Įkraunama...
Įkraunama...

Gėliomanių plepĖsiai

QUOTE(mumrikas @ 2013 04 04, 15:49)
o aš visa apsipatenkinus, nes vyras šiandien parvežė jau pagamintus tinklelius nuo uodų ir roletus orchidėjoms nuo saulės - tikriausiai nereikia nė spėt, kas pirmiausia bus sumontuota  biggrin.gif

Kai rašiau savo žinutę taviškės dar nemačiau.. būtinai parodyk kaip atrodys sumontuotos, nes labai įdomu mirksiukas.gif

QUOTE(mumrikas @ 2013 04 04, 17:20)
Ech kaip baltai pavydžiu lodiečiams, išskridusiems į parodą Vokietijoj - būtų galimybių, tai pėstute nueičiau biggrin.gif

Bet dėl Rygos parodos rankų dar nenuleidžiu - vis tiek vienaip ar kitaip galvoju ten nukakt blush2.gif  Audžiu mintį gal su vyru savo mašina į Latviją palėkt - Uranija, grynai teoriškai mąstant, nenorėtum prisijungt? Vaikus pas senelius paliktume, susimestume dyzeliukui, dar porą norinčių prigriebtume ir pirmyn  thumbup.gif


Pavydžiu ir aš, dabar dar negalėčiau niekur važiuoti, bet ateityje.. tai vienas iš privalumų stoti į draugiją, nes mano vyras nemegėjas keliauti, bet mane tikrai išleistų, o su bendraminčiais gi taip smagu smile.gif
Į Rygą mielai prisijungčiau, nes irgi labai noriu biggrin.gif nors kiek nuotraukas praeitos parodos žiūrėjau tai susidariau įspūdį kad nedidelė ta paroda būna, net mažesnė nei kad Megoje buvo, bet vistiek smagi pramoga būtų..
Atsakyti
Pasiskaičiavau šiandien už kiek šlamančių esu orchidėjų užsisakiusi ir supratau, kad jau pats laikas imtis laikytis dietos lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Merii @ 2013 04 04, 13:14)
Negaliu patikėti, vanda, kuriai nurėžiau viršūnę ir visą apkarpiau, nes grybas užpuolęs, du žiedkočius auginasi nuo viršūnės. Taip širdį skauda, kad taip stengiasi mano augaliukai iš paskutiniujų.

Smagu,sulauksi žiedų thumbup.gif O vanda nenunyks ,nepersunku jai apkarpytai 2 žiedynus turėt?

QUOTE(Uranija5 @ 2013 04 04, 15:00)
labai fainas  thumbup.gif
Pas mane 2 vandos, bet apie žiedus tik pasvajoju.. viena kabo, kita vazoje, tai galiu jau daryti išvadą kad kabančioji geriau žiemą ištvėrė, nors vistiek sugebėjau jas padžiovinti gerokai.. pernai turėtą purškiau vos ne kasdien, kol puvinys įsimetė, tai šį kartą į kitą pusę nuklydau  doh.gif


Dabar sėdžiu ir mąstau ką savaitgaliui vaišėm ruošti  g.gif atvažiuos tik vyro tėvai, sesuo, gal kaimynai, bet vistiek pavaišinti reiks.. Iš saldumynų nusprendžiau kepti šokoladainį iš Beatos receptų, visi labai giria, reiks pabandyti, nes rimtiems tortams kepti kantrybės neturiu  blush2.gif
Laba diena  4u.gif

Aš turiu vieną,kyrią pirkau beveik be šaknų.Dabar atsiaugino ,bet jos dar tik sprindžio ilgio.Jau bandė leisti 3 žiedstiebius,aišku,ne vienu metu.Bet jie paauga ir pajuosta.Matyt gėlytė neįstengia pražysti,arba aš ką nors blogai darau g.gif

Iš Beatos receptų kepiau "spintelės pyragą"su persikais.Labai skanus gaunas.

Šiandien ir aš persodinau keletą čiliukų,geltonas paprikas,petunijas į atskirus vazoniukus.Dar pabandymui pasėjau kelis balkoninius pomidorus,tai išdygo 3.Bet man daugiau ir nerikia,nes pas mamą šiltnamy,labai daug auginam pomidorų.
Kaip tuščia pas mus temoj.Kur dingo Avonukė ,o ir Zuzla niekad neparašo,kaip jos lelius laikos.Žodžiu,greičiau grįžkit namo 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(emma @ 2013 04 04, 21:50)

