Įkraunama...
Įkraunama...

Gėliomanių plepĖsiai

QUOTE(mumrikas @ 2013 04 08, 19:18)
O štai toks pavasariškas pavasaris vos ne balandžio vidury (fotografavau stovėdama kieme, kuriame kol nenukasėm sniego buvo vos ne iki kelių  biggrin.gif  )

Gražūs žiemiški vaizdeliai lotuliukas.gif

QUOTE(Merii @ 2013 04 08, 20:29)
Šaltis purto, biski tempės turiu, negaliu atsikosėt. Blogai, kai nėra kam pasirūpint manimi, katinas ir tas nešildo. Turbūt pirksiu dar vieną katiną, noriu švelnaus, rankinuko, kad būtų su manimi, šitas visalaik laikosi atstumo, kaip sakant tik dėl grožio.


Merii, sveik greičiau 4u.gif
Tai kad visi katinai vienodi, gal katytė meilesnė būtų, o dar geriau šuniukas būtų biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Uranija5 @ 2013 04 08, 20:12)
Merii, sveik greičiau  4u.gif
Tai kad visi katinai vienodi, gal katytė meilesnė būtų, o dar geriau šuniukas būtų  biggrin.gif

ačiū 4u.gif į darbą atvariau autopilotu. Jei reiktų autobusu kratytis, neįsivaizduoju kaip pajėgčiau. Kaip nors atzombiuosiu dieną, gal nebus svarbių ir sudėtingų užduočių.
Dėl šuniuko, tai niekad neturėjusi, net nžn ką jis ėda, kaip su juo elgtis, bet neatmetu galimybės. Pas dukrą du yra, tai tokie meilybės, ypač jokšyrė wub.gif
Gal, kai arti gyvensiu, nesijaus taip vienatvė, atbėgs anūkai wub.gif
Atsakyti
mumrikas, o tu hortenzijas taip ir augini didžiuliuose vazonuose?
Atsakyti
QUOTE(Merii @ 2013 04 16, 17:41)
mumrikas, o tu hortenzijas taip ir augini didžiuliuose vazonuose?


Aha, visos maniškės didžialapės (iš viso 9 vnt.) auga didžiuliuose plastikiniuose vazonuose (nekenčiu, kad jie plastikiniai, bet tokio dydžio moliniai apie 200Lt už vienetą kainuoja, o ir neatkeltume nuo žemės tada jūs, nes šituos vyras vos pajudina). Vazonai tikrai didelis, į kiekvieną telpa apie 5-6 kibirai žemių.

Žiemą laikau juos visus garaže 4u.gif

O šluotelinės ir šviesialapės hortenzijos auga visur gėlynuose - jos šalčių nebijo ir puikiausiai žiemoja nedengtos mirksiukas.gif
Atsakyti
Sveikoos gyvos,truputį mažiau darbo turiu,tai įlindau paskaitinėt.Mačiau kitoj temoj labai gražių naujokių rodėt. thumbup.gif Pas mus kai nieko gražaus nėr,tai sėdžiu rami,nieko naujo neperku.Nors gal reiks kada palėkt iki Vilniaus.Vaikai pamatė,kad Oze kažkokia drakonų paroda.Gal kuri matėt,ar daug ten tų drakonų?Nes dėl vieno,tai neapsimoka važiuot,o mano mažesnis,tiesiog svaigsta dėl jų biggrin.gif Kažkada buvo dinozaurų paroda,tai net ir man labai patiko.

Ir dar norėjau paklaust,gal žinot,ar sunku augint Rhynchostylis gigantea?Man labai ji graži,bet kažin,ar sugebėčiau ją pražydint g.gif
Atsakyti
emma, ji auginama kaip vanda, tik yra kompaktiškesnė ir žiedai smulkesni. Ir dar, jų nepasodinsi į vazoną, storos šaknys, nesilenkia.
Vakar susipirkau plyteles į WC su dušu ir virtuvės grindims. Dar liko į kambarį nupirkt, bet ten nedaug ir norėčiau prisiderinti su laminatu, kad nesipjautų.
Dar kažkokį vandens maišytuvą dukra išrinko, tą, kur vandens temperatūrą reguliuoja.
Atsakyti
QUOTE(Merii @ 2013 04 18, 08:16)
emma, ji auginama kaip vanda, tik yra kompaktiškesnė ir žiedai smulkesni. Ir dar, jų nepasodinsi į vazoną, storos šaknys, nesilenkia.
Vakar susipirkau plyteles į WC su dušu ir virtuvės grindims. Dar liko į kambarį nupirkt, bet ten nedaug ir norėčiau prisiderinti su laminatu, kad nesipjautų.
Dar kažkokį vandens maišytuvą dukra išrinko, tą, kur vandens temperatūrą reguliuoja.

