ne tokia kaip foto o labai ryški oranžinė į rudumą.
Atsakyti
emma, kaip šaunu wub.gif
tyliai giriuosi, vėl turėsiu baltų vandos žiedų smile.gif
jau nuo vakar pradėjau po dvi namo tempti ir kabinu ant tvoros. Tokios baisios suvargusios tos mano darbinės vandos, tai jei nugaiš, lb neverksiu. Mums buvo lb sunki žiema, nes su grybu kovojau. Gal laukas joms bus į naudą.
Dabar gerai, turiu lietaus vandens. Ateityje žadu auginti plikomis šaknimis ir pakabintas.
Atsakyti
QUOTE(Merii @ 2013 05 29, 06:50)
emma, kaip šaunu  wub.gif
tyliai giriuosi, vėl turėsiu baltų vandos žiedų  smile.gif
jau nuo vakar pradėjau po dvi namo tempti ir kabinu ant tvoros. Tokios baisios suvargusios tos mano darbinės vandos, tai jei nugaiš, lb neverksiu. Mums buvo lb sunki žiema, nes su grybu kovojau. Gal laukas joms bus į naudą.
Dabar gerai, turiu lietaus vandens. Ateityje žadu auginti plikomis šaknimis ir pakabintas.

Ačiū 4u.gif
Merii,o lauke,kai lis lietus,jos nesupus? Labai norėčiau dar vienos vandos.Kai šią pirkau sakiau,kad kol nepražydinsiu pati,tol kitos nebepirksiu.Gal kur Kaune matei būna,kad ir nužydėjusių -pigesnių?Vieną kart "Tik gėlėse" mačiau ,būklė prasta,nužydėjus,bet vistiek 80 lt. doh.gif
Labas rytas 4u.gif
Atsakyti