Įkraunama...
Įkraunama...

Mazgolio ir Liuciperio konteinerine :)

QUOTE(Perlen @ 2013 03 10, 17:20)
irnesakyk.gif  Nu aš tai tikrai nepasikėlus  schmoll.gif ,šalta labai ,žiemą taip šalt nebuvo,kaip daba  ,kažkada turėtų rodyt mano piratnamį,vakar kažką filmavo,užpiso jau jie mane ,šunys loja,uodegas kilnoja visa naktį,mano draugai mentai nebeišvažiuoj  hihihi.gif


Tai linksmai gyvenat kaip visada lotuliukas.gif doh.gif pasakyk kada ir per kur rodys paciokinsim cool.gif

QUOTE(liuce @ 2013 03 10, 18:08)
priminsiu,kad as mazai mesos kapoju  ax.gif
ana tai karikatura buvo o ne kiaule.galva grobai ir zarnos.paskui tik skura..  biggrin.gif  sita paskutine jau  smile.gif  nuo spalio rinkimu,sendienine trecia  doh.gif  biggrin.gif
ogogo kokie zmogai  bigsmile.gif  vistu as nevalgau  cool.gif  nu ka padaryt ,kad vyrai mesaedziai.be mesos nei dienos  doh.gif  man tai jos isvis galetu nebut  schmoll.gif


Tai kam kirtot jei tik karikatura buvo g.gif reikejo papeneti tongue.gif vistiek daug nuo spalio trecias parsas doh.gif as kai puse kiaules nusiperku trim menesiam ar dar ilgiau uztenka rolleyes.gif juk ne vien mesa edi yra ir kitas edalas salia g.gif
Atsakyti
QUOTE(mazgote @ 2013 03 10, 20:48)
Tai linksmai gyvenat kaip visada lotuliukas.gif  doh.gif  pasakyk kada ir per kur rodys paciokinsim  cool.gif




lithuania.gif A vėliavikes pasikabinot g.gif , doh.gif jau rodė sakė šeštadienį,iš kaliūzės gryžo,nė savaitės nepabuvo,vėl nudubasino žmogėna ir išvežė atgal,nespėjau nė susipažint,dar negyvenom,nepažinau dubasintojo,gal būč sugėrus,mane gal būt nudubasines irnesakyk.gif hihihi.gif
Atsakyti
Mazgote - pas mano vyrus nera to kito valgymo salia..tik mesa mesa MESA biggrin.gif

Perlen - ana nori ka nudubasintu,geriau velyku sulauk,kiausu padek.nors nauda bus.. bet tai jauciu,ka tu ne tiek su anuo susipazint norejai,kiek norejai ikalt,kiba progos ieskai biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Perlen @ 2013 03 11, 12:19)
lithuania.gif  A vėliavikes pasikabinot  g.gif , doh.gif  jau rodė sakė šeštadienį,iš kaliūzės gryžo,nė savaitės nepabuvo,vėl nudubasino žmogėna ir išvežė atgal,nespėjau nė susipažint,dar negyvenom,nepažinau dubasintojo,gal būč sugėrus,mane gal būt nudubasines  irnesakyk.gif  hihihi.gif

Pravalas verysad.gif gal ciotkas butu buves kaimynas verysad.gif
Jo pakabinau balkone cool.gif ir maxej vel isleidau trispalve suma doh.gif nu joptvajmat eini pieno prisiperki uz 150 doh.gif unsure.gif verysad.gif
QUOTE(liuce @ 2013 03 11, 15:19)
Mazgote - pas mano vyrus nera to kito valgymo salia..tik mesa mesa MESA  biggrin.gif

Perlen - ana nori ka nudubasintu,geriau velyku sulauk,kiausu padek.nors nauda bus.. bet tai jauciu,ka tu ne tiek su anuo susipazint norejai,kiek norejai ikalt,kiba progos ieskai  biggrin.gif


Tai liuciau jie liekni tada? nesako vien mesa valgant tai dieta gera cool.gif
Atsakyti
Liuciau apsiedei parsienos g.gif

Perlinka kaip tavo kaimynai jau gal issimiegojai pagaliau unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(mazgote @ 2013 03 11, 20:04)
Pravalas  verysad.gif  gal ciotkas butu buves kaimynas verysad.gif
Jo pakabinau balkone cool.gif ir maxej vel isleidau trispalve suma doh.gif  nu joptvajmat eini pieno prisiperki uz 150 doh.gif  unsure.gif

