Įkraunama...
Įkraunama...

Gėliomanių plepĖsiai

QUOTE(Merii @ 2013 03 12, 07:16)
Mumrikuti, noriu tavęs paklausti, jūs statėte garaže ištraukiamus laiptus į palėpę. Ar patogu tais laiptais būtų lipti-nulipti, pvz.,  tavo mamai, tėtei, įvertinant, kad mano skausmingi keliai, esu virš 53m.,  XL dydžio???


Pas mus tie laiptai katilinėj padaryti mirksiukas.gif

Kaip tau pasakius dėl patogumo - kai pas mus tie laiptai ne į gyvenamas patalpas, o į palėpę ir ten lipam ne dažniau nei kartą per savaitę, tai patogu, bet jei reiktų laipiot kasdien, tai jau nepasakyčiau. Kažką užsinešt iš vis sunku, nes jie gan statūs - vis tik tai nėra stacionarūs normalūs laiptai - jie skirti negyvenamom ir rečiau naudojamom patalpom mirksiukas.gif
Atsakyti
ačiū Mumrikuti 4u.gif tai nepirksiu tų laiptų, padarys dangtį ir bus gerai. Būtų neprotinga investicija, kur paskui tuos laiptus dėti, čia daugiau jie kopėčias primena, tai aš tikrai nelaipiosiu, o dar statūs, tai aplamai.
Vėliau, kai sukaupsiu pinigėlio, tai jau darysiu normalius laiptus, tik dar nžn ar jie bus virtuvėje, gal netgi kitur, pvz., priestate. Namie lb gražų pavyzdį turiu, lb tiktų šiam namui.
Atsakyti
QUOTE(Merii @ 2013 03 12, 12:46)
ačiū Mumrikuti  4u.gif  tai nepirksiu tų laiptų, padarys dangtį ir bus gerai. Būtų neprotinga investicija, kur paskui tuos laiptus dėti, čia daugiau jie kopėčias primena, tai aš tikrai nelaipiosiu, o dar statūs, tai aplamai.
Vėliau, kai sukaupsiu pinigėlio, tai jau darysiu normalius laiptus, tik dar nžn ar jie bus virtuvėje, gal netgi kitur, pvz., priestate. Namie lb gražų pavyzdį turiu, lb tiktų šiam namui.


Įkišiu ir aš savo trigrašį. Nedaryk tų ištraukiamų laiptų, jei palėpė bus dažnai naudojama. Pas mano tėvus tokia yra, nu jomajo, kaip statu, pati be reikalo nelipu, nepatogu, aš skersa ten lipu, ypač žemyn...mama yra nukritus vieną kartą, gerai, kad atsipirko tik mėlynėm.
Atsakyti
Ačiū merginos 4u.gif Užteks ir rakinamo dangčio.
Atsakyti
Perskaičiau žinutę apie Matijošaitienę ir kažkaip širdį suspaudė - baisu, kai žmogus savo namuose taip susižaloja. Vieną dieną viską gerai, o kitą dieną jau ir nebėr žmogaus sad.gif Ir pagalvojus po tokios nelaimės kaip šeimai ten gyvent kasdien tą vietą matant doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Mililė @ 2013 03 09, 21:35)

Priviriau šaltienos, na taip užsimaniau rolleyes.gif dar šaltibarščių norių, bet šeimyna kažkaip  nesižavi šiuo pasiūlymų g.gif
 
Ar žiūrit "Paslapčių namai"? Šeimyna taip užsikabliavo...o aš nežinau ...kažkoks laiko gaišimas, bet klausausi, kai fonas paleistas smile.gif
Papildyta:
o tau nekenkia, tik katinėliui g.gif  smile.gif

Mes irgi labai šaltibarščius mėgstam,reiks savaitgaly pasidaryt thumbup.gif
Aš kartais pažiūriu per TV,nes kompas nerodo tiesiogiai.Kai jungiu rašo,kad transliacija prasids po 11 dienų,8 val.25min...Nežinau kas ten negerai .Šiaip gal ir dažniau pažiūrėčiau,nes vieną iš dalyvių truputį pažystu.

QUOTE(Merii @ 2013 03 10, 16:39)
Šiandien pavyko vyrą apgauti, ir jis pritarė kamštinio ąžuolo grindų dangai. Man nedaug reik, tik šešiolika kvadratų, tai kažkiek daug nekainuos, bet lb bus smagios grindys, na man patinka net ranka liesti. Tokia šiluma nuo jų  smile.gif

Fainos bus grindys ,man irgi patinka,kad nešalta jauki,ta danga.


QUOTE(mumrikas @ 2013 03 14, 15:56)
Perskaičiau žinutę apie Matijošaitienę ir kažkaip širdį suspaudė - baisu, kai žmogus savo namuose taip susižaloja. Vieną dieną viską gerai, o kitą dieną jau ir nebėr žmogaus sad.gif Ir pagalvojus po tokios nelaimės kaip šeimai ten gyvent kasdien tą vietą matant doh.gif

