Įkraunama...
Įkraunama...

Gėliomanių plepĖsiai

oi, mergytės, neaiškiai parašiau, išėjau atostogų, juk tiek rūpesčių viską sužiūrėti.
Šiandien boilerį, laminatą ir likusias grindims plyteles nupirkau.
Paskui vėl prigrūzino penkis maišus šiukšlių, tai vežiau prie pirmų savo namų, nes čia moku mokesčius už išvežimą.
Ryt vyras toliau sandėliuką kuops, o aš sodelį valysiu.
O jau kaip skauda kojas, vos paeinu, šiandien ermitaže trypčiojom trypčiojom, kol radom kas man "lipo" , a.d. jau didieji pirkimai baigėsi.
Dėl darbo, tai po švenčių įmonėje vyks restrukturizacija, kol kas nei vienas nematėm schemutės, jungs tarnybas, dar kažką darys, kai kam peržiūrės atlyginimus, bet apie tai jau negalvoju, kiti rūpesčiai užvaldę.
Papildyta:
mumrikas, pas tave visada viskas su skoniu wub.gif ačiū, kad parodei 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Merii @ 2013 04 18, 14:24)
kvepianti Neofenetia falcata x Rhynchostylis retusa

nžn, ar spės, bet vienaip ar kitaip 05.04-to pradedu kraustytis.
Ryt paskutinę dieną dirbu. Namie dar nieks nepakuota, tai turėsiu veiklos sočiai.

gražūs žiedai wub.gif
Tai ką,gerų ir darbingų atostogų 4u.gif

QUOTE(Uranija5 @ 2013 04 19, 15:04)
Aš tai rami negaliu būti, iš Vilniaus parsivežiau 4 naujokes + veną miniuką dovanų gavau.. bet ir vėl kažko norisi, vis pažiūrinėju užsakymus, poros savaičių bėgyje dar 4 naujokai parkeliaus.. reiktų gydytis nuo orchidligės, tik nežinau kaip  doh.gif

Buvau Oze, tai tų drakonų tikrai ne vienas, bent kelis mačiau, bet kad labai kažkas įspūdingo būtų tai negaliu pasakyti, bet gal čia man, kai tik akį užmečiau praeidama..  blush2.gif o jei yra svaigstančių dėl jų, tai gal ir verta nuvažiuoti..
Gražu  thumbup.gif



Vistik važiuosim pažiūrėt į tuos drakonus.
Uranija,tavo naujokai tiesiog nuostabūs,ypač ta raibuolė,taip ir "stovi"akyse wub.gif

QUOTE(mumrikas @ 2013 04 19, 15:21)


Pas mane kieme jau tikrų tikriausias pavasaris - kiekvieną dieną naujų žiedų vis randu thumbup.gif



Labai gražūs krokai ir tos paskutinėj foto melsvos gėlytės, blush2.gif ,bet nežinau kaip vadinas.

Jei pavyks,kas suplanuota,ryt gal užlėksiu į Obelyno gatvę gėlyčių pažiūrėt.,pas skm.Nuo Ozo važiuojant Ukmergės gatve ir pasukus į Sodų gatvę,kaži ten yra pravažiavimas,nes man mapse kažkokius brūkšniukus gatvės pradžioj rodo. g.gif
Atsakyti
Maniškis nupigintas naujokas Phalaenopsis venosa x amboinensis x timothy

user posted image

Dovana nuo kolegės už paslaugą (išsirinkau Ermitaže pati, nes reikėjo greit susisukt biggrin.gif )

user posted image

Phalaenopsis schilleriana x mannii visus tris žiedelius išskleidė ir žiedstiebio galiukas viltingai ilgėja thumbup.gif

user posted image

user posted image

user posted image

QUOTE(emma @ 2013 04 19, 20:54)
Labai gražūs krokai ir tos paskutinėj foto melsvos gėlytės, blush2.gif ,bet nežinau kaip vadinas.

Jei pavyks,kas suplanuota,ryt gal užlėksiu į Obelyno gatvę gėlyčių pažiūrėt.,pas skm.Nuo Ozo važiuojant Ukmergės gatve ir pasukus į Sodų gatvę,kaži ten yra pravažiavimas,nes man mapse kažkokius brūkšniukus gatvės pradžioj rodo. g.gif


Dėkui wub.gif

Tos gėlytės yra scylės mirksiukas.gif

Aš važiuoju taip - Ukmergės gatve iki tilto, kur pasukti dešinėn į Bendorėlius. Tik pasukus ir pavažiavus gal 50m bei atsitrenkus į T formos sankryžą dar kartą sukti į dešinę. Važiuoti iki žieduko, žieduke apsisukti pusę rato (važiuoti ne į Avižienių pusę, o priešingą kryptim). Visą laiką važiuoti asfaltuotu keliu, t.y. pagal ženklus kur pagrindinis. Taip važiuojant privažiuotum iki naujos statybos Obelynės kvartaliuko ir tame kvartaliuke pirmojoj gatvelėj kairėj pusėj antrame name ir gyvena orchidėjos biggrin.gif

Tikiuosi nors kiek suprantama mano raštliava blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(mumrikas @ 2013 04 19, 20:08)

Aš važiuoju taip - Ukmergės gatve iki tilto, kur pasukti dešinėn į Bendorėlius. Tik pasukus ir pavažiavus gal 50m bei atsitrenkus į T formos sankryžą dar kartą sukti į dešinę. Važiuoti iki žieduko, žieduke apsisukti pusę rato (važiuoti ne į Avižienių pusę, o priešingą kryptim). Visą laiką važiuoti asfaltuotu keliu, t.y. pagal ženklus kur pagrindinis. Taip važiuojant privažiuotum iki naujos statybos Obelynės kvartaliuko ir tame kvartaliuke pirmojoj gatvelėj kairėj pusėj antrame name ir gyvena orchidėjos  biggrin.gif

Tikiuosi nors kiek suprantama mano raštliava blush2.gif

Kiek naujokių thumbup.gif ,falenopsis kos dailus margutis.

