Įkraunama...
Įkraunama...

Prekės iš Vokietijos

QUOTE(Iriska @ 2013 05 19, 21:08)
Sveiki, gal kas siuntinuko vaziuos pas Rutuliuka? Fabijoniskes ir aplinkui butu dekui ir sokoladas  blush2.gif


Sveikos, ir as tuo paciu klausimu 4u.gif Gal kuri vaziuosite rytoj paimti siuntinuka pas Rutuliuka ir galetu priglausti mano nedideli? 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Scorpioniux @ 2013 05 20, 17:27)
Sveikos, ir as tuo paciu klausimu  4u.gif  Gal kuri vaziuosite rytoj paimti siuntinuka pas Rutuliuka ir galetu priglausti mano nedideli?  4u.gif

jusu jau bus 2 4u.gif neatsiemusi anos sav siuntos.
Atsakyti
QUOTE(*rutuliukas* @ 2013 05 20, 17:42)
jusu jau bus 2 4u.gif  neatsiemusi  anos sav siuntos.


Taip, nedidelis ir turetu buti 4u.gif Gal kazkas vaziuos 13 val. i Naugarduko g. ir galetu paimti? 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Scorpioniux @ 2013 05 20, 17:46)
Taip, nedidelis ir turetu buti  4u.gif Gal kazkas vaziuos 13 val. i Naugarduko g. ir galetu paimti?  4u.gif


As vaziuosiu i Naugarduko g. 13 val. galiu paimti, kam patogu atsiimti Pasilaiciuose, netoli Ukmerges g. arba po darbo Pilaiteje smile.gif
Atsakyti
QUOTE(SONJIETA @ 2013 05 20, 19:03)
As vaziuosiu i Naugarduko g. 13 val. galiu paimti, kam patogu atsiimti Pasilaiciuose, netoli Ukmerges g. arba po darbo Pilaiteje smile.gif

bigsmile.gif bigsmile.gif super thumbup.gif mano paimkit pls
Atsakyti
QUOTE(Iriska @ 2013 05 20, 18:53)
bigsmile.gif  bigsmile.gif super thumbup.gif mano paimkit pls


Perspekite, prasau, Rutuliuka 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(SONJIETA @ 2013 05 20, 19:03)
As vaziuosiu i Naugarduko g. 13 val. galiu paimti, kam patogu atsiimti Pasilaiciuose, netoli Ukmerges g. arba po darbo Pilaiteje smile.gif

Gal galetumet ir mano mazyti paimti?skoloj neliksiu;)
Atsakyti
Gal kas ieško didesnių dydžių (HM+) tunikos? Aš netyčia vietoj L XL nusipirkau. Pati tunika labai graži.
user posted image
140 Lt, Vilnius
Atsakyti
Šiandien gavau siuntinuką iš S.oliver ir esu šiek tiek nusivylusi. Užsakinėjau pirmą kartą. Norėjau 34 dydžio, o gavau...neaišku ką, nes ant drabužio 36 dydis, o etiketėje 34 dydis. Etiketė prikabinta ant siūlo, kuris apvyniotas lipnia juostele. Ar taip dažnai būna?
user posted image
Atsakyti
Aciu uz siuntinuka. Ecco batukai super duper drinks_cheers.gif
Atsakyti
Ačiū mergaitėms už siuntinuką 4u.gif
Atsakyti
gal ka sudomins 4u.gif
M dydis HM ( pirkta dienos akcijos metu)
user posted imageuser posted image
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo *rutuliukas*: 21 gegužės 2013 - 21:38