Man jos gaila.Tokiasimpatiška, išskirtinė,ryški,tarp pilkų,motera buvo verysad.gif
Labas rytas 4u.gif
Atsakyti
tai va, sudirbo tas kamštinio ąžuolo grindų lentas, tipo išbyra tas kamštis, vistik natūrali medžiaga, dar sako, susiteps, tai nei išvalyti neina. Teks galvoti kažką kito, turiu daug anūkų, kai pradės dūkti visi, greit bus patvarkytos biggrin.gif
Jau kaip nervina, vėluoja Lietuvos paštas pervesti darbuotojams atlyginimus, niekad taip nebuvo, o pinigų verkiant reik ir ne man pačiai. Teks ryt pas remontininkus važiuoti, nes nesinori tuščiomis doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Merii @ 2013 03 15, 13:16)
tai va, sudirbo tas kamštinio ąžuolo grindų lentas, tipo išbyra tas kamštis, vistik natūrali medžiaga, dar sako, susiteps, tai nei išvalyti neina. Teks galvoti kažką kito,


Prisimenu, kai darėm savo remontus, tai tiek kiek domėjausi ir tiek kiek profai patarinėjo - jei šildomos grindys, tai geriausiai šilumą atiduoda plytelės. Pas man pirmas aukštas (namo antras aukštas) kur ale svetainė su virtuve sudėtos plytelės ant šildomų grindų. Man šis sprendimas labai pasiteisino: žiemą šilta dėl šildymo, vasarą visada gaivumas kojom thumbup.gif . Basi vaikštom. Ir priežiūra elementari ir ilgaamžiškumas.

O pas tave pirmas namo aukštas? Rūsys yra po apačia? Nes tuo atveju reik rimčiau galvoti, kad šaltis nekiltų.

Jei jau nori labai to kamštinio, tai gi galima kombinuota kažką daryti. Pas mus yra vienas kambarys kur dalis plytelių, dalis parketo. Parketas greitai parėjo doh.gif , plytelės kaip buvo taip ir bus smile.gif

Šiandien tiek utėlių sapnavau rolleyes.gif mama sako, kad pinigai smile.gif Kada čia jie pasipils, reiktų kokį bilietą nusipirkti matyt g.gif
Atsakyti
aišku, kad pirk, a vdrug išsipildys smile.gif
Dėl to kamštinio, jau perdegiau, kai tiek problemų, na ir kam man jis po lova.
Pirmas aukštas, po grindim žemė. Dar prieš karą nebuvo madingi tie rūsiai, gal mieste daugiau.
Sakė, kad bandė žmonės kastis, bet po to užvertė, nes rinkosi vanduo, juk ant kalno, o žemai ne taip toli ir Nemunas teka. Šiaip lb dėkinga vieta, kaip juokėsi vyro sesuo, kaimukas viduryje miesto.
Atsakyti
QUOTE(Mililė @ 2013 03 15, 19:10)
Prisimenu, kai darėm savo remontus, tai tiek kiek domėjausi ir tiek kiek profai patarinėjo - jei šildomos grindys, tai geriausiai šilumą atiduoda plytelės. Pas man pirmas aukštas (namo antras aukštas) kur ale svetainė su virtuve sudėtos plytelės ant šildomų grindų. Man šis sprendimas labai pasiteisino: žiemą šilta dėl šildymo, vasarą visada gaivumas kojom thumbup.gif . Basi vaikštom. Ir priežiūra elementari ir ilgaamžiškumas.


Taip, plytelės geriausia atiduoda, tada laminatas , o blogiausias laidininkas yra parketas 4u.gif Pas mus plytelės virtuvėj, sanmazguose, prieš židinį ir palei virtininį langą svetainėj. Bet vat dėl šilumos man jos visai nepatinka schmoll.gif

Kol šildymo sezonas ir šildoma tai puiku, o vat vasarą, tai man nuo plytelių šalta nors tu ką doh.gif Gerai kokio Ispanijoj ar Italijoj, kur visą vasarą to vėsumo norisi, o kiek tų karščių mūsų lietingoj Lietuvėlėj. Vasarą šildyt, kad ir minimaliai grindis vėl nei šis nei tas.

Mūsų vieni draugai turi visuose namuose plyteles, ir Nidoj vis vieną butuką nuomodavomės kur grindinis šildymas ir plytelės, tai pavasarį ar vasarą asmeniškai aš tik su šlepetėm ar storiausiom kojinėm vaikščiodavau, nes tas šaltis toks nemalonus ir "per kaulus" einantis ax.gif

Pas mus sanmazguose tas pats (koridoriuj basi ir nevaikštom) - kai atbėgam iš miegamojo plikom kojom kai baigiasi šildymo sezonas, tai man pojūtis labai nemalonus blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(Merii @ 2013 03 15, 18:55)
Pirmas aukštas, po grindim žemė. Dar prieš karą nebuvo madingi tie rūsiai, gal mieste daugiau.
Sakė, kad bandė žmonės kastis, bet po to užvertė, nes rinkosi vanduo, juk ant kalno, o žemai ne taip toli ir Nemunas teka. Šiaip lb dėkinga vieta, kaip juokėsi vyro sesuo, kaimukas viduryje miesto.


pas mus taip yra, tai gerai, kad darei grindinį šildymą. Dar ir hidroizoliacijos reikia, na meistrai jau žinos unsure.gif . Vien žo mes neapgalvoję padarėm, tai šaltis labai eina ir drėgmė kyla. Grindys ten nešildomos, tai bėda doh.gif
Atsakyti
viską klojo kaip priklauso, tik dar jis pas mane nepajungtas, reikia kitiems dalykams pinigiukų, taip, kad palauks, gal netyčia pavasaris ateis, žmonės sako, po Vėlykų ašils ir gan stipriai.
Dabar rūpestis plyteles išsirinkt. Dukra sako, gali tekti iki Suvalkų pavažiuoti, daugiau pasirinkimo iš ekonominės klasės, prabangių neišgalėsiu.
Atsakyti