Įkraunama...
Įkraunama...

Mazgolio ir Liuciperio konteinerine :)

Tai ka balti dumai ruksta cool.gif turim nauja PAPA biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Perlen @ 2013 03 13, 16:26)
Aš malkų prisinešiau,šunys kątik parėjo nusimyžę,vištų neturiu  schmoll.gif ,tik galvoju,kas tos paugas,gal ir man reik  mastau.gif  hihihi.gif


lotuliukas.gif nauja rusis isvesta lotuliukas.gif

QUOTE(mazgote @ 2013 03 13, 16:59)
Klausyk kada svadba tavo bus g.gif  gal jau neeskit bo veseliai neliks kepto kiaulino rolleyes.gif  kuo paskui mus vaisinsi cool.gif
Cia pas ja kaime naujas gyvulys sukryzmintas kazkas su kazkuo  lotuliukas.gif  lotuliukas.gif  lotuliukas.gif


svadba mano tai planuojam ant liepos 20,bet dar pareiskimai nenunesti biggrin.gif kita savaite varysim prisiduot smile.gif tai vaisinsiu ta nauja veisle biggrin.gif
drinks_cheers.gif

QUOTE(mazgote @ 2013 03 13, 21:09)
Tai ka balti dumai ruksta  cool.gif  turim nauja PAPA biggrin.gif


balti dumai ruksta - reiskias pavasaris ateis.. ax.gif
Atsakyti
schmoll.gif Pas mane niekas nerūksta,nei balti,nei juodi ax.gif ,tai daba Liuciperi nuneši pareiškimus,sekančią dieną gali jau ženytis,nebėr eilių lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Perlen @ 2013 03 14, 11:34)
schmoll.gif Pas mane niekas nerūksta,nei balti,nei juodi  ax.gif ,tai daba Liuciperi nuneši pareiškimus,sekančią dieną gali jau ženytis,nebėr eilių  lotuliukas.gif


o istikro kaip?
Atsakyti
QUOTE(liuce @ 2013 03 14, 13:30)
o istikro kaip?


Kas ištikro? Daba kūrenu,tai rūkst šviesūs dūmiukai,o dėl ženatvės,tai tikrai,mažai kas besiženyj,tai kada užsimanai,tada ir pasirenki data,aš tai laukiau eilėj stovėjau prie gaidžio gal kokius du mėnesius lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Perlen @ 2013 03 14, 18:14)
Kas ištikro? Daba kūrenu,tai rūkst šviesūs dūmiukai,o dėl ženatvės,tai tikrai,mažai kas besiženyj,tai kada užsimanai,tada ir pasirenki data,aš tai laukiau eilėj stovėjau prie gaidžio gal kokius du mėnesius  lotuliukas.gif




tao matyt geras gaidys buvo,kad tiek laukt nenusibodo biggrin.gif o dabar kaip?buvo verta laukt g.gif biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Perlen @ 2013 03 14, 18:14)
Kas ištikro? Daba kūrenu,tai rūkst šviesūs dūmiukai,o dėl ženatvės,tai tikrai,mažai kas besiženyj,tai kada užsimanai,tada ir pasirenki data,aš tai laukiau eilėj stovėjau prie gaidžio gal kokius du mėnesius  lotuliukas.gif


Jei geras gaidys tai ir tris menesius gali laukti cool.gif as laukiau puse metų doh.gif
QUOTE(liuce @ 2013 03 15, 13:38)
tao matyt geras gaidys buvo,kad tiek laukt nenusibodo  biggrin.gif  o dabar kaip?buvo verta laukt  g.gif  biggrin.gif


bet galiu prasukr greiciau tik reiktu atvaryt i mano miesta cool.gif

Netycia prisilupau doh.gif
Atsakyti
QUOTE(mazgote @ 2013 03 17, 16:22)
Jei geras gaidys tai ir tris menesius gali laukti cool.gif  as laukiau puse metų doh.gif

bet galiu prasukr greiciau  tik reiktu atvaryt i mano miesta cool.gif

Netycia prisilupau  doh.gif



o buna netycia g.gif biggrin.gif

kaip gyvenat bobos?
Atsakyti
QUOTE(liuce @ 2013 03 18, 11:11)
o buna netycia  g.gif  biggrin.gif

kaip gyvenat bobos?


Buna cool.gif

gyvenu,su ziauriu snargliu ir skaudanciu danciu doh.gif verysad.gif unsure.gif
Atsakyti
unsure.gif mazgote nusileisk an zemes......... cool.gif help.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo PIŽAMA: 20 kovo 2013 - 00:03
QUOTE(PIŽAMA @ 2013 03 20, 00:59)
unsure.gif mazgote nusileisk an zemes......... cool.gif  help.gif



blink.gif O ką,tu išpistgalve net sakinio vidurnaktį nesugebi suregzt,kad reik redaguot mastau.gif
Atsakyti
QUOTE(Perlen @ 2013 03 20, 10:57)
blink.gif  O  ką,tu išpistgalve net sakinio vidurnaktį nesugebi suregzt,kad reik redaguot  mastau.gif


Pažiūrėk į save sterva.... per daug prirašiau,tegul pagalvoja pati,aš nešiku viešai ant galvos.
Atsakyti