Įkraunama...
Įkraunama...

Mazgolio ir Liuciperio konteinerine :)

QUOTE(Perlen @ 2014 06 09, 08:41)
Zdarova,kokius dar viesus,viesus savo noru nieks nedirb,skir nori nenori,Norfoj dirbau,pardaveja,darbininke ir valytoja  doh.gif


Da nax..ui blink.gif blink.gif blink.gif bet tai gal saibu ne minimumas g.gif

QUOTE(liuce @ 2014 06 09, 14:43)
tai zinai viltis durniu motina - vis tikiuosi,kad atsigaus  doh.gif 


Ka tu veiki savo kaime bigsmile.gif po darzus jau kapstais? mergiote jau i mokykla eis bigsmile.gif

As gerai gyvenu cool.gif siandien tai dvesiu nes savaitgali buvau baikeriuose ax.gif tai buvo joooo..... tongue.gif
Atsakyti
QUOTE(mazgote @ 2014 06 16, 20:19)
Da nax..ui  blink.gif  blink.gif  blink.gif  bet tai gal saibu ne minimumas g.gif
Ka tu veiki savo kaime bigsmile.gif  po darzus jau kapstais?  mergiote jau i mokykla eis  bigsmile.gif

As gerai gyvenu cool.gif  siandien tai dvesiu nes savaitgali buvau baikeriuose ax.gif  tai buvo joooo.....  tongue.gif



doh.gif Mazgolio liurle veik dar gerai,i baikerius isirasei thumbup.gif lotuliukas.gif ,minimumas tu saibu,nieks nemok daugiau,is kur kazin milijonai pas tuos ponus unsure.gif
Atsakyti
Neisirasiau tongue.gif siaip "pasitrynt" variau biggrin.gif
Kaip gyvos?
Gal vel jau jur dirbi Perlinka g.gif
Zdarov 4u.gif
Atsakyti
4u.gif Sveikos,suda,sedziu apkasuose,kaip Ukrainoj pas mane,geriau buc dirbus,remontus darom,tai nei galo,nei krasto nesimato doh.gif
Atsakyti
QUOTE(mazgote @ 2014 06 16, 19:19)
Ka tu veiki savo kaime bigsmile.gif  po darzus jau kapstais?  mergiote jau i mokykla eis  bigsmile.gif

As gerai gyvenu cool.gif  siandien tai dvesiu nes savaitgali buvau baikeriuose ax.gif  tai buvo joooo.....  tongue.gif

Nu labas baikeriste biggrin.gif Tai gyvenu tam savo kaime ir tiek. jau ir uzp......p ka[-stytis/lietaus minimumas.tai nezinau ar kada sulauksiu savo gerybiu g.gif na per seniausiai tik eme dygti viskas doh.gif cool.gif oO merga tai jau simet i nuline varinejo i kita kaima autobusiuku smile.gif

QUOTE(Perlen @ 2014 07 12, 15:16)
4u.gif Sveikos,suda,sedziu apkasuose,kaip Ukrainoj pas mane,geriau buc dirbus,remontus darom,tai nei galo,nei krasto nesimato  doh.gif


Labas apkasiste biggrin.gif Tai gerai. kai ateis karas bent pasiruosusi busi lotuliukas.gif



Va si menesi jau bus metai kaip zenoti biggrin.gif Ir kam cia reikejo pinigus taskyti g.gif Nieks nepasikeite cool.gif biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Perlen @ 2014 07 12, 15:16)
4u.gif Sveikos,suda,sedziu apkasuose,kaip Ukrainoj pas mane,geriau buc dirbus,remontus darom,tai nei galo,nei krasto nesimato  doh.gif


Sveika 4u.gif tai gal viščiuku rudeni nusimato kad laktas tavrkot g.gif bigsmile.gif
Nesiule daugiau eit padirbt niekur birža?

QUOTE(liuce @ 2014 07 14, 18:19)
Nu labas baikeriste  biggrin.gif  Tai gyvenu tam savo kaime ir tiek. jau ir uzp......p ka[-stytis/lietaus minimumas.tai nezinau ar kada sulauksiu savo gerybiu  g.gif  na per seniausiai tik eme dygti viskas  doh.gif  cool.gif  oO merga tai jau simet i nuline varinejo i kita kaima autobusiuku  smile.gif
Labas apkasiste  biggrin.gif  Tai gerai. kai ateis karas bent pasiruosusi busi  lotuliukas.gif
Va si menesi jau bus metai kaip  zenoti  biggrin.gif  Ir kam cia reikejo pinigus taskyti  g.gif  Nieks nepasikeite  cool.gif  biggrin.gif

Kruta tavo panieka ir atrodo thumbup.gif kovinė tokia biggrin.gif ir tu dar nenusipisus atrodai cool.gif
As ir sakau, ta svadba tik svente giminem ir draugam...
Atsakyti
Kaip gyvenat? Perlinka dar gyva? Neiškepei?
user posted image
Atsakyti
Sveikos 4u.gif ,kepu,karsta,eisiu zole pjaut ir siltnami tvarkyt,pasisildysiu,gal baigsiu kaipnors kept,galesit est,ka cia zlias vistas mazgoli delioji irnesakyk.gif ,i birza eisiu 30 d,nieko ji nesiulo,ieskokis pats jei nori,dabar tai nebuvo noro ir dar pora menesiu nebus noro schmoll.gif lotuliukas.gif
Atsakyti
O labas 4u.gif cool.gif gryzau issivalkiojus po svieta doh.gif Ar yra dar gyvu g.gif
Atsakyti
QUOTE(mazgote @ 2014 07 15, 20:21)
Sveika  4u.gif   tai gal viščiuku rudeni nusimato kad laktas tavrkot  g.gif  bigsmile.gif 
Nesiule daugiau eit padirbt niekur birža?
Kruta tavo panieka ir atrodo  thumbup.gif  kovinė tokia biggrin.gif  ir tu dar nenusipisus atrodai cool.gif
As ir sakau, ta svadba tik svente giminem ir draugam...




yra yra gyvu dar smile.gif tai mane kol dar nup.....is iki tokio lygio kaip vista tai simtas metu dar smile.gif a merga kovine kaip tevas.tik as va tokia geriete tipo smile.gif

kaip gyvenat putytes ? smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo liuce: 17 spalio 2014 - 19:55
QUOTE(liuce @ 2014 10 17, 19:54)
yra yra gyvu dar smile.gif tai mane kol dar nup.....is iki tokio lygio kaip vista tai simtas metu dar smile.gif  a merga kovine kaip tevas.tik as va tokia geriete tipo smile.gif

kaip gyvenat putytes ? smile.gif


O pagaliau nors viena lakudra pasirode drinks_cheers.gif
Gyvenam,ariam kaip kumeles .... doh.gif doh.gif

Kaip tu? Ebolos zarazos nebijai? Nenori diedui apsaugos kostiumo nupirkt kad neužsikrestu?
as nupirkau cool.gif
user posted image
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo mazgote: 23 spalio 2014 - 14:42
Lakūdros prisikelkim clap_1.gif clap_1.gif turim ką švest bis.gif bis.gif alc.gif
Turim naujutelę žviežutėlę Liuceperiukę soske.gif soske.gif yahoo.gif ploja.gif flirt.gif
http://www.babyrazzi...ke-photos-5.jpg

http://www.siluteset...5/bravoras1.jpg

Pyz...dec.... nemoku parodyt doh.gif doh.gif doh.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo mazgote: 16 spalio 2015 - 20:53