Įkraunama...
Įkraunama...

Gėliomanių plepĖsiai

user posted image
labą rytą 4u.gif
Vakar užteko jėgų tik vieno kambario orchėms palieti ir dulkes nuplauti, šiandien laukia "virtuviniai", paskui dar liks pirmadieniu kito kambario. Virtuvėje dičkiai gyvena, tai greičiau eisis.
Nžn ką daryti su vienu Elegant falenopsiu, na su tuo kur vasarą Senukuose pirkau. Įdomiausia, kad tą savaitę, kai pirkau, buvo šviežiai atvežtas. Ir kainavo jis man lb brangiai. Tik ant jo skydmariai puola. Nepadeda nei žalias muilas nei visokios chemijos. Pabūna savaitę ir vėl randu miltų. Turbūt reik jį traukt ir šaknis nuplovus pamirkyti chemijoje, sodint į naują vazoną ir substratą. Ką manote?
Atsakyti


Laba smile.gif

aš tai traukčiau ir žiūrėčiau, gal kur giliau koks židintys. Pas man vienas buvo apipultas tik ne miltuotų, be tokių rudų, tai rinkau su vata. Vatą sudrėkinau spirite ir gražiai nepažeidžiant kiauto nuimdavau tą brudą ir taip rankiojau kokį pusmetį, nes vis koks naujas išlysdavo. Budavo tokių prie pat šaknų užsislėpusių. Daugiau jokios chemoijos nenaudojau ir matyt išrankiojau, jau daug metų nerandu nieko.

Kaip man piliarožės patinka ir saulėgrąžų šiemet sėklų nusipirkai, daržo pakrašty galvoju prisodinti smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Mililė: 24 kovo 2013 - 09:05
QUOTE(Merii @ 2013 03 23, 08:13)
Mumrikai, pas jus pirmiausia ateis pavasaris  mirksiukas.gif  laaabai gražu  wub.gif

Įsivaizduojate, "Būsto valda" už komunalines paslaugas siuntė sąskaitas ir skaičiavo skolas mirusiai prieš dešimt metų a.a. moteriai blink.gif



Dėkui wub.gif

Jooooo, pokštininkai doh.gif Aišku menki pokštai, kai kalba apie pinigus eina doh.gif

Aš šiandien laistydama atradau, kad haraella odorata ne vieną, o du žiedstiebius organizuoja thumbup.gif Aišku džiaugsmas dar menkas, dar reik žiedų sulaukt, nes kartais džiaugsmas ties žiedstiebių stadija ir baigiasi lotuliukas.gif

Ir dar kažkokie du pypsikai iš dryadella edwallii viduriuko lenda - dar nesuprantu tai lapukai ar žiedeliukai būsimi, bet lyg ir kitaip jauni lapukai atrodė, nes nemažai jų nuo pirkimo užsiaugino ax.gif
Papildyta:
QUOTE(Merii @ 2013 03 24, 09:00)
Nžn ką daryti su vienu Elegant falenopsiu, na su tuo kur vasarą Senukuose pirkau. Įdomiausia, kad tą savaitę, kai pirkau, buvo šviežiai atvežtas. Ir kainavo jis man lb brangiai. Tik ant jo skydmariai puola. Nepadeda nei žalias muilas nei visokios chemijos. Pabūna savaitę ir vėl randu miltų. Turbūt reik jį traukt ir šaknis nuplovus pamirkyti chemijoje, sodint į naują vazoną ir substratą. Ką manote?


Aš persodinčiau mirksiukas.gif Seniai pirkau vieną raibuolę, kurios tarpulapiuose radau miltuotųjų, o kai perosinau, tai jų nemažai ir ant šaknų buvo doh.gif

Šiaip man su jais kovojant geriausiai padeda actara. Vieną labai jų apipultą phalaenopsį gydžiau kelis mėnesius, laistydavau actara kas savaitę (prieš tai paprastu vandeniu net ir neliedavau, nes Kristina sakė, kad prisiurbusi paprasto vandens orchidėja jau nebepajėgia pasisavinti daug actaros) ir išnyko tie bjaurastys thumbup.gif

Fiziškai jų nurankioti ar nuvalyti galimybių nebuvo, nes giliai tarpulapiuose slėpdavosi šlykštūnai, kur juos pasiekt buvo net neįmanoma.
Atsakyti
http://www.keramika.lt/get.php?f.2780 keramikinės plytelės Natura sudomino. Tik nesuprantu, čia jas Dvarčionių keramika gamina ar čia ispaniškos unsure.gif
Papildyta:
ryt po darbo užsuksiu kainų nusirašyti, gal nebus baisinės smile.gif
Atsakyti
user posted image
pirmas pavasarinis adeniumo žiedas smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Merii @ 2013 03 26, 10:44)
pirmas pavasarinis adeniumo žiedas  smile.gif