šios vandos nesu mačiusi žiedų, lialius jau kokių trisdešimt cm, nžn kaip ji patemps be viršūnės ir smarkiai apkarpyta. Šaknynas normoje.
Gal tavo vanda leido žiedynus tamsiuoju metų periodu? Neužteko šviesos? Ar davei jai cukriuko į vandenį, trąšų? Aš lb savo mergas prižiūriu, na taip vadinu jas, nes jų daugiausiai auginu ir jos didelės, dar kartais meškomis pavadinu smile.gif
Šiandien laukia sunki diena, išeina draugė iš darbo, tiksliau ją išmetė, nes perdaug darbuotojų, jau vakar visą dieną guodžiau, negalėjau dirbti, tai kas šiandien laukia verysad.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Merii: 05 balandžio 2013 - 05:26
Na ir sninga blink.gif jau kaip atsibodo doh.gif Kažkaip visi tokie be nuotaikos aplinkui, matyt tie orai prisideda prie prastų nuotaikų. Snigtų taip gražiai žiemą, tai visi džiaugtųsi, roges trauktų, o dabar rolleyes.gif nieko nesinori. MB vakar temperatūra sukilo, tai dar ligų betrūksta doh.gif

Mano draugę vakar irgi atleido, bet taip bjauriai. Grįžo po dekreto, valdžia sulaukė, kol vaikui suėjo 3 metai, nes iki to negalima ir išmetė. Dar taip bjauriai su pagąsdinimais. Yra žmonių nemokančių būti vadovais. Kiekviena juk supranta, kad po dekreto greičiausiai neliks darbo vietos, bet kam šmeižti žmogų reikia, negi negalima gražiai atsisveikinti doh.gif
Atsakyti
ir pas mus su cirkais, jokio žmoniškumo.
Panašiai atleidžia ir čia vieną darbuotoją, taip pat laukė kol mažiukei 3 metukai sueis, žiauru doh.gif Dar ji paskolą butui moka..., vyras alimentus pirmai žmonai, vienžo, toks sudėtingas tas gyvenimas.
Taip varo sniegą, net medžių pro langą nesimato.
Atsakyti
Šiandien ryte vyras kviečia pažiūrėt kokie riebūs šiais laikais žvirbliai prie lesyklėlės būriuojasi. Pažiūriu pro langą, o ten dvi kurapkos įsitaisiusios. Paukščiai lesyklėlėj šeimininkaudami nemažai lesalo iškapsto lauk, tai jos tuos gėrio aruodus ir surado. Kol viena tupi sargyboj ant pusnies, kita po sniegu didžiausią duobę iškapstė.

Po kurio laiko vietom apsikeitė - pirmoji sargyboj turpi, o antroji stiprinasi. Išvažiavau į kursus, grįžau neseniai, o jos pasirodo iš geros vietelės visą dieną ir nesitraukė - matyt ne pyragai vargšiukėms tokį snieguotą pavasarį verysad.gif

Duobių giliausių prikasė, dabar žiūriu plunksneles kedena ir įtariu prie lesyklėlės nakvot rušiasi.

Mūsų kiemo nauji gyventojai - maitinimasisi vyksta dviem aukštais thumbup.gif

user posted image

user posted image
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo mumrikas: 05 balandžio 2013 - 18:29
QUOTE(Merii @ 2013 04 05, 05:25)
Gal tavo vanda leido žiedynus tamsiuoju metų periodu? Neužteko šviesos? Ar davei jai cukriuko į vandenį, trąšų? Aš lb savo mergas prižiūriu, na taip vadinu jas, nes jų daugiausiai auginu ir jos didelės, dar kartais meškomis pavadinu  smile.gif
Šiandien laukia sunki diena, išeina draugė iš darbo, tiksliau ją išmetė, nes perdaug darbuotojų, jau vakar visą dieną guodžiau, negalėjau dirbti, tai kas šiandien laukia  verysad.gif

Jo,ždėt bandė rudenį-žiemą.Trąšų įpilu,o cukraus niekad nebandžiau.Čia kai lieji į vandenį tą cukrų reik ipilti,ir kiek jo reikia?
Pas mus irgi keletą atleido,bet kol kas -pensininkus.
QUOTE(mumrikas @ 2013 04 05, 17:52)
Šiandien ryte vyras kviečia pažiūrėt kokie riebūs šiais laikais žvirbliai prie lesyklėlės būriuojasi. Pažiūriu pro langą, o ten dvi kurapkos įsitaisiusios. Paukščiai lesyklėlėj šeimininkaudami nemažai lesalo iškapsto lauk, tai jos tuos gėrio aruodus ir surado. Kol viena tupi sargyboj ant pusnies, kita po sniegu didžiausią duobę iškapstė.



