Įkraunama...
Įkraunama...

Gėliomanių plepĖsiai

lygtais į vokiečius, bendrai kažkaip lb nesidomėjau, tik viena ausim girdėjau blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(mumrikas @ 2013 03 02, 01:38)
O aš šiandien didelį darbą atlikau  - išskirsčiau ir persodinau savo Morano tuklių "ūkelį". Pasirodo jos gan vislios - pernai būtent tokiu metu pirkau vieną augalėlį, o kai išskirsčiau pasodinau jau dešimt suaugusių gražių skrotelių 


Aš niekaip neprisiruošiu.. specialiai net nusipirkau didžiulį maišą paprastų durpių biggrin.gif kad be jokių trąšų būtų.. nors kiek ten tu durpių reiks keliems vazonėliams..

QUOTE(Merii @ 2013 03 02, 18:40)
o mes su Uranija susipažinome


Smagu buvo susipažinti mirksiukas.gif
Vėliau kai paskaičiau, mačiau kad ir daugiau forumiečių dalyvavo, bet tai per mažai laiko su visais susipažinti..

QUOTE(mumrikas @ 2013 03 03, 11:21)
Ir dabar pagalvoju kaip kitom akim aš po Kew oranžerijos orchijėjų "plantacijas" vaikščiočiau Tada, prieš kelis metus, pažiūrėjau, kad gražios orchidėjos, nufotografavau kelias ir išėjau, o dabar tikriausiai kelias valandas manęs iš ten ištraukt nieks negalėtų


drinks_cheers.gif
ir man tas pats.. dar kažkada kelionių nuotraukas žiūrinėdama panagrinėjau kokios orchidėjos į kadrą pakliuvusios

QUOTE(mumrikas @ 2013 03 04, 19:10)
Aplink mūsų namuką pusantro kilometro spinduliu trys ežerai, o už kokių 200m ir trys tvenkiniai, upelis, tai teims bjaurastukams yra kur veistis doh.gif Negaliu skųstis, kad daug uodų, bet man užtenka ir vieno zvimbiančio tamsoj, kad nervus gadintų biggrin.gif

Teks laaaabai ilgai laukt kol žiedstiebį užsiaugins, nes jie garsėja kaip lėtuoliai biggrin.gif Kiek žydi nežinau, nes aš savąjį Kalihi pirkau su baigiančiu nužydėti žiedu, tada žiedstiebis užsikonservavo ir tik po beveik metų atsibudo trys miegantys pumpurai, kurie gan greit auga thumbup.gif

Žinau tik kad žiedstiebis gali ir tris metus nenudžiūt leisdamas vieną žiedą po kito  biggrin.gif

Vilniuj dėl uodų tai problemų nebuvo, užklysdavo vienas kitas.. o čia tai pelkynai aplink.. metuose būna porą savaičių kai atrodo pulkais puola, tai miegamajame ir svetainėje jau pernai vyras tinklelius ant langų įtaisė ir tikrai pasiteisino.. nes nepamiršiu kai svečių turėjom, vyro dukterėčia su draugėm nuėjo į mūsų miegamąjį žaisti ir aš tik gerokai vėliau užlipau ir nustėrau.. pasirodo langai neuždaryti buvo, šviesa uždegta, tai kokių tik gyvių nepriskrido.. lubos vos ne juodos buvo doh.gif blink.gif

Maniškis taip ir žydi kas porą mėnesių, žiedas apie 3 savaites išsilaiko, gal ir mėnesį..
tik kad jau paskutinis žiedelis labai smulkus ir neramu man kad nupūdžius buvusį auginuką, naujų nebeleidžia.. verysad.gif na bet pavasaris, gal išleis ką..

QUOTE(Merii @ 2013 03 05, 20:38)

Grožiai  thumbup.gif

QUOTE(Mililė @ 2013 03 05, 22:53)
Laukiu šiuo metu įdomiausio man serialo "Tėvynė". Kas nežiūri siūlau parsisiųsti. Žiauriai įdomus

Aš vakar pažiūrėjau, tikėjausi kad kaip nors aiškiau baigsis.. dabar įdomu kas toliau bus rolleyes.gif nebeaišku kada vėl berodys, tai siunčiuosi 2-ajį sezoną. Dar patiko pirmadieniais rodomas "Kerštas".

