Įkraunama...
Įkraunama...

Gėliomanių plepĖsiai

Ryt paskutinę dieną turėsiu internetą, tai negalvokite, kad pabėgau. Ten, kur kraustausi, tai problematiška su juo, o mezon man per brangus.
Darbe tai geras, žiopliai užblokavo mano kompą, tai taip ir palikau, tegu patys kviečiasi kompiuteristus.
Vieną didelę vandą praradau.
Ai, dar davė lapus pasirašyti, mokės prastovas per vasarą, tai aiškiai atlyginimai sumažės, nieko gero.
Atsakyti
QUOTE(Merii @ 2013 04 22, 18:04)

raganiukė  biggrin.gif

Kokia graži spalva,ir iš vis šaunu,kad sodelį turėsi thumbup.gif

QUOTE(Uranija5 @ 2013 04 29, 14:43)

Savaitgalį su LOD'iečiais smagiai pasivažinėjom iki Rygos, orchidėjų paroda nenuvylė, gaila tik kad nelabai buvo ko nusipirkti..

Namie pražydo Phal. purple martin  bigsmile.gif įdomiausia kad vakar buvo pumpuras, o šiandien eidama pro šalį net žagtelėjau kad jau žiedas išsikleidęs, kažkaip netikėtai  lotuliukas.gif

Faina,kad pabuvojot parodoj,aš jau irgi Megoj parodos ilgiuos,bet,kaip supratau,jos nebus. verysad.gif O su kuo mažiuką buvai palikus?Neverkia,kad mamos ilgiau nemato?
Parodyk ir mums tą žiedelį.
Ačiū už foto iš Rygos.Labai gražios gėlytės,man užstrigo raudonos raibuolės foto wub.gif
QUOTE(Mililė @ 2013 04 29, 17:13)
Aš per darbus nieko nebematau rolleyes.gif sekmadienį dar į sodą nuvažiavau

Ką naujo siuvi,kad taip užsiėmus?

QUOTE(Merii @ 2013 04 29, 20:59)
Ai, dar davė lapus pasirašyti, mokės prastovas per vasarą, tai aiškiai atlyginimai sumažės, nieko gero.

Mums prastova buvo kelis metus,bet žiemą,tai išvis ne kaip,juk šildymas taip daug kainuoja.
Atsakyti
QUOTE(Merii @ 2013 04 29, 20:59)
Vieną didelę vandą praradau.
Ai, dar davė lapus pasirašyti, mokės prastovas per vasarą, tai aiškiai atlyginimai sumažės, nieko gero.


oi kaip gaila verysad.gif
tikrai nieko gero, gerai, kad nešildymo sezonas doh.gif

Mama vieną gėlioką baigia nudaigota, tai reiks pasiimti. Taip gražiai žydėdavo, o dabar nyksta. Reiks reanimuoti, gerai, kad šilta ir saulėta, turėtų atsigauti. Va taip žydėjo, tik fotkė prasta ir dar su blicu, realiai tamsesnė.

user posted image

QUOTE(emma @ 2013 04 30, 09:34)

Ką naujo siuvi,kad taip užsiėmus?




visko po truputį smile.gif kiekiai didėja, reikia kažkaip geriau visą procesą planuotis g.gif . Užsukit pas mane

L.E.
Atsakyti
QUOTE(Merii @ 2013 04 29, 21:59)
Ryt paskutinę dieną turėsiu internetą, tai negalvokite, kad pabėgau. Ten, kur kraustausi, tai problematiška su juo, o mezon man per brangus.

Aš tai jau visiškai priklausoma nuo interneto blush2.gif porą dienų gal ir ištempčiau be jo.. Nors kai pagalvoju kiek laisvo laiko atsirastų.. dabar žurnalus ir knygas paskaitau tik mažių maitindama..

QUOTE(emma @ 2013 04 30, 10:34)
Faina,kad pabuvojot parodoj,aš jau irgi Megoj parodos ilgiuos,bet,kaip supratau,jos nebus. verysad.gif O su kuo mažiuką buvai palikus?Neverkia,kad mamos ilgiau nemato?
Parodyk ir mums tą žiedelį.
Ačiū už foto iš Rygos.Labai gražios gėlytės,man užstrigo  raudonos raibuolės foto wub.gif

Vyras turėjo dirbti nuo 9 iki 12, tai ryte seneliai pažiūrėjo.. vyras sakė kad jokių problemų neturėjo, migdė aišku ilgiau nei aš, bet pramiegojo apie 3 val ir prabudęs net nebuvo..
o šiaip mažius įvairiai reaguoja, kartais manęs nereikia, prilimpa prie vyro, senelio.. kartais tik bandau išeiti - seka, nenori išleisti ir verkia kai išvažiuoju.. net nežinau nuo ko tai priklauso.. bet visumoj kai manęs jau nėra tai ir nepasigenda biggrin.gif

QUOTE(Mililė @ 2013 04 30, 15:21)
Mama vieną gėlioką baigia nudaigota, tai reiks pasiimti. Taip gražiai žydėdavo, o dabar nyksta. Reiks reanimuoti, gerai, kad šilta ir saulėta, turėtų atsigauti. Va taip žydėjo, tik fotkė prasta ir dar su blicu, realiai tamsesnė.

Labai įdomus ir nematytas, reikia tikėtis kad atsigaus..

Mano "Martinukas" biggrin.gif
user posted image
user posted image
Atsakyti
QUOTE(Mililė @ 2013 04 30, 14:21)
visko po truputį smile.gif kiekiai didėja, reikia kažkaip geriau visą procesą planuotis g.gif . Užsukit pas mane

L.E.

