Įkraunama...
Įkraunama...

Gėliomanių plepĖsiai

Mano naujutėlaitis pirkinys, kuris norų sąraše buvo ilgą laiką ir pagaliau svajonė išsipildė - sveikumu ir tvirtume net "traškantis" phrag. caudatum thumbup.gif Keturi suaugę auginiai ir penktas mažiukas tarp jų pasislėpęs

user posted image

user posted image
Atsakyti
Mumrikai, sveikinu su nuostabiu naujoku  thumbup.gif Dar šįryt pažiūrėjau googlėj, tai kažkodėl maniau, kad tu raudoną išsirinkai.
Pas mane iš Egidijaus pirkti, tai normaliai, iš Popow irgi, ir darbe du. Oi, neparašiau, visi raudoni  smile.gif
Tik dabar judesį parodė. Iki žiedų reiks gerokai palaukt, svarbu, kad žiemą išgyveno.
Aš irgi ką tik saviškį raibuoliuką pasiėmiau  wub.gif , ką tik atsigėrė šilto vandenuko keliauninkas smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Merii: 08 balandžio 2013 - 07:31
QUOTE(Merii @ 2013 04 08, 08:29)
Mumrikai, sveikinu su nuostabiu naujoku  thumbup.gif Dar šįryt pažiūrėjau googlėj, tai kažkodėl maniau, kad tu raudoną išsirinkai.
Pas mane iš Egidijaus pirkti, tai normaliai, iš Popow irgi, ir darbe du. Oi, neparašiau, visi raudoni  smile.gif
Tik dabar judesį parodė. Iki žiedų reiks gerokai palaukt, svarbu, kad žiemą išgyveno.
Aš irgi ką tik saviškį raibuoliuką pasiėmiau  wub.gif , ką tik atsigėrė šilto vandenuko keliauninkas  smile.gif


Ačiukas wub.gif

O ką tu turi omeny dėl raudono, Phragmipedium Bessae ? Jei apie tą, tai aš paprasto nenoriu, ieškau Phragmipedium Dallessandroi, o tas velnišas kol kas brangiai kainuoja doh.gif Bet nieko, kantrybės turiu, tai arba susitaupysiu, arba gausiu kur pigiau blush2.gif

Raudoną/vyšninį užsisakiau per Andriux kur renkamas užsakymas LOD.

Caudatum labai norėjau dėl jo ilgų kasų ir džiaugiuosi, kad gavau su pumpuru ir visiškai suaugusį kerą thumbup.gif Aišku nuo pumpuro iki žiedų ilgas kelias ir ne visad sėkmingas, tai lieka tik laukt.

O pirkau jį ne iš Popow - iš kito tiekėjo parvežė, tik negaliu pažiūrėt iš kokio, nes bent aš negaliu atidaryt LOD puslapio g.gif

Parodyt tu savo naująjį pirkinį, nes labai smalsu. Kokio dydžio gavai raibuoliukę, gal su pumpuru?
Atsakyti
oi, tokių brangių aš nesiekiu, užteks man ir ką turiu. Praeitais metais tik nusipirkau, dar nė vieno nepražydinau. Patirties mažoka.
Kai jau bus galima, tai į naują gryčią orchidariumą su šaltinėliu statysiu, jame ir apsigyvens vyžūnės, bet dar žiūrėsiu, kaip jos jausis paprastai, gal visai to net nereiks. Vasarą žadu lauke uždengtas laikyti. Nu ką nors sugalvosiu.
Nufotkinsiu, kai išeis visi valgyti. Po kelionės neįsitvirtinę, tai parėmiau. Du auginukai. Bus gražu, jei abu kartu po pumpurą sukrautų.
O tu nepirkai Paph. fairrieanum? Lygtais minėjai kažkur.
Atsakyti
Paph. fairrieanum wub.gif http://www.orchidspe...phfairianum.htm
Atsakyti
QUOTE(Merii @ 2013 04 08, 10:00)
O tu nepirkai Paph. fairrieanum? Lygtais minėjai kažkur.