QUOTE(emma @ 2013 03 06, 11:23)
Gaila,kad nebus parodos.O užsisakyt tik pas SKM galima?Bet jei su žiedkočiu,tai siunčiant paštu jis gali nulūžti.Arba spec.dėl gėlės reiktų važiuot į Vilnių. g.gif
Labas rytas.Saulė šviečia,pavasariu kvepia...Net linksmiau gyvent.


Aš tai siūlyčiau jiems laišką parašyti ir užklausti, gal kartais važiuoja pro šalį ir gali atvežti, gal ką nors pasiūlys.. arba paieškoti pažįstamų važiuojančių į Vilnių ir galinčių padėti.. ax.gif

Laba,
patinka ir man toks pavasariškas oras thumbup.gif nors šiaip nebesuprantu kur mano dienos dingsta.. čia rytas, čia jau vakaras.. atrodo namie sėdžiu, bet tai nieko nespėju blush2.gif krūva gėlių persodinimo laukia ir kt. darbai..
Pirmadienį pirmą kartą po labai ilgo laiko iš Vilnais grįžau be gėlių.. rolleyes.gif buvau nusižiūrėjusi LOD Dendrochilum, bet Olivija pamiršo kad tarėmės susitikti ir nevažiavo į darbą.. teks kažkada vėliau pasiimti, o taip jau spirgėjau kaip norėjosi kažko naujo blush2.gif tikėjausi kad ir "orchidejos" bus naujienas parsivežusios..
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Uranija5: 06 kovo 2013 - 20:25
aš tai jau laukiu, kada pagrindinius remontus baigs. Vakar buvau, tai apdailos aiškiai nespės, nebent nudažys, o plytelės liks jau gyvenant. Sunkiai eina, dviese dirba, o ir pinigų pas mane ne fontanai, nėra iš ko daugiau žmonių pasamdyti, kad sumokėti už darbus. O taip norėtusi į pabaigtą kraustytis rolleyes.gif
Dar tas purvynas ant kiemo, kaip ten žmonės pakenčia, nieko nedaro, juk valdžia tikrai nesutvarkys. Reiks pasipurtyti, nors prie savo vartelių susitvarkyti, o tai purvo košė vos ne į batus lipa, feee...
Papildyta:
Uranija5, bus tų gėlių, spėsi dar, šalta vežioti mirksiukas.gif 4u.gif
Atsakyti
Pas mus šalia šiandien naktį gaisras buvo blink.gif namas degė. Blyn kaip baisu doh.gif Pradžioj nesupratom, MB prabudo, sako, kokie durniai fejerverkus laido naktį, po to dar galvojom, kad varnas kas parke šaudo, galų gale dašuto, kad šiferis sproginėja kaip fejerverkas doh.gif dūmai į kitą pusę nuo vėjo ėjo, tai neužsiuodė. Namas pusiau apleistas, nesuprasi kas ten gyvena. Atseit paveldas be šeimininkų rolleyes.gif , o tikrieji šeimininkai bomžikai rolleyes.gif Vien žo naktelė rolleyes.gif
Atsakyti
Mililė, kaip baisu fear.gif . vaikai turbūt išsigando blink.gif
Atsakyti
ką tik rodė per teliką tą sudegusį namą blink.gif
Atsakyti
Baisus dalykas yra gaisrai - kaip mano mama sako "nieko nėra baisiau už gaisrą, nes vagys nors sienas palieka" sad.gif

Tiek, kad namas kaip supratau buvo negyvenamas, neprižiūrimas, tai baisaus nuostolio gal ir nebus. Man baisiau kai paskaitau, jog sudega namai ir būna jie nedrausti doh.gif

Na kokie asocialūs ar labai neturtingi žmonės (iš kitos pusės tie neturtingi tikrai neturės už ką atstatyt), bet vidutiniškai gyvenantys ir ypač kūrenantys malkomis tikrai jau galėtų nepagailėt 100-150lt litų metams - ar tokie baisūs tai pinigai už ramybę g.gif

................

O mes šiandien antro bernaičio gimtadenį šventėm - abu pas mane jie kovinukai žuveliukai biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Merii @ 2013 03 07, 19:17)
Mililė, kaip baisu  fear.gif . vaikai turbūt išsigando  blink.gif


baisu tikrai, kai pagalvoji, kokia jėga yra nevaldoma ugnis...

