Įkraunama...
Įkraunama...

Lego ir kiti konstruktoriai

Na ka, ir siandien netapom konkurentemis... Vis dar nieko nera g.gif . Eisiu tuoj migdyt vaikus ir paziuresiu gal atsirastu kazkas, butu idomesnis vakaras, reiketu staigiai rinktis ko norim. Ebay irgi jau pabodo, nieko gero nera uz padoria kaina, o aukcionai tai visai ii pievas eina...
Atsakyti
QUOTE(musyte08 @ 2013 02 09, 21:07)
Bet jus erikiux ir randat uz tokias geras kainas rinkinius.Cia kaina su siuntimu iki UK?AS kiek zr viskas l. brangu,aisku as smulkius zr.

taip su siuntimu, tas uz 18 buvo ne aukcionas o By it Now, o kitas aukcionas smile.gif
tikrai labai brangiai, kiek ziurejau visi aukcionai siu lektuvu virs 40 svaru eidavo doh.gif marazmas kazkoks doh.gif

QUOTE(pempė12 @ 2013 02 09, 21:11)
Gal ir gerai, kad vienodi, nesipeš biggrin.gif .
Aš vis negaliu prisiminti, kaip pražioplinau tą mėlyną... Bet galvoju, ar jis buvo su oro uosto pastatais g.gif ?..

O kiek ta nesveika kaina?
Jei eitų didesnę nuotrauką pamatyti, tai būtų liuks thumbup.gif .

aha jo gerai,kad nesipes smile.gif nes gi reikia abiem to pacio doh.gif
melyni du buvo, vienas virs 50 svaru,kitas virs 60 svaru doh.gif
Atsakyti
QUOTE(n/a @ 2013 02 09, 21:27)
maximoje pakainuotas wink.gif


Mano "didmiesčio" maksimoje nėra nei vieno duplo, o lego 4 mažiausi rinkinukai ph34r.gif
Papildyta:
QUOTE(erikiuxxx @ 2013 02 09, 22:34)
taip su siuntimu, tas uz 18 buvo ne aukcionas o By it Now, o kitas aukcionas smile.gif
tikrai labai brangiai, kiek ziurejau visi aukcionai siu lektuvu virs 40 svaru eidavo doh.gif marazmas kazkoks  doh.gif
aha jo gerai,kad nesipes smile.gif nes gi reikia abiem to pacio  doh.gif
melyni du buvo, vienas virs 50 svaru,kitas virs 60 svaru  doh.gif

Skirtumas yra, kur 60, o kur 20svarų doh.gif
Atsakyti
QUOTE(pempė12 @ 2013 02 09, 23:07)
Mano "didmiesčio" maksimoje nėra nei vieno duplo, o lego 4 mažiausi rinkinukai ph34r.gif
Papildyta:

Skirtumas yra, kur 60, o kur 20svarų  doh.gif

na aisku ten detaliu dar papildomai daugiau,bet gi svarbiausia vaikam lektuvas biggrin.gif detaliu ir taip visi namai doh.gif
Atsakyti
Sveikos,

Lego temoj pasirodo yra ir pogrindinė ilgai maitinančių grupė biggrin.gif . Aš irgi jai priklausau doh.gif . Turiu pripažint, kad netriumfuoju dėl to, nes naktys dažnai būna košmariškos. Po 6,5 metų svajoju vėl normaliai miegot doh.gif .

Natele, noriu tavęs, kaip buvusios Legolende, paklaust, kaip ten parduodamos tos sveriamos kaladėlės? Pagal spalvas jos surūšiuotos, pagal formą ar tiesiog mišrainė? Ir gal daugmaž atsimeni 100 gramų kainą lotuliukas.gif ?

Juodų minifigūrėlių maišiukų nei Maximoj, nei Rimi schmoll.gif .
Atsakyti
QUOTE(smiltpeliuke @ 2013 02 10, 00:27)
Sveikos,

1. Lego temoj pasirodo yra ir pogrindinė ilgai maitinančių grupė  biggrin.gif . Aš irgi jai priklausau  doh.gif . Turiu pripažint, kad netriumfuoju dėl to, nes naktys dažnai būna košmariškos. Po 6,5 metų svajoju vėl normaliai miegot  doh.gif .