Ačiū,manau,kad rasim 4u.gif
Atsakyti
Sveikos,tik dabar prie kompo prisėdau.Parsivežiau pagaliau savo išsvajotą psychopsį
su žiedstiebiu,o namie gerai apžiūrėjus,radau ir antrą žiedstiebį.Ir dar Mini Marką paėmiau,nes ankstesnis nunyko,pasirodo turėjo tik 1 šaknį.Dar iš kitos SM forumietės parsivežiau du skirtingus streptokarpo vaikučius ir koleriją.Dabar sėdžiu patenkinta ir lauksiu žiedų smile.gif
Kur visos dingę,kad taip ramu čia šiandien?
Atsakyti
Mes ką tik grįžom iš Latvijos - su draugais buvom ekskursijoj "Alaus keliu". Suuuuuuuuuuuuuuuuuuper pasibuvom thumbup.gif Ir Rundalės alaus darykloj padegustavom, po miesteliuką, aplink pilį pasivaikščiojom, tada į Biržus važiavom, ten vėl degustavom, Biržų pily ekskursijoj buvom, restorano menėse vakarieniavom biggrin.gif

Diena pralėkė greit ir labai įdomiai thumbup.gif

Atsakyti
Sveikos,

mes vakar sode pasidarbavom, tai šiandien visus šonus skauda rolleyes.gif
Pažibuokliavom dar, sulos parsivežiau thumbup.gif

Fotiką pamiršau tik pasiimti, bet lenda pirmosios gėlytės, eleboras tuoj tuoj visame gražume pasirodis, raktažolės, žydi snieguolės, krokai thumbup.gif

Mumrikai, super gėlytės wub.gif
Atsakyti
Mes taip pat sodelį baigėm tvarkyti smile.gif
user posted image
pirmieji pirkiniai alpinariumui. Dar dukters kaimynė gėlių atnešė, ryt sodinsiu wub.gif
Papildyta:
user posted image
raganiukė biggrin.gif
Atsakyti
Spėju, kad ši raganė arba iš šiltesnių kraštų atvežta, arba šiltnamy auginta, todėl labai pasaugok žiedus - dar tikrai rimtų šalnų bus ir žiedai gali nušalti mirksiukas.gif Lauke ne pirmus metus augančios raganės, net kurios absoliučioje saulėkaitoje gyvena, dar tik pumpurus brandina rolleyes.gif
Atsakyti
Sveikos gėliomanės 4u.gif kaip laikotės?
žiūriu tyla čia pas mus unsure.gif nors ir pati neprisiruošiu parašyti blush2.gif
Savaitgalį su LOD'iečiais smagiai pasivažinėjom iki Rygos, orchidėjų paroda nenuvylė, gaila tik kad nelabai buvo ko nusipirkti.. o už norimą Tillandsia tectorum užsiprašė 17 eurų blink.gif, o aš rudenį per parodą pagailėjau 30 lt nes per brangu pasirodė, bet dabar žinau kad tikrai jos noriu biggrin.gif
Lauke jau keli narcizai pražydo, iš rudens prisodinau įvairių narcizų, tulpių, tai bus labai įdomu kai visi pražys.. Namie pražydo Phal. purple martin bigsmile.gif įdomiausia kad vakar buvo pumpuras, o šiandien eidama pro šalį net žagtelėjau kad jau žiedas išsikleidęs, kažkaip netikėtai lotuliukas.gif
Atsakyti
Uranija, gal kokių foto iš parodos yra, būtų įdomu pažiopsoti ax.gif

Aš per darbus nieko nebematau rolleyes.gif sekmadienį dar į sodą nuvažiavau braškes sutvarkiau, prisėjau visko, kitą savaitgalį vėl reiks važiuoti. Bet kaip nervina kai tie orai tokie šūdini. Kol kruti tai nieko, bet šiaip šalta, drėgna. doh.gif

Bet įdomiausia, kad vaikams tai visiškai dzin koks oras, visada randa ką veikti. Reikia imti pavyzdį smile.gif

Atsakyti
QUOTE(Mililė @ 2013 04 29, 18:13)
Uranija, gal kokių foto iš parodos yra, būtų įdomu pažiopsoti ax.gif

Aš per darbus nieko nebematau rolleyes.gif sekmadienį dar į sodą nuvažiavau braškes sutvarkiau, prisėjau visko, kitą savaitgalį vėl reiks važiuoti. Bet kaip nervina kai tie orai tokie šūdini. Kol kruti tai nieko, bet šiaip šalta, drėgna. doh.gif


Vienos bendrakeleives labai gražios nuotraukos smile.gif
Nuotraukos iš parodos Rygoje: http://public.fotki....oje-2013-04-27/

Aš tai nieko dar nesėjau blush2.gif, šiandien anyta davė gražaus miskanto kero dalį, bet nepasodinau, nes lyti pradėjo, o reikia jam dar vietą paruošti.. doh.gif
Man tai orai visai pusė bedos, aišku šilumos labai pasiilgau, bet džiaugiuosi ir tuo kad sniego nebėra lotuliukas.gif
Atsakyti