Įkraunama...
Įkraunama...

Gėliomanių plepĖsiai

QUOTE(Merii @ 2013 03 02, 09:29)

Papildyta:
Mig mig, gal jau galima tavo adeniumams viršūnėles kirpti?

kiek atimenu pjauti galima tada, kai intensyviai pradeda augti, pas mane dar tikrai jie miega, tai negaliu patarti. Jeigu auga galima pjauti. rolleyes.gif


QUOTE(Daluksa @ 2013 03 03, 09:30)
Mumi, labai gražūs augalai  bigsmile.gif
Aš turėjau vieną raibuolę, nelabai man su ja sekėsi  blush2.gif
HELP, kur Vilniuje perkat perlitą???
Vakar apžiūrėjau orchidejos.lt puslapį, papildė asortimentą bromelijiniais augalais, gražu, bet vėlgi reik drėgmės+šilumos...


Perlito tikrai būna ermitaže prie trąšu, supakuoto į butelius. rolleyes.gif ir dar kartais Žalioj stotelėje būna maišeliuose. bet pirkti jau senkai neteko. rolleyes.gif
Atsakyti
user posted image
kažkoks kreivas žiedkotis, gal, kad nerišau mastau.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Merii: 03 kovo 2013 - 17:15
QUOTE(Merii @ 2013 03 03, 18:13)
kažkoks kreivas žiedkotis, gal, kad nerišau  mastau.gif


Kokia čia gražuolė?
Ačiū mirksiukas.gif kažkaip nesugalvojau prie trąšų ieškot cool.gif
Atsakyti
QUOTE(mumrikas @ 2013 03 01, 20:25)
Brangūs atitraukiami, atstumiami dar brangesni, bet ant durų kitokio ir neuždėsi. O ant langų montuosim stacionarius, t.y. kuriuos kaip rėmelį pavasarį uždedi ir prieš žiemą nuimi - tokie langui kainuoja apie 100lt (pas mus visur kambariuose po didelį langą ir per pus mažesnį, kuris atsidarinėja, tai vat tiems atsidarinėjantiems tokia kaina - jų dydis maždaug 120cm x 60cm).

Vat su kokiais pirkiniais šiandien iš Kaziuko grįžom biggrin.gif


Džiaugiuos,kad man tų sietelių nuo uodų nereikia.Nors gyvenam koks 300 metrų nuo miško,vasarą langai atviri,net ir vakarais,o uodus ,kokius 5 per mets pagaunu.

Skanūs pirkiniai. drinks_cheers.gif

QUOTE(Merii @ 2013 03 02, 09:29)
Vakar grindinį šildymą išvedžiojo, o šiandien turėjo kaip ir betonu užlieti. Pirmadienį žadėjo važiuoti supirkt medžiagas luboms ir sienoms. Na po biski juda darbai.
Vakar turėjau mamadienį, buvom su dukriuku picerijoje, tuo pačiu ir reikalus aptarėme, dar kelias parduotuves apėjome. Į Kaziuką neisiu, bet lb noriu į Prisikėlimo bažnyčia nuvažiuoti, bet gal ne šiandien ir ne ryt. Šiandien seminaras, o ryt žadu knygas pokuoti. Gyvensiu tarp kalnų dėžių.

Kaip darbai greit einasi thumbup.gif Jei taip ir toliau,greit įkurtuves švęsit.
Aš irgi su saviškiais dažniausiai mamadieniam piceriją renkamės,arba kavinukę prie pat ežerų,smagu per langą stebėt,kaip gulbės plaukioja.


QUOTE(mumrikas @ 2013 03 02, 20:04)
Ir čia su savo gėliokais vaidenuosi rolleyes.gif

O ča mano didelis džiaugsmas - pas Psychopsis Mariposa alba atrastas prie naujo auginuko augantis žiedstiebis thumbup.gif  Žinant kokie jie lėtuoliai, tai žiedais geriausiu atveju po kelių mėnesių džiaugsiuos, bet vis tiek smagu matyt tokį progresą 4u.gif

Gražios gėlytės.Man visokios taškuotos labai patinka.
Lauksim psychopsio žiedo pasirodant.Kiek laiko jie maždaug žydi?