Labai gražu
wub.gif

Mano ąsotenis kažką organizuoja blink.gif biggrin.gif
user posted image
kažkodėl galvojau kad sunku ąsotėlių sulaukti ax.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Uranija5: 27 kovo 2013 - 15:13
kaip faina bigsmile.gif
Kai apsigyvensiu naujam bute, tai b8tinai ąsotenį nusipirksiu, čia jam per sausa buvo.
user posted image
Neofenetia falcata x Rhynchostylis retusa - šios dienos radybos ax.gif , bus pirmas mano žydėjimas smile.gif
Vandas kažkokia liga užpuolė, kaip koks virusas, eina sau, nieks neveikia, turbūt bus daug nuostolio, nebent iš olando ta chemija sustabdys. Darbe nei normaliai nupurkši, nei ką.
user posted image
ir plėmai plečiasi, kol lapas nugelsta. Turbūt šiemet nedalyvausiu parodoje dėl infekcijos verysad.gif
Atsakyti
QUOTE(Merii @ 2013 03 27, 16:58)
kaip faina  bigsmile.gif
Kai apsigyvensiu naujam bute, tai b8tinai ąsotenį nusipirksiu, čia jam per sausa buvo.
Vandas kažkokia liga užpuolė, kaip koks virusas, eina sau, nieks neveikia, turbūt bus daug nuostolio, nebent iš olando ta chemija sustabdys. Darbe nei normaliai nupurkši, nei ką.
ir plėmai plečiasi, kol lapas nugelsta. Turbūt šiemet nedalyvausiu parodoje dėl infekcijos  verysad.gif


Nesuprantu kaip pas mane auga g.gif savaitę laikau drėgnomatį virtuvėj tai rodo apie 35 % blink.gif kartais iki 40 pakyla.. o atrodo virtuvėj vistiek turėtų šiek tiek daugiau drėgmės būti..
Eina sau, tikiuosi pavyks susidoroti su tom bjaurastim.. taip liūdna kai masiškai kolekcijos užsikrečia verysad.gif
aš irgi žiūrinėju vis ką dar užsisakyti, gal ir man reikia paimti tos chemijos g.gif, nors dabar jei atsiranda įtartinų dėmių physanu purškiu ar tepu.. ir vis mąstau ar užsisakyti Paph. glaucophylum iš O&M.. noriu jo, bet kaina atrodo didoka.. tai ir kankinuosi apmąstymuose unsure.gif

Jei neklystu tai jau pranešė kad parodos pavasarį nebus unsure.gif Gaila labai, norėčiau tada bent į Rygą nuvažiuoti, nes iš Rdv tai kilometražas panašus ar į Rygą ar į Kauną biggrin.gif
Atsakyti
o aš Paph. hangianum lb noriu, bet nedrįstu, jau ir taip tų išlaidų per akis ir blakstienas blush2.gif
Man tai sueis visa chemija, nes visus augalus su ja nuvarysiu, o ypač vandas, vien jų kiek daug. Neserga tik kur namie laikau ir coerulea neprikibo, gal dar kokios trys-keturios.
Mano "baltas-armėnas" pilnai išsiskleidė, tik tingiu fotografuoti smile.gif , pas japoniukę Gchls. japonicus vaikiuką radau. Dabar bus baimė neužlieti, kad nesupūdyti.
Dėl parodos, tai kai pagalvoju, kaip vargsta kol ją suruošia, tiesiog fiziškai padaro iš neimanomo, o dar kiti bliauna tas nepatiko, anas, tikrai ji daug nervų visiems kainuoja. Dar augalai kiek nukenčia, nors ten juos prižiūri, bet vistiek man lb gaila būna, kai keturias paras su manimi nebūna. Sunkiai skiriuosi su jais.
Atsakyti
QUOTE(Merii @ 2013 03 26, 10:44)
pirmas pavasarinis adeniumo žiedas  smile.gif


gražuolis wub.gif

QUOTE(Uranija5 @ 2013 03 27, 16:12)
Mano ąsotenis kažką organizuoja  blink.gif  biggrin.gif
[img]http://images108.fotki.com/v360/photos/0/1841740/10276788/IMG_5397-


thumbup.gif

QUOTE(Merii @ 2013 03 27, 16:58)
Vandas kažkokia liga užpuolė, kaip koks virusas, eina sau, nieks neveikia, turbūt bus daug nuostolio, nebent iš olando ta chemija sustabdys. Darbe nei normaliai nupurkši, nei ką.


verysad.gif

QUOTE(Uranija5 @ 2013 03 27, 18:09)
Nesuprantu kaip pas mane auga  g.gif savaitę laikau drėgnomatį virtuvėj tai rodo apie 35 %  blink.gif kartais iki 40 pakyla.