2.Natele, noriu tavęs, kaip buvusios Legolende, paklaust, kaip ten parduodamos tos sveriamos kaladėlės? Pagal spalvas jos surūšiuotos, pagal formą ar tiesiog mišrainė? Ir gal daugmaž atsimeni 100 gramų kainą lotuliukas.gif ?

3.Juodų minifigūrėlių maišiukų nei Maximoj, nei Rimi  schmoll.gif .


1. drinks_cheers.gif As tai pirma galima sakyt nemaitinau, iki 1,5 menesio su primaitinimu ir viskas. Bet jauciu, pati kalta, viskas del nezinojimo, Todel dabar ir stengiuosi maitinti kuo ilgiau, nors jau kazkaip reiketu ir galvot apie pabaigima, bet, ai, tegu dar

2. Man irgi idomu apie legolenda. Gal dar patartumet kur geriau vaziuot ir kokio amziaus vaikam geriausiai? Kai suprantu yra Vokietijos, Danijos, kur dar?

3. Na va, atsimete vienas galvos skausmas, jau Vilniuje net neieskosiu.
Atsakyti
QUOTE(smiltpeliuke @ 2013 02 09, 23:27)
Sveikos,

Lego temoj pasirodo yra ir pogrindinė ilgai maitinančių grupė  biggrin.gif . Aš irgi jai priklausau  doh.gif . Turiu pripažint, kad netriumfuoju dėl to, nes naktys dažnai būna košmariškos. Po 6,5 metų svajoju vėl normaliai miegot   doh.gif .



Tylejau tylejau, ale islysiu tongue.gif Maitinau 8metus be pertraukos( t.y. vyriausia nuo gimimo iki kol sese gime, sese iki kol maziausias gime, o maziausia iki kol vyriausiam 8metai suejo ) ir tada sau pasakiau, kad pavargau, kad reik nors keliu menesiu pertrauka padaryt, pailset iki ketvirtos atzaleles atejimo smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Pelene: 10 vasario 2013 - 00:04
QUOTE(Pelene @ 2013 02 10, 01:02)
Tylejau tylejau, ale islysiu  tongue.gif Maitinau 8metus be pertraukos( t.y. vyriausia nuo gimimo iki kol sese gime, sese iki kol maziausias gime, o maziausia iki kol vyriausiam 8metai suejo ) ir tada sau pasakiau, kad pavargau, kad reik nors keliu menesiu pertrauka padaryt, pailset iki ketvirtos atzaleles atejimo smile.gif


Va cia tai pagarba 4u.gif
Tai man tada visai nebaisu, dar maitinsiu ir juoksiuos is visu ir toliau, kurie kartais patarimus dalina "na jau gana", "jau didelis", "pati pailsek", "jau nieko tas pienas neduoda". Aciu, Pelene, uz palaikyma
Atsakyti
QUOTE(Pelene @ 2013 02 10, 00:02)
Tylejau tylejau, ale islysiu  tongue.gif Maitinau 8metus be pertraukos( t.y. vyriausia nuo gimimo iki kol sese gime, sese iki kol maziausias gime, o maziausia iki kol vyriausiam 8metai suejo ) ir tada sau pasakiau, kad pavargau, kad reik nors keliu menesiu pertrauka padaryt, pailset iki ketvirtos atzaleles atejimo smile.gif

Tai jau mes užskaitysim kaip maitinančią, juk greit pasitaisysi lotuliukas.gif (iš tikrųjų, tai reikia medalį duoti good.gif)

Turiu rimtą klausimą- kiek mačiau Lego gyvūnų, tai lyg neteko matyti tigriuko g.gif . Ar tokio nėra, ar dabar ir tigrų nėra(turiu senovišką), ar tigriukai yra tie patys liūtukai?

