Įkraunama...
Įkraunama...

Gėliomanių plepĖsiai

QUOTE(Merii @ 2013 04 06, 07:15)
ir aplamai jau teliko nebeįmanoma žiūrėti, ateini iš darbo po įtemptos dienos, norisi atgauti pusiausvyrą, nervai ištampyti, o ten tokios laidos, šaudo-gaudo, maistas prifarširuotas visokiais priedais, visuose kanaluose gąsdina  doh.gif

Jau WC ir dušas turi savo sienas  smile.gif Dar padarys pertvarą tarp kambario ir virtuvės ir galėsiu visas duris užsakyti vienodos spalvos.


drinks_cheers.gif Man tas nuolatinis verkšlenimas, gąsdinimas, šiurpinimas kaip visur ir viskas blogai jau per gerklę lenda - virkauja ant kiekvieno kampo, kad Lietuva savižudžių šalis, o kad kažką gražaus, optimistiško, įkvepiančio parodyt tai retai pasitaiko doh.gif

Pikčiausia, kad tos pačios publicistinės laidos vaidina šventas karves, besirūpinančias mūsų gerove, o iš tikrųjų jiems tik sensacijos, reitingai ir atitinkamai pinigai rūpi doh.gif

Kaip veikia A.Kudabienė, kai reketuoja žmones (kitaip to bjauraus elgesio pavadint negalima), kad gautų interviu (du atvejus girdėjau iš žmonių, kurie patys yra su ja susidūrę, o ne iš kažko pasakojimą išgirdo) - bjauriau nei bjauru doh.gif

Subjektyvumas neišpasakytas, publicistų nuomonė jiems patiems šventa, jie patys sau teisuoliai absoliutūs, kitos pusės dažniausiai net teoriškai nesiteikia išklausyt - nesu pati susidūrusi su tokiais žurnalistais ir duok Dieve niekad gyvenime netektų.

.......................

Šauniai darbai vyksta ir rezultatai aiškiai matyt thumbup.gif

................................

O aš šiandien laistydama phal. cornu cervi užmačiau antrą žiedstiebį lendantį - labai jau man patinka šių phalaenopsių "kardai" thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(mumrikas @ 2013 04 06, 12:07)
O aš šiandien laistydama phal. cornu cervi užmačiau antrą žiedstiebį lendantį - labai jau man patinka šių phalaenopsių "kardai"  thumbup.gif

kaip faina, lauksim vaizdų mirksiukas.gif
Na ką gi, aplankiau savo meistrus, dirba tryse net išsijuosę. Pertvara buvau sužavėta, nieko nei atimt, nei pridėti, grynai, kaip dizainerė nupiešė. Aptarėme kitus remonto darbus ir netgi apšvietimą. Sutariau, kad viskuo bus pasirūpinta ir nupirkta didmenininkų kainomis.
Vyras važiavo kartu, bet tik trypsėjo, kad kaip greičiau iš ten mauti. Visiškai nesidomi. Tai ne man, kad kiekviena kertelė rūpi. Bet ir gerai, kai vienas kažkuris vadovauja, juk namai moters tvirtovė, vyrui turėtų labiau rūpėti materialinė gerovė.
Šiandien perstatė židinį ir ruoš pajungimui naujoje vietoje. Nu kaip įdomu, ten kur jį pastatę buvo, tai toj vietoj karo metais stovėjo pečius ir dar kas įdomu, kad apačioje didžiulė kiaurymė po visu buvusio pečiaus plotu. Blyn, gal ten kokia slėptuvė buvusi blink.gif , bet dabar viską užvers, tikiuosi lavonų kaulų ten nebus. Juk visko gali būti. Namas statytas prieš karą.
Atsakyti
atbėgu pasidžiaugt, gavau žinių, kad gavo man svajonių augalą wub.gif
Atsakyti
QUOTE(mumrikas @ 2013 04 05, 23:04)
O iš kur statistika tokia - neteko skaityt apie jokius tyrimus šioj srity (turiu omeny rimtų medicinos įstaigų ir pan.) blink.gif  Iš vis Lietuvoj mes dar labai sveiką maistą valgom - jei tai būtų tiesa, tai JAV iš vis kas antras žmogus hermofroditas būtų  biggrin.gif



