Įkraunama...
Įkraunama...

Mazgolio ir Liuciperio konteinerine :)

Perlinka kuo užkliuvo maxima tavo kad pasbombint norėjai lotuliukas.gif ar draugu mentu pasiilgai lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(mazgote @ 2014 03 21, 09:13)
Perlinka kuo užkliuvo maxima tavo kad pasbombint norėjai  lotuliukas.gif  ar draugu mentu pasiilgai  lotuliukas.gif


irnesakyk.gif Ne Maxima,Akropolis,kitam gale nuo manes hihihi.gif,man jo nereik,tai pastaciau baliona,nebeturiu draugo medziotojo buvusio mento,pasibaige gyvenima kaip Sapras,matyt prisimedziojo,dar samanike virdavo,kazkas pastukacino,dabar draugu neber gi ,visi tik kad paskust,dar ka padaryt doh.gif verysad.gif ,kaimynka snek pati viena,duris savo tranko ,matyt jau daug sratu ismete ,bet as jos nesnekinu,i akis nelendu,nenoriu prasidet schmoll.gif
Atsakyti
Tai liudnai tada gyveni ka neturi nei draugeliu,nei rakalu su mentukais g.gif
Atsakyti
Perlinka ar gyva dar unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(mazgote @ 2014 05 07, 16:21)
Perlinka ar gyva dar unsure.gif


4u.gif Gyva biski,laukiu kruopu nesulaukiu hihihi.gif
Atsakyti
QUOTE(Perlen @ 2014 05 16, 13:09)
4u.gif Gyva biski,laukiu kruopu nesulaukiu  hihihi.gif


Zdarov 4u.gif
o tai neduoda jau birža tau kruopų? kiba idarbino kur nors per prievarta g.gif
Atsakyti
QUOTE(mazgote @ 2014 05 20, 13:50)
Zdarov  4u.gif
o tai neduoda jau birža tau kruopų? kiba idarbino kur nors per prievarta g.gif


Zdarov 4u.gif biggrin.gif ,ne birza kruopas dalina,o socialinis,savaite padirbau savo noru,trys viename,tai nakui sakau tokius darbus,o gal as jau dirbt nebemoku doh.gif lotuliukas.gif ,kaip tu,naujoj vietoj jau ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Perlen @ 2014 06 03, 17:13)
Zdarov  4u.gif  biggrin.gif ,ne birza kruopas dalina,o socialinis,savaite padirbau savo noru,trys viename,tai nakui sakau tokius darbus,o gal as jau dirbt nebemoku  doh.gif  lotuliukas.gif ,kaip tu,naujoj vietoj jau  ax.gif


Zdarov 4u.gif
Savo noru tai kur čia socialiniam viešus darbus? kas cia per darbas trys viename g.gif unsure.gif

Man tai gerai,jau isivažiavau ir visai super duper thumbup.gif
Vel karščiai atein reiks jauciu balvonus prie kokios balos vežt i stovyklas,bet nenori asilai blink.gif doh.gif geriau trintis kiemais unsure.gif
Atsakyti
labas putes 4u.gif mano kompui autas visiskas,tai biski prasivaidenu kad nenusprogau ir lekiu biggrin.gif kol atsimenau slaptazodi tai pize pize.bet galva dar veikia pasirodo. gyvenu gerai.leliaus dar nera ir neaisku ar bus.bet yra viena merga ir bus gerai ane g.gif

cia putytes. buckis wub.gif wub.gif
Atsakyti
QUOTE(liuce @ 2014 06 08, 13:15)
labas putes  4u.gif  mano kompui autas visiskas,tai biski prasivaidenu kad nenusprogau ir lekiu  biggrin.gif  kol atsimenau slaptazodi tai pize pize.bet galva dar veikia pasirodo. gyvenu gerai.leliaus dar nera ir neaisku ar bus.bet yra viena merga ir bus gerai ane  g.gif 

cia putytes. buckis  wub.gif  wub.gif


O **** blia kokios putes pasirode thumbup.gif drinks_cheers.gif tai kompui jau seniai sakei kad pyze.....
o kaip bobulka? dar be palikimo esi?
Kode; nebus? ka nestovi? neistryksta? unsure.gif

Pasirodyk dažniau liuce mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(mazgote @ 2014 06 07, 10:05)
Zdarov  4u.gif 
Savo noru tai kur čia socialiniam viešus darbus? kas cia per darbas trys viename  g.gif  unsure.gif

Man tai gerai,jau isivažiavau ir visai super duper  thumbup.gif 
Vel karščiai atein reiks jauciu balvonus prie kokios balos vežt i stovyklas,bet nenori asilai  blink.gif  doh.gif  geriau trintis kiemais  unsure.gif


Zdarova,kokius dar viesus,viesus savo noru nieks nedirb,skir nori nenori,Norfoj dirbau,pardaveja,darbininke ir valytoja doh.gif ,gal ir nieko but,buc gal pripratus,bet po 4 dienu mane norejo palikt viena,gi ne tas protas mano jau,viskas nauja,dar buxalteriu turi dirbt,skyre mesos,desros,zuvies skyriu,kept dar,bvet pildyt visokius zurnalus dar turi,nebe tas kaip anksciau,kodu kodai doh.gif ,valytoja tai as nenoriu schmoll.gif ,tai savo balvonus surisk ir nuvesk prie kokio ezero nors savaitei lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(mazgote @ 2014 06 08, 21:22)
O **** blia kokios putes pasirode  thumbup.gif  drinks_cheers.gif  tai kompui jau seniai sakei kad pyze.....
o kaip bobulka? dar be palikimo esi?
Kode; nebus? ka nestovi? neistryksta? unsure.gif

Pasirodyk dažniau liuce  mirksiukas.gif



tai zinai viltis durniu motina - vis tikiuosi,kad atsigaus doh.gif

babulka kai issiveze spalio pabaigoj tai ir tiek ziniu.anei palikimo nieko... ai tiesa raktas nuo buto jos dar yra pas mane biggrin.gif

stovet tai stovi. tik spek duot biggrin.gif

perline - nieko blogo ir valytoja pabut. as pagalvojau maziau proto knistu
Atsakyti