Įkraunama...
Įkraunama...

Gėliomanių plepĖsiai

rodau smile.gif
Iš tokios mažos patalpos išspaudė VISKĄ , tik virtuvinis mano oranžinis šiuo metu, bet esmės nekeičia biggrin.gif
Atsakyti
gražu smile.gif

Turint fantazijos galima nerealius dalykus padaryti iš mažų patalpų. Mes į 26 kvadaratus esam sukišę visą butą su san mazgu, dvigule lova, spinta, poilsio zona, virtuve su baru. Po baru puikiai tilpo skalbiankė ir šaldytuvas smile.gif Esant norui ir pašokti vietos lieka:)
Atsakyti
čia į 15,35 sukišta smile.gif
Ant smūgio nufotkinau kaip vandos susodintos pas mane. Visos dvigubuose vazonuose, plius sudėtos į gražesnius, na tos, kur kaba, nesiskaito. Taip išsprendžiau šaknų lindimo problemą.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Merii: 18 kovo 2013 - 13:49
QUOTE(Merii @ 2013 03 18, 12:59)
rodau  smile.gif
Iš tokios mažos patalpos išspaudė VISKĄ , tik virtuvinis mano oranžinis šiuo metu, bet esmės nekeičia  biggrin.gif


liuks thumbup.gif Dabar lieka įgyvendint ir tada jau gyvenimu džiaugtis gėlių apsupty wub.gif

QUOTE(Mililė @ 2013 03 18, 13:23)
Turint fantazijos galima nerealius dalykus padaryti iš mažų patalpų. Mes į 26 kvadaratus esam sukišę visą butą su san mazgu, dvigule lova, spinta, poilsio zona, virtuve su baru. Po baru puikiai tilpo skalbiankė ir šaldytuvas smile.gif Esant norui ir pašokti vietos lieka:)


Mes kai studentaudami gyvenom bendrabutinio tipo butuke, tai viskas tilpo į 21 m2 biggrin.gif Aišku jaunimas daug kompaktiškesnis - tada tik svarbu savas stogas virš galvos ir kad būtų kur atsigult lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Merii @ 2013 03 18, 11:59)
rodau  smile.gif
Iš tokios mažos patalpos išspaudė VISKĄ , tik virtuvinis mano oranžinis šiuo metu, bet esmės nekeičia  biggrin.gif

Merii,labai gražu 4u.gif O kur visą savo orchidėjų kolekciją sustatysi?

Atsakyti
QUOTE(emma @ 2013 03 18, 19:47)
Merii,labai gražu  4u.gif O kur visą savo orchidėjų kolekciją sustatysi?

į kitą kamdarį. Žadėjo ir ten padėlioti. Šiandien biski ginčijaus, kad galvoju uždengti džiunglyną lengvu 0rganzos šydu, tai nžn ką pasiūlys.
Atsakyti
Sveikos merginos, kuom užsiimat, ką veikiat? 4u.gif
Pas mus po poros savaičių pertraukos šiandien porą snaigių nukrito.. jau taip to pavasario norisi, noriu eit pasivaikščioti, o dabar keliai kaip stiklas slidūs.. jei išeinam į lauką, aplink namus pasitrinam..

O šiaip labai džiaugiuosi nes jau beveik savaitę mažių migdau jo kambaryje.. Aišku tenka per naktį kelis kartus nueti pas jį, kartais neramiai miega, atsibosta vaikščioti, tai lieku prie jo miegoti, bet gera pradžia - pusė darbo biggrin.gif
Kai pagalvoju jau beveik pusantrų metų tarp mūsų miegojo blink.gif, reikia pagaliau ir mums normaliai išsimiegoti..

Va kaip Phal. manii žiedais apsipylė biggrin.gif
user posted image
Atsakyti
Koks šaunuolis Phal. manii wub.gif ir foto lb graži thumbup.gif
Pas mane tik balta vanda šiuo metu žydi, bet tuoj neužilgo skleisis didysis adeniumas. Maniau, kad po persodinimo bus kaput, nes numetė visus lapelius. Gražūs man jo žiedai. Reiks savo mazgiams adeniumukams kada prisiruošt viršūnes nukirpt, kad šakotusi.
Pas mus sniguriuoja, jau užkniso ta žiema, nes per kišenę muša, čia už centralinį moku plius aną butą šildau malkom, briketais ir taip nuo rudens. Remontininkai pajungė el.pečiuką, tai dar padidės sąskaita, bet nėr ką daryti, laikas spaudžia, o nedžiūsta tinkai.
Uranija, teisingai, jau tegu pratinasi mažius savo lovelėje smile.gif
Dukrius visus keturis vaikus į 2a. sukėlusi, tai, kai pradeda visi dūkti biggrin.gif , dar ir jų kmb. nusiaubia.
Atsakyti
QUOTE(Uranija5 @ 2013 03 20, 22:19)
Sveikos merginos, kuom užsiimat, ką veikiat?  4u.gif