Panagrinėjau internetą- jau matau, kad stipriai nusišnekėjau lotuliukas.gif . Pati turiu tą mergaitę su tigriuku, tik jau taip seniai paslėpiau, kad pati pamiršau doh.gif . Neišpakuota- vadinasi- visai nėra doh.gif blush2.gif .
user posted image

Bet jis oranžinis ax.gif. Netiks į vaikus mano turimam tigrui g.gif
user posted image
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo pempė12: 10 vasario 2013 - 00:48
Del deliojimo sutinku, nes is pradziu vaikas stebi, kaip tos kaladeles mamai sulimpa smile.gif wub.gif bando, deda deda ir neina, ir taip ne karta megins, pamenu mazyle ima deda, neina ziuri i broli, kaip jam eina. ir taip n dienu bande ir nieko , kol viea diena op ir limpa thumbup.gif wub.gif abu kazku nuo pusantru jau state wub.gif
Papildyta:
QUOTE(jonas_k @ 2013 02 09, 20:04)
Na ka, ir siandien netapom konkurentemis... Vis dar nieko nera  g.gif . Eisiu tuoj migdyt vaikus ir paziuresiu gal atsirastu kazkas, butu idomesnis vakaras,


labankat konkurentes 4u.gif

QUOTE(jonas_k @ 2013 02 09, 22:11)
Va cia tai pagarba  4u.gif
Tai man tada visai nebaisu, dar maitinsiu ir juoksiuos is visu ir toliau, kurie kartais patarimus dalina "na jau gana", "jau didelis", "pati pailsek", "jau nieko tas pienas neduoda". Aciu, Pelene, uz palaikyma


oi, tie patarimai mane nervina irgi doh.gif bet.... man maziuke sarbiau
sunu maitinau iki 1m 5 men, pastojau pats atsisake pienuko
mazajai irgi nenoriu atimti, vis laukiu, kada pati atsisakys ax.gif nenoriu isdraskyti vaiko blush2.gif ir maes tai nevargina, nesunku - tai kodel tetulems, bobulems turi galva del to skaudeti tongue.gif
vasara net Laimo liga pasigavau unsure.gif tai teko infektologes morala isklausyti biggrin.gif doh.gif kol neiskentusi paakiau, kad atejau vaistu, gydymo ne moralo, zeminimo
ir toiau maitinau, gerdama 3 savaites antibus unsure.gif rolleyes.gif yra saugiu nestuke.gif zindancioms, aisku sumokejau 200 lt uz juos doh.gif nes ospamox esu alergiska, o is kitu saugus buvo tik zinnat, nepigus biggrin.gif dziaugiuosi savo seimos gydytoja, kuri pati ieskojo, surado man tinkamus vaistus, o ne infektologe, kuri vis tiek israse doxyciklina blink.gif kuris draudziamas, tuo labiau 3 savaiciu kursui doh.gif bet ne apie tai tema biggrin.gif


Papildyta:
QUOTE(pempė12 @ 2013 02 09, 22:13)
pati turiu tą mergaitę su tigriuku, tik jau taip seniai paslėpiau, kad pati pamiršau doh.gif . Neišpakuota- vadinasi- visai nėra doh.gif  blush2.gif .
user posted image


lotuliukas.gif

labanaktis, nors man nebus rami naktis verysad.gif mazyle po pietu sukarsciavo, ka tik uzmigo 39 tempa, sugirdziau vaistus, jauciu busim gripa pasigave unsure.gif kaip kitiems nesusirgt unsure.gif
Papildyta:
QUOTE(smiltpeliuke @ 2013 02 09, 21:27)

Lego temoj pasirodo yra ir pogrindinė ilgai maitinančių grupė  biggrin.gif .


