Įkraunama...
Įkraunama...

Gėliomanių plepĖsiai

SU ŠVENTĖM 4u.gif 4u.gif 4u.gif


user posted image


Tegu greičiau pavasaris ateina smile.gif
Atsakyti
Merii, super šaunu, kad statybiniai darbai rūksta kaip iš pypkės - nespėsi nė mirktelėt kaip prieš pavasarinę saulę abu su katinu savo kiemely sėdėsit thumbup.gif Ir tavo vandos galės gal net šiemet lauku džiaugtis mirksiukas.gif

.............

Aš tai šiandien laukiu meistro, kuris turi atvažiuot roletų išmatuot - jau spirgu kaip kuo greičiau jų noriu (sakė turėtų pagamint per dvi savaites), nes saulutė vis rimčiau pro langus spigina, o mano didžioji lentyna tai visisškao prie lango į pietinę pusę unsure.gif

Ir bišk bjauru, kad reikia vos ne dvigubai brangesnį roletą ten imt, nes normaliai jų maksimalus ilgis rodos tik iki 180cm, o ta lentyna gerokai virš dviejų metrų, o tokios ilgio medžiagų tik kelios ir daug brangesnės doh.gif Bet nieko, tik vieno tokio reikia ir gan neplataus, tai kaip nors cool.gif
Atsakyti
QUOTE(Mililė @ 2013 03 07, 17:18)
Pas mus šalia šiandien naktį gaisras buvo namas degė. Blyn kaip baisu

Baisiausia kas begali būti verysad.gif

QUOTE(mumrikas @ 2013 03 07, 21:58)
O mes šiandien antro bernaičio gimtadenį šventėm - abu pas mane jie kovinukai žuveliukai

Smagiai pas jus gimtadieniai vienas po kito biggrin.gif sveikinimai 4u.gif

QUOTE(Migmig @ 2013 03 07, 23:59)
Šiandien išleidau vyra su mano tėvais Slovakijon slidinėti, grįš pirmadienį. tai praktiškai tik dviese su sūnum karaliaujam
Tikiuosi po poros metų jau ir aš galėsiu

Aš jau irgi svajoju apie kokią nors kelionę.. bet kur.. nors slidinėti tai nemoku, man šiaip gražu kalnuose biggrin.gif

QUOTE(mumrikas @ 2013 03 08, 09:08)
Su mūsų  švente, brangiosios  wub.gif  Kad šypsenos nuo veidų nenyktų, kad sveikatos niekad netrūktų, smagūs  ir linksmi nuotykiai lydėtų, o vyrai su gėlėmis ne tik per masines šventes namo grįžtų mirksiukas.gif


Ryte šiandien įeinu į virtuvę ir ten super skaniai kvepia - pasirodo tas naujai pražydęs oncidiumas wub.gif  Aš galvojau kad būtent šis yra bekvapis, o pasirodo rytais kvepia ir gan stipriai  thumbup.gif

.....................

Ir dar nuo pat ryto paukščiai lesyklėlėj pešas - jų per dieną pas mus tikriausiai apsilanko keli šimtai, nes vienu metu suskaičiuoju kelias dešimtis thumbup.gif  Kol dešimt su virš susikimšę lesyklėlėj lesa kiti tvoras ir medelius aptūpia laukdami savo eilės. Ir dar garsiai čirškia nepatenkinti, kad pirmi "prie lovio" nepateko lotuliukas.gif


Su mūsų švente biggrin.gif 4u.gif Mane šešuras jau tulpe pradžiugino wub.gif

Tai čia oncidium twinkle tik dabar kvepėti pradėjo? g.gif ar miltonidium?