Čia kažkuris iš seimo narių kalbėjo(nepamenu kuris) blush2.gif ,kad jie nori priimt įstatymą ,nes kol tokio nėr,gydytojai negali atlikinėt operacijų vaikam,kurių tikrai yra ne vienas ir ne du tokių nelaimingų verysad.gif

QUOTE(Merii @ 2013 04 06, 15:50)

Na ką gi, aplankiau savo meistrus, dirba tryse net išsijuosę. Pertvara buvau sužavėta, nieko nei atimt, nei pridėti, grynai, kaip dizainerė nupiešė. Aptarėme kitus remonto darbus ir netgi apšvietimą. Sutariau, kad viskuo bus pasirūpinta ir nupirkta didmenininkų kainomis.


Namučiai vis gražėja,tuoj galėsit kraustytis thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(emma @ 2013 04 06, 20:51)
Namučiai vis gražėja,tuoj galėsit kraustytis thumbup.gif

aga, dabar ėmėsi židinio pernešimo į nuolatinę vietą ir jungs prie grindinio vamzdelių, bačkos, kitas tvarko duobę, kur anksčiau stovėjo kaimiška krosnis, bet aš jau jos neradau, o trečias špakliuoja dušo teritorijos sienas. Dar yra laiko iki gegužės šešto.
Jei dar dirbsiu, biski atsigausiu, t.y. pasitaupysiu, tai ko gero atsivesiu gamtines dujas ir jungsiu dujinę kolonėlę, na bus matyt, bet turiu tokią viziją kombinuotam šildymui.
Atsakyti
Labas rytas bigsmile.gif

Merii, namai gražėja akyse, viskas bus ok mirksiukas.gif
Klausykit, aš vis su savo dichondrom lendu į eterį lotuliukas.gif nu auga man jos, kas žinot, reik viršūnę gnybt ar pačios sumąstys šakotis????
Jei nieks neauginot, gal šiaip mintim pasidalinsit, va tokios kvietkos https://www.google.l...a...366&bih=636 anksčiau pirkdavau, bet blyn, brangokai gaunas, tai pasisėjau ir puikiai sudygo rolleyes.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Daluksa: 07 balandžio 2013 - 08:45
QUOTE(Merii @ 2013 04 06, 21:16)
atbėgu pasidžiaugt, gavau žinių, kad gavo man svajonių augalą  wub.gif


thumbup.gif Spėju, kad bus paph. fairrieanum bigsmile.gif

QUOTE(emma @ 2013 04 06, 21:51)
Čia kažkuris iš seimo narių kalbėjo(nepamenu kuris) blush2.gif ,kad jie nori priimt įstatymą ,nes kol tokio nėr,gydytojai negali atlikinėt operacijų vaikam,kurių tikrai yra ne vienas ir ne du tokių nelaimingų verysad.gif
Namučiai vis gražėja,tuoj galėsit kraustytis thumbup.gif


na jau tikrai totaliai tas seimo narys kliedi doh.gif Kaip tai nedaromos tokios operacijos - jei yra aiškiai išreikšti abiejų lyčių išoriniai lytiniai požymiai, tada vaikas tiriamas genetiškai kokios yra lyties (genuose nėra, kad būtų mišrus) ir šalinami priešingos lyties organai doh.gif Atliekamos toa operacijos nuo tarybinių laikų ir niekas šuiais laikais nepasikeitė doh.gif

Anas įtariu bus bišk nedaskaitęs įstatymų (dėl daugumos Seimo narių pareiškimų jau seniai nesistebiu) ir sumaišęs apsigmimus su transseksualais. Vat jų lytiniai organai yra vienos lyties, o psichologinis savęs suvokimas kitos lyties. Štai tokioms opracijoms Lietuvoj teisinės bazės dar nėra ir transseksulai operacijas atlieka užsienyje. Bet tai čia visai ne dvylityškumas schmoll.gif

