Įkraunama...
Įkraunama...

Gėliomanių plepĖsiai

įdomu kaip atrodys delenatii alba bei armeniacum mišinys smile.gif
jo, tikras gauruotis ir dar ne maži žiedai, net penki cm, bet senosios bulbytės tai lb mažos, net nesitiki, kad bus kada nors tokie žiedai.
nu šakės, jaučiu širdukę, atsijungiu...
Atsakyti
QUOTE(Merii @ 2013 02 12, 20:17)
įdomu kaip atrodys delenatii alba bei armeniacum mišinys  smile.gif

nu šakės, jaučiu širdukę, atsijungiu...


oi ne, čia du skirtingi gėliukai žydės biggrin.gif

Sveikatėlės tau - širdis ne juokai blink.gif

Atsakyti
Pražydo pirmasis iš besiruošiančių žydėt raibuolių trijulės - visiškai naminis Paphiopedilum Vinicolor žiedas. O smagiausia kad kol žydi, šalia jau du mažyčiai nauji auginukai auga thumbup.gif

user posted image

user posted image

user posted image

Miltonidium Rosy Sunset žiedyną kelia ir laistydama radau, kad antras auginukas taip pat žiedstiebį "organizuoja" thumbup.gif

user posted image
Atsakyti
o tu dievulėliau koks negriukas wub.gif , maniškis vis dar riebų augnį auginasi, tai bus tikriausiai toks pat juočkis thumbup.gif
Jau laukiu seminaro, prasiblaškyčiau, su augintojais taip smagu būna, tiek kalbos.
Dabar kažkaip pagalvojau, kad jaunimas taip gerai angliškai moka, net knygas skaito taip, kaip kad mūsų karta rusiškai moka. Vilniečiams gerai, jie dar lenkiškai moka.
Kitą savaitę gausiu jau iš kadastro pažymas apie įregistruotą savo vardu nuosavybę, tai reiks sutartis su Lesto, vandentiekiu sudaryti ir apdrausti. Genside, kur draudžiu savo auto, jau atsiuntė pasiūlymą, tik nieko ten nesusigaudau, šiandien dar kartą skaitysiu,
Taip laukiu kada grindis išlies, reikia šiltas lauko duris užsakyti.
Atsakyti
Labas rytas,

oi vijom vakar žiemą, taip smagiai smile.gif Blynų privalgėm, Morę sudeginom, tik kažkotai ryte atsikėlus vistiek sniego pilna rolleyes.gif O jau taip to pavasario norisi smile.gif
Kitą savaitę MB ir sūnaus gimtadieniai, tai vis suku galva dovanų. Jaučiu reik ką nors iš žvejybinių g.gif


QUOTE(Merii @ 2013 02 13, 06:05)
Vilniečiams gerai, jie dar lenkiškai moka.


nemoku lenkiškai ir nieko nesuprantu rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(Mililė @ 2013 02 13, 09:48)
nemoku lenkiškai ir nieko nesuprantu rolleyes.gif


Ir aš lenkiškai nė žodžio nemoku (kas bjauriausia nė kiek ir nesigailiu) rolleyes.gif Anglų moku, nes universitete būtent anglų k. filologiją baigiau, o rusiškai mokėjau puikiai, dabar jau "žiauriai" regresavo, nes neturiu nei vieno žmogaus, su kuriuo galėčiau kalbėt ax.gif

Kalbant apie gėlės, tai mano dabar tikslas pražydint savąją raibuolę King Arthur. Du kartus žiedus iškėlė ir abu kartus nudžiovino neišsiskleidusius doh.gif Sakyčiau kažką ne taip darau (faktas, kad taip ir yra), bet ką - juk visos kitos, kurios ruošėsi žydėt, tai ir pražydo g.gif

Pirmą žiedą tai aišku, kad iš tikro per atostogas sudžiovinau, bet antrojo jau buvo sudžiuvimas be aiškios priežasties doh.gif Bet aš kantri motera, jis dabar tris auginius auginasi, tai dar išreikalausiu iš jo žiedų kaip turi būt biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Merii @ 2013 02 12, 14:04)
mumrikai kaip tau faina  thumbup.gif
Aš peržvelgiau visus užsakymus, kai ko norėčiau, bet balandžio antroje pusėje- gegužės pirmosiomis dienomis reiks išsikraustyti.

