Įkraunama...
Įkraunama...

Mazgolio ir Liuciperio konteinerine :)

Nu ka plerzos nepasirodet siais metais verysad.gif doh.gif
nu pasirodykit kaitaip bent jau mirksiukas.gif
Perlinkai linkiu kad galvos neukistu ir siknos nenupestu o jos gaidžiui kad dar uztektu smarves jai plunksnas pakedent cool.gif

nu o tau Liuce nu ka tau ***.t nusipirk kompa o jei neturi uz ka greiciau pastok ir gausi dekretines mirksiukas.gif


SU NAUJAIS ATEINANCIAIS BOBOS 4u.gif KADANGI SNIEGO NERA TAI SENIS TIK TOKS cool.gif
user posted image
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo mazgote: 31 gruodžio 2013 - 21:35
Tai ka g.gif pyzdie.c visoms g.gif unsure.gif verysad.gif
Atsakyti
QUOTE(mazgote @ 2014 01 15, 20:21)
Tai ka g.gif  pyzdie.c visoms g.gif  unsure.gif  verysad.gif

Sveika,su NAUJAIS metais hihihi.gif ,tai senai cia jau visom pyyyyyyyyyyyyyyyyyyzdiec irnesakyk.gif ,mano kompui lomkes buvo,kazkoks nenusisekes.salta,tai sedziu ant peciaus lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Perlen @ 2014 01 26, 14:58)
Sveika,su NAUJAIS metais  hihihi.gif ,tai senai cia jau visom pyyyyyyyyyyyyyyyyyyzdiec  irnesakyk.gif ,mano kompui lomkes buvo,kazkoks nenusisekes.salta,tai sedziu ant peciaus  lotuliukas.gif


OOOO BLIACKA kokia fauna,liaudis parėjo thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif drinks_cheers.gif drinks_cheers.gif
Tupi ant peciaus karšto tai gal ir vitus kiausius iškart dedi bigsmile.gif
Nu zdarova zdarova drinks_cheers.gif kas dar geresnio kaip gaidys tavo g.gif dar klibikščiuoja?
Atsakyti
QUOTE(mazgote @ 2014 01 27, 23:11)
OOOO BLIACKA kokia fauna,liaudis parėjo thumbup.gif  thumbup.gif  thumbup.gif  drinks_cheers.gif  drinks_cheers.gif
Tupi ant peciaus karšto tai gal ir vitus kiausius iškart dedi bigsmile.gif
Nu zdarova zdarova drinks_cheers.gif  kas dar geresnio kaip gaidys tavo g.gif dar klibikščiuoja?


irnesakyk.gif Tai virti,kepti,kokiu reik tokiu ir bus kiausu irnesakyk.gif gaidys vaiksto,kiausai vietoj ir jo,daugiau nieko gbero,vejas kyla,tai reiks lipt auksciau mastau.gif ,kaip tu begyvuoji,kaip tavo chebrantai? g.gif
Atsakyti
QUOTE(Perlen @ 2014 01 28, 17:09)
irnesakyk.gif Tai virti,kepti,kokiu reik tokiu ir bus kiausu  irnesakyk.gif gaidys vaiksto,kiausai vietoj ir jo,daugiau nieko gbero,vejas kyla,tai reiks lipt auksciau  mastau.gif ,kaip tu begyvuoji,kaip tavo chebrantai?  g.gif


Nu tai liuks jei ir gaidys su kiausiais vaiksto thumbup.gif nenunesa tavo laktos toks vejas g.gif kaip tavo palikuone dirba g.gif
Mano darmajedai baigia nervus suesti mano visus doh.gif bet dar snukiu nereik dauzyt nes dirzui jau per dideli,tai dar puse bedos doh.gif uzplaukia kaip ir visiems tokios durno amziaus metu doh.gif kai visi aplink debilai tik as protingas doh.gif
Atsakyti
4u.gif Pas mum nera vejo,vakar biski buvo pakiles,ber sende jau ramu rolleyes.gif ,dirb merga ir uz mnane lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Perlen @ 2014 01 29, 10:16)
4u.gif Pas mum nera vejo,vakar biski buvo pakiles,ber sende jau ramu  rolleyes.gif ,dirb merga ir uz mnane lotuliukas.gif


Zdarov drinks_cheers.gif o kaip siandien vejas blink.gif vakar buvau parury tai nu nafig doh.gif doh.gif jau mano mases vos neisverte is koju doh.gif
Mokslus taip ir mete any g.gif
Atsakyti
Zdarov 4u.gif
Pagalvojau Perlinka kad mes dar siemet nedarem gramulkos nu g.gif blink.gif doh.gif
Davai padarom drinks_cheers.gif
user posted image
Atsakyti
Perlinka ar dar gyva?????
user posted image
Pasvnciam davai mirksiukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo mazgote: 08 kovo 2014 - 07:21
blink.gif doh.gif O ***,kiek pautienes Mazgolis prikepe thumbup.gif lotuliukas.gif ,gyva,tik ner ka pasakyt,ridisiukai aug jau,zirnisu pasejau,bet uzsnigo,jauciu jau kaput jiem,isnaujo reiks sodint,nebus ka lest verysad.gif
Atsakyti
Nu nors tu atsivilkai doh.gif thumbup.gif 4u.gif drinks_cheers.gif
Kaip gyva? kaip Gaidys kruta?
su kaimynais dar nekariauji?

As dar nieko nesodinau darze tik ant palanges namie cool.gif
Atsakyti