Ir kitas dalykas - kaip tai susiję su genetiškai modifikuotais produktais ar su konservantais, kas yra tokius tyrimus atlikęs ir kaip tie tyrimai atrodo g.gif

Indijoj dvylitiškumas yra žinomas nuo seno (tikriausiai tokių žmonių procentas nėra pas juos didesnis nei kitose šalyse statistiškai, tiek kad jie apie tai labiau kalba, to neslepia) kai dar nė nekvepėjo jokia genetine modifikacija ir dar dabar pas juos kaimuose valgo žmogeliukai ką patys užsiaugina ir pusgaminių su E nėra nė iš tolo matę 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(mumrikas @ 2013 04 07, 11:18)
Ir kitas dalykas - kaip tai susiję su genetiškai modifikuotais produktais ar su konservantais, kas yra tokius tyrimus atlikęs ir kaip tie tyrimai atrodo g.gif



Jei nėra atlikta jokių tyrimų, tai, manau, kad tai nereiškia, kad nėra jokių grėsmių. rolleyes.gif

Man tai logiškai atrodo, kad jei višta gauna antibijotikų dozes, tai jos mėsoj ir kiaušiniuose jų tikrai bus. Tai kai maitinamės tokia mėsa, tai ir mes juos valgome. Gal dėl to dauguma vaistų jau nebeveiksmingi, nes mūsų organizmai jau kasdien gauna tam tikras dozes. Mano pamąstymu čia kaip su nuodais, jei kasdiesn gauni po trupinį, tai tampi atsparus smile.gif

Bet kokiu atveju visko neišvengsti, į kaimą tikrai nevažiuosiu ir negyvensiu, taigi belieka proto ribose atsirinkti produktus. O TV tik "padėkoti" galima, kad puikiai gadina tokias šventes, dėl savo reitingų. doh.gif

Šiandien graži diena, saulutė šviečia thumbup.gif sniegelis tirpsta thumbup.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Mililė: 07 balandžio 2013 - 13:00
QUOTE(Mililė @ 2013 04 07, 13:57)
Jei nėra atlikta jokių tyrimų, tai, manau, kad tai nereiškia, kad nėra jokių grėsmių. rolleyes.gif

Man tai logiškai atrodo, kad jei višta gauna antibijotikų dozes, tai jos mėsoj ir kiaušiniuose jų tikrai bus. Tai kai maitinamės tokia mėsa, tai ir mes juos valgome. Gal dėl to dauguma vaistų jau nebeveiksmingi, nes mūsų organizmai  jau kasdien gauna tam tikras dozes. Mano pamąstymu čia kaip su nuodais, jei kasdiesn gauni po trupinį, tai tampi atsparus smile.gif

Šiandien graži diena, saulutė šviečia thumbup.gif sniegelis tirpsta thumbup.gif


Be abejo, kad kenkia, net neturiu rožinių iliuzijų, tik turiu omeny, kad politikieriai ar žurnalistai dažnai remiasi agentūra "VBS" (viena boba sakė) net nebandydami patikrint tų skleidžiamų žinių, o juk yra daug žmonių, kuriems per televiziją pasakyti ar spaudoj perskaityti žodžiai yra šventa tiesa doh.gif

Vat būtent tokie dalykai mane nervina - na kai bobutės savo teorijas išvedinėja ant suoliuko sėdėdamos viena, o kai oficialūs asmenys plačiai auditorijai kalba, tai jau visai kas kita rolleyes.gif

Taip ir iki masinių isterijų netoli, o kaip jautresnės psichikos žmonės g.gif Ir taip jau ta Lietuvėlė depresijų ir savižudžių kraštas, o žurnaliūgos nė milimetru neprisideda, kad tą pakeist. Matyt tik per olimpiadas tenka pirmam laikraščių puslapy skaityt kažką gero doh.gif O kasdien tai kas ką nužudė, apgavo, apvogė, su kokiu meilužiu ar meiluže užtiko, kas nusikalbėjo, kas ką pagąsdino ir t.t. ir pan. verysad.gif