Aišku 4u.gif ,bet tos žiedų kekės labai gražios wub.gif
Tai jau greit ir įsikursit.Ar spės statybininkai viską užbaigt?
Atsakyti
user posted image kvepianti Neofenetia falcata x Rhynchostylis retusa

nžn, ar spės, bet vienaip ar kitaip 05.04-to pradedu kraustytis.
Ryt paskutinę dieną dirbu. Namie dar nieks nepakuota, tai turėsiu veiklos sočiai.
Atsakyti
QUOTE(emma @ 2013 04 18, 08:24)
Sveikoos gyvos,truputį mažiau darbo turiu,tai įlindau paskaitinėt.Mačiau kitoj temoj labai gražių naujokių rodėt. thumbup.gif Pas mus kai nieko gražaus nėr,tai sėdžiu rami,nieko naujo neperku.Nors gal reiks kada palėkt iki Vilniaus.Vaikai pamatė,kad Oze kažkokia drakonų paroda.Gal kuri matėt,ar daug ten tų drakonų?Nes dėl vieno,tai neapsimoka važiuot,o mano mažesnis,tiesiog svaigsta dėl jų biggrin.gif Kažkada buvo dinozaurų paroda,tai net ir man labai patiko.

Aš tai rami negaliu būti, iš Vilniaus parsivežiau 4 naujokes + veną miniuką dovanų gavau.. bet ir vėl kažko norisi, vis pažiūrinėju užsakymus, poros savaičių bėgyje dar 4 naujokai parkeliaus.. reiktų gydytis nuo orchidligės, tik nežinau kaip doh.gif

Buvau Oze, tai tų drakonų tikrai ne vienas, bent kelis mačiau, bet kad labai kažkas įspūdingo būtų tai negaliu pasakyti, bet gal čia man, kai tik akį užmečiau praeidama.. blush2.gif o jei yra svaigstančių dėl jų, tai gal ir verta nuvažiuoti..

QUOTE(Merii @ 2013 04 18, 15:24)
kvepianti Neofenetia falcata x Rhynchostylis retusa

nžn, ar spės, bet vienaip ar kitaip 05.04-to pradedu kraustytis.
Ryt paskutinę dieną dirbu. Namie dar nieks nepakuota, tai turėsiu veiklos sočiai.

Gražu thumbup.gif

Kaip suprasti kad paskutinę dieną dirbi? g.gif

Šiemet vyras vėl hortenziją padovanojo biggrin.gif viena rūsyje žiemojo.. turbūt reikia nešti abi į stiklintą balkoną, ten dieną jau virš 20 šilumos būna, o naktimis nebuvo žemiau 9..
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Uranija5: 19 balandžio 2013 - 15:09
QUOTE(Uranija5 @ 2013 04 19, 16:04)
Kaip suprasti kad paskutinę dieną dirbi?  g.gif



Rodos kažkada jau turėtų Merii į naujus namučius kraustytis, tai gal tokiam reikalui atostogų pasiėmė g.gif

..............

Pas mane kieme jau tikrų tikriausias pavasaris - kiekvieną dieną naujų žiedų vis randu thumbup.gif

user posted image

user posted image

user posted image

user posted image

user posted image

user posted image
Atsakyti
QUOTE(mumrikas @ 2013 04 19, 16:21)
Rodos kažkada jau turėtų Merii į naujus namučius kraustytis, tai gal tokiam reikalui atostogų pasiėmė g.gif
..............
Pas mane kieme jau tikrų tikriausias pavasaris - kiekvieną dieną naujų žiedų vis randu thumbup.gif


Tai ir aš tikiuosi kad taip, o ne kitas variantas..

Gražu, ypač žavūs geltoni krokai.. wub.gif

Kaip aš šiemet apsidžiaugiau kad, nepaisant dirvos suarimo ir žolytės užsėjimo, išlindo snieguolės ir krokai bigsmile.gif nes neprisiruošiau iškasti, vėliau ir žolėj jie pasislepė.. o kai viską perarė, galvojau nieko nebeliks..
Atsakyti
Šiandien namo važiavau kokių 5km per valandą greičiu, mat per kelią ropojančias rupūžes gelbėjau :roll: Durnavota, aš durnavota, bet niekaip negalėjau žiūrėt kaip nabagiukės vėžlio greičiu bando į kitą pusę nukeliaut. Ir pritraiškyta jų daugybė, ir visų juk neišgelbėsi, bet nors kelioms padėjau ir jau širdis džiaugiasi

Vežiausi kartu mažiuką iš darželio, tai dar reikėdavo kiekvieną egzempliorių jam parodyt, pagirdavo kokia graži "vaje" vietoj "varlė" ir su jo palaiminimu paleisdavau rupūžiokes "namo" biggrin.gif

Gal kam ir bjauru, bet man visi ropliai egzotiški ir gražūs ax.gif

Ir po mūsų sklypą rupūžaitės marširuoja - vat viena "vietinė" pozuoja

user posted image

..............

Merii, prašei parodyt roletus kai sumontuose - svetainėj, prie didžiosios lentynos, jau rodžiau, o prieš kelias dienas jau ir virtuvėj sumontavo thumbup.gif Ir šitie vienspalviai, tik raštas, beveik identiškas valgomojo sienos tapetams, yra ant jų atspaustas - matosi tas raštas tik prie tam tikro apšvietimo

user posted image

user posted image

user posted image
Atsakyti