Pas mus tai sniegenos atsirado, patinka jos man

QUOTE(mumrikas @ 2013 03 08, 09:32)
Aš tai šiandien laukiu meistro, kuris turi atvažiuot roletų išmatuot - jau spirgu kaip kuo greičiau jų noriu (sakė turėtų pagamint per dvi savaites), nes saulutė vis rimčiau pro langus spigina, o mano didžioji lentyna tai visisškao prie lango į pietinę pusę


Būtinai pasirodyk kai jau bus sudėti mirksiukas.gif
aš tai vieną pietinę palangę pernai sugalvojau užtemdyti užuolaidą užkišdama tarp lango ir augalų, vistiek tam kambaryje beveik nebūnam, tai ir to grožio nežiūriu.. rolleyes.gif o langų dauguma pas mus pietrytiniai, pietiniai.. Žiemą buvau visai atitraukus užuolaidą tai prieš porą dienų žiūriu jau saulytė neblogai kepina - užkišau vėl.. ant kitos palangės katlėjos su tinūtrais, tie tai tegu kepa.. nes visur kitur pas mus roletai (išskyrus miegamąjį), tai reikia arba visai nuleisti ir tada man rodos mažokai tos šviesos g.gif, arba jau saulė kepina doh.gif.. virtuvėj nieko pokolkas nėra, tai noriu paprasčiausių žaliuzių, nes jas galima taip sureguliuoti kad ir nekepintų, bet ir nebūtų visai tamsu..

Vakar mano mažius apie 3 valandas miegojo, tai tuklę išskirsčiau ir persodinau.. reiks anytai, mamai duoti, nes labai jau norėjo jos.. Tuo pačiu pradėjau "Tėvynės" antrą sezoną žiūrėti ir supratau kad ne paskutinę seriją per TV rodė, o aš iš anonsų kažkaip supratau kad jau viskas.. doh.gif tai antras sezonas man pasirodė įdomesnis nei pirmas.
Atsakyti
QUOTE(Uranija5 @ 2013 03 08, 12:53)
Smagiai pas jus gimtadieniai vienas po kito  biggrin.gif sveikinimai  4u.gif

Tai čia oncidium twinkle tik dabar kvepėti pradėjo?  g.gif ar miltonidium?



Ačiukas 4u.gif

Miltonidiumas turėjau omeny - oncidiumas kvepėjo nuo pat pirmos akimirkos kai tik žiedeliai pradėjo sleistis, o miltonidiumo kvapą pajutau tik trečią dieną po išsiskleidimo. Smagiausia, kad nėra silpnas tas kvapas - jaučiasi ir neprisikišus prie gėlės thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(Uranija5 @ 2013 03 08, 11:53)
Tuo pačiu pradėjau "Tėvynės" antrą sezoną žiūrėti ir supratau kad ne paskutinę seriją per TV rodė, o aš iš anonsų kažkaip supratau kad jau viskas.. doh.gif tai antras sezonas man pasirodė įdomesnis nei pirmas.


gerai, kad dar rodis, nes daugiau aš nieko ir nebežiūriu normaliai. net nežinau ar siųstis 2 sezoną, gal palaukti g.gif
Atsakyti
QUOTE(Merii @ 2013 03 07, 16:13)
aš tai jau laukiu, kada pagrindinius remontus baigs. Vakar buvau, tai apdailos aiškiai nespės, nebent nudažys, o plytelės liks jau gyvenant. Sunkiai eina, dviese dirba, o ir pinigų pas mane ne fontanai, nėra iš ko daugiau žmonių pasamdyti, kad sumokėti už darbus. O taip norėtusi į pabaigtą kraustytis  rolleyes.gif

Sienas viena spalva dažysit?Sako,dabar madinga,kai kambary sienos skirtingų atspalvių .Pas draugę kelios sienos raudonos ,viena oranžinė.Atrodo įdomiai,bet man per ryšku.

QUOTE(Mililė @ 2013 03 07, 16:18)
Pas mus šalia šiandien naktį gaisras buvo blink.gif namas degė. Blyn kaip baisu doh.gif  Pradžioj nesupratom, MB prabudo, sako, kokie durniai fejerverkus laido naktį, po to dar galvojom, kad varnas kas parke šaudo, galų gale dašuto, kad šiferis sproginėja kaip fejerverkas doh.gif dūmai į kitą pusę nuo vėjo ėjo, tai neužsiuodė. Namas pusiau apleistas, nesuprasi kas ten gyvena. Atseit paveldas be šeimininkų rolleyes.gif , o tikrieji šeimininkai bomžikai rolleyes.gif Vien žo naktelė rolleyes.gif

Žinau tą sproginėjančio šiferio garsą,baisu.Kaimynystėj degė ūkinis pastatas.Jei stiprus vėjas lengvai gali užsidegt kiti pastatai doh.gif

