Įkraunama...
Įkraunama...

Mazgolio ir Liuciperio konteinerine :)

Liuce 4u.gif
user posted image

user posted image

Viskas tau Liuciau mirksiukas.gif o palinkesiu tai- Pasidauginti tongue.gif cool.gif
Atsakyti
QUOTE(mazgote @ 2013 11 25, 22:02)
....
Tai gal ne ten isleidžia buozgalvius kad neneštėji g.gif



sakai ne ton skylen g.gif unsure.gif

QUOTE(Perlen @ 2013 11 27, 20:47)
irnesakyk.gif Kudakuoj gaidys,gal liuciperiui gaidi atsiust,kad ten suleistu  doh.gif  lotuliukas.gif



leisk kol V nera.ne tai baisu bus kad pareis biggrin.gif

QUOTE(mazgote @ 2013 12 02, 12:39)
Viskas tau Liuciau mirksiukas.gif  o palinkesiu tai- Pasidauginti tongue.gif  cool.gif



AČIŪ 4u.gif wub.gif


o cia jums


user posted image

user posted image

Atsakyti
Aciu už vaises drinks_cheers.gif tik bernu truksta cool.gif
Atsakyti
isejot kakaliu ieskot g.gif unsure.gif
Atsakyti
O ka veikt tongue.gif jei pasirodai karta i menesi kaip is reklamos Aš motina gamta atnešiau kas mėnesinių dovanų lotuliukas.gif

Perlinka kaip gyva esi g.gif
Atsakyti
QUOTE(mazgote @ 2013 12 12, 11:01)
O ka veikt tongue.gif  jei pasirodai karta i menesi kaip is reklamos Aš motina gamta atnešiau kas mėnesinių dovanų  lotuliukas.gif

Perlinka kaip gyva esi g.gif


blink.gif doh.gif Va ****,ir i baliu pavelavau,gyva,kur cia busi negyva,noretumet gal lavonu hihihi.gif
Atsakyti
QUOTE(Perlen @ 2013 12 13, 16:22)
blink.gif  doh.gif  Va ****,ir i baliu pavelavau,gyva,kur cia busi negyva,noretumet gal lavonu  hihihi.gif


zDAROV 4u.gif lavonų turiu ekologisku ir laimingu lotuliukas.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif
Kaip gaidiena tavo? unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(mazgote @ 2013 12 16, 23:07)
zDAROV 4u.gif  lavonų turiu ekologisku ir laimingu  lotuliukas.gif  lotuliukas.gif  lotuliukas.gif
Kaip gaidiena tavo?  unsure.gif


Sveikos 4u.gif ,vaikstineja gaidiena,Kaledom dar nekepsiu gal mastau.gif
Atsakyti
QUOTE(Perlen @ 2013 12 18, 15:41)
Sveikos  4u.gif ,vaikstineja gaidiena,Kaledom dar nekepsiu gal  mastau.gif


Zdarov 4u.gif sakai tegu biski dar pasensta biggrin.gif kaip vynas kuo senesnis tuo skanesnis lotuliukas.gif

Ka skanaus darysi kuciom? man taip atsibod visi tie patiekalai kad noriu ko nors naujo ir skanaus doh.gif
Atsakyti
QUOTE(mazgote @ 2013 12 20, 10:43)
Zdarov 4u.gif  sakai tegu biski dar pasensta biggrin.gif  kaip vynas kuo senesnis tuo skanesnis lotuliukas.gif

Ka skanaus darysi kuciom? man taip atsibod visi tie patiekalai kad noriu ko nors naujo ir skanaus doh.gif


4u.gif Sveika,palaidojom uosvi vakar,nieko gero nedarysiu,atsibodo est,silkes su cibuliais paesim iur bus gerai thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(Perlen @ 2013 12 23, 18:01)
4u.gif Sveika,palaidojom uosvi vakar,nieko gero nedarysiu,atsibodo est,silkes su cibuliais paesim iur bus gerai  thumbup.gif


Tai šudinos kalėdos kaip ir man verysad.gif
Ai nu bet davai plekšės su tom šventėm sveikinu drinks_cheers.gif
Nestipkit bukit zdarovos ir stroinos drinks_cheers.gif drinks_cheers.gif
user posted image
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo mazgote: 25 gruodžio 2013 - 10:47
Tai jau tiek priedėt kad nei viena subines neatvilkot doh.gif
user posted image
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo mazgote: 28 gruodžio 2013 - 09:00