QUOTE(mumrikas @ 2013 03 07, 20:58)

Tiek, kad namas kaip supratau buvo negyvenamas, neprižiūrimas, tai baisaus nuostolio gal ir nebus. Man baisiau kai paskaitau, jog sudega namai ir būna jie nedrausti doh.gif 

................

O mes šiandien antro bernaičio gimtadenį šventėm - abu pas mane jie kovinukai žuveliukai biggrin.gif


Gyvenamas, pastoviai kaminai rūkdavo. Viena pusė seniai buvo ar tai sudegus ar tai sugriuvus, o kita lyg kažkokiem meninikam išnuomota unsure.gif . Bomžikai trindavosi aplink visada. Ten nerealus aukšta tvora aptvertas kiemas nuo parko su vartais kuriuos kažkas dar ir prižiūrėdavo. Per gaisrą žmogų iš antro aukšto gaisrininkai išgelbėjo. Sakyčiau tokia šiek tiek mistinė vieta, nos Vilniuje tokių vaiduoklių dar daug yra. Ten kaip atskira respublika su savo gyvenimo taisyklėm, o šalia ambasados, verslo centrai ir t.t.

SU gimtadieniu 4u.gif
Atsakyti
Atsimenu kaip pas mus soduose du namai degė, gal mėnesio skirtumu, jie vienas šalia kito stovi. Labai baisu poto buvo, kažkaip nejauku, atrodydavo, kad ir tavo padegti gali doh.gif unsure.gif
Dabar vienam jų Juška gyvena, o kitą atstatė tie patys šeimininkai, gerai, kad abu daugmaž mūriniai buvo, tai bent sienos liko.



Šiandien išleidau vyra su mano tėvais Slovakijon slidinėti, grįš pirmadienį. tai praktiškai tik dviese su sūnum karaliaujam thumbup.gif
Tikiuosi po poros metų jau ir aš galėsiu cool.gif
Atsakyti
QUOTE(Mililė @ 2013 03 07, 23:00)
SU gimtadieniu 4u.gif


Dėkui wub.gif

Vat ir mano gėliokai - kelios senesnės (tik kitu kampu ar gausiau žydinčios), kelios naujesnės ax.gif

Gastrochilus japonicus fantastiškas gėliukas - žiedukai maži, bet žydi be menkiausios pertraukos thumbup.gif Dar šiandien radau naują žiedyną ir naują auginuką lendantį thumbup.gif

user posted image

Vokiškos trąšos tikrai superinės - prieš metus pirkau vat tokį miniuką

user posted image

.......o po metų pražydo štai kokiais ryškiais žiedais thumbup.gif

user posted image

user posted image

user posted image

Elegant Charms lėtai, bet užtikrintai išskleidžia vis daugiau žiedų wub.gif

user posted image

Miltonidium Rosy Sunset

user posted image

Paphiopedilum niveum

user posted image

Štai taip šią akimirką atrodo maniškis Phalaenopsis philippinensis - trys pumpurai išsipūtę ir tuoj turėtų išsiskleisti, o žiedstiebio galiukas dar auga thumbup.gif

user posted image

O vat taip auga keikiai ant Phalaenopsis equestris var. ilocus senųjų žiedstiebių - ir patys auga, auginasi šaknytes, ir žydėt susiruošė tuo pat metu thumbup.gif