QUOTE(mumrikas @ 2013 03 08, 01:05)

Vat ir mano gėliokai - kelios senesnės (tik kitu kampu ar gausiau žydinčios), kelios naujesnės ax.gif


Gražuuuu 4u.gif
SU MŪSŲ DIENA VISAS 4u.gif 4u.gif 4u.gif
user posted image
Atsakyti
QUOTE(Mililė @ 2013 03 08, 13:24)
gerai, kad dar rodis, nes daugiau aš nieko ir nebežiūriu normaliai. net nežinau ar siųstis 2 sezoną, gal palaukti g.gif


Turėjau omenyje kad ateinantį antradienį rodys paskutinę sezono seriją, o aš galvojau kad šį antradienį parodė paskutinę doh.gif o ar iškart rodys antrą sezoną tai nežinau.. nes kartais po pusmečio sugalvoja rodyti arba išvis neberodo.. unsure.gif
Atsakyti
nu bliambački, ant vieno seno falenopsio, kažkada pirkto iš senukų serijos "pigiau", radau miltų. Tai atskyriau, numaudžiau su žaliu muilu, perpyliau visą actara ir dar Lizetanu nupurškiau jį ir dar kitas nupurškiau. Kad tik nebūtų kitos užsikrėtę, tai ta zaraza greit pasisėja.
Ryt virtuvinius augalus tvarkysiu, reiks ir tuos dėl visa ko apdoroti. Bet ten katlėjos ir raibuolės, tai tuos kažkaip nepuola, tik falenopsius daugiau.
Nieko, persikelsiu, tai galėsiu lauke išsinešusi normaliai nuplauti, namie nesinori chemijų naudoti, visgi katinėliui kenkia. O tas purškalas tai neblogas. Tik nžn ar LT būna pirkt.
Papildyta:
man irgi atvežė keletą augalų, ypač laukiu Paph. supardii, mažas, bet gal užsiauginsiu kaip nors, dar ten keletą, sakė, jau atidėti į šoną.
Atsakyti
QUOTE(Uranija5 @ 2013 03 09, 16:08)
Turėjau omenyje kad ateinantį antradienį rodys paskutinę sezono seriją, o aš galvojau kad šį antradienį parodė paskutinę  doh.gif o ar iškart rodys antrą sezoną tai nežinau.. nes kartais po pusmečio sugalvoja rodyti arba išvis neberodo..  unsure.gif


aš taip ir supratau, kad dar bus paskutinė serija, o kitą sezoną matyt kitais metais rodis smile.gif tai galvoju palaukti, nes man tie žiemos vakarai visai nieko su normaliais serialais smile.gif

Priviriau šaltienos, na taip užsimaniau rolleyes.gif dar šaltibarščių norių, bet šeimyna kažkaip nesižavi šiuo pasiūlymų g.gif

Ar žiūrit "Paslapčių namai"? Šeimyna taip užsikabliavo...o aš nežinau ...kažkoks laiko gaišimas, bet klausausi, kai fonas paleistas smile.gif
Papildyta:
QUOTE(Merii @ 2013 03 09, 17:38)
Nieko, persikelsiu, tai galėsiu lauke išsinešusi normaliai nuplauti, namie nesinori chemijų naudoti, visgi katinėliui kenkia.


o tau nekenkia, tik katinėliui g.gif smile.gif
Atsakyti
QUOTE(emma @ 2013 03 08, 12:54)
Sienas viena spalva dažysit?Sako,dabar madinga,kai kambary sienos skirtingų atspalvių .Pas draugę kelios sienos raudonos ,viena oranžinė.Atrodo įdomiai,bet man per ryšku.