Pirkau, tik dar nepasiėmiau blush2.gif Ir dar vieną ilgai norėtą nusipirkau - phalaenopsis lueddemanniana. Kai tik gėliukai pas mane atkeliaus, tai iš kart pasigirsiu 4u.gif
Atsakyti
tai faina bus tebėti kaip broliukai auga thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(mumrikas @ 2013 04 08, 01:07)
Mano naujutėlaitis pirkinys, kuris norų sąraše buvo ilgą laiką ir pagaliau svajonė išsipildė - sveikumu ir tvirtume net "traškantis" phrag. caudatum  thumbup.gif  Keturi suaugę auginiai ir penktas mažiukas tarp jų pasislėpęs


Super pirkinys, tikrai labai gražiai atrodo thumbup.gif
O aš savo galvos skausmui vakar užtaikiau kai LOD naujienas įkėlė doh.gif, pamačiau Phal. equestris, nebuvo jis mano norų sąraše, bet va įstrigo, dabar gailiuosi kad negriebiau.. o ir bastianii koks wub.gif, kai palyginau tai mano turimam dar 100 metų iki žydėjimo.. doh.gif nes visai mažutis vaikutis, o "ligos" pradžioj ėmiau daug negalvodama, žiedai labai patiko, o kainavo tik keliais litais pigiau nei va dabar suaugęs augaliukas.. žodžiu, nebežinau jau kaip ir besigydyti nuo tos ligos, nes visko norisi, stabdo tik kai pagalvoju kokias sumas paskutiniu metus orchidėjoms išleidžiu unsure.gif

Per TV mačiau Vilniuj saulė švietė, o pas mus vėl snigo.. ir dar taip riebiai.. jau galutinai ta žiema mane baigia užknisti blush2.gif ir nuotaikos kažko šiandien nėra ir vaikas širšuoliuokas visą rytą buvo, bet mačiau iltinis vienas dantukas lenda, todėl turbūt.. tik va gerai kad pamiegojo apie 3 valandas biggrin.gif

Laba diena 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Uranija5 @ 2013 04 08, 17:01)
Super pirkinys, tikrai labai gražiai atrodo  thumbup.gif

O aš savo galvos skausmui vakar užtaikiau kai LOD naujienas įkėlė  doh.gif, pamačiau Phal. equestris, nebuvo jis mano norų sąraše, bet va įstrigo, dabar gailiuosi kad negriebiau.

Per TV mačiau Vilniuj saulė švietė, o pas mus vėl snigo.. ir dar taip riebiai.. jau galutinai ta žiema mane baigia užknisti  blush2.gif


Dėkui wub.gif wub.gif Merii, galėsim palygint kai auga, kaip jaučiasi, ar nėr lepuoliai mirksiukas.gif

Aš noriu equestrio balto, tik ne alba, o aurea formos rolleyes.gif

Pas mus šią akimirką drebia sniegą visu pajėgumu ir žadėtu lietum nė nekvepia doh.gif
Atsakyti
QUOTE(mumrikas @ 2013 04 08, 17:17)
Aš noriu equestrio balto, tik ne alba, o aurea formos rolleyes.gif


Aurea tikrai gražesnis biggrin.gif
Atsakyti
Pas mus vakar pievoj upely gandras braidžiojo - gal ir randa jis ten kokių žuveliokų ar kirmėliokų g.gif
................

Dar kartą pasirodau savo "vištas". Dabar jos ne tik po lesyklėle maitinasi, bet ir ilsisi įsignisę po buksmedžių tvorele biggrin.gif

user posted image

user posted image

O štai toks pavasariškas pavasaris vos ne balandžio vidury (fotografavau stovėdama kieme, kuriame kol nenukasėm sniego buvo vos ne iki kelių biggrin.gif )

user posted image
Atsakyti
ogo kokios riebios biggrin.gif , nepaskris su tokiais pilvukais.
Šaltis purto, biski tempės turiu, negaliu atsikosėt. Blogai, kai nėra kam pasirūpint manimi, katinas ir tas nešildo. Turbūt pirksiu dar vieną katiną, noriu švelnaus, rankinuko, kad būtų su manimi, šitas visalaik laikosi atstumo, kaip sakant tik dėl grožio.
Atsakyti