Apžiūrėjau,labai gražūs drabužėliai.O jau mergyčių -manekenių gražumas,kur tokių ir pririnkai thumbup.gif

QUOTE(Uranija5 @ 2013 04 30, 21:45)
Mano "Martinukas"  biggrin.gif


Fainas koks.Man labai patinka violetiniai atspalviai.

Labas rytas visoms 4u.gif Kokia šalna šiąnakt pas mus buvo ,žolė baltutėlė.Bet diena gal ir graži bus,saulutė šviečia.Jau taip noris šilumos.
Šiemet man labai greit laikas bėga.Atrodo, neseniai Naujieji buvo,o jau gegužė.Bet smagu,maniškiai abu gegužinukai,bus švenčių.
Atsakyti
QUOTE(Mililė @ 2013 04 30, 15:21)
visko po truputį smile.gif kiekiai didėja, reikia kažkaip geriau visą procesą planuotis g.gif . Užsukit pas mane

L.E.


Gražu thumbup.gif žaviuosi žmonėmis užsiimančiais siuvimu, rankdarbiais ir t.t.. nes man tai siuvimas visai nelimpa.. o kiek grožių galima būtų pasisiūti biggrin.gif
Labai patiko pilkas megztukas, reiks kada gal savo vaikiui užsakyti, o tai pokolkas pagrinde tik gėlėms pinigus leidžiu lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(emma @ 2013 05 02, 07:53)
Apžiūrėjau,labai gražūs drabužėliai.O jau mergyčių -manekenių gražumas,kur tokių ir pririnkai thumbup.gif


ačiū smile.gif visos manekenės savos, dukra, dukterėčios. Berniukų trūkumas ax.gif , maniškis jau vaikiškiems drabužiams nelabai tinkamas, o tokių paaugliukams dar neisėmiau.


QUOTE(Uranija5 @ 2013 05 02, 22:07)
Gražu  thumbup.gif žaviuosi žmonėmis užsiimančiais siuvimu, rankdarbiais ir t.t.. nes man tai siuvimas visai nelimpa.. o kiek grožių galima būtų pasisiūti  biggrin.gif
Labai patiko pilkas megztukas, reiks kada gal savo vaikiui užsakyti, o tai pokolkas pagrinde tik gėlėms pinigus leidžiu  lotuliukas.gif


ačiū smile.gif aš nesiūnu tik tada, kai nebūnu namie. Kai turiu kokią idėja, tai galiu nevalgyti ir nemiegoti, svarbu tik, kad niekas nemaišytų rolleyes.gif Pagaliau džiaugiuosi, kad tiek darbų pakeitus, pagaliau atradau kas širdžiai miela smile.gif

Megztukas tikrai neblogas, maniškė jau beveik sezoną nešioja, tai audinys tikrai geras, kokybiškas. Jei kas sudomins, tai tik pasakykit kas tokios - paderinsim kainas mirksiukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Mililė: 03 gegužės 2013 - 07:00
Milile, thumbup.gif wub.gif

Mes tai su šilto sezono pražia lauke ir "prapuolėm" - tik grįžtam namo iš mokslų ar darbų ir visi tekini laukan - ar dirbt, ar ilsėtis, bet ten geriausia wub.gif

Kažkiek padirbi, po to šašlykiukas, svečiai, vaikų pilnas kiemas - vienžo gėėėėėėėėėėėėėėėris gamta, pavasaris thumbup.gif

................

O mes sparnuotų augintinių turim lauke iki valiai - žiemą zylės, žaliukės ir dar visokiausi paukšteliai maišų maišais saulėgražas bei grūdus lelyklėlėj lesė, po lesyklėle budėjimo postą kurapkos buvo įsitaisę, o dabar dviejuose inkilėliuose varnėnų šeimynos ir viename zylutės gyvena biggrin.gif

Tai vienas, tai kitas varnėnas mėgsta išdidžiai patupinėt ant mūsų akmenų ir garsiai apsiskelbt kas čia kiemo valdovas lotuliukas.gif

user posted image

PS O orchidėjų paroda Rygoj buvo gėris - ir gražių žiedų pamatėm, ir su ypač šaunia kompanija keliavom wub.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo mumrikas: 04 gegužės 2013 - 23:02
Kadangi čia tylu jau kuris laikas g.gif, tai patapetuosiu mirksiukas.gif
Margutės.. tik prieš porą metų šitas gėles pamačiau vyro sesers darželyje blush2.gif labai patiko wub.gif, tai nuo pernai jau ir mano darželyje gyvena biggrin.gif
user posted image
Tulpės
user posted image
user posted image
user posted image
Narcizai
user posted image
Šilagėlės wub.gif
user posted image
Atsakyti
Gražūs lauko augalai wub.gif
Atsakyti
Kaip gražu ir pavasariška wub.gif
Margutės labai gražios, man tas jų šachmatinis išmarginimas nerealus, unikalus.

Pas man balkone 9 pomidorai, kai pradės žydėti reiks pafotkinti biggrin.gif


Atsakyti
Uranija, puikios gėlės, o gražiausios man šilagėlės wub.gif Prisisėjau pernai daug, šiemet nemaži plotai, bet kol kas mažuliukės (baltos ir mėlynos), o kitais metais jau tikiuosi jūros žiedų biggrin.gif

Ir pas mane žiedai pasipylė ne tik kambary, bet ir lauke

user posted image


user posted image


user posted image


user posted image


user posted image


user posted image
Atsakyti