Bet gi pradėk rašyt straipsnius apie laimingus žmones, gražią gamtą, smagius renginius, tai neįdomu didžiajai daliai bus, pavydu - daug ramiau kai palygini, kad kitiems blogiau sekasi doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Daluksa @ 2013 04 07, 08:44)

Klausykit, aš vis su savo dichondrom lendu į eterį  lotuliukas.gif nu auga man jos, kas žinot, reik viršūnę gnybt ar pačios sumąstys šakotis????
Jei nieks neauginot, gal šiaip mintim pasidalinsit, va tokios kvietkos

Aš tokių neauginus,bet pernai buvau pasisėjus surfinijų,ir pagailėjau,neskyniau viršūnėlių,užaugo nelabai gražios,mažai šakojosi.

QUOTE(mumrikas @ 2013 04 07, 13:35)

Bet gi pradėk rašyt straipsnius apie laimingus žmones, gražią gamtą, smagius renginius, tai neįdomu didžiajai daliai bus, pavydu - daug ramiau kai palygini, kad kitiems blogiau sekasi  doh.gif

Apie laimingus žmones irgi reik atsargiai rašyt smile.gif Aš kažkaip dažnai pastebiu,kad jei randu žurnale apie laimingas santuokas,draugystes aprašyta,po keleto mėnesių jau straipsnis apie skirybas yra.Kaip pvz.apie Budrę.

Labas visom,ką veikiat?Aš naminės duonos išsikepiau ,obuolinį pyragą.Dar šeimyna šaltibarščių užsimanė,tai einu gamint.Tiesa,yra ir nekokių naujienų,mano mažą pūlinė angina užpuolė,bet jau šiandien nors temperatūra nukrito doh.gif
Atsakyti
QUOTE(emma @ 2013 04 07, 16:53)
Labas visom,ką veikiat?Aš naminės duonos išsikepiau ,obuolinį pyragą.Dar šeimyna šaltibarščių užsimanė,tai einu gamint.Tiesa,yra ir nekokių naujienų,mano mažą pūlinė angina užpuolė,bet jau šiandien nors temperatūra nukrito doh.gif


Ačiū už atsakymą, ir man atrodo, gnybt reik g.gif
Aš sąžiningai tinginiavau, tik gėles persisodinau rolleyes.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Daluksa: 07 balandžio 2013 - 19:13
Na o mes ir linksminomės, ir ligininėj lankėmės doh.gif

vakar buvom pas draugus, labai smagiai iki vidurnakčio pasisėdėjom, bet vyrai apžiūrinėjo namą (tų draugų, pas kuriuos buvom), vyras lipo į rūsį, nebaigti ten laiptai, nesėkmingai pataikė ant kažkokių gelžgalių ir smarkiai koją kryptelėjo. Per naktį iškentė, o ryte jau žiūrim koja kaip kaladė.

Tai susipakavom visi ir movėm į greitosios pagalbos ligoninę. Viskas baigėsi gerai, kiek tai įmanoma, nes atsipirko raiščių patempimu - teks savaitėlę pasaugot koją, pasidarys maniškis darbą iš namų ir viskas bus gerai.

O geroji situacijos pusė ta, kad sužinojau, jog šiandien iš Vokietijos parlekia lodiečiai ir pakeliui iš ligininės juos pasitikau bei susipažinau su savo naujoku prahm. caudatum thumbup.gif Fantastiško grožio augalas - keturi dideli suaugę auginiai ir mažiukas penktas per vidurį nosį kiša. Smagu ir tai, kad vienas auginys su pumpuru - jei gerai ištvers aklimatizaciją, tai gal ir žiedus greitu laiku pamatysiu bigsmile.gif

..................

Kai pradėjau šert kurapkas, tai jos po lesyklėle ir apsigyveno biggrin.gif Rausiasi po sniegu, lesa žolytę, užkanda ją grūdais, o pasiknisę po mano buksmedžių gyvatvoryte dar ir miega ten pat biggrin.gif
Atsakyti