biggrin.gif thumbup.gif biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(egzotikaa @ 2013 02 10, 01:08)
labankat konkurentes  4u.gif
oi, tie patarimai mane nervina irgi  doh.gif bet.... man maziuke sarbiau
sunu maitinau iki 1m 5 men, pastojau pats atsisake pienuko
mazajai irgi nenoriu atimti, vis laukiu, kada pati atsisakys  ax.gif nenoriu isdraskyti vaiko blush2.gif ir maes tai nevargina, nesunku - tai kodel tetulems, bobulems turi galva del  to skaudeti  tongue.gif


Tai liuksiška tema, kai tiek protingų mamų thumbup.gif . Viena per kitą dėstot ir mano mintis ir patyrimus, tai nebesiplėsiu 4u.gif biggrin.gif . Gal lego taip veikia smegeninę g.gif biggrin.gif . Ar atvirkščiai- mąstantys renkasi lego g.gif bigsmile.gif ?

Kuo lengvesnės ligos, ir kuo lengvesnės nakties 4u.gif

Labanakt, konkurentės 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo pempė12: 10 vasario 2013 - 01:18
labas rytas 4u.gif . Na ka, ner papildymo doh.gif , taip idomu butu buve aki uzmest g.gif . Bet daznai juk diena ar 2 veluodavo po nurodytos datos g.gif .

Del maitinimo galiu pasakyt tiek, kad labai pavydejau toms, kurios pieno turi pakankamai ir gali maitint tiesiai is fabrikelio - nepamainomas dalykas thumbup.gif . Su sunum buvo kiek lengviau, bet tekdavo primaitint, nes trukdavo pieno, o kad nemazetu nuo 3 men. kartais ir rankom traukdavau... Su dukryte labai labai vargau nuo pat pirmu dienu...Neistraukdavo normaliai, vos sunkiau pradedavo begt, tuoj muistydavos ir verkdavo...o pieno ir taip trukdavo ir jauciau, kad nedaugeja, o atvirksciai, tad emiaus pientraukio... ranka skaudedavo, bet atvargdavau po 3 valandas per para.. kartais ir pavalgyt normaliai nebebudavo kada, nes mazoji labai mazai temiegodavo...Bet jo deka pramaitinau kaip ir sunu iki 1m.2men. Buciau tikrai ilgiau maitinus, jei tik buciau i valias pieno turejus, tad 100pr. palaikau jumis drinks_cheers.gif .

Del legolendo, tai ten daug atrakcionu bus teveliams, o ne vaikams, jei vaikas mazesnis nei 110cm (jei gerai pamenu), nes dalis atrakcionu pagal ugi ziurimi. Bet veikti, aisku, yra ka - vien vaizdai thumbup.gif .
O kaladeles buvo spalvom, formom, viskas atskirai. kiek uz 100g tai nepamenu visai, bet zinau, kad ne pigu. labiau domino tada zmogiukai, tai ten buvo lyg vienas 3,50 eur - gali susirinkt is daliu norimu - kojos+kunas+galva+plaukai. O jei penkis imi, tai lyg sestas nemokamai buvo. Bet visi irankiai atskirai kaina turejo. As prasisukau kitoj parduotuvej, kur buvo sumaisytos kruvos detalyciu - visokiu ten geru nerasi, bet tada uzmaciau ten pimaisytu gelyciu, tai labai uzsinorejau, nes kelias teturejom. Ten buvo toks nedidukas indelis - pilna prisirenki - 8eur. Tai as, kaip ne uzsieniete, labai taupiau ten vieta ir susimoviau graziai kotelius, sulipdziau kelias ploksteles didesnes... na, zodziu labai talpiai viska susidejau blush2.gif , dar kelias kedutes radau, gal 10 mazu stikliuku (langiuku) - zodziu daugiau nei valanda ten prasiknisau doh.gif .
Papildyta:
QUOTE(jonas_k @ 2013 02 10, 00:40)

2. Man irgi idomu apie legolenda. Gal dar patartumet kur geriau vaziuot ir kokio amziaus vaikam geriausiai? Kai suprantu yra Vokietijos, Danijos, kur dar?


Kazkaip nesidomejau, kur dar yra, bet lyg 6 ar 7 imant visa pasauli g.gif
Atsakyti