Perlinka kaip tavo kaimynai jau gal issimiegojai pagaliau unsure.gif


blink.gif Apie kokį čia ciotkuma Mazgoli kalbi,jeigu sėdėjo už nužudymą,o tik gryžęs nepabuvo nė savaitės vėl nužudė sugėrovą kažkokį doh.gif ,ale ir žmogaus smegenys,gert su tokiu doh.gif ,šende vėl lavonas ,per nepilną savaitę du lavonai doh.gif ,ale net 2 greitosiso sulėkė pas lavoną,o kur reik,tai nesulauksi,**** teisingai per telikus rodo,kad greitosios nesulauksi kur reik,aš tai miegu gerai,užsirakinu,tvoras užsikamšau,piskarikai šalia,gal apgins lotuliukas.gif ,ale tu irgi žiūriu paėdi neblogai,kaip ir Liuciperis lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Perlen @ 2013 03 13, 12:50)
blink.gif Apie kokį čia ciotkuma Mazgoli kalbi,jeigu sėdėjo už nužudymą,o tik gryžęs nepabuvo nė savaitės vėl nužudė sugėrovą kažkokį  doh.gif ,ale ir žmogaus smegenys,gert su tokiu  doh.gif ,šende vėl lavonas ,per nepilną savaitę du lavonai  doh.gif ,ale net 2 greitosiso sulėkė pas lavoną,o kur reik,tai nesulauksi,**** teisingai per telikus rodo,kad greitosios nesulauksi kur reik,aš tai miegu gerai,užsirakinu,tvoras užsikamšau,piskarikai šalia,gal apgins  lotuliukas.gif ,ale tu irgi žiūriu paėdi neblogai,kaip ir Liuciperis  lotuliukas.gif


As kalbejau kad ta kur nuzude,kad galejo but fainas kaimynas unsure.gif
tai gal dare dirbtinius praputimus per visus galus g.gif bet tai kai pas tave baisu ten daros kaip amerikoj negru rajonose kur lavonai istisai buna ir gaujos kariauja unsure.gif
nekalbek apie paedima doh.gif doh.gif doh.gif ***** reikia kazka daryt jau verysad.gif nes jau du zmogai paklause ka turesiu?kada i dekreta iseinu blink.gif doh.gif

lotuliukas.gif lotuliukas.gif oi mamocki apsimyšiu lotuliukas.gif šokis
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo mazgote: 13 kovo 2013 - 14:41
blink.gif O blyn,Mazgoli,pastojei gaidžius beėsdama thumbup.gif lotuliukas.gif ,ale kokie visų snukiai per tą šokį,visų stalčiai atsidarė ir nebeužsidaro lotuliukas.gif man tai primen gaidžio šokį lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Perlen @ 2013 03 13, 15:12)
blink.gif O blyn,Mazgoli,pastojei gaidžius beėsdama  thumbup.gif  lotuliukas.gif ,ale kokie visų snukiai per tą šokį,visų stalčiai atsidarė ir nebeužsidaro  lotuliukas.gif man tai primen gaidžio šokį  lotuliukas.gif


nu kazkas panasaus netikrinau kad gaidiena ir se tau **** boba doh.gif lotuliukas.gif
jo sokis tai cool thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(mazgote @ 2013 03 11, 19:04)



o be pieno negali g.gif nereikt tiek ant ''pieno'' pravaryt biggrin.gif nu mano tevukas tai nelieknas, as i ji baisia panasi, tik kiausu,usu ir ziles galvoj betrukst... smile.gif o mano kakalys tai ans gyvate lieknas.bet tas ir didziausias mesaedis doh.gif

QUOTE(mazgote @ 2013 03 12, 20:33)
Liuciau apsiedei parsienos g.gif


nori bajeri pasakau? man jau sendien tetukas pareiske,kad kai uzsidirbs pinigu reik pirkt boileri ir kiaule biggrin.gif sakau,kam.juk papjauta katik.tai ans saka tai uz menesio vel reiks mesos,nu gal uz dvieju men.. lotuliukas.gif


QUOTE(Perlen @ 2013 03 13, 15:12)
blink.gif O blyn,Mazgoli,pastojei gaidžius beėsdama  thumbup.gif  lotuliukas.gif ,ale kokie visų snukiai per tą šokį,visų stalčiai atsidarė ir nebeužsidaro  lotuliukas.gif man tai primen gaidžio šokį  lotuliukas.gif



an juk apsiseklina taip,beesdama gaidiena su pautais biggrin.gif

einu malku prisivilkt kambarin.ir uki apeit - suni,kate,dvi paugas ir tris vistas biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(liuce @ 2013 03 13, 16:22)

einu malku prisivilkt kambarin.ir uki apeit - suni,kate,dvi paugas ir tris vistas  biggrin.gif


Aš malkų prisinešiau,šunys kątik parėjo nusimyžę,vištų neturiu schmoll.gif ,tik galvoju,kas tos paugas,gal ir man reik mastau.gif hihihi.gif
Atsakyti
QUOTE(liuce @ 2013 03 13, 15:22)
einu malku prisivilkt kambarin.ir uki apeit - suni,kate,dvi paugas ir tris vistas  biggrin.gif


Klausyk kada svadba tavo bus g.gif gal jau neeskit bo veseliai neliks kepto kiaulino rolleyes.gif kuo paskui mus vaisinsi cool.gif
QUOTE(Perlen @ 2013 03 13, 16:26)
Aš malkų prisinešiau,šunys kątik parėjo nusimyžę,vištų neturiu  schmoll.gif ,tik galvoju,kas tos paugas,gal ir man reik  mastau.gif  hihihi.gif


Cia pas ja kaime naujas gyvulys sukryzmintas kazkas su kazkuo lotuliukas.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif
Atsakyti