Superinis manii thumbup.gif thumbup.gif wub.gif

Aš bandau galvos nepamest, nes laaaaaaaaaabai daug darbų vienu metu užgriuvo doh.gif Tiek, kad viskas lyg ir gerai einasi, tai sakiau baigsis balandis ir jei taip, kaip planuoju baigsis, tai tooooooooooooookią baliušką sau iškelsiu, kad seniai tokios nepamenu lotuliukas.gif

Antradienį pradedu konferenciją su savo pranešimu "Modernios ryšio technologijos" ir didžiulis dėkui vyrui, kad padėjo jai pasirengt blush2.gif Dabar dar lieka pasimelst, kad kai reikės nesustreikuotų kompai ir nedingtų internetas doh.gif

O gėliukų fronte viskas gerai - nemažai phal. žiedstiebius auginasi, o jei ne žiedstiebius, tai šaknis ir lapus thumbup.gif

Bandau kažkaip susidėliot norus dėl užsakymų LOD forume - daug ko noriu, bet ir suprantu, kad ne pasaulio pabaiga, gėlių buvo ir bus, o šie užsakymai nei pirmi, nei paskutiniai ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Uranija5 @ 2013 03 20, 21:19)


O šiaip labai džiaugiuosi nes jau beveik savaitę mažių migdau jo kambaryje..
Va kaip Phal. manii žiedais apsipylė  biggrin.gif

Jau tikras vyras,miega viena thumbup.gif
Jau koooks gražus manii wub.gif

QUOTE(Merii @ 2013 03 21, 07:49)
Pas mane tik balta vanda šiuo metu žydi, bet tuoj neužilgo skleisis didysis adeniumas. Maniau, kad po persodinimo bus kaput, nes numetė visus lapelius. Gražūs man jo žiedai.

Dukrius visus keturis vaikus į 2a. sukėlusi, tai, kai pradeda visi dūkti  biggrin.gif , dar ir jų kmb. nusiaubia.

O adeniumą pati užsiauginai,ar čia tas pirktinis,kur kažkada rodei,kur be kaudekso?
Planuoji pas save palėpėj kambarius įsirengt?Daugiau vietos būtų thumbup.gif

Pas mane tai hibridukai žydi,kažkokių mandrų neturiu,tai paprastais džiaugiuosi.
Ale kaip šalta ,o dar tas vėjas,kaži kada tikras pavasaris pagaliau ateis?O ir sąskaitos už šildymą geros bus blink.gif
Labas visoms 4u.gif
Atsakyti
Kitoj temoj jau rodžiausi, bet pasirodysiu ir čia blush2.gif

Su orchidėjom bandom prisišaukt pavasarį su velykiniais papuošimais - vis smagiau Velykų laukt biggrin.gif

user posted image



user posted image



user posted image
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo mumrikas: 22 kovo 2013 - 14:38
Mumrikai, pas jus pirmiausia ateis pavasaris mirksiukas.gif laaabai gražu wub.gif

Įsivaizduojate, "Būsto valda" už komunalines paslaugas siuntė sąskaitas ir skaičiavo skolas mirusiai prieš dešimt metų a.a. moteriai blink.gif
Teko skambinti ir aiškintis, nes už vasarį, nors ir pristačiau savo dokumentus, vistiek atsiuntė sąskaita mirusiajai blink.gif Paskambinus, buhalterė ilgai kuitėsi, kol surado mano atšviestą dokumentą, o jei būčiai nepaskambinusi doh.gif
Numiršti, o tuo nesibaigia, gauni sąskaitas už mokesčius į aną pasaulį doh.gif
Dabar, kai viskas kompiuterizuota, tokie dalykai dedasi, mane tai lb pašiurpino.
Atsakyti