Sveikos gyvos.Taip ir bnenuvažiavom į Kaziuko mugę,nes mažas susirgo.Labai gerklę skaudėjo,temperatūra.Bet dabar jau nieko,atsigauna,tik sloga dar liko nedidelė.Užtat meduolių namie patys prisikepėm ir visą bliūdą jų suvalgėm blink.gif
Atsakyti
QUOTE(emma @ 2013 03 04, 15:43)
Džiaugiuos,kad man tų sietelių nuo uodų nereikia.Nors gyvenam koks 300 metrų nuo miško,vasarą langai atviri,net ir vakarais,o uodus ,kokius 5 per mets pagaunu.

Lauksim psychopsio žiedo pasirodant.Kiek laiko jie maždaug žydi?

Sveikos gyvos.Taip ir bnenuvažiavom į Kaziuko mugę,nes mažas susirgo.Labai gerklę skaudėjo,temperatūra.Bet dabar jau nieko,atsigauna,tik sloga dar liko nedidelė.


Aplink mūsų namuką pusantro kilometro spinduliu trys ežerai, o už kokių 200m ir trys tvenkiniai, upelis, tai teims bjaurastukams yra kur veistis doh.gif Negaliu skųstis, kad daug uodų, bet man užtenka ir vieno zvimbiančio tamsoj, kad nervus gadintų biggrin.gif

Teks laaaabai ilgai laukt kol žiedstiebį užsiaugins, nes jie garsėja kaip lėtuoliai biggrin.gif Kiek žydi nežinau, nes aš savąjį Kalihi pirkau su baigiančiu nužydėti žiedu, tada žiedstiebis užsikonservavo ir tik po beveik metų atsibudo trys miegantys pumpurai, kurie gan greit auga thumbup.gif

Žinau tik kad žiedstiebis gali ir tris metus nenudžiūt leisdamas vieną žiedą po kito biggrin.gif

Sveikatos tavo mažiukui 4u.gif
Atsakyti
user posted image
kai kas panoro papozuoti biggrin.gif
user posted image
Atsakyti
QUOTE(mumrikas @ 2013 03 04, 18:10)


Teks laaaabai ilgai laukt kol žiedstiebį užsiaugins, nes jie garsėja kaip lėtuoliai biggrin.gif Kiek žydi nežinau, nes aš savąjį Kalihi pirkau su baigiančiu nužydėti žiedu, tada žiedstiebis užsikonservavo ir tik po beveik metų atsibudo trys miegantys pumpurai, kurie gan greit auga thumbup.gif

Žinau tik kad žiedstiebis gali ir tris metus nenudžiūt leisdamas vieną žiedą po kito  biggrin.gif

Sveikatos tavo mažiukui  4u.gif

Tai nieko,kantrios mes lotuliukas.gif palauksim.

Vilioja jis mane,gal,jei bus per pavasarinę parodą ,nusipirksiu.

Ačiū 4u.gif
QUOTE(Merii @ 2013 03 05, 19:38)

kai kas panoro papozuoti  biggrin.gif


Koks puikus monikenas wub.gif Aišku,gėlytė irgi graži,bet tos žalsvos akys-nuostabios.

Ką veikiat?Man dabar pats darbymetis,tai net nedarbingumo lapelio neina pasiimt,nes nebus kas darbą atlieka.Buvom pas gydytoją,gerklė raudona,bet gal kaip nors be antibiotikų išbūsim.
Šiandien vieną falenopsį ištraukiau iš substrato,pasirodo šaknys tuščiavidurės.O vazone,kai palieji,atrodo,kad žalios normalios.Apsigavau pirkdama.
Atsakyti
Mano mažoji bus matyt per Kaziuką sušalusi doh.gif Vakar temperatūra pakilo ir gerklę skauda. O taip tikėjausi, kad tyliai tyliai praslinksim per ligas šiais metais:) Ramina tik tai, kad matyt ne gripas, bet gerklė peršalus.

Laukiu šiuo metu įdomiausio man serialo "Tėvynė". Kas nežiūri siūlau parsisiųsti. Žiauriai įdomus rolleyes.gif
Atsakyti
emma, sveikatytės 4u.gif
QUOTE(emma @ 2013 03 05, 21:40)
Vilioja jis mane,gal,jei bus per pavasarinę parodą ,nusipirksiu.

