Įkraunama...
Įkraunama...

Gėliomanių plepĖsiai

QUOTE(Merii @ 2013 03 15, 21:26)
Dabar rūpestis plyteles išsirinkt. Dukra sako, gali tekti iki Suvalkų pavažiuoti, daugiau pasirinkimo iš ekonominės klasės, prabangių neišgalėsiu.


O Dvarčionių keramikos netinka g.gif Juk nuostabų nuostabiausių kolekcijų yra ir nemažai, o ir kainos jų labai normalios ax.gif

Juk tau labai nedaug jų reikia, ne šimtų kvadratiniai plotai, tai kelionės kaina ar nesigaus didesnė nei nuolaida g.gif
Atsakyti
buvau šiandien, prie namų jų firminė pardė, nu tokia nykuma pasirodė, nieks neužkabino, tik židinys lb gražiai apklijuotas. Iris daugiau pasirinkimo, čia aš apie sienoms skirtas, grindinės, tai visur panašios, kažko nesugalvosi.
Atsakyti
QUOTE(Merii @ 2013 03 15, 22:35)
buvau šiandien, prie namų jų firminė pardė, nu tokia nykuma pasirodė, nieks neužkabino, tik židinys lb gražiai apklijuotas. Iris daugiau pasirinkimo, čia aš apie sienoms skirtas, grindinės, tai visur panašios, kažko nesugalvosi.


Gal kas per laiką ir pasikeitė - jau gal keturi metai praėjo nuo tada, kai savo namukui pirkom, o vėliau ir nebesidomėjau kokia pasiūla.

Bet tada kai rinkomės, tai prabėgus Ermitažą, Senukus ir Dvarčionis man galva sukosi nuo pasiūlos - tą akimirką būčiau penkiems namams išsirinkusi rolleyes.gif

Buvau ir Iris, ir Domus galerijoj ir dar poroje firminių pardžių, bet siutas paėmė, kad už identiškas plyteles kaip paprastų firmų lupa nesvietnus pinigus doh.gif Suprasčiau kad kažkoks super duper dizainas būtų "išlaužtas" bet sakykim identiškos vienspalvės smelio spalvos keturis penkis kartus brangesnės nei Ermitaže doh.gif

Aiškina man konsultantas, kad daug geresnės, itališkos ir nesusidėvės kaip kitokios, o kai paklausiau kaip tas dėvėjimasis vyksta ant sienų, tai ir nutilo doh.gif

Pagalvojau, kad nesam elitas ir bus gerai "popigiai" biggrin.gif Dabar jau penkti metai eina, visur ir grindinės, ir sieninės atrodo kaip naujos, tai suprantu, kad greičiau jas keistume ne dėl susidėvėjimo, o dėl nusibodimo (jei iš vis keistume) lotuliukas.gif
Atsakyti
Dizainerė pasiūlė šį variantą. Man tai visai nieko ir kainos perdaug nesikandžioja. Dar šiandien Ermitaže pažiūrėsiu. Važiuosiu viena, tai nieks neknis proto, galėsiu kiek man reikia paspoksoti, nieks neskubins smile.gif
Prieš tai laukia susitikimas su darbų vadovu, sakė, turi klausimų, reik pasitarti.
Dar vitrinos stiklo paketas kainuos... ir kaip ta betoninė tvora biauriai atrodo, užstos man šviesą, ėt..., čia nuo pietinės pusės. Nžn kaip reiks ją paslėpti, vijoklių iš savo pusės negalėsiu ant svetimos tvoros tvirtinti? Galvoju kokių raganių, sausmedžių paleisti unsure.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Merii: 16 kovo 2013 - 08:30
QUOTE(Merii @ 2013 03 16, 08:07)
Nžn kaip reiks ją paslėpti, vijoklių iš savo pusės negalėsiu ant svetimos tvoros tvirtinti? Galvoju kokių raganių, sausmedžių paleisti  unsure.gif


o kodėl negalėsi, ar ne ant ribos tik eina? Rožę vijoklinę gali pasisodinti. Galu gale nudažyk iš savo pusės kokia padoresne spalva.

Pas mus irgi visur Dvarčionys smile.gif . Tuo metu kainos ir kokybės santykis buvo optimaliausiais variantas. Jei parduotuvėj nyku, tai gal turi katalogus ir išsirinkus gali atvežti.

Saulutė išlindo thumbup.gif
Atsakyti
ant ribos tvora, bet kai statė, dar manęs ten nebuvo, bet gal ir gerai, nevaikščios į mano pusę dažyti, daugiau privatumo. Taip sakant, amžina, na, beveik.
Tikrai, rožė vijoklinė pridengtų ir man visai patiktų g.gif
Atsakyti
QUOTE(Merii @ 2013 03 16, 09:07)
ir kaip ta betoninė tvora biauriai atrodo, užstos man šviesą, ėt..., čia nuo pietinės pusės. Nžn kaip reiks ją paslėpti, vijoklių iš savo pusės negalėsiu ant svetimos tvoros tvirtinti? Galvoju kokių raganių, sausmedžių paleisti  unsure.gif


visų pirma jie neturėjo teisės aklinos tvoros statyt - paskundus iš kart lieptų jiems tą tvorą nuverst. Jei tvora nuo pietinės pusės, tai uždengto ploto gali būti vienas trečdalis, o atidengto du trečdaliai. Jei nuo šiaurinės pusės , tai atvirkščiai - gali būti tarpas trečdalis, o du trečdaliai uždengta.