dažysiu viena Dramblio kaulo spalva, virtuvinis mano morkinis, tai norisi kad tiktų. Aišku, pagyvins plytelės ant sienų.
Šiandien pavyko vyrą apgauti, ir jis pritarė kamštinio ąžuolo grindų dangai. Man nedaug reik, tik šešiolika kvadratų, tai kažkiek daug nekainuos, bet lb bus smagios grindys, na man patinka net ranka liesti. Tokia šiluma nuo jų smile.gif Anūkams bus smagu sedėti ir žaisti wub.gif ypač mažius mėgsta basom kojytėm, tai pabaru, nubėga kojinyčių atsinešti, ot išdykęs biggrin.gif
Dairiausi plytelių, bet nieks nelipo, tai kitą savaitę į Iris parduotuvę po darbo lėksiu, gal ten kas užkabins. Reik tulikui ir dušui. Virtuvė dar gali palaukti.
Blogiausia, kad beveik nieks netinka į naują būstą, praktiškai laikui bėgant teks keisti, netgi buitinę techniką, nes noriu integuojamos į baldus. Dabar kaip yra, ne patogu. Ypač orkaitė.
Tai va, jei dar dirbsiu, tai ir susitvarkysiu. Nuo antradienio pradeda nauji savininkai tvarką daryti pagal save, na, bus matyti g.gif
Atsakyti
O mums šiandien buvo "darykim ką norim" diena, t.y. kiekvienas darėm ką tik norėjom. Vaikai su kaimynų vaikais nuo kalniuko čiuožinėjo, o po to vonioj turškės, vyras programino ir mašiną tvarkė (vis dar atsidžiaugt nauju žaisliuku negali lotuliukas.gif ), o aš apie orchidėjas tupinėjau.

Visas pasilaisčiau, kelis "pažadus" radau ir maloniai sau per petį paplekšnojau - po žiemos lyg ir tvirtai, sveikai atrodo. Vienžo situacija netgi labai nudžiugino, tai belieka laukt dar geresnių ir šiltesnių orų thumbup.gif

Ir nustebau kaip grei neofinetijos auga kai jau sugalvoja augt bigsmile.gif Visą žiemą pratupėjo nė milimetro nepakrutėdama, jau nusigandus buvau (žinau , kad turi ramybės periodą, bet kai jų neauginus, tai vis tiek buvo baisu), o dabar per savaitę jau trečią šaknį auginasi thumbup.gif

Kai tik baigiau orchidėjų fermos reviziją, tai atvažiavo mano brolis su drauge ir perėmė vaikų priežiūrą, o mes į filmą ištrūkom. Žiūrėjo premjerinį komedijos seansą "Pirmi santuokos metai". Na ir visai patiko, nes gerą, ne lėkštą komediją jau seniai buvau mačiusi. Nepasakyčiau, kad labai jau iš kojų verčianti, bet tikrai gera thumbup.gif

O kaip premjeriniame seanse, tai ir popkorno kiekvienam žiūrovui nemokamai davė, ir Shakiros naujų kvepalų mėginukų (man jie super patiko - mano kvapas, o aš tame esu laaaaabai konservatyvi blush2.gif ), ir kremų mėginėlių thumbup.gif
Atsakyti
Mumrikuti, noriu tavęs paklausti, jūs statėte garaže ištraukiamus laiptus į palėpę. Ar patogu tais laiptais būtų lipti-nulipti, pvz., tavo mamai, tėtei, įvertinant, kad mano skausmingi keliai, esu virš 53m., XL dydžio???
Turiu greitai apsispręsti ką daryti su ta skyle viršuje. Sunku, nes kol kas, kai primetu finansinę padėtį, tai šiemet neturėsiu lėšų palėpės - stogo šiltinimui ir stacionarius laiptus darytis kaip ir nelogiška, nes žiemą man trauks visą šilumą.
O ir palėpe norėtusi naudotis, nes butukas lb mažytis, kai susidės visi baldai, nebus kur apsisukti.
Kopėčiomis neprilaipiosiu, nes bijau aukščio, o čia vistiek kad ir bus pakabinamos lubos tai nuo ~2,80m -3m.
Ar dėti paprastą rakinamą dangtį ir kol kas pamiršti palėpę , t.y. iki geresnių laikų??
Panos ir jūs padėkite apsispręsti 4u.gif Reikia nešališkos nuomonės, nes dukrius mane pasiuntė kai kur ir priminė, kad trukdau jai asmeninį gyvenimą su savo remontais, iškalbėjo, kad net kapsulę pakurti, jai užima daug laiko verysad.gif , nors jai iki mano butuko tik 128 metrai ir prašau kurti nors kas antrą dieną. Tiesa, dieną patys darbininkai pasikūrena. O man važiuoti cieli dešimt km.
Atsakyti