O tai butą parduodi,kad išsikraustot?Ar spės taip greit paremontuot,kad jau į naują namelį įeitumėt ,ar pas vaikus pagyvensit?
Merii,klausiau senoj temoj,bet gal nepamatei,kas tas yra karbito pienelis,kur jo galima nusipirkti gal žinai?

QUOTE(mumrikas @ 2013 02 12, 20:25)
Pražydo pirmasis iš besiruošiančių žydėt raibuolių trijulės - visiškai naminis Paphiopedilum Vinicolor žiedas. O smagiausia kad kol žydi, šalia jau du mažyčiai nauji auginukai auga  thumbup.gif


Labai dailus ir kokia tamsi spalvytė thumbup.gif

QUOTE(mumrikas @ 2013 02 13, 09:40)
Ir aš lenkiškai nė žodžio nemoku 

Kalbant apie gėlės, tai mano dabar tikslas pražydint savąją raibuolę King Arthur. Du kartus žiedus iškėlė ir abu kartus nudžiovino neišsiskleidusius doh.gif  Sakyčiau kažką ne taip darau (faktas, kad taip ir yra), bet ką - juk visos kitos, kurios ruošėsi žydėt, tai ir pražydo g.gif


Aš lenkiškai ne viską,bet suprantu ką sako ,o pati kalbėt nemoku smile.gif

Turiu ir aš King Arthur ,net nežinojau,kad ji tokia užsispyrėlė.

Labas rytas visoms 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(emma @ 2013 02 13, 10:31)
O tai butą parduodi,kad išsikraustot?Ar spės taip greit paremontuot,kad jau į naują namelį įeitumėt ,ar pas vaikus pagyvensit?
Merii,klausiau senoj temoj,bet gal nepamatei,kas tas yra karbito pienelis,kur jo galima nusipirkti gal žinai?

jau praktiškai parduotas, nes paėmiau užstatą ir pasirašėme sutartį iki Motinos dienos išsikraustyti. Pas dukrą neisiu, kur ten 4 vaikai, dar mes seniai, gyvensiu statybų aikštelėje, kad tik greičiau oras atšiltų.
Karbitas lb pavojingas, sakė tinka ir tas, kur kurmiams baidyti. Pienelis tai jis su vandeniu praskiestas, tik nžn kokios koncentracijos, tik sakė lauke atsargiai maišyti ir palaukti kol nuputos, tuomet juo tepti. Dar nedariau, nes negaunu niekur.
Dabar Ace nupurškė, lyg ir nesimato, tik vis dar smirda.
Atsakyti
Aišku,ačiū 4u.gif Mes tai tepm irgi tokiu smirdančiu Pufu.Kažkiek laiko nebuvo,bet po to vėl išlindo.

Vakar tėvų netolimas kaimynas mirė nuo gripo komplikacijų.Gulėjo ligoninėj,statė lašelines.
Baisus tas gripas .Pas mus dabar mokykloj karantinas,sakė labai daug sergančių yra.Tiesa,pažystama,kai pasakiau,kad vaikas gėrė Tamiflu,pradėjo aiškint ,kaip jis kenkia kepenims.Ji savo vaikui tai neduoda.Vaikas jau 4 dienos guli su 39,5-40 temperatūra.Bet ,kai paskaitai vaistų inf.lapelius,tai bet kuris vaistas turi pašalinių poveikių ,o ir tie patys nuo temperatūros paracetamoliai ,ibufenai irgi dažnai nesveika.O kai tiek dienų dažnai geria,dar neaišku ,kas nesveikiau.
Atsakyti
su Pufu brangiai gaunasi. Ace tas pats chloras ir kaina mažesnė. Vistiek biauru, reik dujokaukės. Maniškis purškė tik su apsauginiais akiniais, neklausė manęs rolleyes.gif
To pelėsio pas mane nedaug, bet norėjosi visur dezenfekuoti, tai suėjo 7l to smirdalo. Jau prasivėdino, dar užsidės pašiltinias, gipsas, dažai, tai visai nesjaus.
Buvo lb įdomu tas, kad pelėsio radau po špakliumi, tai teko gerokai paplušėti, kol nugramdėme įtartinas vietas.
Reiškias, kad jums taip pat artėja remontas.
Atsakyti
QUOTE(emma @ 2013 02 13, 11:31)
Turiu ir aš King Arthur ,net nežinojau,kad ji tokia užsispyrėlė.