user posted image
Atsakyti
Mumrikas, tavo berniuką su tortadieniu 4u.gif
Vis negaliu atsistebėti, kaip tave myli gėlytės, nereikia net jokių stikladėžių.
Gerai, kad priminei draudimą, dar savo neapdraudus, bet būtinai drausiu, kai malkomis kūrenamas ir dar toks senas kaminas, nors ir išvalytas, maža kas. Dar iš šono kaimynai gyvena be elektros, nes nedirbantys,tai nemokūs, tai irgi niekada nežinai kada. Dieve, kaip žmonės skursta ir kaip nesiseka, kad iki tiek... , man jų iš anksto gaila, nors ir esu mačiusi porą kartų, tiesa, per sieną balsai lb girdisi, bet statybininkai deda dešimt cm vatą, gipsą, užsidažys, tai tikiuosi, perdaug nesigirdės. Nes žmonėms, kuriems gyvenimas nesiseka, būna ypač pikti ir pavydūs verysad.gif
Pagaliau vyras prakalbo, kad reik šarvuotų durų, o tai, kai aš sakiau, tai ne ne, dedam senas, iš rūsio, medines. Matyt, jam pavėluotai suveikė, kad aš teisi. Įdomiai atrodytų, visas butukas blizga, o durys kaimyno išmestos lotuliukas.gif Kai aš lb priietaringa, niekad tokių su svetima aura ir prisiminimais, nedėčiau, jau geriau su senom apkaltom sedėčiau. Čia lauko, bet vidinės, tai kažkiek nekainuos, bet vistiek noriu pašiltintų. Uch, kad prirašiau doh.gif
Su tarptautine Moters diena, mielosios 4u.gif
Atsakyti
Su mūsų švente, brangiosios wub.gif Kad šypsenos nuo veidų nenyktų, kad sveikatos niekad netrūktų, smagūs ir linksmi nuotykiai lydėtų, o vyrai su gėlėmis ne tik per masines šventes namo grįžtų mirksiukas.gif

Ačiuks, Merii. Aš visokiais mistiniais dalykais netikiu, bet kad gyvi organizmai turi energetinį lauką tai jau ir moksliškai įrodyta. Tai matyt tie mūsų biolaukai su gėliukais sutampa - kažkaip aš labai sutariu su augalais ir gyvūnais nuo pat vaikystės. Mano seneliai, kurie buvo (deja dabar tik senelis yra) man ir kaip antri tėveliai, "gamtos, kaimo" žmogeliukai trauką gamtai perdavė ir man - jaučiu tą kiekviena kūno ląstele biggrin.gif

Seneliai turėjo apie šešioliką avilių, išvažiuodavo medaus kopinėt visai dienai ir aš visad su jais. Viena pievom klajodavau visą dieną grįždama tik pavalgyt ir dar tos dienos visad pritrūkdavo ax.gif Visokiausius vabaliukus, kirminiukus tyrinėdavau, augalus rinkdavau, veždavau namo, sodindavau, eksperimentuodavau - niekad ir nieks nenusibosdavo, nors pagalvojus nei interneto nebuvo, nei telefonų, o per televizorių žiūrėdavau vaikas būdama tik filmukus ir R.Kazlausko laidas apie gamtą (dar rusiška labai įdomi laida būdavo su labai gražia muzika, bet jau nepamenu pavadinimo).

Negalėčiau nė svajot apie laimingesnę vaikystę, todėl ir savo berniokams tokią noriu suteikt. Ir jie pas mane visiški maugliai - lygiai taip pat vasarą su kaimynu mergaite išsimozoję iki ausų po mūsų pievas braido nuo ryto iki vakaro, sraiges malkinėje augina, "mičiūrino" daržiuką turi, kurį patys susikasė ir viską ką nori sodina bei sėja (pernai su vyru juokdavomės, nes jų kvadratinio metro plote buvo tiek visko prisėta, kiek normaliam darže nebūna lotuliukas.gif ).

Ir pigiai gaunasi biggrin.gif - nereikia po n veiklų vežiot, dešimt būrelių laiką užkimšt - kaip sakau suaugusiųjų gyvenima prisigyvent dar tikrai spės ir nuo jo kažkada jau nebegalės pabėgt, tai tegul kol gali pasidžiaugia visiška laisve blush2.gif

......................

Ryte šiandien įeinu į virtuvę ir ten super skaniai kvepia - pasirodo tas naujai pražydęs oncidiumas wub.gif Aš galvojau kad būtent šis yra bekvapis, o pasirodo rytais kvepia ir gan stipriai thumbup.gif

.....................

Ir dar nuo pat ryto paukščiai lesyklėlėj pešas - jų per dieną pas mus tikriausiai apsilanko keli šimtai, nes vienu metu suskaičiuoju kelias dešimtis thumbup.gif Kol dešimt su virš susikimšę lesyklėlėj lesa kiti tvoras ir medelius aptūpia laukdami savo eilės. Ir dar garsiai čirškia nepatenkinti, kad pirmi "prie lovio" nepateko lotuliukas.gif

user posted image
Atsakyti