Visa kita reguliuojama kaimynų susitarimu - jei teisiškai yra sutartis, kad leista jiems statyti akliną tvorą, tai jie tai galėjo daryt, bet jie tokio rašto pasirašyto neturi, vadinasi ta tvora nelegali.

Skųsti kaimynu neskųsčiau, vis gi reikia šalia gyvent, bet pabandytų man ką nors prikišt, kad ant jos sodinu doh.gif

Su vijoklinėm rožėm bėda ta, kad jos gražiai atroys labai trumpą laiką, o rudenį reiks prilenkti prie žemės ir priklot, kad nenušaltų. Šaltasis bjaurusis periodas Lietuvoj ilgas, tai nuo lapkričio iki balandžio tektų vis tiek į pliką sieną žiūrėt verysad.gif

Aš užsivaryčiau nuo to košmaro tujų gyvatvorę, kad tų betono džiunglių niekada nesimatytų nė milimetro. Rinkčiausi tokias, kurios auga maksimum tris metrus ir kirpčiau kai tvoros aukštį pasieks 4u.gif Tai nors nuolat žais gražus vaizdas pro lang būtų, o jau palei tujas galima gėlių saleles formuot vejoj ar klasikinę ištisinę gėlyno juostą 4u.gif
Atsakyti
šiandien buvau 12 val., tai meta ta tvora šešėlį ant pusės mano teritorijos. O jos ne tiek daug, į plotį tik keturi gal metrai, iš kurių du šešėlyje. Neaugs ten man niekas verysad.gif beliks tik daryt pievelę ir kavą gert.
Atsakyti
QUOTE(Merii @ 2013 03 16, 18:24)
šiandien buvau 12 val., tai meta ta tvora šešėlį ant pusės mano teritorijos. O jos ne tiek daug, į plotį tik keturi gal metrai, iš kurių du šešėlyje. Neaugs ten man niekas  verysad.gif beliks tik daryt pievelę ir kavą gert.


Yra laaaaaabai daug pavėsio augalų (turiu omeny gėlių), o ir tujos pavėsy puikiausiai auga - vieną auginu šalia pavėsinės, o ten saulė visiškai niekad neužeina. Palei kitą tvoros kraštinę pas mane didžiulis pavėsingų gėlių gėlynas, kurio ilgis virš dešimt metrų - auga vėsamėgiai/pavėsamėgiai augalai ir bujoja thumbup.gif
Atsakyti
tujos daug ploto užima, sakau, turiu tik keturių metrų ruožą., netinka ir nepatinka, nebent nuo gatvelės pusės.
Atsakyti
QUOTE(Merii @ 2013 03 16, 17:24)
šiandien buvau 12 val., tai meta ta tvora šešėlį ant pusės mano teritorijos. O jos ne tiek daug, į plotį tik keturi gal metrai, iš kurių du šešėlyje. Neaugs ten man niekas  verysad.gif beliks tik daryt pievelę ir kavą gert.



vasarą saulė bus aukščiau, tai šešėlis bus mažesnis. Vis tik privatumas didelis pliusas, o kaip ją paslėpti sugalvosi mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Merii @ 2013 03 16, 18:48)
tujos daug ploto užima, sakau, turiu tik keturių metrų ruožą., netinka ir nepatinka, nebent nuo gatvelės pusės.


aišku na vkus i sviet tovariščej niet biggrin.gif Nelabai kitaip kaip įsivaizduoju tą vaizdą kaip paslėpt - kokie bebūtų vijokliai, bet jie numeta lapus labai ilgam sezonui ir vis tiek būna šakų raizgalynė betono fone. Gėlės vėl gi didelę metų dalį būna arba neaukštos, arba jau sniego priplotos.

Mūsų vienas kaimynas tokią tvorą iš visų keturių sklypo pusių yra užsitvėręs (iš vieno kaimyno gavo sutikimą, o kitų trijų kaimynų namai dar nepastatyti, tai pasidarė nuo jų nelegaliai) ir ta tvora lygiai dviejų metrų aukščio.

Tai sakiau būtų mano sklypas šalia jo, tai jei bogu į tokį košmarą ištisus metus nežiūrėčiau - tikriausiai eglėm apsiželdinčiau, kad tik kareivinių neprimintų (man tos tvoros kažkodėl kareivines primena, nes Radvilišky cieli du daliniai tarybiniais laikais buvo biggrin.gif ).

Ir pabandytų nors žodelį burbtelėt - tikrai teisman duočiau už savivalę ir žinau, kad laimėčiau blush2.gif Šaip esu taiki, bet savi interesai man vis gi svarbiau už nelegalius kaimyno statinius blush2.gif
Papildyta:
http://www.gardenari...lko-bukszpanowy

Man čia tobulo aplinkos dizaino pavyzdžiai ypač mažose erdvėse - čia pačios dizainerės namų aplinka. Kai kurios juostos tikrai ne platesnės nei keturi metrai, o telpa ir tujos, ir buksmedžiai, ir hortenzijos ir dar daug pavėsio augalų. Žinoma vėl gi ko tur nori ir koks apželdinimo tikslas - mano tikslas visad buvo gražus vaizdas pro langą ištisus metus blush2.gif

Juk gali būti ir du metrai, bet nuostabiai "apžaisti" ir klaikus apželdinimas dvidešimtyje arų (teko matyt tokių "dizaino" pavyzdžių, kad net neplanuotai išsižioji)

Atsakyti