O pas tave normaliai jis žydi?

Kiek teko paskaitinėt, tai jis vienas paprasčiausiai auginamų ir pražydinamų, bet matyt pas mane labai jau užsispyręs egzempliorius papuolė doh.gif

QUOTE(emma @ 2013 02 13, 12:18)
Tiesa,pažystama,kai pasakiau,kad vaikas gėrė Tamiflu,pradėjo aiškint ,kaip jis kenkia kepenims.Ji savo vaikui tai neduoda.Vaikas jau 4 dienos guli su 39,5-40 temperatūra.


Man tokie "medikai" taaaaaaaaaaaip užknisa, kad net nežinau pykt ar tik juoktis - nei pasidomi, nei paskaito jo veikimo principo, o tauzija nesamones kaip visiškas tiesas doh.gif

Aišku kad kenkia kepenims, bet kokie vaistai nekenkia doh.gif Ir koks kenkimas gali būti vaistus vartojant dvi paras doh.gif Tai ką kalbėt tada apie vaistus, kuriuos žmonės vartoja nuolat ar visą gyvenimą doh.gif

Galiausiai ar susirgimas gripu mažiau kenkia visam organizmui - bent kiek nusimanantis medikas paaiškintų, kad gripas per žmogaus imunitetą prasieina kaip koks arklas per žemę - persirgus gripu ypatingai lengvai kimba visokiausios bakterijos (vat iš kur tie plaučių uždegimai). O antibiotikai tada jau nieko tokio?

Bet aš su tokiais "medikais" net nediskutuoju nes bergždžias reikalas biggrin.gif

Čia kaip žmonės ima pasakot kaip pasiskiepijus nuo gripo susirgo iš kart labai sunkiai gripu, mat skiepo metu juos užkrėtė gripo virusu doh.gif Dievulėliau tu brangus, gi nėr vakcinoj gyvų sukėlėjų, tik antikūniai ten, kad organizmas susidūręs su tikru gripo sukėlėju iš kart atpažintų juos ir imtų kovot (kitu atveju ilgai galvoja, spėlioja "priešas ar draugas" papuolęs virusas ir kol imuninė sistema "galvoja" gripo vir. žaibiškai prisidaugina biggrin.gif ).

Vienžo gyvenam kaip kiekvienam atrodo teisingiausia biggrin.gif Aš vengiu vaistų kiek tik sveiku protu įmanoma, bet jau kai reikia, tai nepuolu vaidint žolininkės natūralistės biggrin.gif Vis tik gyvenimo amžiaus vidurkis daugiau nei du kartus nuo viduramžių padidėjo dėl medicinos pasiekimų patinka mums tai ar ne ax.gif

Atsakyti
QUOTE(mumrikas @ 2013 02 13, 12:15)
O pas tave normaliai jis žydi?



Vienžo gyvenam kaip kiekvienam atrodo teisingiausia biggrin.gif  Aš vengiu vaistų kiek tik sveiku protu įmanoma, bet jau kai reikia, tai nepuolu vaidint žolininkės natūralistės biggrin.gif Vis tik gyvenimo amžiaus vidurkis daugiau nei du kartus nuo viduramžių padidėjo dėl medicinos pasiekimų patinka mums tai ar ne ax.gif

Pas mane dar nežydėjo,aš tik spalio mėn.jį pirkau iš vienos SM.Yra vienas naujas auginys su 5 lapais.Labai norėčiau sulaukt žiedo blush2.gif

Aš be reikalo irgi vaistų neduodu.O viena Santariškių gydytoja sakė,kad net ir vaistažolės didelėm dozėm ir nežinant,ar jos tinka gydymuisi,gali smarkiai pakenkt.Taigi stengiuos nepiktnaudžiaut.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo emma: 13 vasario 2013 - 12:32