Jei neklystu tai jau pranešė kad parodos pavasarį nebus  unsure.gif Gaila labai, norėčiau tada bent į Rygą nuvažiuoti, nes iš Rdv tai kilometražas panašus ar į Rygą ar į Kauną  biggrin.gif


O tu esi tikra, kad drėgnomatis teisingai rodo. Kaip jau kažkada minėjau buvom rodos penkis skirtingus drėgnomačius sustatę (nuo labai brangių iki pigutukų) ir visi penki skirtingai rodė, o skistumas tarp daugiausiai ir mažiausiai rodžiusių buvo virš 30% doh.gif

................

O aš jau nuo vakar oficialiai esu LOD draugijos narė rolleyes.gif

Ir dar džiaugsmų džiaugsmas, kad savaitei Islandijoj gavom išsinuomot namą labai geroj vietoj tik už 500lt savaitei thumbup.gif Ir ta kaina už nuosavą namelioką su kubilu lauke, labai geroj vietoj, su vaizdu į ledynus ir dar dviems šeimoms (keliaujam su draugų šeimyna), tai fantastiškas variantas ir aišku tokia laimė "nuskilo" tik su draugės pagalba, kuri gyvena Islandijoje wub.gif
Atsakyti
Mumrikai, kaip faina, pamatysite Islandiją wub.gif
Tai va, blogiausia, kad tas užkratas paliečia jaunus vandų lapus, nepadeda nei tas physanas. Jau karpau lapus. Vienžo, su vandomis tragiška padėtis.
Aš tai žinau nuo ko prasidėjo, pirkau e-bay vandas iš vokiečio, viskas buvo gerai, bet spalį dariau pas jį užsakymą ir nors jis buvo jas šiltai supokavęs, atvyko įtartinos. Laikiau ilgai atskirai, bet brudas vistiek išlindo. Ir aplamai su tuo e-bay pavojingas dalykas, saugiau pirkti iš tų, kas užsiima perpardavimais masiškai. Tai jie jas būna apdoroję chemija. O privatūs siunčia belikaip. Visada rizikuoji nusipirkti brangiai ligą ir susinaikinti savo turimas.
Atsakyti
QUOTE(Merii @ 2013 03 26, 09:44)
pirmas pavasarinis adeniumo žiedas  smile.gif

Gražus -ryškus žiedukas drinks_cheers.gif

QUOTE(Merii @ 2013 03 27, 15:58)
Vandas kažkokia liga užpuolė, kaip koks virusas, eina sau, nieks neveikia, turbūt bus daug nuostolio, nebent iš olando ta chemija sustabdys. Darbe nei normaliai nupurkši, nei ką.

Fainos radybos.
O vandų labai gaila,juk tiek daug jų pas tave.Bet gal chemija padės ir ta bjaurastis neplis. g.gif

QUOTE(mumrikas @ 2013 03 27, 22:26)

O aš jau nuo vakar oficialiai esu LOD draugijos narė rolleyes.gif

Ir dar džiaugsmų džiaugsmas, kad savaitei Islandijoj gavom išsinuomot namą labai geroj vietoj tik už 500lt savaitei thumbup.gif  Ir ta kaina už nuosavą namelioką su kubilu lauke, labai geroj vietoj, su vaizdu į ledynus ir dar dviems šeimoms (keliaujam su draugų šeimyna), tai fantastiškas variantas ir aišku tokia laimė "nuskilo" tik su draugės pagalba, kuri gyvena Islandijoje wub.gif

Sveikinu 4u.gif
Kada išvažiuojat?Kažkada rašei,bet nepamenu,sklerozė blush2.gif Kaip gerai,kad gyvensit name,jaukiau,nei kokiam viešbuty thumbup.gif

Jau kokia šiandien diena man graži,tikrai jau pavasariu kvepia,nors pas mus ryte dar -7 šalčio buvo.
Labas rytas visoms 4u.gif

Atsakyti