LOD-e šneka, kad neorganizuos pavasarinės parodos šiemet, nėra rėmėjų, o savo lėšomis kiek galima, nesam tokie turtingi. Ką nario mokesčio sumokam, ašaros, net seminarai neatsiperka, kioske irgi katino ašaros. Tačiau kitais metais gal ir bus.
Taigi, turėsi užsisakyti kažkur, tik pirk su žiedkočiu.
Taip džiaugiuosi, kad žada šiltą balandį. Galėsiu be strioko persivežti savo augaliokus ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Mililė @ 2013 03 05, 21:53)
Mano mažoji bus matyt per Kaziuką sušalusi doh.gif Vakar temperatūra pakilo ir gerklę skauda. O taip tikėjausi, kad tyliai tyliai praslinksim per ligas šiais metais:) Ramina tik tai, kad matyt ne gripas, bet gerklė peršalus.

Laukiu šiuo metu įdomiausio man serialo "Tėvynė". Kas nežiūri siūlau parsisiųsti. Žiauriai įdomus rolleyes.gif

Sveikit 4u.gif
Apie tokį serialą nieko negirdėjau blush2.gif reiks pasidomėt.

QUOTE(Merii @ 2013 03 06, 08:03)
emma, sveikatytės  4u.gif

LOD-e šneka, kad neorganizuos pavasarinės parodos šiemet, nėra rėmėjų, o savo lėšomis kiek galima, nesam tokie turtingi. Ką nario mokesčio sumokam, ašaros, net seminarai neatsiperka, kioske irgi katino ašaros. Tačiau kitais metais gal ir bus.
Taigi, turėsi užsisakyti kažkur, tik pirk su žiedkočiu.
Taip džiaugiuosi, kad žada šiltą balandį. Galėsiu be strioko persivežti savo augaliokus  ax.gif

Ačiū.
Gaila,kad nebus parodos.O užsisakyt tik pas SKM galima?Bet jei su žiedkočiu,tai siunčiant paštu jis gali nulūžti.Arba spec.dėl gėlės reiktų važiuot į Vilnių. g.gif
Labas rytas.Saulė šviečia,pavasariu kvepia...Net linksmiau gyvent.
Atsakyti
man taip pat gaila, bet lodiečiai kitą mėnesį vyksta į tarptautinę parodą, kur pasisems naujų idėjų ir tikrai mus nustebins kažkada.
Šiaip tai, gal Vln rudenį darys, bus tų parodų, kad tik pinigų gėlėms turėtume.
Šįryt visą rytą skypinausi su dizainere dėl sienų, biski patarimų davė. Tai dabar idėjų pilna galva, tik nžn kaip pavyks įgyvendinti su mažai pinigų. Bet kažką pritaikysiu.
Greičiau tas sniegas nutirptų, reik šiukšlynus nuo pievos nusirankioti, o dar stiklų pilna, bus ko veikti, reiks keliais eiti, nes negaliu ilgai pasilenkus, tuoj galva svaigsta.
Atsakyti
QUOTE(emma @ 2013 03 05, 22:40)
Vilioja jis mane,gal,jei bus per pavasarinę parodą ,nusipirksiu.


Aš pirkau per parodą, iš SKM ir saviškiu esu super patenkinta - buvo du seni auginiai su dviem žiedstiebiais (kurie auga ir turėtų žydėt) ir tuo pačiu du naujus auginius labai sparčiai auginasi - norisi tikėt, kad ir jie žiedus kažkada rodys. Žinant, kad žiedstiebiai gali būti "gyvi" ir žydėt kelis metus, tai yra tikimybę vienu metu turėt ir ne po vieną žiedą. Svajočiau apie tokį vaizdelį:

https://www.google.l...m...tml;720;819

QUOTE(Merii @ 2013 03 06, 09:03)
LOD-e šneka, kad neorganizuos pavasarinės parodos šiemet, nėra rėmėjų.


O aš jau buvau įsisvajojus kaip važiuosiu, kaip visą dieną ten praleisiu - pernai buvau kelias valandas ir dar galėjau būt iki vėlaus vakaro blush2.gif

QUOTE(Merii @ 2013 03 06, 13:45)
man taip pat gaila, bet lodiečiai kitą mėnesį vyksta į tarptautinę parodą, kur pasisems naujų idėjų ir tikrai mus nustebins kažkada.


O kur vyksta, į kokią šalį?
Atsakyti