Jau kokios gražios,o ir riebios drinks_cheers.gif

Gal kuri matėt Kudabienės laidą šią savaitę?Aš praeitą savaitę žiūrėjau apie modifikuotom sojom mintančias vištas.Nešė tirt kiaušinius,ar jie nekenkia.Labai ydomu,kokie tyrimo rezultatai,nes pražiopsojau laidą.
Labas visom 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(emma @ 2013 04 05, 19:24)

Gal kuri matėt Kudabienės laidą šią savaitę?Aš praeitą savaitę žiūrėjau apie modifikuotom sojom mintančias vištas.Nešė tirt kiaušinius,ar jie nekenkia.Labai ydomu,kokie tyrimo rezultatai,nes pražiopsojau laidą.
Labas  visom 4u.gif


mačiau tik reklamą. Itariu, kad rezultatai nekokie, betgi nenustosim dėl to kiaušinių valgyti unsure.gif . Aš jau su ta ekologija pasiklydau. doh.gif Gerai dar kad tėvų sodas yra, tai ką pasikonservuoju, pasišaldau. Šiaip visi pusfabrikačiai pas mus dingo iš raciono. Perkam dagiausiai tik grynus produktus: miltus, pieną, sviestą, varškę, mėsą ir kuo daugiau namie stengiuosi gaminti. Bent jau fabrikiniam gamybos procese tų visų priedų stengiuosi išvengti. O daugiau tai praradau viltį labai jau sveikai maitintis.

Skaičiau žmonės gandrus maitina, tie vargšai parskridę maisto neranda.
Atsakyti
QUOTE(Mililė @ 2013 04 05, 20:47)
mačiau tik reklamą. Itariu, kad rezultatai nekokie, betgi nenustosim dėl to kiaušinių valgyti unsure.gif . Aš jau su ta ekologija pasiklydau.  doh.gif Gerai dar kad tėvų sodas yra, tai ką pasikonservuoju, pasišaldau. Šiaip visi pusfabrikačiai pas mus dingo iš raciono. Perkam dagiausiai tik grynus produktus: miltus, pieną, sviestą, varškę, mėsą ir kuo daugiau namie stengiuosi gaminti. Bent jau fabrikiniam gamybos procese tų visų priedų stengiuosi išvengti. O daugiau tai praradau viltį labai jau sveikai maitintis.

Skaičiau žmonės gandrus maitina, tie vargšai parskridę maisto neranda.


Aš pusfabrikačių irgi neperku,viską gaminu namie pati.Bet mane pašiurpino faktai,kad nuo to modifikuoto maisto gimsta Lietuvoj belyčiai kūdikiai.O ir visokie navikai nuo jo auga.Aš labai mėgstu vištieną,aišku,pirksiu ir toliau,bet gal ne taip dažnai. verysad.gif

Prie mūsų ežerų jau gulbės parskrido,tupi vargšės ant ledo.Gal žvejai ir pašeria kokiu batonu.Tikėkimės,kad tuoj jau pavasaris pareis smile.gif
Atsakyti
QUOTE(emma @ 2013 04 05, 22:47)
Aš pusfabrikačių irgi neperku,viską gaminu namie pati.Bet mane pašiurpino faktai,kad nuo to modifikuoto maisto gimsta Lietuvoj belyčiai kūdikiai.


O iš kur statistika tokia - neteko skaityt apie jokius tyrimus šioj srity (turiu omeny rimtų medicinos įstaigų ir pan.) blink.gif Iš vis Lietuvoj mes dar labai sveiką maistą valgom - jei tai būtų tiesa, tai JAV iš vis kas antras žmogus hermofroditas būtų biggrin.gif

Jei čia Janutienės ar Kudabienės statistika, tai visiškas kliedesys - jau ne pirmą krtą taaaaaip į lankas ponios nusivažiuoja, kad net nebejuokinga darosi doh.gif

Ginkdie nesu už konservantus ir visokius E (jei tik įmanoma stengiuosi vengti produktų su jais), bet ir nuolatinis gąsdinimas baigia įkyrėt doh.gif Man dažnai toks jausmas, kad būtent šios dvi žurnalistės jau nebesugebėtų kažkuo džiaugtis, kažką pagirt, kažką gražaus ir linksmo pasakyt - kad tik baisiau, kad tik niūriau, kad tik sarkastiškiau doh.gif
Atsakyti
ir aplamai jau teliko nebeįmanoma žiūrėti, ateini iš darbo po įtemptos dienos, norisi atgauti pusiausvyrą, nervai ištampyti, o ten tokios laidos, šaudo-gaudo, maistas prifarširuotas visokiais priedais, visuose kanaluose gąsdina doh.gif
Ir šiaip man labiausiai patinka skaityti žinias delfyje, paskaitei antraštę ir viskas aišku, nori toliau giliniesi, nenori, neskaitai.
Ir pastebėjau, kad kuo mažiau žiūri teliką, tuo gyvenimas šviesesnis, neapkrauni savo smegeninės tų baisybių analizavimu. Nes kaip paskui sunku tas įkyrias mintis nuvyti.
Lėksiu sienų matuoti, kiek plytelių reiks. Dabar po gipskartonio ir pašiltinimo, bus butukas pamažėjęs. Pakeliui užsuksiu į Senukus, gal kokių naujienų prisivežę.
Jau WC ir dušas turi savo sienas smile.gif Dar padarys pertvarą tarp kambario ir virtuvės ir galėsiu visas duris užsakyti vienodos spalvos.
Atsakyti